Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

veva55
2. jan 2008

to si ma potesila. Tak v pondelok tam hned nabehnem, snad ma niekto poradnu aj v pondelok. A snad ma zoberie, lebo to je asi najdolezitejsie, aby ma niekto zobral.
Vidis, myslis, ze mi moze doktor/ka povedat, ze ma nezoberie lebo ma vela pacientov? No, necham sa prekvapit. Na Antolskej nepoznam ziadneho doktora, takze mi je jedno ku komu budem chodit do poradne, ale cim skor tam pojdem tym lepsie, takze v pondelok sa tam dotrepem a uvidim.

siskatan
3. jan 2008

veva - ja chodim na Antolsku od zaciatku.. mam tam svojho lekara... a na UZV som sa mala objednat na 36TT a aj tak sa mi to nepodarilo... isla som az v 38TT... nestresuj sa... do poradne Ta niekto urcite zoberie 😉 UZV robi vzdy ten lekar, ktory ma v tom case ordinacne hodiny... je to na cisle 24, tam je na dverach aj rozpis... ak nikoho nepoznas, chod k tomu, kto Ta vezme do poradne... niektori lekari co robia poradne, robievaju aj UZV, niektori nie, to je rozne...

veva55
3. jan 2008

siska diky. Nevies prosim ta, ci ma niekto poradnu aj v pondelok? A vobec, ako zistim, ci ma dany doktor poradnu, alebo len obycajne ordinacne hodiny? Vraj nie vsetci doktori, ktori su na dverach vycapeni mavaju poradnu. Ako to zistim?

cuchre
3. jan 2008

ahojte maminy,
chcela som sa spytat...ked to na mna pride (hrozi ze predcasne), kam ma ma manzel odviest? teda do ktorych dveri na antolskej? dakujem 🙂

certica
3. jan 2008

cuchre, ja by som isla cez centralny prijem s tym, ze rodis (takze by ta mali prednostne pustit) a oni ta uz poslu+ daju avizo hore na porodnicu (3.posch.)

veva, poradne by mali byt kazdy den od tej 8 - 14.30, len sa vzdy striedaju viaceri lekari aj vramci dna. tusim su tam ambulancie c. 25 - 27

cuchre
3. jan 2008

veva, vzdy tam niekto je....ja som v piatok prisla neplanovane na vysetrenie (nebola to poradna), tych dveri je tam pozehnane a vzali ma 🙂 maju na dverach napisane, kto kedy robi,ale ked ti je jedno, ktory lekar ta vezme, tak staci len sediet a cakat 🙂

veva55
3. jan 2008

ved prave, ked si predstavim, ze tam budem sediet a cakat a ked sa dostanem na radu a lekar mi povie, ze ma nezobere, tak ma trafi slak.

certica
3. jan 2008

veva, nema ta preco nezobrat, ved ked sa dostanes na radu, tak si tam. jemu moze byt predsa jedno, koho v ramci ambulant. hodin vysetri

siskatan
3. jan 2008

veva, pripadne zaklop na niektore zo spominanych dveri a opytaj sa sestricky... ona Ta uz usmerni... 😉

veva55
3. jan 2008

no asi to tak urobim, ze pojdem tam uz pred osmou, sestricky tam o tej dobe uz byvaju a spytam sa najprv ich, ze ci by ma doktor zobral a ze som tam prvy x.
Diky baby 😉

fine
3. jan 2008

cuchre
mne dnes lekar povedal, ze ak zacnem rodit, tak cez den mam ist rovno hore na porodnicu a tam zazvonit - vecer, v noci a cez vikend mam ist cez centralny prijem....

ena
4. jan 2008

no, my sme isli do porodnice pred pol nocou, takze sme isli cez centralny prijem, vratnicka nas odviedla ku pohotovosti, zobrali tehu knizku, zavolali hore na porodnicu a potom nam uz len otvorili aby sme sa dostali na 3 posch.. a hore o nas uz vedeli a mohli sme ist rodit ;)

hellosona
5. jan 2008

dievcata, viem, ze sa pocas 1.doby porodnej nesmie pit... pocula som, ze v niektoryx porodniciax dovolia 😨
ako sa to da zvladnut bez pitia? 😕
dakujem...

jahodka11
5. jan 2008

hellosona, nam na priprave poradila sestricka , ze si mamee dat do malej flasticky od tantum verde vodu a tu striekat do pusy, mne to celkom pomahalo....inac, mne cely cas isla infuzka a bola som milionkrat na wc a nebola som smadna, az po tlaceni, po porode 🙂

ena
5. jan 2008

hellosona: neboj, da sa to zvladnut bez toho pitia a jedla.. ja som skor myslela na jedlo ako na pitie, ale potom ma aj to jedlo preslo 🙂
Inak, ja som mala take divne pocity uz v sobotu vecer a cez noc, tak som v podstate v nedelu uz nejedla, ze ved, asi pojdeme rodit.. ale o 2hej poobede ma to uz prestalo bavit, tak som sa nadzgala zemiakovym salatom a potom som do vecera praskala, co prislo pod ruky 🙂) a pred polonociu sme isli rodit 🙂

a mne este pred prvym porodom radili VINCENTKU v spreji.. ale nakoniec som ju ani nepouzila..

hellosona
6. jan 2008

dakujem babulky 😉 😉
lebo ja som stale smadna a som zvedava, ako to vydrzim.... 😅

ena
6. jan 2008

hellosona: budu ine starosti, ako mysliet na jedlo a pitie ;) A v podstate, ked by si sa napila raz a len trocha, potom by si uz bola furt smadna, takze fakt radsej odolat a nepit 🙂

hellosona
6. jan 2008

eni: ja viem, ale ked niektore baby rodia dlhe hodiny, tak to musi byt fest unavne, ked aj vypotis... 😔 no nexame sa prekvapit...

ena
6. jan 2008

hellosona: ja som 1. krat bola na sale 11 hod a dalo sa vydrzat, a to bolo umyvadlo s vodou hned vedla boxu 🙂

hellosona
6. jan 2008

ena: jojo 😉

monkula
6. jan 2008

ena, jeeeej, Marek už je na svete? Blahoželááám...
A čo je s Fenrirkou?

kuko7
6. jan 2008

veva: no uz som sa jej dovolala, este v piatok 🙂...povedala ze ma zaradi do kurz, kt. byva v utorok o 11:00, tak sa tesiiim 🙂

nevesta
6. jan 2008

Hellou, ja som nepila od pol noci az do 13:38 ked sa malinka narodila a dalo sa vydrzat, ako hovori Ena, budes mat ine starosti... Drahy mi daval na pery nasiaknutu vatu a to som si pocucavala...

ena
7. jan 2008

monkula: dik 🙂

fenrirka tusim par stran dozadu pisla, ze bude v BA u rodicov.. asi je tam bez netu.. alebo rodiiii 🙂

cuchre
7. jan 2008

babule, ked idem prvy krat na antolsku, staci materska knizka a to odporucanie, co mi moj doki napisal?vdaka 🙂

certica
7. jan 2008

cuchre, jasne staci

veva55
7. jan 2008

Tak uz mam prvu poradnu za sebou. Isla som tam okolo desiatej, najprv som nevedela do ktorych dveri, lebo je tam viac tych gynekologickych ambulancii, tak som si sadla k 25, sestricky sa spytala, ci ma zoberie a ona ze hej, tak som sa potesila. Mal tam akurat ordinacne nejaky Oravec, bol velmi mily, zatial som teda spokojna. Bala som sa, ze zrovna natrafim na nejakeho neprijemneho doktora. Hned ma poslal na EKG, zajtra idem na krv + v stredu na prednasku o EPI. Povedal, ze sa mam rano objednat na UZV, ze nech ma objednaju este tento tyzden, tak som zvedava, ci mi daju tento tyzden termin, ale to pochybujem. Aj vy ste pisali, ze na termin sa caka aj 2 tyzdne. No ved uvidime. No a v piatok mam prist zase na poradnu uz aj s vysledkami.

certica
7. jan 2008

veva, myslim ze sa snazia uprednostnit na uzv tie tehule, co maju pred porodom. moja kamoska sa tiez objednavala osobne a sestricka jej dala termin o tyzden - v ten den, kedy ma aj poradnu

katrin82
7. jan 2008

Ahojte kocky!
Ja sa len chcem spytat, ak by som v stredu chcela ist na Antolsku na prednasku o EPI potrebujem nejake odporucanie od gynekologa?A este pred tou prednaskou musim absolvovat nejake testy, ako je EKG a krv?

jahodka11
7. jan 2008

veva55, ked sa budes objednavat na uzv, tak im povedz, ze potrebujes v piatok prist do poradne aj s vysledkami....u mna to zabralo a objednali ma 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre