Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

susy
11. jún 2009

tak to sa stretneme. Aj ines ide. o ktorej tam budes?

susy
11. jún 2009

číslo 25 ?

tehula
11. jún 2009

susy, netusim 😝 U mna uz vsetko neiste. Ak sa mi bude konecne dobre spat, tak pojdem az okolo 11tej, ak nie, pojdem asi hned rano. Hlavne dufam, ze to pojde rychlo, lebo sa mi tam nesedi moc dobre a hned ma krce chytaju

monuska143
11. jún 2009

Dakujem kukenzi!!!! 😀 Hned mi je lahsie na srdiecku. Aj pod nim... 🙂

baluu
11. jún 2009

Ahojte baby.

idem sa k vam pridat. Tiez budem rodit na Antolskej. Dufam ze sa tu budeme vzajomne podporovat. Vsetkym : co uz mate tesne okolo terminu drzim palce a nech to uz mate za sebou. Ja mam termin za 4 tyzdne a takych nas tu nie je vela, tak dufam ze este pribudnu. 🙂

ninimimi
11. jún 2009

Ahoj baluu! Ty si nejaká nedočkavá podľa toho čo máš napísané v registrácii to budú až 4 mesiace 😀 Ja viem že už by si ho chcela mať doma no radšej počkaj do toho októbra určite sa ti ti oplatí a malému to nekráť 🙂 veď je mu tam tak výborne 😲

kukenzi
11. jún 2009

ninimimi, keby ze o 4 mesiace, ale baluu rodila uz minuly rok 😀

ninimimi
11. jún 2009

Jáj počkaj teraz som si všimla že tam máš napísané 2008 tak som s toho trošku mimo 🙂 no neboj tu je taký podporovací kútik a vždy ti tu niekto poviem také pekné slová, ktoré ta podporia a zvládneš aj ty 🙂

ninimimi
11. jún 2009

No veď vidím, vidím že už neviem ani aký je rok 🙂

tehula
11. jún 2009

Kuki> a potom, ze my sme nedockave 😀

kukenzi
11. jún 2009

tehulla 😀 a ako? ja zatial stale rovnako... niiiic, niiiic, niiic 🙄

dendulka999
11. jún 2009

Ahoj kukenzi tak ja mám ist v utorok na príjem asi, podľa všetkého, ked to namna nepríde, tak sa možno stretneme.. Dnes som bola aj na monitore a žiadna kontrakcia, nič.... A otvorená som ledva na jeden prst...

tehula
11. jún 2009

Baby, nemate niektora mobil na Katka1981?

baluu
11. jún 2009

Tak som vas aspon pobavila a aj seba 😀 . To by som uz nezvladla tak dlho prenasat. Hned som si to teda opravila a uz je to spravne.
Baby a neskusali ste si dat skoricu? To vraj podporuje nastup porodu.

tehula
11. jún 2009

baluu, ak nepocitam skoricu, co som napchala do strudle, tak nie 😀 Ale pila som aj malinik na litre od 34tt, magnezium aj za cenu krcov som vysadila preventivne tiez v 34tt. Na muza skacem, co to da, ........ 😅 a nic. Teda, mam pocit, ze moj porod akoze nastupuje uz aspon 3tt, ale zial nenastupil v plnej parade 😖

dendulka999
11. jún 2009

Baby neviete koľko je teraz rodičovský príspevok??

baluu
11. jún 2009

Tak skus dat si poriadnu davku. To cakanie je urcite hrozne. Dnes mi este mama hovorila ze chodenie dole po schodoch pomaha a umyvat okna mi teda neoporuca. Ale aspon si manzel este uzije 🙂 . Moj by to urcite bral. 😀

baruskah
11. jún 2009

Ahojte baby, tak stale iba cakatelky? vraj pomaha korenene jedlo... my mame sex zakazany, tak neviem co by sme vyskusali...

kukenzi
11. jún 2009

dendulka, ja som doteraz dostavala rodicak s pridavkami 179,92€

kukenzi
11. jún 2009

aku skoricu? to akeze hryzt ten suchy "konar"? 😀

tehula
11. jún 2009

kuki, ty nemas cislo na katku, please?

kukenzi
11. jún 2009

ci si dat tu mletu?

kukenzi
11. jún 2009

tehulka, nemam, ale tusim katrin mala a mozno bude mat certica, hod jej IP 😉

baluu
11. jún 2009

baby ja som sa v sobotu dozvedela ze vraj ma ist rodicovsky od januara hore na 7,5 tisic sk. Ze je to vraj uz odklepnute, ale ja som to oficialne nikde nezachytila takze neviem nakolko je ta infoska pravdiva. Ale potesilo by to. Len neviem kde na to vlada zoberie peniaze.

baruskah
11. jún 2009

baluu, to bude asi poplasna sprava....niesu ani peniaze na dochodky....

kukenzi
11. jún 2009

baluuu, ja viem len to, ze zvysenie pridavku na dieta od januara o 74 centov a rodicovskeho od septembra o 5,55 eura.

kukenzi
11. jún 2009

... a tych nehoraznych 74centov pokladam za vysmech zenam - matkam ☹

tehula
11. jún 2009

Kuki, praveze Katrin mi dnes volala s prosbou o cislo na KAtku. Som jej pisala aj IP a poslala Katrinino cislo, nech sa jej ozve, ale neviem, ako pri Sophinke stiha konika.

baluu: to by ma v celku dooost potesilo.

nak dnes mi prisliel zo socialky papier o vyske materskej, tak nepindam uz tolko na ich sluzby, len nech nezabudnu na ucet posielat 😀

kukenzi
11. jún 2009

tak ja zo socialky este nic, pocitam, ze do dvoch tyzdnov im zanesiem malej rodny list a az tak rozhodnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre