Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

emjee
21. jan 2009

palculienka chodim tam od minuleho tyzdna a teraz ku koncu uz treba kazdy tyzden

ja si dnes mozem spievat "uz len 22 dni" 😀

palculienkkka
21. jan 2009

preboha, veď ty to už máš za pár ... aby sme sa tam nestretli 🙂 ... ja ešte 61 dní / no budem rada, ak vydržím ešte polovicu 🙂 /

"už len 22 dní " ... tebe je ešte do spevu 😀 ...tak vyčkaj na 14.februára 🙂

marrrka
21. jan 2009

emm ja ze 32 dni :o)
monkula co ja viem, 27 maximalne, som vedla?

emjee
21. jan 2009

mne nie je do spevu, ja sa len tak ksichtim 😀 uvidime, co povedia zajtra

janula10
21. jan 2009

ja 28 😀 😀

marrrka
21. jan 2009

emm potom podaj hlasenie. ved tebe to moze prepuknut co nevidiet 🙂) inak som si dala zavazok ze tento vikend sa komplet zbalim do porodky nech mam srdce na mieste a aj manzel, ten je viac nervoooz jak ja 🙂)

majusa
21. jan 2009

baby, ja mám 10 🙂 . Ale už by som tam rada bola a pekne krásne porodila. Za posledný týždeň mi strašne začali opúchať nohy ... Ale po včerajšej poradni a slovách pani doktorky, že ešte to vyzerá na dlhšie, neviem, neviem, či ma ešte všetky nepredbehnete ☹

emjee
21. jan 2009

inak je to naprd s tymito uzv a poradnami - pretentujem tam cely den 😝 na uzv som objednana na 9.15, jak to poznam, ak sa dostanem dnu do 10 bude to vyhra, potom si to odsediet zase v cakarni do poradne ... keby byvam 5-10 minut odtial tak mam cas tam sediet, ale takto sa mi hrozne nechce 😝 a to rano nemam ziadny spoj tam (ani by som nesla primestskou dopravou uz), takze rano ma tam musi hodit mama, cize tam budem uz davno pred 9 cumakovat 😝 a ked si to pekne odsedim budem sa trepat mhdckou na opacny koniec mesta za drahym, aby sme sli spolu domov

ako to riesite - chodia s vami manzelia? moj nemoze stale 😝

janula10
21. jan 2009

majusa aj mne zacali opuchat uz nemozem behat kade tade po kavickach shopingoch to uz mi skoncilo 😀 😀

majusa
21. jan 2009

emjee, presne viem o čom píšeš. A nám sa už stalo, že sme si odsedeli v čakárni pred sonom a ani nás nezobrali, lebo pán doktor už musel odísť. Našťastie má manžel takú prácu, že môže odísť keď potrebuje. Neviem si predstaviť, ako by som sa trepkala v mhd. Asi 100 krát by som sa pocikala 😀 .

janula10
21. jan 2009

emjee ja nastastie nie tym ze mam dohodnutu porodnicku dojdem vysetri ma hned po vysetreni ma berie kde si sama urobi velky uzv a idem domov 😵

emjee
21. jan 2009

to odsedenie si mi az tak nevadi, ako to, ze tam musim teraz chodit jak na klavir a je to tak strasne daleko - este pred par tt by som sadla do auta a odbehla sama, ale teraz 1/ ma muz nepusti samu 2/ sa nezmestim za volant 😝

janula10
21. jan 2009

emjee tak radsej nech uz nejdes sama predsa nejdes kusok......
len ale nechapem preco takto to tam neni organizovane vsak maminy s bruchami si tam odsedia dost a niekedy co som si vsimla ani stolicky nestacia ☹ 😕

majusa
21. jan 2009

emjee, my máme veľké auto, tak ja sa tam ešte zmestím 😀 . A ešte aj šoférujem, čo mi veľa ľudí hovorí, že som šialenec.

dadka212
21. jan 2009

No a keď som tam chodila ja, tak na tých stoličkách ešte sedeli manželia a niektoré tehulky museli stáť 😠 a tí chlapi sa ani radšej nekukali pred seba aby náhodou nemuseli niekoho pustiť, tvárili sa, že sedia na vzduchu, ešteže u dr.Janáča to išlo ako po masle 😎

janula10
21. jan 2009

dadka to ani sa mi nechce verit to je nehoroazne teda.....to ja by som im povedala ale ze sa necitili blbo boze.... mam dost 😠 😠

majusa
21. jan 2009

dadka, aj teraz to je niekedy tak. Tiež som minule skoro odpadla. Bolo tam strašne teplo a veľa ľudí a tak ako hovoríš, ani sa nepoobzerali, či náhodou tam nestojí nejaká tehulka 😠

palculienkkka
21. jan 2009

emjee ... no vidím, čo ma čaká ... hodinové cestovanie a čakanie ... no šlaktrafení 😒
ešte som ani na Antolskej nebola ..hi... musíme si vziať prvýkrát navigáciu 😀

monkula
21. jan 2009

marrka, presne, budem mať 27 v lete, takže mám ešte stáel 26 😀

palculienkkka
21. jan 2009

😕 čo ste nemali farebný televízor 😀 😀

dadka212
21. jan 2009

Veru niektorí ludia sú bohužial takí 😝

monkula
21. jan 2009

ja som počas tehu s Chiarkou takmer odpadla v jednote, som sa zviezla na zem a pubiški ešte mali vtipné poznámky ,či som opitá 😠 😠 😠

a po Jarkovo mnarodení ,t obolo ešte na Zochovej, sme išli aj so spoluležiacou dolu na kontrolný UZV a samozrejme, plná ordinácia, a my sme stál ia tatinkovia sedeli na lavičkách a čítali noviny, tak ich jedna stará pani strašne zvozila, či sa im zdá normálne ,že oni sedia a mamičky po pôrode stoja...

dadka212
21. jan 2009

Mon tak to je sila 😠

monkula
21. jan 2009

dadka, čo už.. aj na takých slnko svieti 😀 😀
pozdravujem Janáča... 😀 😀 😎 pomohol Lalike na svet 😉

kukenzi
21. jan 2009

mon no je fakt sila 🙄 inac gratulujem tajfunovi k dnesnym druhym narodeninam 😵

emjee
22. jan 2009

jaj tak to zase ja mam hubu a by som sa ozvala, keby musim dlhsie stat 😀

certica
22. jan 2009

no neviem, ale mat takeho magora doma, co nepusti zenu sadnut (nie este tehotnu!)... dakujem, neprosim 🤐

marrrka
22. jan 2009

zeny tak to je drsne toto. ja zatial soferujem sama aj ked je to nekomfortne s tym bruchom. boze jak by som ja chcela aby bol svet viac organizovany 😀 pekne tehosky sediet, tatovia stat, po objednani na urcity cas ma zoberu a tak.. viete, utopia 😀

marrrka
22. jan 2009

ale inak ja by som tiez nejakeho mudreho sediaceho tatina vyprevadila ze ci by mu vadilo keby som si s tymto bruchom sadla najeho miesto alebo ma potom budu zbierat z dlazky

certica
22. jan 2009

emjee, som zvedava, ako ste dnes dopadli. snad tam nestravis celu mladost radost...

chaos ja zas celkom mozem 😀 , vadi mi len bezohladnost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre