Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

uska
2. jan 2007

ahojte,
chcem sa spytat, ci nemate niektora skusenosti z MUDr.Paldiom z Antolskej.

andha
4. jan 2007

Ano, mam s dr.Paldiom skusenosti, 20.decembra som u neho rodila. Je to perfektny odbornik, aj clovek.

uska
4. jan 2007

andha,
vdaka, aj ja som na neho pocula len same chvaly.

dorotka
5. jan 2007

kocky nemate niekto kontakt na pani Jezikovu uz by som tam mala zavolat aj ked moj lekar tvrdi ze to nie je potrebne

certica
5. jan 2007

dorotka, ja uz nemam, ale viem, ze sa tam dost tazko dovolat, lepsie je prist osobne, ked maju cviko a tam sa aj hned dohodnes. Myslim, ze pondelky a stredy bud o 11h alebo 13h zacinaju

natana
5. jan 2007

dorotka, ja som to tuším písala v téme marcovky. aj tel.č. aj kedy treba volať.
pozriem sa, možno to nájdem

natana
5. jan 2007

našla so to 😉

p. Ježíková:
t.č. 02/6867 3403, najlepšie je volať Po-Pi 7-7,45 hod. alebo Str a Pi 12,15-13,00 hod. Treba to hlavne nechať dlho zvoniť.

tonicka
5. jan 2007

dorotka, ak chceš, dám ti predporodnú prípravu 😀 dýchanie je najdôležitejšie a ja to mám za sebou a dokonca na antolskej 😀 😀 A p.Ježíkova je zlatá.

natana
5. jan 2007

ale to mám od kolegyne, tak ked sa náhodou nedovoláš, takže za správnosť informácie neručím.

olajcova
10. jan 2007

Ahojte dievčatá, ja som minulý rok v júli rodila u mudr.Dubčákovej. A bol to najkrásnejší zážitok v mojom živote.Bol to môj druhý pôrod.Prvý bol v Podunajských Biakupiciach a malinka sa kvôli Epiduralke narodila Vakuoektrakciou. Ale tu na antolskej som bola nadmieru spokojná.Mne osobne lekárka neodporúčala ten nadštadardný box. Rodit som prišla ráno o 4 hodine, spísali všetky potrebné dokumentácie, popočuvali malinkej srdiečko a šup šup na klystír.tam som si posedela na záchode taku skoro hodinku 😀 potom ma presunuli na pôrodnicu, su tam 3 boxy ktoré sa delia závesmi.Tam som jojkala, ochkala, až sa o pol 7 narodila malinká Emča.Rodila som u doktorky Dubčakovej a fakt môžem ju len odporučit. 😅

dorotka
11. jan 2007

natana dakujem toni ak by som to nestihla u pani jezikovej tak rada prijmem 😀 😀

danii
autor
16. jan 2007

baby, antolska sa da 😉 jasne, su tam veci ktore nie su celkom ok, ale vo vseobecnosti som bola spokojna 😉

natana
23. jan 2007

žienky neviete náhodou, či mudr.hrivnaková z III.gyn.pôr. na Antolskej má aj nejaké pridelené izby na šestonedelí? (myslím či je izbová lekárka) Ak by ste nevedeli ktorá to je, tak tu je popis.: Nižšia, krátke červené vlasy, nakreslené obočie (hrozný ksicht s prepáčením), Stále nadutá a hrozne protivná.
Pýtam sa preto, lebo to je asi jediná osoba s ktorou by som sa tam nechcela stretnúť a už vôbec nie, aby bola moja izbová.
A tie čo ste ju náhodou mali, na ktorých izbách ste ležali?

certica
23. jan 2007

natana,ja som ju kedysi mala tiez izbovu ale na rizikovom, nie sestonedeli, volali sme ju sova 😅 . inak neviem posudit, ci rychlejsie dofrcala na izbu alebo z nej este rychlejsie vystrelila von. Ja si nemyslim, ze by mali natrvalo pridelene izby, ale ked ti to pomoze, ja som bola vtedy na c.16 avsak rizikove pripominam.
co sa sestonedelia tyka, zavisi to myslim od toho, kto ten ktory mesiac rodi - ci III.gyn-antolaci, alebo I.gyn.-zoskari. podla toho mali vtedy na starosti aj sestonedelie. teraz tipujem, ze rodia antolaci v jan., tak by mali mat asi aj izby na sest. Ale mohlo sa to odvtedy zmenit (2 roky) 😀

olinka6226
23. jan 2007

baby chcem sa spytat ci je to s tym porodnym boxom je pravda,ze stoji az 5tis. lebo na stranke maju uvedene stale 2500?

4a
23. jan 2007

holky,
dotaz. Dáváte doktorům před nebo po nějaké... ehm všimné?

natana
23. jan 2007

všimné áno, ale nejaké veľké určite nie. Ale to je každého osobná vec. A ja to ani neviem dať. Musela som zobrať maminu a tá mu dala fľašu, lebo ja by som to asi nezvládla. ☹

adetka
23. jan 2007

olinka... tusim ze nadstandard je za 2.500... ale neviem iste.. lebo ja som rodila v spolocnej miestnosti... ale aj ta je super... moderna... a jednotlive postele su oddelene takymi stenami... mne sa tam vcelku pacilo...

4a... ake vsimneeee 😕 na Slovensku si mozes oficialne zaplatit svojho porodnika... s ktorym spises zmluvu... a zaplatis 7.500 korun... 5.000 korun z toho dostane priamo porodnik... takto je to cistejsie a oficialne... ziadne podplacanie... ale oficialne... povedala by som... "kupenie" si vlastneho porodnika...

diddi
23. jan 2007

adetka a ked si rodila v spolocnej miestnosti, boli tam aj zeny, ktore prave rodili aj so svojimi manzelmi?...lebo ja nechcem, aby tam bol moj drahy pri tom a uz vobec nie, aby okolo boli dalsi cudzi muzi, aj ked je to predelene

adetka
23. jan 2007

diddi... rodili tam este dalsie dve zeny... a tusim ze jedna mala pri sebe aj manzela... ale v tej chvili som tomu nedavala velmu vahu... a cez tie steny som ich takmer nepocula... akurat obcasne pripomienky lekarov... a uz vobec nevidela... kedze sa venovali manzelkam... a neprechadzali sa okolo mna... len ked prichadzali som ich zaregistrovala... kedze som bola v prvom "oddeleni" od dveri...

ani ja som tam nemala manzela... a som rada...

diddi
23. jan 2007

to mi strasne vadi...lebo ja vyhanam aj medikov z poradni a ultrazvuku...jednoducho mi to vadi...viem, ze pri porode budem uplne mimo myslienok, ale podvedomie mi pracuje a ak pocas tlacenia privezu dalsu mamicku aj s manzelom /co bude podla mna normalne,ze sa muz pozrie, co sa deje/, tak sa urcite psychicky zaseknem...poznam sa ☹ podla mna by mali mat taketo mamicky s doprovodom zvlast porodnu salu 🙂 ...ak nie, tak si asi zapltim ten nadstandart box...u mna to bude na dlhsie, kedze cakam dvojicky 😉

4a
23. jan 2007

adetka,
to je ale až teď.

adetka
23. jan 2007

nijaky cudzi otecko sa na mna nepozeral... myslim si, ze mal dost prace so svoou manzelkou 😀 ... a pocas tlacenia nikto novy neprisiel... teda... aspon som nikoho nezaregistrovala 😀 ... ale to bol pri mne moj porodnik a obidve sestricky... a vsetci na mna hovorili... a tlacili so mnou... nohy som mala hore... takze som cez nich nevidela... a vdaka nim ani nic nepocula... 😀 ... ale to, ze nechces mat pri sebe medikov im radsej povedz... pokial ta bude rodit niekto s titulom Doc... alebo Prof... mna rodil Doc. Korbel... skveeeeely porodnik... ale prednasa na lekarskej fakulte gynekologiu... a tak som mala pri porode jednu medicku... a ked ma hodinku zasival... tak mal pri sebe styri medicky... a tym vysvetloval co robi... takze som vedela presne co mi zasil... a preco 😀 ... ale mne o nevadilo... bola som unavena... stastna... a grogy... z porodu, malickej, epiduralky... kdo vie 😀 ...

certica
23. jan 2007

diddi, kedze cakas dvojicky, je dost velka pravdepodobnost, ze to bude cisarak

diddi
23. jan 2007

aj nad tym som rozmyslala 🙂 ...ale moze sa stat, ze budem rodit normalne, ako sestricka u mojej lekarky....je velmi malicka, chuducka a porodila na termin dvojicky...nechapem, kde sa do nej zmestili 🙂
ja budem rodit u Niznanskej a ta uz viem, ze nemam rada medikov 🙂

marse
23. jan 2007

ahojte babulky aj ja som rodila na Antolskej a bola som maximalne spokojna

adetka
23. jan 2007

Niznanaks je tiez super... 🙂 ... si pamata aj mena svojich pacientiek... Korbel si ho na chvilku zapametal len kvoli mojmu spravaniu sa pri porode... 😀

diddi
23. jan 2007

marse, u koho si rodila?

marse
23. jan 2007

dr. Paldia a ty?

certica
23. jan 2007

diddi, ono mozno ani nejde o to, ci chuda alebo nie, len tie babatka casto nezaujmu vhodnu porodnu polohu, bud je to priecna poloha (staci, ked jedno), alebo KP atd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre