Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

barborkam
21. júl 2011

@opina ..momentalne to tam maju dost divoke, kedze porodnici su teraz na dovolenkach alebo sa este len chystaju.. 😒 mne celkom sadla Kristufkova - taka sradistka, potom je vraj dobra Bertoldova, Havalda alebo Rozemberg...inak tazko povedat, kazdemu vyhovuje iny pristup..

opina
21. júl 2011

@barborkam dakujem za typy,niektore mena uz mi spominali kamartky a este je vraj dobra hammerova,ma tu s nou niekto skusenosti?Hmmm,aj s tymi dovolenkami mas asi pravdu,mozno,ked tam pridem polovicka lekarov tam nebude a tak vleziem do prvych dveri,co uvidim 😉

katy1979
21. júl 2011

@opina ja mam skusenosti s hammerovou aj co sa tyka poradne aj porodu. neviem ako funguje v komplikovanych pripadoch ale ja ju mozem iba odporucat.

miriam001
21. júl 2011

@mamcas no ja som tam bola pred 2 tyzdnami a bola to prednaska a stravila som tam hodinu... podla toho kto to robi asi...

matilde
21. júl 2011

@opina Bertoldova 😉

opina
21. júl 2011

No vidim,ze kolko ludi tolko chuti,kazda z Vas ma dobru skusenost s niekym inym,takze asi sa uz len rozhodnut a basta,ale dakujem Vam za typy 🙂

boobaa
21. júl 2011

čakám dvojičky, a chodím k Mudr. Paldia o začiatku tehotenstva, pretože mi bol doporučený ostatnými kočkami. A nelutujem, som nadšená, je to super človek, kludný, všetko vysvetlí, zatial som velmi spokojná. takého kludasa pána doktora som ešte nevidela 🙂 Dufam že to sním dotiahnem do úspešného konca 🙂

silviatko
22. júl 2011

ktorá žienka teraz porodila v Antolskej?

kviann
22. júl 2011

Ahojte maminy, chcem sa len opytat ako to funguje, mam sa hlasit na antolskej som v 37tt, treba sa tam objednat telefonicky alebo len ist a cakat?? a ktore su to ambulancie , ja som chodila na c.d 24 na ultravuk, len si nie som ista ci mozem cakat hocikde alebo sa treba vopred nejako objednat, mne ten moj gyn nepovedal nic a sestricka len ze sa mam hlasit an antolskej a nemam ani ziadny listok, ze to staci dat tehotensku knizku a ze ma vezmu.
Ak ma niektora chut moze mi odpisat, ale inak hadam nejak sa tam uz dostanem do poradia, Uz som si tu precitala nejake clanky na lekarov, nejakych aj poznam lebo som uz na gyn odd. lezala, no su naozaj roznej natury, ale 100 ludi 100 chuti, mne akurat nezapasoval Scholz ci tak nejak sa vola, bola som u neho na ultrazvuku no stale len somral, a strasne sa mu nepacilo ze som odmietla amnio.
Dakujem za rady

bambola
22. júl 2011

@kviann sadnes a cakas 😉 netreba telefonovat ani sa objednavat

kviann
22. júl 2011

@bambola ok dakujem pekne, to bola rychlovka
🙂

jasminet
22. júl 2011

@kviann mozes ku komukolvek ist, staci tehu knizka, moc v skumavke a nezabudni sa doma odvazit - budes hlasit vahu 😉 a zober si nieco na pitie, jedlo a casopis 😀 obcas sa caka dooost dlho

bambola
22. júl 2011

@kviann nahodou som si vsimla 😀 ja som tusim ani nemala moc 😕 a vahu doma nemam ani sa ma nikto nepytal 🙂

jasminet
22. júl 2011

@bambola mna vzdy hned vo dverach prepadla sestra, ze kde mam moc a kolko vazim, ale mali tam aj taku predpotopnu vahu pre pripad nudze 😉

kviann
22. júl 2011

@jasminet no ved to cakanie dnes som sa vysedela 3h u mojho gyn, ale tak tych par tydnov do porodu uz zvladneme ked sme to zvladli doteraz, dakujem

kviann
22. júl 2011

@jasminet no ja vahu doma tiez nemam ale tak hadam preziju

bambola
22. júl 2011

@kviann vaha je predsa v tehu knizke tak nech sa neondeju 😠 neboj sa preziju, neni to zivotne dolezite to len niektore sestry su tam dolezite 😀 drzim palce
@jasminet tu su take dolezite a akcne sestry 😀

kviann
22. júl 2011

@bambola no ved to, sestricky, ja som si ich zazila ked som lezala na 5ke pred rokom, hadam za 9 dni co sa striedali pocas mojho pobytu tak 2 boli asi naozaj ze ich ta praca bavila inak mi to pripadalo akoze co nas otravujes, daj nam pokoj. Dufam ze na porodnici a a sestonedeli to nebude take drsne.

kviann
22. júl 2011

zistim az potom ked uz bude po tom vsetkom a budeme doma zivi a zdravi

kviann
22. júl 2011

@kviann no a minule ked som tam zasa lezala 1 maja (ja mam nejake stastie na maj v nemocnici uz druhy krat, tak uz zasa tam boli ine sesticky, ale anija som na tom nebola tak zle ako predtym tak pola pohoda, no minuly rok to bolo dost zle.

bambola
22. júl 2011

@kviann ja som lezala aj na rizikovom a mne prisli celkom ok ale tak zase som sa nejako nezaujimala a mne ani v podstate nic nebolo a nastastie som tam bola len vikend
ale na sestonedeli boli fajn 🙂 aj detske aj gynekol. iste vsade sa najdu aj take aj take ale mne to tam prislo v pohode. a aj keby nie tak tie styri dni..... isto by som sla na antolsku zase

bambola
22. júl 2011

@kviann vidis a to ja som tam bola minuly rok tiez mi to vychadza ze v polke maja 😀

kviann
22. júl 2011

@bambola aj ja si hovorim ze nie som ani prva ani posledna, zvladnem to a hotovo, ked sme to uz dobojovali to takehoto stadia konecne po tolkych rokoch, uz sa tesim na nase babenko a ani nejake sestricky ci uz v dobrej alebo zlej nalade ma nezaskocia

jasminet
22. júl 2011

@kviann ja si pobyt na 5poschodi neviem vynachvalit, sestricky boli naozaj uzasne, aj vsetok personal, nikdy som nemala pocit ze otravujem... 😕 😉 ja to dodnes volam wellness pobyt s vyhladom na jazero 😀 potom uz prazdniny skoncili 😀

miriam001
22. júl 2011

@kviann ja len chcem dodat, ze mne sa osvedcilo tam chodit tak pred obedom. uz sa to nejak rozriedi a ani dlho necakas. dnes som tam prisla o 11:15, boli uz asi len 2-3 zeny predo mnou, dokonca ma hned poslal aj na utz a tam uz tiez nikto nebol, takze tam som vobec necakala... teraz su dovolenky a vzdy tam je hrozne vela ludi, ja chodievam do poradni vzdy v piatok a moc sa ani nenacakam...

penn
22. júl 2011

@majonka79 AHOJ, Dr. Niznanska mala cisto nahodou sluzbu pri mojom porode a zucastnila sa aj ked som mala zazmluvneneho porodnika.. bola urcite prijemna, zevraj je dobra odbornicka..ale tak nemam sa ako k tomu vyjadrit, to by som ju musela vidiet v akcii pri nejakych komplikaciach co nastastie neboli..na mna teda posobila dobre, v pohode by som si ju zazmluvnila ma dobre referencie

barchee
22. júl 2011

@opina ahoj, pokiaľ viem, Hammerová, ešte keď ja som rodila, robila len poradne, nerobila pôrody - nemala tuším ešte atest či čo na to treba 😉

Ja som rodila nečakane spontánne a mala som pri pôrode dr. Féderovú - hlavný pôrodník a dr. Nižňanská jej asistovala - bola som veľmi spokojná s oboma 🙂 mala som tú česť ich mať aj na poradni - chodila som do rizikovej k dr. Korbeľovi kvôli tehu cukrovke a oni dve tam občas zaskočili. Inak ja som mala len dobré skúsenosti s lekármi tam, či na rizikovom odd, tak aj na pôrodnici aj na popôrodnom. Veľmi príjemný bol aj Havalda a Rozemberg a aj Paldia, aj keď na neho baby v nemocnici občas reptali 😀 Pri pôrode som mala mladučkú zlatú sestričku, no fakt sa nemôžem na nič sťažovať 😉 Ak budem čakať druhé bábo, tak isto pôjdem zas na Antolskú 🙂

katy1979
22. júl 2011

@barchee ale rodila aj hammerova vsak moj maly ma rok a priviedla ho na svet 😉

barchee
22. júl 2011

@katy1979 hej? 😀 no môže byť...ja som to čítala tu na mk ešte dávno 😉

penn
22. júl 2011

@denka23 no nechcem nikoho strasit, ale mna odrovnalo viac menej to, ze mi vzdy povedali, ze to bola riadna bolest ale dalo sa to vydrzat.. takze som bola v peknom soku co si pre mna matka priroda pripravila.. a bola to teda bolest, ktora sa nedala vydrzat, no nehovorim to rada, ale boli zlati a upokojovali ma napr. ze babatko ma dobre ozvy a tak.. a mne to teda bolo jedno len aby nieco spravili nech to uz prestane, som myslela, ze dalsiu sekundu nevydrzim ani jednu.. a inak som si epi ani nezaplatila a potom hned poslala manzela, ze hned mi to dajte.. ale bohuzial nezabrala, nic sa nestalo..

pri dalsom porode sa teda na epi spytam, totiz dlho som nevedela to posudit ci zabrala ci nie, ale po tom co mi hovorili baby, ze niektore v poho necitili nic akoby sedeli teraz vedla mna tak rozhodne nieco nebolo tak ako ma byt..

a inak kedze som epi nemala v plane tak som si na porod brala homeopatika.. ze srandy kopec, to co tu niekto pisal, ze je to horsie ako odrezat nohu, tak to som presne potom hovorila ja, ze to akoby som chcela ist na amputaciu nohy s homeopatikami

ale tak kazdy to zvlada inac.. ja v podstate napriek vsetkemu tiez nechcem jedinacika a pevne verim, ze druhykrat to bude lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre