Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monni
7. okt 2009

ahojte kocky, chodite niektora do poradne doktorke Greksovej?
ak ano, prosim vas, viete mi niektora povedat ake ma ordinacne hodiny?
a ake mate s nou skusenosti?
dakujem

alexandrah
7. okt 2009

drobec - no aj ja som mala viacere indikacie na cisarak, + som malinka ako ty (mozno o 1 cm vyssia 😎 ), + som velmi utla, neviem este, aku mam panvu, bude mi lekar merat cca o 2 tyzdne ... tak uvidim ... aj som najprv chcela cisarak - neprenasas, + to prespis ... ale zase su aj -, si dlhsie v nemocnici, ta rana je väcsia, asi aj dlhsie sa davas dokopy, no uvidim, ako nakoniec dopadnem ...

nevesta
7. okt 2009

Monni, ja som k nej na poradnu nechodila, ale rodila moju prvu dceru a ja som bola s jej vykonom velmi spokojna. Aj ma pekne a hlavne jemne zasila 😉

dadka212
7. okt 2009

Moni aj mne rodila prvého syna a bola fantastická, tiež ma úžasne zašila ani som to necítila 🙂 má skvelý prístup ja ju určite odporúčam 🙂

sisinka76
7. okt 2009

monni, tie ordinacne hodiny na Antolskej ma v albume maruskab, tak si to pozri 😉

monni
8. okt 2009

dakujem kocky, potesili ste ma.
sisinka, pozriem, vdaka.

marrrka
8. okt 2009

mne bola greksova pri porode s dr.janacom

monni
8. okt 2009

baby, a aj ste si doktorku greksovu zazmluvnovali alebo nie, bola iba nahodou pri porode?
co stoji teraz vlastne to zaplatenie lekara?

mayka
8. okt 2009

kocky , tie co zazmluvnujete lekara ake su v tom vyhody? na poradni vas aj uprednostnia alebo cakate tak ako aj tie co nezazmluvnuju?

dadka212
8. okt 2009

Monni neviem či ešte stále ale dr. Greksová bola pred 4 mesiacmi sekundárny lekár a tí sa tuším nedajú zazmluvniť...

mata1977
9. okt 2009

babky,ak idem prvý krat,treba sa objednať vopred do poradne,na antolskej,.ak ano ake je čislo,alebo ku komu?
nema žiadna z vas čerstvú skúsenosť?Môj obvodny má dov .,ale buduci tyždeň idem k nemu na vyter a už ma odošle.

dadka212
9. okt 2009

Mata nikam sa neobjednáva proste prídeš sadneš pred ordináciu ku ktorému dr. chceš ísť a čakáš kým nie si na rade 🙂

metlonka
9. okt 2009

ja mam tiez z toho hokej. Prve som rodila v Ruzinove a tam boli v podstate len dve ordinacie, v ktorych sa zacinalo od osmej hodiny rano, tak som vedela, ze ked pridem o siedmej zoberiem si cisielko pri dverach a viem ktora som v poradi....ale tu som si to bola obzriet a vobec nechapem, ze ktory doktor kedy ordinuje, pretoze raz je tam rizikova poradna potom prenatalna a este neviem aka....nechcem si zazmluvnovat lekara, tak sa vobec nevyznam ku komu mam ist a hlavne kedy. V kazdej ordinacii uz od osmej niekto je? Mam si len sadnut hocikde a cakat?

tehula
9. okt 2009

metlonka, na tie popisky sa vyprdni, tehotne su tam stale. Iba si vyber lekara a podla toho, ktory den je napisany na konkretnych dverach, tak sitam sadnes a cakas. 😉

mata1977
9. okt 2009

metlonka,a ty kam ideš rodiť?lebo ja mam tiež termín 13.11 a čakam chlapčeka.ja ked som tam pred 3,5rokom bola zahlasiť tak ma posielali od jednych dveri k druhým a čakala som tam od cca7.30hod a na rad som prišla okolo 10.hod.už som bola nervozna.skončila som u dr.Janáča.možno sa tam stretneme,ak teda budeme rodiť tam obe

rainee
9. okt 2009

baby kolko sa plati teraz za nadstandardnu izbu a epiduralku ktora ste tam prednendavnom rodila? diky. viete odporucit aj dobreho lekara lekarku? inak su lekari a sestry ustretovi, lebo pocuvam len same staznosti v poslednej dobe na antolsku ☹

mayka
9. okt 2009

kocky a ako to funguje na ultrazvuku, vraj sa treba vopred na neho objednat? To kde? Mi to nedava logiku. Ved ked idem na poradnu tak tam ma vysteria tak by mali hned spravit aj utz. Ale tam je tusim len jedna ordinacia s utz. no katastrofa na taku nemocnicu. Mal by byt v kazdej ordinacii.

rainee
9. okt 2009

mayka to je masaker na tom ultrazvuku, predtym to tak bolo ze si isla z poradne ale kedze sa tam miesali objednane s tymi co dosli z poradne bol tam chaos tak sa najnovsie vraj len objednava tj asi budes musiet prist na sono az ked ta objednaju.

alexandrah
9. okt 2009

to myslite vazne s tym ultrazvukom? to aj moja stara byvala gynekologicka ho mala v ambulancii!!!!!!!! co sme 1000 rokov za opicami???????!!!!!!!!!!!! no to snad nie!!!!!!!!!! takze si mozem povedat, ze posledny mesiac, ked mi bude najhorsie sa vyterigam an antolsku, ktoru nemam ani blizko, a na cely den mam program kazdy tyzden?????????? boze!!!!!!!!!!!!

tehula
9. okt 2009

no dievcata, ale tak antolska nie je sukromnik, co berie pausal od kazdej na rok aspon 100eur. Zial, maju tam len jeden ambulantny ultrazvuk a dalsie na oddeleniach. Treba sa telefonicky objednat a nevolat po 7.30, lebo to uz vysetruju a nedvihaju.

rainee, nadstandard je 33eur na noc za postel, ak chces celu izbu, platis 2postele. Epiduralku zdvihli od 85eur na nejak 106eur, plus treba este zaratat nejakych 20eur za predoperacne vysetrenia, co vraj teraz robia kazdej

metlonka
9. okt 2009

Diky tehula za radu, nikto mi nevedel poradit lebo skoro vsetky tehulky si zazmluvnuju nejakeho lekara...vtedy je to asi vsetko jednoduchsie
🙂 Ale aj tak nechapem, ze ak si niekoho vyberiem, su tam dalsi dvaja traja napisany na ten den, takze ma moze zobrat vlastne hocikto?
Mata ja sa pravdupovediac stale rozhodujem medzi Ruzinovom a Antolskou...dcerku som rodila v Ruzinove a bola som tam viac menej spokojna,
Ale Antolsku mam teraz blizsie . Ale vobec sa tam nevyznam a zda sa mi to cele nejake moc komplikovane.
Inak tento termin ako my maju dalsie 4 mamicky v mojom okoli
🙂 takze v novembri bude asi natresk 😀

tehula
9. okt 2009

metlonka, to je zas dalsia hovadina s tymi viacerymi menami. Vzdy tam ordinuje v dany den len jeden. Ja neviem, ale tie zoznamy su uplne stare. Dokonca, ked ma v nejakych dverach doki dovolenku, nikto ho v tej ambulancii nezastupuje, treba ist potom k inym dveram.
Pozri, ja radim precitat si tu par stranok dozadu a rozhodnes sa, ktory doktor a ktory cca den v tyzdni by ti na poradnu vyhovoval, baby ti potom napisu, kde a kedy ordinuje. Ale vravim, v ramci jedneho dna v tyzdni sa v tej ambulancii nestriedaju. Vzdy doktor XY ordinuje utorky a stvrtky v dverach tych a tych kazdy tyzden dokola. Hoci su tam vypisani aj AB, CD a FX, ordinuje len XY. V pondelky a stredy je tam zas niekto iny atd.

monni
9. okt 2009

ahojte kocky, skuste si pozriet tie ordinacne hodiny ako napisala sisinka, pozrite si album maruskab, ja som si tam nasla, neviem tusim to bolo z roku 2008 ale snad este platia tie rozpisy.

metlonka a mata, ja mam tiez termin 13.11.2009, takze je nas viacej 🙂
ale ja uz tri tyzdne lezim s vylozenymi nohami co mi hrozi predcasny porod, som uz otvorena tak som zvedava ci vydrzime az do novembra.

s tym ultrazvukom to je chore. mam zakazane chodit, mozem iba lezat a stale sa budem trepat na antolsku, raz do poradne, dalsi den na ultrazvuk? to je fakt postavene na hlavu.

rainee
9. okt 2009

baby no bohuzial je to tak, dokonca som si vsimla ze na ten ultrazvuk chodia dokonca aj mamicky z nemocnice pekne v pyzamkach, ja neviem ci to neni 1 na celu nemocnicu... doteraz som tam bola asi 2x a vzdy som cakala min. 2 hodiny na sono a to som bola akoze objednana 😠
uprimne rozhodujem sa este stale mezdi antolskou a kramarmi, neviem ako lepsie spravit 😝

metlonka
9. okt 2009

prepac tehula ze som taka nechapava, ale to tehotenstvo mi asi nejako vraza na mozog 😀
nasla som si uz davnejsie tie ordinacne hodiny v albume maruskaba a z tohho som mala taky chaos.
Mam aky taky prehlad o doktoroch aspon co si baby o nich pisali, najvacsi fanklub ma asi Rozenberg. Takze k nemu do poradne nechcem ist, pretoze tam bude mat asi plno...niekoho si uz len najdem...ale dakujem za radu 😉
monni tak ti drzim palce aby si este vydrzala...ja sa skor bojim ze budem zase prenasat ako pri prvom tehotenstve, to som prenasala 7dni. Mas zazmluvneneho nejakeho dokiho?

rainee
9. okt 2009

pokial nemate vybraneho konkretneho lekara tak myslim ze staci prist v tyzdni do dveri ktore si vyberiete a tam vas zoberu alebo poslu inde, su tam myslim 4 poradne tj kazdy den funguju 4 lekari, ale kazdy den iny/sa tam striedaju. ak som to dobre pochopila, nechcem vas dopliest.

k.a.t.k.a.
9. okt 2009

utz ale predsa mozete absolvovat hocikde inde nie? ja som to po dvoch 2hodinovych cakackach na Antolskej riesila Gynfivom 😉

rainee
9. okt 2009

tak sem s tymi dobrymi lekarmi, nevadi za fanklub hlavne nech je to pohodak co si nebude na mne liecit mindraky 😉

k.a.t.k.a.
9. okt 2009

rainee napr. dr Rozemberg 😉

mayka
9. okt 2009

no tak to je sila s tym utz. Radsej by som si zaplatila za neho ako takto sa pechorit. ved ked pojdem na poradnu a objednaju trebars na druhy den tak to sa mozem rovno niekde pobliz nastahovat. Ved takto prehanat tehule je des. To by mali teda nejako reisit. 😠
Ale aspon sa psychicky na to pripravim. No co uz narobime. Musime sa prisposobit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre