Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sammy
2. dec 2012

Neviete niekto ci tam este robi dr. Kristufkova, prip. kedy ma poradne?

pedrita
2. dec 2012

@weke dakujem 🙂

si_si
3. dec 2012

@sammy ordinacne hodiny su na strane 818 tejto diskusie, ale myslim, ze do konca roka je niekde prec.

sammy
3. dec 2012

@si_si Dakujem.

lufinka83
3. dec 2012

ahojte, chcem sa spýtať....zatiaľ nechodím do poradne na Antolskú ( ešte mám chvíľu čas) ale poučenie o epi by som si chcela spraviť už tento týždeň, dá sa to? alebo tam môžem ísť až keď začnem chodiť do poradne? Ďakujem

lulu8257
3. dec 2012

@sammy od 18.12 normalne ordinuje 🙂

kamila_kamila
3. dec 2012

Ahojte, prosim, treba pribor a pohar vziat do nemocnice? Tie, co rodili nedavno, aku mate skusenost?

cicimon
3. dec 2012

@kamila_kamila netreba

pedrita
3. dec 2012

@weke a to je aka ambulancia...ze cakat medzi pacientami? a hned sa aj plati?

rienok
3. dec 2012

@bambi29 ahoj, pozerala som tie ordinačné hodiny čo si sem zavesila a super, akurát sa chcem spýtať - sú tam ešte nejaké iné ambulancie? Lebo ja by som chcel ist k Mudr. Oroszovej ale nikde tam som ju nevidela... vie mi niekto poradit?

rienok
3. dec 2012

@weke ahoj a ty si si pisala porodny plan?

bambi29
3. dec 2012

@rienok ta je tam kde Oravec, tuším 25 cislo

soni1
3. dec 2012

Dievčatá, viem, že to sem nepatrí, ale dnes som upratovala a ľahla som si na brucho, keď som umývala pod posteľou a teraz sa bojím, či som neublížila bábu. Som v 25tt. Ďakujem.

weke
3. dec 2012

@pedrita je to normalna ARO ambulancia kam musia ist vsetci pred operaciou. Myslela som to tak, ze tam necakaju iba tehotne 😀

weke
3. dec 2012

@rienok nemam porodny plan. 😕

weke
3. dec 2012

@pedrita mozes si zaplatit aj dopredu, ale staci ked prides rodit. Pokladna je dole pri centralnom prijme. Funguje nonstop. Ja to idem skusit bez EPI. Manzela poslem zaplatit jedine ak budem mat velke bolesti. 😝

meganka
3. dec 2012

Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou o vyplnenie dotazníka, v prípade, že prežívate rizikové tehotenstvo ( ochorenie, patologická tehotenská anamnéza, nutnosť hospitalizácie či návštevy rizikovej ambulancie....) Dotazník je anonymný a je súčasťou diplomovej práce na tému: Rizikové tehotenstvo- prežívanie budúcich mamičiek, veľmi mi tým pomôžete, ďakujem, klik na odkaz 🙂
http://dotaznicek.sk/dotaznikplus/?ID=000000382...

weke
3. dec 2012

@lufinka83 mozes ist aj teraz na to poucenie. Je to v poliklinike 1.posch dvere 106.

rienok
3. dec 2012

@bambi29
@weke dakujem 🙂

pedrita
3. dec 2012

@weke ja teda vobec nechcem epi..ale tiez tam idem len pre pripad zeby som ju z nejakych dovodov potrebovala....planujem zaplatit..a oni potom vratia peniaze v pripade nepouzitia...🙂..myslim ze poplatok je 10 eur.

weke
3. dec 2012

@pedrita ano, vratia ti peniaze, poplatok je 10,- Ja si ho ani vopred nejdem zaplatit. Verim, ze to zvladnem 🙂
Na to poucenie som isla len preto, ze na tom trval doktor v poradni. 😉

lufinka83
4. dec 2012

@weke ďakujem za info 🙂

pedrita
4. dec 2012

@weke to vazne trval na tom doktor? 🙂 tak to som este nepocula...nakolko ja vidim v tom len nevyhody..skratka nie som o nej presvedcena...ale nakolko som prvorodicka...neviem..moze sa zist..:🙂) Ja som tiez este nezaplatita ani zazmluvnenie doktora...nevies to treba tiez v predstihu? 😀 A myslis ze da sa epiduralka zaplatit aj na poslednu chvilu? Ako manzel bude pri porode, ci vonku...a cakat ci nebudes potrebovat epidural? Skoda ze tieto poplatky sa nedaju zaplatit po porode...nieee 🙂)....to co pouzijem si zaplatim..aj doktora aj epidural...haha.

weke
4. dec 2012

@pedrita Hovoril mi to akoze vtipne, ale trval na tom, mala som pocit akoby mal z toho nejaku proviziu 😒 Vraj nikdy neviem ako sa porod zvrhne a potom budem nariekat, ze chcem a uz mi ju nebudu moct pichnut. Este mal aj jednu divnu poznamku, ze : "viete vo vasom veku"... normalne sa ma to dotklo... mam 33, ale pan doktor nevie, co vsetko som si v zivote uz prezila, takze ta poznamka bola trosku odveci... Uz len kvoli tomu to vydrzim bez EPI 😉
EPI sa da zaplatit aj na poslednu chvilu, vela zien to tak robi. Ja si doktora zaplatit nejdem, podla mna je to skoda penazi. Radsej tych 300 euro investujem na vecicky pre nasu malu. 😉
Ale ked si ho chces zazmluvnit tak musis dopredu. Musis s nim podpisat zmluvu a potom k nemu chodis aj do poradne. Ja ti mozem odporucit Rozemberga. Bola som u neho v druhej poradni a bol super. Omnoho lepsi ako Jančok na prvej poradni. Kolegyna u neho rodila a tiez ho chvalila.

st2
4. dec 2012

@rienok pozri stranku 790 tam su fotky z ambulancii 25 a 26 😉 😉

pedrita
4. dec 2012

@weke ja som uz podpisala zmluvu s doktorom..ale povedal mi ze mam cas to ist zaplatit do pokladne...🙂..tak neviem ako to myslel.....Rozemberga poznam...robil mi dva krat ultrazvuk...v pohode 🙂

rienok
4. dec 2012

@weke ano , vraj ma za odporucenie € 50,00 🙂

@st2 ďakujem 😉

ozaj dievčatá treba pre babatko oblečenie a spaci vak a pod...?

weke
4. dec 2012

@rienok pre babatko nepotrebujes nic, vsetko ti daju v porodnici. Ja mam zbalene len rukavicky a ciapocku. 😉

rienok
4. dec 2012

@weke super, ďakujem za info ... nevedela som to nikde najst 🙂

nemamlogin
4. dec 2012

baby dnes som zažila sklamanie u MUDr. Malovej,ja len dúfam že to bola výnimočná situácia lebo som mala v pláne si ju zazmluvniť.robila mi sono,nohavičky som mala do pól stehien a v tom tam vbehol chlap v bielom plášti(neviem možno lekár,nepredstavil sa) začal žrať nad mojou holou vagínou a bruškom koláče ktoré mu doktorka ponúkla,ona ma prestala vyšetrovať a veselo diskutovali o receptoch na koláče.načo sa on vyjadril, že prečo on musí mať také sprosté pacientky ktoré mu koláče nenosia .doktorku to veľmi rozosmialo a až potom pokračovala v sone .on si všimol ako sa vyjavene a s nechuťou na nich pozerám a spýtal sa ma či mi je zle.no čo som im mala na to celé povedať?,bola som v šoku aký profesionálny prístup lekárov.cítila som sa ako tovar alebo ako keby ma tam nevideli.nato sa doktorka spamätala a začala mi ukazovať bábätko a opisovala aký je malý krásny,asi aby som zabudla na to čo som práve zažila.teraz váham či som si vybrala dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre