Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lumimi
9. jan 2012

@sweeeteee ja som tiež dlho zvazovala ci ružinov či antolska, nakoniec som sla na antolsku, moja dr tam robi poradne tak som sla k nej a nakoniec som u nej aj rodila, den pred porodom mitrošku podraždila krčok aby sa to rpzbehlo, že na druhý den má službu, tak som malaa svoju dr aj bez zazmluvnenia, Ale príjmala ma iná dr, velmi milá zlatá ochotná, a pri porode bol aj jeden doktor o ktorom som počula len samé chvály, takže aj by som zas a opat sla bez zazmluvnenia. celkovo som spokojnejšia bola s prístupom na antolskej ako pri prvom porode v ružinove. 🙂 keby som rodila znova tak jednoznačne antolska

lumimi
9. jan 2012

@sweeeteee moja dr sa volá Malová, máporadne v stredu.. c.dverí 26

sweeeteee
9. jan 2012

Dakujem @lumini, si ma potesila 🙂 Este tyzden a idem na matersku, popri robote aj tak nic nestiham, tak si to tam pojdem potom omrknut. Do tej poradne mozem prist aj s priatelom?

mima1904
9. jan 2012

Ahojte,neviete kedy ma prenatalnu poradnu MuDr. Malova? Dakujem 😉

tehula
10. jan 2012

@jasminet aj ja som tak rodila druhe. Indukciou a muz tam mohol byt cely cas, dokonca ho nestihli ani vyhodit, kym mi klistyr robili ;)
Potom uz bol stale so mnou, vozil mi infuzku, ked som sla na wc atd. A nebola som tam jedina rodicka, v boxoch boli uz 2zeny

jasminet
10. jan 2012

@tehula tak na ten klystir by som ho vyhodila ja sama 😀

nemi
10. jan 2012

Ahojte babule. Neviete mi, prosím, povedať, kedy je najbližšia predpôrodná konzultácia na Antolskej? O včerajšej som sa dozvedela až dnes 🙂 Nechystáte sa niektorá? 🙂

danielik26
10. jan 2012

@lumimi nevies prosimta nahodou o kolkej ma malova v stredu tu poradnu? dakujem

dooscoby
10. jan 2012

sweeetee ja som nemala zazmluvneneho lekara na Antolskej ani pri prvom ani pri druhom porode a aj tak max.spokojnost.Ono mat lekara je skor nevyhoda ako vyhoda si myslim lebo musis cakat na toho svojho a jedna holka co bola so mnou na izbe mala zazmluvneneho Scholza ci ako sa to pise ale napr.sestricky nic nechceli spravit bez jeho suhlasu,musela cakat kym sa mu dovola pride za nou a da pokyny co dalej. Ono vacsinou ak mas zazmluvneneho lekara tak musis cakat nanho kym pride. Som mala stastie na doktorku Federovu a max.spokojnost,mala ma na poradni kazdu stredu od 12stej ma tusim na 26 dvere.mala som stastie nanu aj na oddeleni plus ma aj rodila,dokonca prisla za mnou aj na sestonedelie.Max.spokojnost bez zazmluvnenia

xixi7
10. jan 2012

@akova
Ano ako pise jasminet...hlavnym vchodom stale rovno az k vytahom. Tam uz budu cakat maminky s bruchami, ktorych potom hromadne pustia dovnutra tesne pred druhou.

zz134
10. jan 2012

Ahojte kocky, ja som este len v 20.t ale vsetci na mna pozeraju ako na puka ked poviem ze este nemam vybrateho porodnika ani porodnicu. podla mna mam casu dost...Co myslite? kedy ste to zacali riesit? Ja som uplne vymleta z toho. Kes uz musim vyberat tak pripustam Ruziniv alebo Antolsku. Nenasla som tu jednoznacny nazor kt. je lepsia ...tak budem rada ked mi popisete co najviac popripade doporucite kam na poradnu. Dakujem!!!!

lumimi
10. jan 2012

@danielik26 cca od 8:30 , potom ako si spravi vizitu tak tam príde, a ak ju nikam neodvolaju tak to tam ide aj pekne rýchlo

lumimi
10. jan 2012

@zz134 ja som sa nevedela rozhodnut kde rodit ešte v 35 týždni, a sla som za mojou doktorkou teda na antolsku že knej budem chodit aspon do poradne ale k porodu som si nevyberala doktora a dufala som že tam bude práve ona 🙂 inak antolsku doporučujem ak ružinov tak jedine nadštandard.

danielik26
10. jan 2012

@lumimi dakujem moc krat 😉

strihalka
10. jan 2012

baby oplati se ten nadstandartni porodni box?.

nikolet_89
10. jan 2012

ahojte baby viete mi niektora pls napisat od kolkeho tyzdna mam zacat chodit do nemocnice ? lebo mne sestricka u lekara povedala, ze az od 36 a to sa mne zda neskoro

jankohrasko
10. jan 2012

@strihalka podla mna sa neoplati, pretoze je trocha mimo, sestricky Ta nevidia, po druhe doktori ho nemaju radi, je pre nich nepohodlny. Vyhodou je, ze mate sukromie. Ja som ho strasne chcela, ale v ten den, ked som rodila ja, boli iba 2 porody, takze som bola rooovno ako prva v obycajnom "boxe" 😝 Rozhodnutie je len na Tebe

jankohrasko
10. jan 2012

@zz134 my tiez odporucame Antolsku 😀 do 36 tt mas kooopu casu na rozhodovanie 😀 Ja som nemala vybrateho porodnika a bola som max. spokojna 😀

jasminet
10. jan 2012

@jankohrasko eli... ty si uz po?? 😕 😀

jankohrasko
10. jan 2012

@jasminet cau Jani, ale kdezeeee..,teraz sme 36 + 6, teraz chodim na Kramare, doktor, ze este 2 tyzdne musime vydrzat 😝 😝 😲 😀 😅 😵

jasminet
10. jan 2012

@jankohrasko jaaaj, ja ze ked odorucas,ze si cerstvo po 😀 ozaj, som zabudla, ze budes na kramaroch... 😉

jankohrasko
10. jan 2012

@jasminet no ako odporucam z prveho tehu 😀 ale uz by som bola rada aj po 😀 😀 😀

nikolet_89
10. jan 2012

a este jedna otazka nema tu niektora z vas skusenost z panom dokotorom Drobnym ?

mima77
10. jan 2012

@zz134 ahoj, ja len k Ruzinovu tolko, ze hoci porod bol celkom dobre zvladnuty, starostlivost pred a po - jednoducho otras!! dokonca som na nich aj staznost pisala... no to bolo v r. 2008 a myslim ze v r. 2009 dokonca prisli aj o titul BFH - ale to nie som ista ci naozaj on prisli, alebo to bol iba navrh...! ale oni si ho vazne nezasluzia!! na prve prilozenie k prsniku kaslu maximalne, potom ak mas nahodou dieta v inkubatore (co ja som mala predcasniatko) tak ti ho miesto tvojim mliekom natlacia Nutrilonom cez cumel a podobne srandy...! rizikovych novorodencov v inkubatoroch osetruju sestricky, co aj po umyti a dezinfecii ruk ich maju total prefajcene - smrdia cigaretami, same deti nemaju - vacsina z nich... ked nemas dost mlieka, tak aj na nadstandarde v pohode vynadaju ze preco nemas mlieko, s kojenim az na jedinu sestru nepomozu ani tam... proste som si povedala, ze tentox idem na Antolsku a budem sa stazovat ihned ako sa mi nebude nieco pozdavat, lebo potom mi to uz aj tak nepomoze - iba budem za chuderu...! no a radsej porodim v sanitke, nez ist znova do Ruzinova!! tot moja skusenost.... ked si chcela reakcie a porovnania... 🙂

mima77
10. jan 2012

inak dievčatá - ďakujem za rady s tým EPI - budem sa tam musieť ísť pozrieť a asi dosť včas, lebo ak aj teraz predčasne porodím (ako máme v rodine "zvykom") tak to nestihnem a to by som veru nerada!! 🙂

mata1977
11. jan 2012

@jankohrasko ahoj j.my sme si pisali a doplnovali sa navzajom v roku 2009,ked sme cakali babenka??a ako sa maš,cakaš dalšie????

mata1977
11. jan 2012

maminky,ja môžem antolsku odporučiť,rodila som tam už 2 krat(2006,2009) sice SC,ale starostlivosť suprova a to som nemala zazmluvneneho žiadneho lekara a nikoho som tam z personalu nepoznala 😉 ak by som mala ešte raz rodiť tak len antolska,bez vahania...........a vtedy moja spolubyvajuca mala zazmluvneneho a prišile ju pozrieť len raz za ten týždeň po SCa to bolo všetko,myslim si,že dost malo na to ☹

zz134
11. jan 2012

Kocky ste zlate dakujem Vam. Tak zatial som naklonena tej Antolskej. Este tu idem pohladat co radite a ci doporucujete EPI. zatial sa nejako nebojim, nestresujem, nerozmyslam nad tym ci to bude boliet a pod ...ale mozno ten stres za par mesiacov chytim 🙂

jankohrasko
11. jan 2012

@mata1977 Ahoj, ano ano 😉 dakujeme, dobre 🙂 trocha uz siroko, teraz cakame druhe-chlapceka, som 37+0, ale teraz sa chystame ist rodit na Kramare, lebo tam mam lekara 😀 Uz som si 5 dni cez Silvestra polezala na Kramaroch 😅 😝 . Oproti Kramarom je vyhoda na Antolskej, ze 2 izby maju spolocne v strede WC a kupelku. Mna caka druha sekcia, tak to bude sranda ist cez pol chodby 😝 😝 😝
Vy sa ako mate? Zdravi ste? Druhu sekciu si mala planovanu?

nikuska265
11. jan 2012

Ahojte! my čakáme naše prvé vytúžené bábätko a ja som sa tiež nakoniec rozhodla len minulý týždeň pre Antolskú. Práve kvôli odporúčaniam a referencií. Budúci týždeň mám ísť už tam do poradne. Ak mi viete prosím poradiť,chystám sa tam v stredu - čítala som tu nejaké pochvaly na doktorky, ktoré majú poradňu, práve vtedy. Treba sa tam nejako vopred hlásiť? alebo stačí tam jednoducho prísť do čakárne a oni ma vezmú? a ešte by ma zaujímalo,aké vyšetrenia robia v tej prvej poradni? robí sa aj ultrazvuk? Ďakujem veľmi pekne za každú radu,lebo už som z toho všetkého jeleň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre