Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

andy75
12. sep 2008

leila77-ano,presna to bola ta velmi dolezita prednaska 😠

lejla77
12. sep 2008

SASKAREN.

ooo
12. sep 2008

ahojte. ja sice este babo necakam, ale moja sestra ano. asi november-december. kedy by bolo vhodne, aby sa tam isla popytat na porod a tak? Dakujem.

marse
12. sep 2008

ooo najlepsie tak mesiac pred terminom, posledne 4 tyzdne sa robi poradna v porodnici ktoru mas vybratu, takze nech tam nakluse tak v 35-36 tyzdni tehu. 🙂

ooo
12. sep 2008

marse - kujem. 🙂 stresovala, ci tam nema aj skor zajst 😀

alexis77
15. sep 2008

andy75 - ten box som našla na ich stránke mal by by oddelený, len keď som v začiatku o ňom uvažovala, bolo mi povedané, že je to úplná zbytočnosť tak ako nadštandartná izba. foto je na linku: http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

andy75
15. sep 2008

alexis77-on je naozaj oddelene, ja som nim presla. Ani som neuvazovala,zeby som si ho zaplatila, ale ked som porodila a lezala na stole v tom normalnom boxe dve hodiny, vedla zacala rodit jedna baba,ta vrieskala,jacala ako diva-tak toto keby pocujem predtym nez porodim,tak asi uteciem 😀

lejla77
16. sep 2008

v tom boxe je väcsie sukromie. Ked aj otcovia chodia k porodu, tak si myslim, ze je to lepsie. Lebo sa tam s Vami premavaju okolo ostatnych rodiciek. Moj muz tiez chudak musel chodit okolo jednej rodicky, lebo my sme rodili na dvojke a okolo jednotky sme prechadzali, rodicka rozcapena... NO co vam budem hovorit. Nieco hrozne... Okolo mna nastastie ziadny cudzi chlap neprechadzal, ale fakt by mi to vadilo.

bora8
16. sep 2008

Ahojte kočky, rodila niektorá z vás u dr. Janáča? dajte mi prosím referencie

lejla77
17. sep 2008

bora8:
ja som u neho rodila, ale nemala som ho vybrateho. Akurat mal sluzbu. Poslal ma v pondelok vecer na porodnicu a v stredu navecer som porodila - stale u neho. Cize tahal peknu sluzbu. Uz bol velmi utahany, stale sa stazoval, ktora rodicka mu kedy kopla do krizov, chytal sa za hlavu, ze on nevie co so mnou (neotvarala som sa). Myslim si, ze mi mohol pomoct skor, a az ked sme mu dali peniaze: " Ze hura, ideme rodit" A 10 min. predtym sa tvaril, ze sa nic nedeje. 😒 Ale zasa nebyt jeho, nemam krasneho syna . 😉 Takze asi tak. Aha, este ked ma sil, tak mi tam zlomil ihlu. Aj ma strihal, ale aj tak som sa roztrhla. Ale aj tak mu DAKUJEM. Ale keby som mohla, tak by som si ho nevybrala. Musis natrafit na jeho dobru naladu. Niekedy je v poho, niekedy nie.

talinka
18. sep 2008

hej? A ja som pocula, ze mam ist po Janacovi a snazit sa rodit unho, no asi nebudem teda...a to preco si mu davala peniaze? ozaj treba to? funguje to tak? cakaju ti lekari este od nas aj peniaze? teda pokial nie sme zazmluvnene u nich??? pekne svinstvo inak

vesi
18. sep 2008

ja som k nemu chodila do rizikovej poradne, bol úplne super, ja som bola vystresovaná kvôli zdrav. problémom a on frflal, že čo sa stresujem, všetko je O.K. 😀
nedala som mu ani korunu... je dobrý odborník...síce som u neho nerodila, ale prišla som s ním do kontaktu aj pri prvom tehu, tiež naňho nepoviem nič zlé....keby som ešte niekedy bola tehu - čo teda fakt neplánujem, určite by som chodila k nemu....

rodila pri ňom monkula a bola spokojná, ak sa dobre pamätám, nemala ho ani zazmluvneného.... 🙂

certica
18. sep 2008

vesi 😀 ... sak vies do cisara ti uz ani nejdem nic pisat 😀
talinka, no "po nom" ist mozes, ale teda neviem 😀 . tak ale seriozne - kamoska u neho rodila 2x a bola spokojen 😉

talinka
18. sep 2008

vesi, certia, dakujem za odpoved, tak predsa je ok...dakujem, aj ked som pocula, ze tam su vsetci ok...

bora8
18. sep 2008

ďakujem za typ, asi si ho zazmluvním, lebo mi bol celkom sympatický

lejla77
19. sep 2008

talinka:
neviem ci treba tie peniaze, ale bolo divne, ze si ich zobral bez mihnutia oka a vzapäti na to sme isli rodit. 😕 Ale tiez si myslim, ze je odbornik a som mu vdacna 😎 Nebyt jeho, tak by som asi skoncila cisarakom. 😔 Aj moja suseda u neho rodila a pochvalovala si. 😉 Ja som chcela rodit u Rozemberga, ale nevyslo mi to - prenasala som 12 dni a on odisiel na dovolenku. ☹ Smola. K nemu som chodila aj do poradne, bol uplne super a mala som z neho strasne dobry pocit.

bora8:
ked ti bol sympaticky, tak si ho zazmluvni. Bude to aj pre tvoju psychiku lepsie. Budes mat väcsi pocit istoty. 😵 Mam pocit, ze vsetci lekari sa k tebe spravaju o nieco lepsie, ked ich mas zazmluvnenych, lebo ta beru ako svoju pacientku. 😉 A tym nechcem povedat, ze ine zanedbavaju, ale myslela som tak ludsky... ze sa ti aj prihovoria a tak, utesia ta... A hlavne aj ty mas z toho lepsi pocit a menej sa bojis.

bora8
19. sep 2008

lejla a presne o to mi ide - aby som bola kľudnejšia, ja som mala pri prvom pôrode lekára dohodnutého a bola som veľmi spokojná.... tak o to stojím aj teraz 😉

silvinka
19. sep 2008

hojte babule, chcem sa spytat asi uplne logicku vec ale ja netusim ako to funguje v st. nemockach, ked si niekoho zazmluvnis musi k porodu prist nech je to kedykolvek ? a to mu volanemocka alebo ja budem musiet dr. zhanat ? a co v pripade ze niekoho zazmluvnis a on ti nepride vratia peniaze ????

lejla77
19. sep 2008

silvi:
mal by prist, ked napr. nestihne, vratia ti peniaze.

lejla77
19. sep 2008

a myslim, ze volas ty, ale asi aj nemocnica.

bora8
19. sep 2008

silvi a už máš rozenberga zazmluvneného?

miah
21. sep 2008

ahojte, neviete nahodou kedy ma poradnu MUDr.Niznanska, pripadne MUDr. Sysak? 🙂

martinna78
21. sep 2008

Ahoj Miah, MUDr. Sysak ma poradnu zajtra o 13-tej, a piatky mava od 13-14.30 v ambulancii č. 22
ja idem tiez zajtra na 13

miah
21. sep 2008

dakujem za odpoved 🙂 a v pondelok rano tam niekto je? idem tam prvykrat, takze je asi jedno ku komu pojdem 🙂

martinna78
21. sep 2008

ja chodim k Sysakovi, takze neviem ostatni, ako maju poradne, bola som rano raz len na odberoch, to tam bola len sestricka, ale to bolo pred osmou hodinou 😉

katmi
21. sep 2008

miah pevne nervy prajem.. ja ked som tam isla prvykrat,tak so mnou narobili dobre "poriadky".. najlepsie chod na 22 ambulanciu.. ja som potom chodila tam.. tam som sa vzdy celkom dobre vybavila.. pokial teda lekar nemal zrovna operaciu 😠 to som tam cakavala aj 3hodiny.. 😖
a pokial viem,tak Dr.Niznanska berie iba rizikovky..

katmi
21. sep 2008

a inak..ja by som uz na antolsku neisla rodit..

miah
21. sep 2008

tak dakujem za radu, to som nevedela, ze MUDr. Niznanska ma iba rizikove ☹
takze tam asi pojdem zajtra na tu 13tu.. 🙂 aj ked chcela som to mat hned rano za sebou :-/
neviete ako to chodi, ked budem rodit cisarskym? ze ci mi povedia kedy to bude, alebo ako?

martinna78
21. sep 2008

a preco Katmi? mas nejaku negativnu skusenost? Ja sa tam chystam teraz po 8 rokoch, som zvedava čo nove 😀

certica
21. sep 2008

martinna, "co noveho bielikovci" ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre