Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

hobit
5. sep 2010

baby, ktore ste teraz rodili, prosim vas, treba si vziat pribor, pohar a take veci?

minix
5. sep 2010

@meryyy takze priznaky, na ktore si sa pytala, nakoniec neboli tie porodne? 🙂 ci boli? gratulujem....
@hobit nemusis, ale mozes. POkial si potrpis na svoje, tak si vezmi, inak vyfasujes erarne - ja som si nebrala, a dostala som v takom vrecusku, aj poharik, aj pribor. Priamo od sestriciek na 600nedeli, kedze mi prvu veceru priniesli cca 3 hodiny po porode. Spenat, maso a zemiaky. A sestricka automaticky naklusala s priborom. Takze som si ani pytat nemusela.

nagy
5. sep 2010

som vedúca sestra kliniky, príbor,pohár,pôrodnícke vložky, podložky pod chorých dostanete na klinike. Vaše otázky môžete posielať na e-mailovú adresu: nagy@pe.unb.sk
Veľmi pekne Vám ďakujem za pochvalu.

wiwi22
6. sep 2010

Ahojte v pondelok mám ist na ultrazvuk k dr.korbelovi. Neviete na ktorom poschodí sa robia utz. Ďakujem

babulina
6. sep 2010

@wiwi22 - na prizemi v poliklinike, cislo dveri 24, tam je uzv

wiwi22
6. sep 2010

Ďakujem pekne

lubina78
6. sep 2010

Ahojte, viete mi poradiť podľa čoho ste chodili do poradne v nemocnici k určitému lekárovi? Odporučil Vás tam Váš gynekológ, alebo ste sa jednoducho rozhodli samé, do ktorej ambulancie budete chodiť?? Ďakujem

minix
6. sep 2010

@lubina78 je to na tvojom slobodnom výbere a preferenciach😉 a sympatiach😉

lubina78
6. sep 2010

Super, takže keď ma pošle gynekologička do poradne do nemocnice, tak si môžem vybrať, do ktorej ambulancie zaklopem?

cicimon
6. sep 2010

@lubina78 ano, presne tak

lubina78
6. sep 2010

ďakujem... ste ma potešili 🙂

alenkam.
8. sep 2010

baby, kde treba zaplatit otecka pri porode? 🙂 a kedy?

ciefulik
8. sep 2010

@alenkam. až na vzdychárni ti dá sestrička lístok, s ktorým tatino zbehne do pokladne. Stojí to tuším cca 16€. Pokladňa je otvorená nonstop. 😉

louisiana
8. sep 2010

ahojte baby, neviete kedy na antolskej je psychoprofylakticka priprava na porod? som v 23tt, kedy treba ist? Diky za radu!!!!

alenkam.
8. sep 2010

@ciefulik dakujem. takze sa nad tym momentalne zamyslat este nemusim... 🙂

mici111
8. sep 2010

@louisiana musis mat vymenny listok od svojho gynekologa, potom treba zavolat p. Jezikovej - bohuzial cislo neviem a ona ti povie, kedy ma najblizsie volne miesto..ale skor ako od nejakeho 34 tyzdna ta tusim ani nezoberie..

sylvia78
10. sep 2010

Pekny dnik vam prajem! Vedela by mi niektora z vas povedat co je na tom pravdy, ze z Antolskej musis dietatko zobrat v autosedacke teda vo vajicku a nie vo vanicke?Ake mate skusenosti s tym?

tyta
10. sep 2010

@sylvia78 nemam pocit, ze by to niekto na antolskej kontroloval, mozes byvat v cinziaku oproti a to by si asi nesla autom 🙂 Zas na druhej strane, ak ides autom, tak si zo zakona povinna prevazat dieta v autosedacke, lebo inak to policajtom asi nevysvetlis, nehovoriac o rizikach pri prevoze.

prsky
10. sep 2010

@sylvia78 nikto ma nekontroloval. si dospela, je to tvoje dieta a tvoja zodpovednost. ak by sa aj starali, mozes im rovno povedat toto.

@tyta su aj vanicky, ktore su certifikovane na prevazanie babatiek - v podstate mozu sluzit aj ako autosedacky

minix
10. sep 2010

@sylvia78 mna sa sestricka pytala, ale iba preto, aby vedela ako ma obliecť malú, lebo som ju požiadala o pomoc. Nikto tam nič nekontroluje, to by bolo troska detinske, nie?

tyta
10. sep 2010

@prsky vidis, to som ani nevedela 😲, ale ani by ma nenapadlo riskovat...

pocahontas35
10. sep 2010

Ahojte,
@chiarra8, MUDr. Bertoldova, tak ako pisala @lulusha je jedna uzasna zena, clovek s velkym srdcom, velmi ludska atd .. aj ja som rodila u nej v marci, budes s nou velmi spokojna, pretoze je to anjel v bielom plasti ... 🙂

ivka82
10. sep 2010

a treba si ju neako aj rezervovat?🙂 ja sice planujem porod v BS ale keby niečo treba aj záložný plán🙂

stacinka
10. sep 2010

@hobit vsetko dostanes, zober si len zupan a koselu k porodu. potom budes mat k dispozicii nemocnicne kosele, ktore sa menia kazdy den. oni sa tam perfektne staraju o vsetko. len mne chybal na izbe toaletny papier, tak neviem, ci som bola vynimkou, ale radsej si ho so sebou vezmi. taktiez ti treba podlozky pod seba (cca 5) a poporodne vlozky hartman Samu aspon 2 balenia.

cicimon
10. sep 2010

toaletak nie je asi nikde, ja som bola aj normalne na gyn. a ani tam nebol, to si urcite treba zabalit

minix
10. sep 2010

Toaletak bol na porodnici😉 inak treba mat vždy so sebou.

cicimon
10. sep 2010

@minix kde na porodnici?

livia333
11. sep 2010

@bejbinka195 ja sa tiez chystam rodit u Havaldu, akurat min.tt som mu volala, ci ma vezme a hned sme sa aj dohodli na termine, kedy k nemu pridem.

Ja som na neho citala len same dobre referencie a odporucil mi ho aj moj gynekolog a cvicitelka na gravidjoge...osobne ho zatial nepoznam, tak v oktobri napisem svoje dojmy z neho 😉

Baby a este jedna otazka...takze ak chcem chodit na predporodnu pripravu k pani Jezikovej, tak berie tehosky az od toho 34tt? Co sa listka od mojho Dr. tyka, co je to za listok? nejake odporucenie ci vymenny listok na pripravu?

lulusha
11. sep 2010

@hobit ak budes na nadstandartnej izbe, netreba ani toaletak, ani vlozky, ani podlozky...vsetko tam je...

alure
11. sep 2010

ahojte
tak my sme čerství absolventi z Antolskej pôrodnice a napriek tomu že pôrod bol ťažký a hrozný nedám na Doktorov ako takých dopustiť.Nemala som nikoho zazmluvneného,odrodila ma službukonajúca Dr.Mareková plus ešte dvaja Dr. (mená bohužiaľ neviem,lebo sa to zomlelo rýchlo,kôli problémom ktoré nastali,ale to nechcem vypisovať,nech sa nevystrašia maminy ktoré sú ešte 2v1) takže aj keď nemáte zazmluvneného Dr.neobávajte sa,personál je tam úplne úžasný,mladé doktorky,s úsmevom na tvári a veľkou dávkou trpezlivosti,PA ja som mala pri pôrode dve jedna bole milšia ako druhá ale nesťažujem sa.
Na izbe je to super,boli sme dve maminy a vedľa izba s dalšími dvoma maminami(takže niečo ako taká internátová bunka so spoločnou sprchou ,záchodom a dvoma umývadlami) úplná pohoda.Každé ráno prišla sanitárka ochotná hneď prezliecť posteľ,ponúkla nočnú košeľu.Upratovačka čo robí cez víkend je síce lenivejšia ale tá čo robí cez týždeň,všetko poodťahovala,poumývala a mala som pocit že to tam všetko každú chvíľu upratujú. Na druhej strane nejdete tam do hotela a tie 4 dni sa dajú vydržať,veď potom príde tá najkrajšia chvíľa keď si príde po svoje poklady tatino a vy budete konečne rodinka pokope doma,vo svojom "luxuse" ktorý potrebujete. Tie uzlíčky za to stoja.
Všetkým toré to čaká prajem všetko dobré,rýchle a bezproblémové pôrody a potomskorý návrat domov.

@livia333
Havalda je môj gynekolog aj mimo tehotenstva,môžem len a len doporučovať,mňa bohužiaľ nestihol odrodiť,bol práve na dovolenke,tak preto som neriešila žiadnu náhradu a nechala som to na to kto bude slúžiť.Všetko dobré

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre