Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

hanka1111
19. máj 2012

@matiakk tak držím palce, no keď tam pôjdeš bez objednania budeš čakať, kým nevybavia objednané pacientky, ale aj keď sa objednáš, možno budeš tiež čakať, veď ako v nemke, lekári majú vždy veľa práce 😒 Ja som tiež minule čakala 3 hoďky 😖 Je to ambulancia 26 😉

silvinnka
19. máj 2012

Ahojte,pridam Vam aj ja svoju skusenost s Antolskou...Lezim tu uz 6ty tyzden s dvojickami (od 26+0)tym,ze vtedy mi zacali kontrakcie,nemala som nikoho zazmluvneneho,kazdy den na vizite pekne somnou skonzultovali co bude dalej,aka liecba atd.Starali sa super... Po dvoch tyzdnoch som sa rozhodla,ze si zazmluvnim dr. Malovu tym,ze v 28tt som skoro porodila,perfektne sa zachovala,hned vsetko konzultovala s doc. z nedonoseneckeho,dokonca mi ju sem aj priviedla a vsetko mi vysvetlila co sa tyka rizika,ak by sa narodili v ten tyzden.Dr.Malova ma napichala infuziami a injekciami,cakala do 16:00 ci sa stav stabilizuje alebo pojdem na porodnicu.Nastastie sa baby ukludnili 🙂 Dalsi den prevzala nadomnou starostlivost,naordinovala liecbu,kazdu chvilu chodi za mnou na izbu a tak tiez aj ostatni dr.Vsetci su strasne mili,ludski... Otvoene som povedala Malovej,ze ju chcem pri porode,nemala stym ziaden problem,dohodli sme sa na postupe,sekcii,dalsej liecbe.Este pekne drzime v kope a dufam,ze este par tyzdnov vydrzime.Sestricky su mile az na dve vynimky,alecaj snimi sa da,hold tazsie to je so sanitarkami.Izby su ciste,toalety tiez,pohodicka 🙂 Tak ako som pisala vyssie,je tu vela velmi sikovnych porodnikov 🙂

danculka24
19. máj 2012

@silvinnka som rada ak čitam pozitiva na nemocnicu,držim palčeky babatkam nech ešte vydržia v brušku pekne a nikam sa neponahlaju, ja sa tam pomalinky už tiež chystam,

oksi77
19. máj 2012

@silvinnka drzim ti palce nech to vam dobre dopadne.mna poslala doktorka na 27micku tam som trafila na d.JANICA a uz ma aj chut presla na vsetko 😢 dufam ze nebude mat smenu ked budem rodit 😝 uplne neprijemni a to zazmluvneni sa mi zda bit dost drahe.no neviem mozno sa milim...

danculka24
19. máj 2012

@oksi77 Janica ? to meno mi nič nehovori, a prečo co bol moc neprijemny ?

silviatko
19. máj 2012

@silvinnka ja som mala tiez Mudr.Malovu...supeeeer doktorka pôrodníčka,vyzná sa, ludska,vsetko vysvetlila..odporúčam 🙂

oksi77
19. máj 2012

@danculka24 prepac ne janic a jancok a tak som tam bola 3hod a nakonec ma ani nepozrel nic proste povedal mi ze nech sa objednam na prednasku o epi lebo ked budem kricat od bolesti tak mi nic nedaju a ze mam doist o tizden na poradnu.to bolo vsetko 😖 tak som bola sklamana lebo cakala som ze mi povi ake vejke babo a ci tam je v poriadku a tak

danculka24
19. máj 2012

@oksi77 aha tak to meno mi už niečo hovori, a na ultrazvuk ta neobjednal ? ak nie tak asi na buducej poradni, ja som bola myslim v 36 tt, bohužial oni ho na kazdej poradni nerobia ☹, no s tou EPi si to mohol odpustit suhlasim, nie kazda si ju predsa chce dat

oksi77
19. máj 2012

@danculka24 poveal ze sa mam objednat na ultrazvuk tak som tam isla a az za 2 tizdne ma zoberu ☹ a v stredu mam poradnu u d.hammerovej asi lebo vtedi ma ordinacne hodiny a tak ci nevis co je zac?ja som mala taki neprijemni pocit z toho vsetkeho ze uz som bola aj na tej prednaske aj si asi pojdem to epi zaplatit,velmi sa bojim 😝

danculka24
19. máj 2012

@oksi77 ja chodim k inemu, no raz som potrebovala ist na kontrolu a moj akurat neordinoval, tak som isla k Hammerovej, bola som u nej len jeden krat no na mna osobne posobila tato lekarka velmi prijemne

oksi77
19. máj 2012

@danculka24 tak dik si ma ukludnila 🙂 budem dufat ze dobre dopadnem.vidim ze uz si pred porodom tak ti zelam vela sil a stastia 🙂

danculka24
19. máj 2012

@oksi77 tak baby co k nej chodia by vedeli lepšie povedat alebo k tomu Dr, ale naozaj bola v pohode taka zlata 😀, tak držim palce nech maš aj ty taky dojem , a dakujem

matiakk
20. máj 2012

@hanka1111 dakujem pekne, si mila, tak to skusim tak ako si mi poradila 🙂 ja viem ze sa tam cakava, co uz, to nejak prezijem..

silvinnka
20. máj 2012

@oksi77 myslis dr. Janaca,ako odbornik je super,co sa tyka pristupu je to trosku tazsie.On ma strasne svojsky pristup k p acientkam a taktiez zmysrl pre,,humor,, niekomu to vyhovuje inemu nie,ale ako vravim porodnik je sikovny.Teraz moja,,splubyvajuca,, na izbe u neho rodila v piatok, sice sekciou a vcera ma uz bola pekne pozriet,pochvalova si ho 🙂

danculka24
20. máj 2012

@silvinnka
@oksi77 ja ho nepoznam, v každom pripade aj super odbornik by mal zvažovat pristup k pacientkam si myslim

silvinnka
20. máj 2012

@danculka24 jasne,to mas pravdu,pristup je velmi dolezity 😉 pokial som ho nespoznala za ten cas co tu lezim,zo zaciatku som plakala kvoli jeho poznamkam na mnaxatd. neskor som pochopila,ze,,akoze velky srandista,, teraz mu uz viacere kocky co tu lezime kontrujeme 😎

oksi77
20. máj 2012

@silvinnka
@danculka24 jo diki babulky 🙂 hovorim mozno sa milim ale ten prvi dojem s toho vstkeho je nic moc 😖 ale neva ja nejsom sentimentalna nejako musi bit 🙂 dufam ze vsetki budeme mat krasne zazitky s porodov 😀

chloe001
21. máj 2012

Kocky, a dr. Malova robi normalne prenatalnu poradnu? Lebo na internete v tych tabulkach ordinacnych hodin vobec nie je uvedena.

blackswan75
21. máj 2012

babulky posielam ordinacne z ambulancie cd 27, a tel cislo je do ambulancie c 27 je 02 68672621
v tejto ambulancii robia, scholtz, janáč , rozemberg jančok , Hammerová
kto ide prvy krat musi sa objednat, inak treba cakat ked vezme objednane a ked ostane cas tak tie ostatne, odporucam zavolat a objednat sa aby ste sa neprehnali ako ja dnes 😉 😉 😉 ale objednali ma na pondelok 28.5 a ze keby nieco tak pohotovost 24 h denne a rovno na porodnicu, lebo ako tretorodica urcite porodim skor, 😀 😀 😀 tak uvidim

hanka1111
21. máj 2012

@chloe001 áno robí, v stredu a vo štvrtok (aspoň mňa tak vždy objednáva na 9:00), ja k nej chodím od 12tt a je úžasná 😉

chloe001
21. máj 2012

@hanka1111 dakujem 🙂

adka1987
21. máj 2012

@ivanka.7 dr.federerova je mila, som bola u nej na ultrazvuku, keby mala sluzbu v den mojho porodu by bolo super 🙂

adka1987
21. máj 2012

Som dneska volala do ambulancie c.25 a mi povedali, ze vopred sa neobjednava. Zajtra tam idem prvykrat tak som zvedava ako dlho tam budem cakat 😒

jasminet
21. máj 2012

@adka1987 nikdy sa ani neobjednavalo. to len ked si si niekoho zazmluvnovala, tak si mu volala a dal ti termin, ale na jeden cas sme tam boli nastupene aj 8ks... cize sa caka tak ci tak. 😉

adka1987
21. máj 2012

@jasminet niektore baby pisali, ze sa do poradne objednava. Nevadi, uistila som sa 🙂 to ze sa cakava som si uz zvykla, lebo vsade sa dlho cakava 😀

eemmaa
21. máj 2012

@blackswan75 ahoj ja mam kamaratku a ta cakala tiez tretie a nakoniec 2-tyzdne prenasala 🙂

blackswan75
21. máj 2012

@eemmaa ved prave, to ze cakas tretie neznamena ze porodis skor, 😉 😉 😉 , ana to ze by som mala coskoro porodit sa naozaj necitim 😉 , len nech pekne drobec do juna vydrzi ja chcem junovciatko 😉 😉 😉

eemmaa
21. máj 2012

@blackswan75 tak ja mam termin v juni ale manzel dufa ze to bude na dalsi pondelok kedze ma narodeniny 🙂 no ale tak vo stvrtok mame poradnu a ultrazvuk tak som zvedava a tesim sa hadam ho uvidim lebo inokedy ho ukazuju len manzelovi 😉

blackswan75
21. máj 2012

@eemmaa a ku komu chodis? inak mm by dostal naozaj krasny darcek 😉 😉 😉 drzim palceky , len nech je drobcek v poriadku

eemmaa
21. máj 2012

@blackswan75 dr dubcakovej. No mal by ho k 30-tke ale tak uvidime co bude 🙂 a ty ku komu chodis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre