Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

babika0
15. dec 2010

@molka dakujem. no ved aj ja to tak mam v plane. to je najlepsie, prides kedy mozes, ako sa citis, nerada chodim niekam na cas.

mirkita
16. dec 2010

@babika0 no ja som si zvolila jeden den a cas a dr., ktora som vedela ze nie je taka "frekventovana" a super sa mi to vyplatilo - vzdy pridem a som tam jedina tehula, max. dve.....takze som vzdy rychlo vybavena....myslim ze je fajn ist k tomu istemu dr. kazdy tyzden, aj ked tiez mi je to v podstate jedno...len napr. je celkom prijemne ze sestricka si ma uz pamata, dr. tiez....taky lepsi pocit... 🙂

moma
17. dec 2010

ja som sa dnes chcela objednat 1x k doktorovi Havaldovi, ale sestricka mi povedala, ze az do polovice januara ma dovolenku. Kedze mam 20.1. termin, neviem co mam teraz urobit, ku komu ist? Poradte.

bezaz
17. dec 2010

ahojte baby, plz, potrebovala by som sa objednat na antolsku na prietoky, viete mi niekto poskytnut tel. cislo? dik

nika222
17. dec 2010

@bezaz 02/68672618 ale musis volat medzi pol 8 a do 9. Vela stastia 🙂

krislara
17. dec 2010

@danii
Ahoj, ja som stihla len jedno cvicenie...kedze som sa nikdy nevedela objednat u pani, ktore to ma na starosti a este, kedze som si dala epiduralku, tak aj tam treba ist na prednasku. A taktiez s manzelom na prednasku, kedze bol pri porode.

babika0
18. dec 2010

@krislara ked chcem mat muza pri porode na antolskej, musi ist muz na prednasku???

mici111
18. dec 2010

@babika0 nemusi ist na ziadnu prednasku 😉 len musi zaplatit poplatok partner pri porode okolo 16 euro.. 🙂

babika0
18. dec 2010

@mici111 dakujem odlahlo mi..

katarinka80
18. dec 2010

@moma ahoj, no co ja viem tak dr. havalda bude buduci tyzden v utorok spat z dovolenky, lebo ja k nemu tiez chodim a mna objednal do poradne a na krv. Inak ked som s nim osobne volala povedal ze od 2.1. do 6.1. ma urcite dovolenku. ja si ho chcem zazmluvnit, len termin mam tiez 11.1., tak sa s nim chcem v utorok dohodnut.

krislara
18. dec 2010

@babika0
Ja som rodila v lete 2008 a pokial si spominal musel tam ist...tak neviem, radsej sa treba informovat! Ale viem, ze platil vtedy 500 sk,- aby mohol byt pri porode, mozno aj poplatok sa zmenil...
Kristina

awe
18. dec 2010

@babika0 ak chces mat manzela pri porode, nemusi absolvovat ziadnu prednasku, pytala som sa na to a bolo mi povedane, ze staci ist dolu do pokladne na -1 a zaplatit poplatok, oni ti vydaju doklad a s tym sa preukazete, ked to na teba pride. My sme to uz vyplatili, stoji to tusim 16,60EUR.

trinity525
18. dec 2010

@katarinka80 ked sestricka povedala, ze tam nie je tak asi nechce Dr. prijmat pocas sviatkov dalsie pacientky. 😔
Netreba tu vykrikovat, ze to tak nie je....

katchitchi
18. dec 2010

ahojte, baby neviete nahodou, ci je tuto stredu prednaska o EPI? dakujem

nya
18. dec 2010

@katarinka80
Ja mam termin 30.12 a tiez ma nechcel zazmluvnit lebo v mojom termine ma dovolenku. Sam mi to povedal.
Myslim, ze teraz bude spat len na tyzden a zase ma dovolenku.
Skus sa spytat ci ta zazmluvni, ale skor sa priprav na negativnu odpoved. Mozno by ta mohol odrodit ked sa vrati, ale vsetky poradne u nho asi nebudes moct absolvovat lebo ten dalsi tyzden ma dovolenku znova ale neviem dokedy.

williamjozef
18. dec 2010

kocky ja mam zatial termin 10.1.2011,chcem si zazmluvnit doktora Scholtza,ale on ide na dovolenku od 24.12-31.12
by som chcela vediet ako sa to robi,ak by som porodila,ked tu nebude???potom odporuca nejakeho ineho doktora ci ako???dik za info 😝

trinity525
18. dec 2010

@katchitchi Ahoj, prednaska urcite je, volala som na oddelenie kde mi to potvrdili 😎 14:00 oddelenie anesteziologie v kniznici

groka
18. dec 2010

baby prosim vas ako sa vola taka mlada doktorka na gynde porodnici ,chuda,taka ukecana,tusim lucia neviem priezvisko,strasne sympaticka,aj cop nosieva,je melirovana taka spinava blond alewbo co to ma

katchitchi
18. dec 2010

@trinity525 jeej dakujem, si zlata 😉

sony123
18. dec 2010

groka, asi myslis Dr. Hammerovú, ten opis mi sedi na nu.

moma
19. dec 2010

@katarinka80 no tak ja tam pojdem asi len tak.... ak bude, snad ma zoberie, a ak nie hadam ho bude niekto zastupovat.

katka92
19. dec 2010

Ahojte baby,chcem sa spýtat,kam treba zavolat,ked chcem chodit na predpripravu??lebo stale volam tej p.Jezikovej,co je pisana na nete,ale nikto to tam neberie.....A kedy sa vlastne zacina na to chodit??lebo ja som v 35tt.....A este sa chcem spytat ako je to s epi a poplatkom otca pri porode....Treba to vybavit dopredu a ak ano,tak kde??Lebo je to otras,lekara mam takeho,co mi nic nepovie,lebo nic nevie a potom to tak vyzera........idem ku nemu este vo stvrtok,tak snad uz sa ma opyta,ze kde chcem rodit,lebo este o tom ani slovo nepadlo.......
Dakujem za vsetky info🙂)) 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

michaela8561
19. dec 2010

@katka92 ahoj, ja som rodila na antolskej pred 2 týždňami, čo sa týka epi, treba najprv absolvovať prednášku, tam ti dajú papiere, ktoré treba vyplniť a s nimi treba ísť dole na -1, ako je pohotovosť, tam je pokladňa, tam to treba zaplatiť lebo pokiaľ nebude pri pôrode zaplatená tak ju nepichnú. A tam treba zaplatiť poplatok aj za otca pri pôrode. Ak by nebol pri pôrode alebo ak nepichnú epi z nejakého dôvodu tak vrátia peniaze ale vtedy si treba dať potvrdiť papier od pôrodníka. a čo sa týka tej pred prípravy, teda cvičenia tak ten kontakt čo je na internete je dobrý, je to kontakt na p. Ježíkovú len jej je obrovský problém sa dovolať, mne povedali aby som to skúsila ráno medzi 7mou - 8mou alebo aby som tam išla osobne. Len vtedy tam nebola a potom som to už premeškala takže v tom neviem poradiť. Prajem veľa šťastia.

mirkita
19. dec 2010

@katka92 p. Jezikovej volaj okolo 7.30 inak sa nedovolas alebo chod za nou napr. v pondelok o 8.00, vtedy ma cvicenie
budes ale potrebovat potvrdenie od svojho lekara ze mozes cvicit, inak ta tam nevezme
chodit tam uz mozes zacat, resp. ona ti povie kedy a co....

renatka100
20. dec 2010

@katka92 tento týždeň tam nie je. Najlepšie bude, keď prídeš osobne, na prízemí oproti bufetu pri bazénoch sú telocvične a tam mávame prednášku spojenú s cvičením. Už máš najvyšší čas, budúci týždeň tam je určite od 11.00 do 13.00 v utorok, máme s ňou cvičenie. Nezabudni si doporučenie od lekára, bez toho ťa nezoberie.

bezaz
20. dec 2010

@nika222 dik za cislo, uz som sa objednala
baby mam "termin" na prietoky medzi 9 a 11, kedy je tam najlepsie ist? lebo ma tam dietatko zozere za tie 2 hodiny 😝

katka92
20. dec 2010

Dakujem Vám velmi pekne babule 😉 😉 🙂 🙂 😵

groka
21. dec 2010

@sony123 hamerova neni nahodou kratko ostrihana?

martinex
21. dec 2010

@groka nie,hammerova ma dlhe vlasy.... mna rodila minuly rok v auguste 😉

martinex
21. dec 2010

@katka92 ja som epi aj manzela pri porode platila az ked sme prisli do porodnice rodit...mna kym hore vysetrovali manzel isiel zaplatit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre