Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

86zuzana86
16. jan 2014

@letuska007 dakujem pekne za info. Nevis ako dlho to asi cca bude trvat?a ides tam aj s partnerom?

petekola
16. jan 2014

petekola@biba
Ahoj som velmi rada ze je tu tato tema ,ja mam termin 17.02.2014 rodit chcem ist na antolsku,prvy porod som mala v Ruzinove a zo zlej skusenosti tam uz druhy krat rodit nejdem.DR si zazmluvnit nejdem hadam ma odrodi niekto.Chcela som sa opytat ked si nejdes ani ty zazmluvnit Dr ako a kde mam ist do poradne buduci tyzden idem prvy krat a vobec neviem ako kde a okolkej keby si bola taka laskava a priblizila mi situaciu dakujem

letuska007
16. jan 2014

@86zuzana86 ak bude stihat z prace tak mozno pride. Asi nejaku hodinku mozno hodku a pol. Ty partnera beries?

zasha
16. jan 2014

@petekola ja tam mam ist o dva tyzdne, tam len prides a kto akurat bude robit ta vezme. a bud sa s nim dohodnes kedy zas robi ze prides vtedy, alebo nie a nabuduce mozes narazit na ineho dr. pokial ja viem
@letuska007 dakujeme za info

zasha
16. jan 2014

@biba no tak sup sup balit, ja som dnes dokupila posledne veci, vsetko mam v taske a som spokojna kludna 🙂

zuzanita444
16. jan 2014

Baby, prosim poradte mi dobreho porodnika na antolskej...chcela by som zazmluvnit.

biba
16. jan 2014

@zasha 🙂 rozkaz sefe, v pondelok si idem pre veci co mi prisli konecne,jedine co este ma prist je stahovaci pas,ale ten okamzite nepotrebujem,dnes som prala prve pamprlonove veci a budem pokracovat. Som zvedava do akej tasky sa pomestim🙂

monika2712
16. jan 2014

@zuzanita444 skus skupinu Rodime na Antolskej, tam najdes uz tuto otazku urcite aj ti skor poradia ako tu..

86zuzana86
16. jan 2014

@letuska007 no moj manzel nemoze v tej dobe vobec nemoze takze ma tam len zavezie a pootm po mna pride🙂...ak pojdes tiez sama mozme dat nejake stretko pred nemocnicou🙂, bude sa nam to lahsie hladat🙂

katarinka289
16. jan 2014

@zuzanita444 ja som rodila v 2012 u Dr.Janaca na Antolskej a pojdem k nemu aj druhy raz.Rodila unho aj moja sestra,jej svagrina a na moje odporucania tri kamosky.Vsetky boli spokojne a pojdu k nemu zasa 🙂

petekola
17. jan 2014

@zasha
Dakujem za info

salmonela
17. jan 2014

no neviem, mne dnes prisla mierne drza... ale co mozem cakat od Antolskej...

petekola
17. jan 2014

@zasha este má napadlo posledný mesiac sa nechodí kazdy tyzden ? Krd pises že tam ideš za dva týždne

zasha
17. jan 2014

@petekola buduci tzyden idem este poslednz krat k mojej dr a dalsi uz na antolsku

soniamalinik
18. jan 2014

Ahojte, ako sa vam pozdava MUDr. Ľubica Hammerová? Oplati sa zazmluvnit?

lulusha
18. jan 2014

@soniamalinik ahoj, ona bola moja izbova lekarka a bola velmi mila, profi... po prepusteni domov som mala este nejake problemy a stale mi pomohla - ci uz po telefone alebo som za nou dobehla a nasla si cas

salmonela
18. jan 2014

@soniamalinik ja som mala tu cest v piatok a podla mna je to jedna drza furia. zozrala vsetku mudrost sveta a nevie sa spravat k pacientkam.

hallie
19. jan 2014

Baby, prosim vas, ktore ste boli na pouceni o epi - stale plati, ze to robia iba medzi 13-tou a 14-tou? Denne? A kde presne? Na ich stranke je malo info ☹ Najneskor kolko pred porodom to treba absolvovat?
A este mam ziadanku na EKG... nepamatam si, ake cislo dveri mi lekar povedal a nechcem mu vyvolavat. Neporadite prosim niektora?

letuska007
20. jan 2014

@86zuzana86 ahoj.no nakoniec moj manzel ide.ale ak sa chces kludne mozeme dat stretko a pojdeme spolu 🙂

tahivka
20. jan 2014

@soniamalinik ja som s ňou zas spokojná nebola 😠 Ona je milá a snaživá, pokiaľ bez odvrávania urobíš všetko, čo chce ona, akonáhle s ňou však začneš diskutovať o nejakých liečebných alternatívach, príp. nesúhlasíš s jej názorom, je ako čert - úplne sa Ti otočí chrbtom a už si pre ňu len veľká nula.

katyt
20. jan 2014

@soniamalinik Dr. Hammerová je perfektná. Pri prvom dieťati mi robila cisársky, pri druhom som si ju chcela zazmluvniť, lenže potom zvýšili ten poplatok, tak som to nechala tak, neoplatí sa to, ale chodila som k nej do poradne ten posledný mesiac a bola super. Niekedy zvykla mať také horšie nálady, že bola odmeraná, ale to má každý človek niekedy zlé dni. Trošku som dúfala, že ju vychytím aj na pôrod, ale nakoniec som ju vystihla v deň pôrodu len v poradni a poslala ma na pôrodnicu, potom ma dokonca prišla aj pozrieť, keď už som mala po pôrode. Teraz čakám tretie a určite idem zase k nej.

andrejta
20. jan 2014

@hallie ahoj, ja som síce rodila v júli minulý rok, ale rozpis tam mali asi stále ten istý. ja som prišla hneď ráno, zobrala si poradové číslo a nemali s tým problém, doktorka poučila, ja som dala ešte doplňujúce otázky a o 15 minút max som bola vonku. a je jedno koľko pred pôrodom, hlavne aby si to stihla 😀

soniamalinik
20. jan 2014

@tahivka bola som s nou raz a povedala som, ze ultrazvuk je skodlivy a to lekari absolutne neznasaju. Ale su to vsetci len lekari, idu si podla svojich tabuliek, nikto dnes uz nehladi na nejake prirodne zakony. Keby som mala kopu prachov idem rodit doma s nejakou porodnou asistentkou... Do piatka sa mam rozhodnut, ci si ju zazmluvnim, ci nie.

86zuzana86
20. jan 2014

@letuska007 ahoj tak snad ta spoznam a vidime sa priamo na tom kurze🙂 nejak tam trafim🙂))), ale si zlata🙂

hallie
20. jan 2014

@andrejta dakujem, uz sedim v cakarni 🙂

jasminet
20. jan 2014

@soniamalinik ja som ju zazila 2x pri prvom tehotenstve - radsej som si zazmluvnila ineho lekara. ju by som pri porode nechcela stretnut. ale to je len moj nazor...

barbarelka
20. jan 2014

@hallie Ahojcek Hallie, EKG je o poschodie nizsie, na tej istej strane ako su aj ambulancie gynekologov.Urcite najdes.. Na prednasku o epiduralke sa chod spytat priamo do ambulancie PEDA(to je zase o poschodie vyssie ako gyn.🙂My sme tam minuly tyzden cakali 4 tehule a lekarka nas zobrala vsetky 4 naraz a vybavila za nejakych 15minut(cca o 11tej pred obedom),takze nemyslim, ze musis cakat na ten cas,co maju napisany na dverach..vela stastia!

ekyna
20. jan 2014

@petra1402 Ahoj, ja planujem rodit u doktorky Orozsovej a som rada, ze mas dobru skusenost. Chcem sa opytat, ci mi nahodou nevies poradit telefonne cislo, na ktorom sa da k nej objednat na prve stretnutie. Ja som s nou uz dnes volala, ked bola na ultrazvuku a povedala mi klapku, na ktoru mam zavolat a objednat sa, ale bud som si zle zapamatala alebo sa ona pomylila. Nevedela by si mi poradit tu klapku ? neviem ho nikde najst a nechcem sa strapnovat tipovanim a volanim na zle cisla. Myslim, ze to bude bud 2701 alebo 2610. Dakujem

hallie
20. jan 2014

@barbarelka dakujem, ekg som dnes vybavila, ale na poucenie som sa nedostala, cakala som tam vyse hodiny, bolo tam milion ludi a musela som uz odist do prace. Tak musim znova 🙂

petra1402
20. jan 2014

@ekyna ahoj prepac ale to netusim ona ma rodila nahodne nechodila som knej do poradne :( zavolaj priamo na info a spytaj sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre