Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
11. apr 2007

lusil, s tym kupanim je to loteria, inak viem, ze bolo treba sa zapisat do nejakeho zoznamu, neviem, ako je to teraz. zhrniem to: kupanie sa dalo pozriet, ale nie sama kupat (aspon za mojej ery 😀 )
a dostanes koselu, vlozky tam boli tiez na izbe, ale su to 2 roky dozadu, netusim ako zdravotnictvo odvtedy velmi "pokrocilo"

lusil2005
11. apr 2007

sasi no dufam ze mne sa taketo nieco nestane Oo
teda - hlavne sa obavam reakcie mojho draheho... nerada by som keby sa tam pohadal s celou porodnou salou este pred porodom 🙂 on vie byt taky "presvedcivy" ked sa rozcerti Oo
ale myslim ze aj sestricky maju trochu iny pristup ked tam niekoho mas ako ked si sama.
inac - to tvoja mama stihla pekne na tesno! :DDDDD

certica
11. apr 2007

toaletak urcite, pribor tam bol, ale...

olinka6226
11. apr 2007

ano toaletak a pribor treba aj salku...

diddi
11. apr 2007

ta erarna je taka,ze chrbat holy?...tzv.anjelickova kosielka?...podla mna by sme sa mali na cviceni opytat p.Jezikovej co vsetko treba, lebo asi ziaden zoznam nedostaneme

olinka6226
11. apr 2007

my sme sa minule pytali, nejaky zoznam mam, tak ak mi poslete do ip mail, tak poslem.

diddi
11. apr 2007

a pre babätka potrebujeme aj pampersky?

sasa80
11. apr 2007

ja som nedostala nic, okrem toho reklamneho balicku pre malu, taky kufrik ci, co. Inac nic. No skor by som povedala, ze tiez tym stetcom ako pisala diddi

olinka6226
11. apr 2007

ano, ale musim podotknut, ze som cerpala aj z jej reci, ale aj z toho co tu pisali baby... takze to nie je oficialny zoznam z nemocnice.

lusil2005
11. apr 2007

diddi hahaha tak to si vystihla :DDDD
tie nohavicky z chicca mam uz aj ja. este pred nimy som kupila take z lekarne a tie moc vabivo nevyzeraju :/ ale este som ich neskusala.

oli aha. tak fajn. takze balim aj vlozky :P inac - sibe mi moc ked idem pripravovat tasku do porodnice uz buduci tyzden? 😀 😀 😀

certica
11. apr 2007

kosela normalna cez krk, zapinanie vpredu tak, aby sa dalo aj kojit 😀 . inac ja som si hovorila, ze to na seba nedam 😀 , ale nakoniec som bola rada, ze nemusim nicit svoje, lebo to mlieko je svina 😅 . a v podstate mi tu koselu menili, kedy som si povedala, aj kazdy den novu

sasa, a malu mas doma? alebo ako to riesis, ked musis lezat

olinka6226
11. apr 2007

lusil vobec ti nesibe. ja som uz zbalena. pre istotu. nikdy nevies... a v panike sa nezbalis a manzel ta nezbali uz vobec...

certica
11. apr 2007

ja neviem baby, ale my sme mali na izbe normalne taky mega papierovy pytel plny nemocnicnych vloziek, som nimi mohla aj dlazku po chodbach utierat 😀

lusil2005
11. apr 2007

ok. dopisujem do zoznamu: salka, pribor. a stetec - keby sme sa moc nudili :P

sasa80
11. apr 2007

ano, ved ja som porodila o 19:50 a rano dosla o 6:00 a hned pytala plienky, handricky a infadolan, tak mangel letel ako o zivot nech ma tam nepucuju za plienky, ale to bude asi tym, ze som chcela byt sama na tej nastandartnej izbe, tak asi, mali pocit, ze mi to tam treba sprijemnit.

diddi
11. apr 2007

lusil, ja mam veci, ktore si chcem zobrat poskladane v supliku v komode, lebo nemam zatial ziadnu vhodnu tasku, len kufre na tahanie...a to by bola ina paradicka keby som sa dotrepala s tahacim kufrikom do porodnice, ako Lollobrigida na turne 😎 ...radsej skoro ako v bolestiach...a mas aspon vedomie, ze je vsetko zbalene

lusil2005
11. apr 2007

certica haha :D aj malovat? ^^

diddi - myslim ze pampersky a vlhcene obrusky si mame pre babo zobrat. ale tak - vies ako... ja tam toho beriem odost viac :DDD ved sme nadsene prvorodicky nieeee? (niektore :P)

oli to je fakt :/ keby ma mal balit manzel tak mi to tam nosi tak na 5 krat 🙂

certica
11. apr 2007

ja som aj salku dostala, ale to asi preto, ze som bola po sekcii

diddi
11. apr 2007

jaj, vidis, este tie obrusky...dopisujem 😉

sasa80
11. apr 2007

certica, no malu si brava mangel do roboty. Nastastie si je sam pan svojho casu atd, tak moze. Ale uz je z nej hotovy, unaveny a hlavne ma pocit, ze ho z nej uz boli hlava. Ona totiz strasne krici a stale nieco mele a mele a mele 😀 Ja mam klud, kym mangela neslahne z toho. No ale musime vydrzat.

sasa80
11. apr 2007

lusisl, no stihla a prisla v pravy cas, lebo by sa mi tam mala asi rozpleskla na tom stole, take nervy som z nej mala.

k.a.t.k.a.
11. apr 2007

baby a gumenné šlapky do sprchy si nezabudnite 😉

certica
11. apr 2007

sasi 😀

baby, vlhcene obrusky, plienky pre babo, pre seba co sa uz spominalo a nezabudnut slapky do sprchy

lusil2005
11. apr 2007

sasa tak to si si teda dovolila!!! 😝
ja dufam ze sa na ten nadstandard dostanem :/ spoluleziaca mi nevadi - naopak. ale mat kupelku same dve pre seba - to je dost vyhoda podla mna.

inac diddi - ked sa stretneme (nahodou - ak zas nezvitazi moja lenivost) v stredu na tej epi, mohli by sme potom skusit skocit hore na tu porodnicu kvoli tej prehliadke. ja uz som sice raz bola ale to bolo davno a vela veci ma ani nenapadlo sa opytat.
a k tomu baleniu - ja este nemam komodu 😖 dala som znamemu vyhotovit taku prebalovaciu a ma ju priniest tento tyzden :P cize ja musim balit do manzelovej tasky 🙂

lusil2005
11. apr 2007

hej hej. slapky su uz napisane. ale vsak - keby sme nieco zabudli, drahy sa prebehne. ono je to take zlate ked cakam niekedy na poradnu, a okolo sa vali strapaty ujo s vytrestenymi ocami a veeelkou igelitkou plnou plienok, vloziek mineralok atd :DDD

sasa80
11. apr 2007

certica, inac aby si vedela tak mu naozaj zacalo z toho hrabat, lebo doniesol na balkon smyklavku, hojdacku a este chcel aj piesok, ale to si rozmyslel, aby to nenanosila do bytu. Lebo ho totiz nebavi sa hadat s nou ked idu po hodine z ihriska a ten rev. Inac keby som ja dosla s tym, ze to chcem na balkon, tak mi ukaze na celo, ci nemame doma dost haraburd, ze sme ako v draciku a nie v byte. No ale ked on, tak je to ine 😀

sasa80
11. apr 2007

lusil no, inac ten nastandart je dobry, ako inac som nad nim vobec neuvazovala, ale nieze by som mala nieco proti cigankam, ale bolo ich tam ako maku a stale po niekom umyvat zachod a este mi ju nahodou daju na izbu, tak to teda nie 😅

certica
11. apr 2007

no ved nezaskodi obcas taka vymena "sluzieb" 😉 😀 .
ja som zas malemu dala do lavora vodu dnes, nech si prelieva do poharikov a pod., som ho upozornila, nech to laskavo neporozlieva a on mi tam nakoniec nahadzal uteraky, ze perie 😅

sasa80
11. apr 2007

😀 😀 😀 😀 tak to si viem zivo predstavit. Islo ta aspon trosku z toho rozhodit?

k.a.t.k.a.
11. apr 2007

ja som sa pre nadštandard rozhodla potom čo som po sekcii musela z vysokej nemocničnej posteli zoskakovať 🙄 a boli vianoce tak nech prídu naši na návštevu .. čo som potom olutovala lebo som tam mala návštevy každý den 😝 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre