Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

slavkav
20. jan 2014

ahojte, poradite mi?pytam sa pre kamaratku, ktora nema teraz velmi pristup na net. Uvazuje, ze by rodila na Antolskej (na moje odporucanie - rodila som tam 2x - naposledy pred 3r) a neviem, ci sa uz nieco pomenilo, tak sa vas skusim popytat 🙂 Nechystate sa niektora rodit u dr. Malovej? ak ano, ako prebiehaju poradne pred pôrodom? ci a ako casto robi sono, ci posiela na monitor, ako ste s nou spokojne a tak 🙂 to vazne sa inak uz plati za porodnika 300 eur? uff. ja som mala u nej sekciu, spokojna som bola velmi ... tak ci to je tak stale 🙂
dalej ci musi sa absolvovat predporodna priprava, odkedy moze byt mm pri porode. na izbách su stale po 2 mamicky? pokial si spominam, na vysetrenia po porode ohladom babatka, resp. kupanie - robilo sa vsetko na oddeleni ...
dakujem krasne za vsetky postrehy.

biba
21. jan 2014

@petekola kludne tam proste pridi a vyber si do ktorej pojdes, ja som uz objednana, moja sestricka ma objednala, tak som to nemusela riesit, ono je to asi jedno 🙂

biba
21. jan 2014

Baby otazocka na tie co uz rodili na antolskej ci uz prirodzene alebo cisarakom. . . ja budem mat sekciu, nosim gelove nechty a vcera som sa dozvedela, zevraj to neradi vidia, ze mechtymusia byt odlakovane a tak, jamam celocervene, myslite, ze sa uspokoja s tym, ked si dam spravit francuzku, ze bude vidiet nechtove lozka???? Lebo nemam v plane ich davat dolu koli tomu, ved v dnesnej dobe maju kopec pristrojov na sledovanie organizmu a nemusia sa spoliehat len na farbu nechtoveho lozka, ci??? Tie upravene nechty do porodnice boli nieco ako moj "ostrov pokoja" kedze tam clovek bude v nechutnej kozeli s mega vlozkou medzi nohami a citit sa bude ako posledny supak. .. . aspon nieco som chcela mat v pohode 🙂 viem ze to je trochu sebecke, ale rada by som vediet ako sa na toto na antolskej pozeraju 🙂 dakujeem 🙂

shadow4511
21. jan 2014

ahojte na buduci tyzden by som mala ist us na poradnu do nemocnice a chcem rodit na antolskej....treba tam dopredu zavolat? alebo staci prist a kto bude mat sluzbu ma zoberie...ak tam treba volat mate nejaky kontakt? dakujem moc 🙂

silvis
21. jan 2014

@shadow4511 staci ked prides a sadnes si.nezabudni si doniest moc do skumaavky.poradne zacinaju o 9.00 hod.

petekola
22. jan 2014

@biba ahoj ďakujem za odpoveď dnes idem prvý krat do poradne a mám gelove kratke nechtu a mám francúzsku tak tí dám vediet.chcela som sa tá opýtať prečo budeš mať sekciu ahoj

emikie
22. jan 2014

baby, mne dlhsie nechty pri starani sa o babatko akurat tak zavadzali. kazdy den som myslela len na to, nech mi niekto prinesie noznicky a cele ich ostriham. jednak, ked kremujes ritku, lezie to za necht a odstranuje sa dost na figu, ked babatko pije a nechce sa pustit - odpruca sa strcit malicek do kutika, aby sa uvolnil podtlak a pustilo sa - nebolo moc prijemne mu tam pchat nechet... a aj pri prebalovani, obliekani som ho hocikedy skrabla, maju taku jemnu pokozku, ze staci malicko. ale ved uvidite...

petekola
22. jan 2014

@biba ahoj takže nechty koli tomu aby si neublizila babetku a koli hygiene ale keď rodis normálne nebaziruju natom kamoska mala tiež cervene a nič čo sa týka teba je to koli sekcii aby videli či znášas anestezu či nemodras aj ked mozu aj nohy skontrolovav

biba
22. jan 2014

@petekola tak s tym ublizenim babatku to je blbost,gelove nechty su omnoho tupsie ako prirodzene tak co sa tyka poskrabania je to chaba vyhovorka a co sa tyka hygieny tak gel nechty mam asi 6 rokov vkuse a nepripadam si ako spindira 🙂 som s nimi tak zzita, ze si svoje uz ani nechcem predstavit 😉

petekola
23. jan 2014

@biba ahoj ja si ich dole nedám a hotovo .prečo budeš mať sekciu ? A už si bola aj na tom internom na to predoperacne? Ja idem v pitok 31 na predoperacne

luciarichard
23. jan 2014

@biba mne dokonca doktorka na poučení o EPI povedala prísne "Na pôrod odlakovať nechta a prísť nenalíčená!" Nooo takže namaľovaná som bola a nechty som mala tiež nalakované aj na nohách aj na rukách a nikto mi nič nepovedal.

biba
23. jan 2014

@petekola nie nebola som na predoperacnom, ja idem 29.1. na prvu kontrolu do nemocnice tak mozno nas naplanuju a pojdeme neskor aj na predoperacne, vsetko bude zalezat od polohy maleho 🙂 zatial sedi

biba
23. jan 2014

@luciarichard jeeej super a ako si ich mala nalakovane?? Ja mam cervenu vsade, ale asi nohy im odlakujem nech su spokojni, ale to odlicenie a odlakovanie uplne, asi ich tiez okaslem 🙂

sharlotta
23. jan 2014

@biba ja som isla na cisarsky a bola som namalovana, nechty si nelakujem 😉

biba
23. jan 2014

@sharlotta preco by som aj nemala byt namalovana, ved nech aspon lekar ma na co pozerat 🙂

luciarichard
23. jan 2014

@biba nohy červené a na rukách francúzska aby som neprovokovala príliš inak som mala aj na rukách červené 🙂

sharlotta
23. jan 2014

@biba no horsie to bolo s tym, ze som sa nemala ako odmalovat, kedze som nemohla vstavat z postele 24hodin. Som sa uz nevedela dockat, kedy to dam dole!

kafoditka
23. jan 2014

No koceny,tak mňa teda nikto neprinuti odlakovat si moju pracne odfučanú a urobenú fuchsiovu pedikuru 😎
to už čo im môže vadiť na nohách???? Aj tak budem mať ponožky 😅

a nech už neprehanaju toľko. Mat jednoduchý mejkap zložený zo špirály a upraveneho obočia, to nie je žiadny hriech... Aby sa s tými predpismi neposerinkali... 🤐

tututka
23. jan 2014

babule,stačí ak budete mat francuzsku,je jedno akej farby,nemusite si davat nechty dole...co sa tyka nalícenia,tak spirala ano,ale urcite nie tiene...robila som anestezu,tak viem,co vadi a co nie🙂))

jankaru
23. jan 2014

Ahojte,

chcela by som sa Vas spytat ci nemate skusenosti pripadne nejake referencie na MUDr. Sysaka odporucil mi ho moj gynekolog. Chystam sa rodit na antolskej, termin mam 8.3.

alenkam.
23. jan 2014

@slavkav rodila som u malovej pred rokom. Na poradnu k nej sa objednavalo, vacsinou brala presne.. ak zrovna nerodila.. ako nalr ja som u nej rodila akurat cez poradnu.. dole museli riadne frflat ked za mnou odbiehala... 🙂 sono mi za 4 poradne robila 3x a na ctg ma poslal tiez 2x. Ale posiela podla potreby... ked som rodila boli plnky.. na izbach sme boli po tri.. domov pustali na reverz aj skor.. staci tak?

slavkav
23. jan 2014

@alenkam. jasne, dakujem krasne 🙂

petekola
24. jan 2014

@biba ahoj už si zbalena ja mám tetmin 17 a ked niakym zázrakom neporodim normálne tak cisársky mi spravia 10 to už je čo chvila

biba
24. jan 2014

@petekola ahoj, no este nie som pobalena, dnes som preorganizovavala kupelnu aby som tam v pohode dala aj pamprlonove veci a aby sme aj my neboli obmedzovani a uz si na tie veci tam pomali zvykali, caka pretriedene veci na komode, posunut ju a otocit tak aby sa nam tam vosla postielka, ale uz mam tasku do nemocnice zlozenu zo skrine ale neviem ci sa k tomu dostanem 🙂 caka ma dnes este nakup v tescu, musim si zohnat daky obycany zupan, a mozno vecer zakladne veci do tej tasky vlozim . . . no som zvedava na kedy nam naplanuju tu sekciu, ja by som si priala 14.2. ale uvidime 🙂

ivetka_kamo
24. jan 2014

@zuzanita444 ahoj, dr. Dubcakovu môžem vrelo odporučiť, starala sa az do odchodu z pôrodnice

petekola
24. jan 2014

@biba ako valentim hej? My sme tiež posúvali celý nábytok a prisposobovali všetko maly má tri roky a všetko mu dlho trvá kým si nanieco zvykne atak my už to máme zasebou a museli sme sa stym popnahlat lebo mne vybehli varixy a už ani nechodim

biba
24. jan 2014

@petekola Noo a nebol by to krasny valentinsky darcek a ten datum tento rok je uplne super 14.02. 2014 😀

petekola
24. jan 2014

@biba biba ideš si platiť izbu nadštandard

biba
24. jan 2014

@petekola tak pokial sa bude dat tak ano 🙂

lusinda1989
24. jan 2014

@ivetka_kamo ja som s dubcakovou vobec nebola spokojna. Ale ze vobec obrovskym oblukom sa jej vyhnem buduci krat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre