Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

rough
4. aug 2011

@jasminet @lusil2005 dakujem kocky, to je presne ten druh informacii, ktore hladam. Hadam sa mi podari presvedcit aj manzelika, lebo teraz sa tvari vselijako ohladne svojej ucasti pri porode🙂 este raz vdaka.

lusil2005
4. aug 2011

@rough podla mna sa to zide aj ked nechce ist k porodu... aspon bude v obraze co sa tam s tebou a krpcekom bude diat v nemocnici odkedy zacnes rodit az kym vas nepustia domov.

kajla123
5. aug 2011

@veve39 no to ma upozornovala aj sestricka na kurze ze po cisarskom vobec sa nehybat a to stavanie s postele eak som si zvykla uz teraz potom to zvladnem myslim 🙂

kajla123
5. aug 2011

@heln dakujem za rady vies ja som absolvovala predporodny kurz a tam sme sa tomu venovali a skusali polohoy pri kojeni ae je vhodne po sekcii no ale realita bude urcite ina ale ako tak mam o tom neaky obraz tak dufam ze to bude ok lebo v utorok idem k lekarovi na kontrolu a podla vsetkeho bude ta sekcia skor lebo uz mame malo plodovej vody takze sa uz aj tesim 🙂

kviann
5. aug 2011

@rough neviem, asi to iste kazdy mesiac, ako pise jasminet, ja tam skusim ist ak mi do toho nicnepride

pepetra
5. aug 2011

@natadlia dakujem

heln
5. aug 2011

@kajla123 dobre, že si bola na kurze, teraz trochu ľutujem, že som si nenašla čas a nebola....
ono realita bude taká, že budeš trochu ubolená, trochu hormóny popracujú a budeš sa tešiť, že to máte za sebou a čakať na deň keď pôjdete domov......
no, je možné že vám to naplánujú už od 38 tt....
tak držím palce, nech to dobre dopadne 🙂 a obaja ste v poriadku.

kajla123
5. aug 2011

no dakume pekne 🙂 a ten kurz mi urcite vela dal lebo niektore veci na internete nevycitas a je to o inom ked ti poradi niekto z odbornikov a spoznala som aj ine buduce maminky cize bolo to fajn

barborkam
5. aug 2011

@rough tiez odporucam prednasku a urcite zober aj manzela! ja som vzala svojho aj na prednasku o EPI a az po tom to vsetko zacal brat dost vazne a sam priznal, ze si myslel, ze porodit je ovela jednoduchsie, ale je rad, ze je v obraze... 😀 akurat, ked nam tam vysvetlovali, ako sa zavadza EPI a popisovali tie instrumenty, tak chudak ozelenel 😀 my sme tam boli iba pokial prednasali lekari...ked zacala pani o pupocnikovej krvi, tak sme sa dvihli a odisli..v tom mame uz jasno.. 😉 vela stastia

lusil2005
5. aug 2011

@barborkam ja som draheho tiez zobrala na epi, a doktorka zavelila "oteckovia von"... ma to vtedy dost nastvalo. 😒

barborkam
5. aug 2011

@lusil2005 asi vas tam bolo vela mamiciek a nemali ste dost miesta 😒 ked som bola ja, tak nas bola plna ta miestnost, kde prednasali a v pohode tam nechali aj partnerov..

lusil2005
5. aug 2011

@barborkam bolo nas dost, ale oteckovia tam boli traja, myslim ze stat mohli aj vnutri, to by az taky rozdiel nespravilo 😔

danka9999
7. aug 2011

@heln ahoj...chcela by som sa ťa spýtať, ako je to s návštevami na Antolskej...či môžu byť každý den alebo len cez víkend....a či môže prísť manžel za mnou aj okolo pol ôsmej, lebo on do siedmej večera robí....díky za odpoved

pitik
7. aug 2011

@danka9999 navstevy su kazdy den od 15 do 17, v nedelu od 13 do 17. ale myslim, ze sa da aj inokedy, len asi budu musiet ist cez centrany prijem. No a vecer okolo tej 19-20 byvali vizity, aj gynekologicka, aj detska

danka9999
7. aug 2011

@pitik ja tam idem od stredy asi ležať....asi až do pôrodu...ale teraz v noci som cítila normálne kontrakcie, ktoré mi prešli...a dosť mi tvrdne bruško, a malú cítim kdesi až dolu...tak si myslím, že ma Korbeľ nechá už tam...už chcel minulú stredu ale mal dovolenku..
a tak ma za ním po večernej vizite aspon na pár minút pustia(myslím za manželom , aspon na tú chodbu)...nemyslíš?

pitik
7. aug 2011

@danka9999 ja myslim, ze hej 🙂 . hlavne, ak inokedy naozaj manzel naozaj nemoze. a drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 🙂

danka9999
7. aug 2011

@pitik dakujem ... 🙂 ...v to dúfam aj ja...najradšej by som to mala už za sebou

heln
8. aug 2011

@danka9999 návštevy sú písané na nete tuším od 15:00 do 17:00, cez víkendy dlhšie, ale návštevy chodili už od 13:00, a keď prišiel otecko mimo hodín tak ho zvyčajne nevyhodili, len odporúčam povedať niekomu, že budeš čakať manžela..... a kade šli to netuším..... hej, pustia Ťa na chodbu...
keď už malú cítiš dole, tak už je veru na polceste.... tiež držím palce, nech to dobre dopadne! 🙂

danka9999
8. aug 2011

@heln dakujem

x_shushu_x
8. aug 2011

@heln
@danka9999 juuuuj, ale moje babo je (uplne) dole vacsinu tehotenstva, uzv hlavicky jej museli robit na niekolkokrat aby tam cez kost nieco uvideli a ked sa smerom dole otocila definitivne pred 2-3 tyzdnami, myslela som, ze si sama prerve cestu von 😕 - a nie som veru na pol ceste 😀 .... len je to spekulantka 😎 ..... a pocula som, ze v poho pustaju aj mimo navstevnych ak ich informujes. Tiez drzim prsteky a este to nejako vydrz 🙂

heln
8. aug 2011

@x_shushu_x fakt? to je zaujímavé, moja bola od polky tehotenstva otočená hlavou na dol, ale hlavičku mala niekde inde a o pôrodných cestách ani nechyrovalo.....

x_shushu_x
8. aug 2011

@heln no, prve dni som mala pocit, ze ma roztrha....ale beriem to pozitivne, mozem byt viac ohnuta, ked ma boli chrbat (pokym sa kopkat nerozhodne) 😀 .... a pokym lekar nevidel nic co by vadilo, tak je to asi v poho.... 🙂

danka9999
9. aug 2011

@x_shushu_x moja je otočená tiež asi od polky tehotenstva....ale toto od soboty je strašné...normálne si myslím, že už ide von...ved uvidím čo zajtra doky....ale ked mám bolesti a dosť velké tvrdnutie bruška, tak ma nepustí už domov...ale aj budem rada...keby niečo, tak to budem mať aspon po ruke....

x_shushu_x
9. aug 2011

@danka9999 no aspon tam budes pod dohladom a oni budu vediet co a ako 🙂

saskako
10. aug 2011

Ahojte, chcela by som sa opytat - co sa tyka konzultacii k EPI - kedy a kde sa konaju tieto konzultacie? Co som tu citala tak niektore mamicky pisu ze v stredu o 14:00 ale ja som volala na antolsku, prepojili ma niekam, ked to po dost dlhej dobe niekto dvihol, predstavila som sa, povedala som ze volam ohladom konzultacie EPI a dotycna ze o 12 a zlozila!!! A nic viac! Co a kde.... :( Dakujem

denka23
10. aug 2011

@saskako Ahojky, ja som na tej prednáške bola minulý týždeň a je to každú stredu o 14.00 na antolskej na prízemií, keď vojdeš cez nemocničný vchod stále rovno až k výťahom, tak buď uvidíš strašne veľa mamičiek alebo sú to hneď tie dvere pred výťahmi (oddelenie anesteziológie). Podľa keď tam pôjdeš okolo 13.45 tak to ani hľadať nemusíš lebo tam bude veľa mamičiek 🙂

shawn7
10. aug 2011

@denda83 dvere 27=MUDr. Rozemberg........ uplne genialny doktor...... mily, ludsky ..... odporucam. Ja som ho mala zazmluvneneho ...... staral sa aj na sestonedeli.

denda83
10. aug 2011

@shawn7 presne jeho mam vyhliadnuteho!!!!!! no zajtra tam idem a je tesne po dovolenke....tak dufam ze budem mat stastie🙂

livuskad
10. aug 2011

ahojte chcela by som sa spytat to len pridem do hociktorych dveri a cakam alebo si treba dopredu zavolat dakujem...🙂

kviann
10. aug 2011

@livuskad len prides a cakas, hlavne sa opytaj kto je posledny, netreba volat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre