Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nya
3. dec 2010

Teraz pozeram, ze Korbel ma len rizikovu porodna a Dubcakovu tam nevidim vobec 😒

certica
3. dec 2010

@nya dubcakova je este myslim na MD, resp. RD

nya
3. dec 2010

Mudr. Drobny... ma niekto skusenost s nim?

pocahontas35
3. dec 2010

Ahojte,

@nya: ja som rodila v marci, mala som zazmluvnenu doktorku Bertoldovu, je to uzasny clovek, ja som to uz sem pisala, ale vazne je to skvela doktorka s ludskym pristupom .. co sa tyka MUDr. Rozemberga, je tiez dobry, a je velmi citlivy pri vysetreniach ... s MUDr. Drobnym ja osobne nemam dobru skusenost, aj ked vravia, ze je to najlepsi odbornik, co sa tyka ultrazvuku ... Mudr. Havalda, Korberl, Federova .. vsetci su dobri a mili ...

feb13
3. dec 2010

Chcem sa spytat, keby ma dali na izbu cakateliek, kde muzov nepustia, tak otecko ma cakat na tej vnutornej chodbe, alebo az na tej vonkajsej pri vytahoch???

mici111
3. dec 2010

@feb13 moja kamoska co bola pri porode cakala vonku pri vytahoch..asi 3 hodiny chudatko, kym ju nezavolali a to som bola uz na porodnej sale..dovtedy musela byt vonku..

babulina
3. dec 2010

@feb13 -aktualne podla priestorovych moznosti by som povedala 😉

williamjozef
3. dec 2010

ahojte kocky, ja sa rohodujem medi Mudr.Rosembergom,alebo Mudr.Scholtzom ????
Mudr.Rosemberg toho si pametam este s pred 7 rokov nerodila som u neho,ale vzdy bol velmi mili 😉
a pana Scholtza mi odporucil moj gynekolog 🙂dakujem za vsetky skusenosti 😝

jasminet
3. dec 2010

@feb13 moj cakal na vnutornej chodbe, spolu s nim asi dalsi 4-5 oteckovia. jeden dokonca bol aj vo vysetrovni s manzelkou, bola na infuzke, chodila, ale bolo jej dooost zle, tak tam bol s nou.

minix
3. dec 2010

@williamjozef ja by som si z týchto dvoch vybrala určite rozemberga😉

sony123
3. dec 2010

Ja som si Scholtza vybrala dvakrat, pri oboch detickach, dcerka ma 5 a pol roka a syncek 10 mesiacov, chodila som k nemu do poradne pri oboch tehotenstvach od 31. tyzdna, robil mi dve sekcie a bol perfektny, on je naozaj velmi precizny, nic nezanedba a hlavne neriskuje, ja ho mozem len odporucit.

mici111
4. dec 2010

@feb13
@jasminet no ako citam, tak kazda z nas ma uplne ine skusenosti...takze asi tazko zovseobecnovat 🙂 asi zalezi na okolnostiac, ako je porodnica plna a tak..drzim vam vsetky palce, nech to mate rychlo za sebou a nech vas deticky moc nepotrapia 😵

certica
4. dec 2010

@williamjozef ja urco hlasujem za rozemberga, i ked nemam vyhrady ani proti scholtzovi. u prveho spominaneho som absolvovala komplet obidve tehotenstva aj porody. pri druhej sekcii boli dokonca pritomni obidvaja dr. 😉

k.a.t.k.a.
4. dec 2010

@williamjozef Rozemberg 😎 mas pekny termin porodu 🙂 mne sa vtedy Maxim narodil 😉

williamjozef
4. dec 2010

@sony123 super kocky dakujem,tak snad asi Scholtza,uvidime ,ide o to ze mozno to bude aj cez sviatky a on ide na lyzovacku,tak usim sa ho opytat.dakujem
este chcem vediet,ked sa zazmluvnuje,plati sa az pri porode,ci este predtym ???
ja som mala prvy cisarsky,sice medzi chalanmi bude 7 rokov rozdiel,ale ak aj tento druhy bude velky,asi to tiez bude cisara.dakujem

k.a.t.k.a.
4. dec 2010

@williamjozef inak vlastne Rozemberg ma vzdy na sviatky dovolenku, snad aj 2-3 tyzdne, si to zisti najskor, lebo poradne si s nim moc neuzijes potom 😖 ja som si takto musela preto Janaca zazmluvnit uz pri druhom, ale nelutujem

sony123
4. dec 2010

williamjozef to zazmluvnenie sa plati vopred, dostanes doklad o zaplateni a ten potom nosis stale so sebou, a este u Scholtza bolo pekne, ze nas chodil kazdy den pozerat, on je kazdy den rano na velkej vizite, niekedy priesiel pozriet aj poobede, jednoducho on sa stara nielen pred porodom a pocas porodu, ale aj cely cas, kym ta neprepusti a este som k nemu isla aj na vybratie stichu, a myslim, ze ak si mala prvy cisarsky, bude aj ten druhy, moje deti boli obe velke a ja som utla.

williamjozef
4. dec 2010

@sony123 dakujem
no snad ked si ho vyberiem,tam bude ked ho budem pptrebovat.
mam termin 17.1.2011 ale podla posledneho sona v 30 tt.je maly vecsi aspon o tyzden,takze typujem datum 10.1.2011.
teda ak sa mu bude chciet,nie ako prvemu ze som ho prenasala.
tak dakujem za rady 🙂

mia551
4. dec 2010

Ahojte, neviete prosim niekto, kedy ma prenatalnu poradnu Dr. Federova? Dakujem pekne

feb13
4. dec 2010

@mia551 Myslim ze ona sama este ambulanciu nema, ordinuje spolu s Doc. Korbelom ale ten prenatalnu poradnu nema iba rizikovu graviditu.

minix
4. dec 2010

@sony123 co mam skusenost, tak 99% zazmluvnenych doktorov chodi pozerat "svoje" mamicky...aj nas chodil 🙂)

aduskatt
4. dec 2010

Nikde tu necitam o MUdr. LAttákovej nic. Ona nema poradnu a nechodi uz k porodom ?

certica
5. dec 2010

@minix tak tak a dokonca iste % z tych zazmluvnenych chodi pozerat vramci svojich cas.moznosti aj nezazmluvnene mamicky 😉

pocahontas35
5. dec 2010

@aduskatt: MUDr. Lattakova chodi k porodom, kamoska u nej rodila v juli .. a myslim, ze sa nic nezmenilo a chodila k nej aj na poradnu ...

aduskatt
5. dec 2010
minix
5. dec 2010

@certica pred takými "smekam klobouk"😉

livia333
6. dec 2010

baby skusali ste niektora volat na usne? my mame ist na vysetrenie a nikto mi to neberie ☹ Berie v tej nemocni niekto aj telefon? Mi to silne pripomina, ked som zhanala ten predporodny kurz a nakoniec som sa nan aj tak nedostala 😅 🙄

sony123
6. dec 2010

minix, myslim, ze mas mas pravdu, ja som pisala len svoju skusenost so Scholtzom, okrem toho si myslim, ze vacsina lekarov na antolskej su dobri. Ti, s ktorymi som sa stretla ja, boli vsetci zlati, napr. Dr. Hammerova, bola teraz po druhom porode moja izbova lekarka a bola strasne mila. Ja viem porovnat, lebo v prvom tehotenstve s dcerkou som lezala dva tyzdne v siedmom mesiaci v ruzinovskej nemocnici a najlepsie, co som mohla urobit, bolo ist rodit na antolsku 🙂 pristup lekarov sa fakt neda porovnat.

sony123
6. dec 2010

na Antolskej v porodnici bol len jeden strasiak doktok, ale ten tam uz nepracuje. S tym teda ziadna mamicka nechcela prist do kontaktu 🙂

barchee
6. dec 2010

@mia551 Féderová sama poradňu nemá, ja som ju párkrát mala na poradni u Korbeľa - chodím k nemu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre