Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sofia27
9. okt 2012

@katarinnak mala som aj svoju, ale oni ju prikryli svojou. na vysetreni isla asi po 5 minutach aj s manzelom, potom mi ju hned vratili - len v plienke a deke. ale aj to len preto lebo tam bola sestra ktora necitala moj porodny plan, lebo predtym mi detska doktorka prisla povedat ze nemaju problem s vysetrovanim az po 2h. myslim ze s tym problem nemaju - samozrejme ak o to poziadas, inak budu postupovat rutinne.

eva1983
9. okt 2012

po precitani dvoch troch stan tejto diskusie sa mi vsetko tak nakopilo v hlave ze mam gulas zo vsetkeho, ja som 33tt+3, tiez sa chystam na Antolsku, bola som tam sice na vysetreni na morfologii kde som nebola nadsena s pristupom dr.Drobneho bol rychlejsi ako rychlik, dufam ze ten mesiac pred porodom to bude jasnejsie, urcite mam obavy lebo som prvorodicka

sabrinka26
9. okt 2012

chodi alebo chodil niekto k doktorke Filkaszovej? Nejake skusenosti? 🙂

veraba
9. okt 2012

@sabrinka26 ahoj ja som k nej chodila do poradne aj bola pri porode a je skvela a urcite aj druhe tehotenstvo ratam s dr Filkaszovou 😀😀

sabrinka26
9. okt 2012

@veraba super, to si ma potesila 🙂 Ja som bola u nej dnes na 1.poradni a rada by som pri nej aj rodila. Tak som rada,ze moj pocit neklamal a mas s nou dobru skusenost 🙂 Dakujeeeeeem 🙂

eva1983
9. okt 2012

kazdy den je ina ak je dobra tak si jej napisem meno dufam ze na nu natrafim, ako si sa k nej dostala ktore dvere ...

veraba
9. okt 2012

@sabrinka26 ahoj je uplne super je miĺa a ked chces nieco vediet tak ti povie. No ja mam uplne dobru skusenost a preto aj druhe tehotenstvo chcem ju😀 este aj na 600nedelie ma prisla pozrie ci je vsetko poriadku.odporucam ju, ale inak co som pocula tak aj ostatny Dr. su super. Drzim palce 😀

sabrinka26
9. okt 2012

@veraba dakujeeeem, ja som dlho rozmyslala ku komu pojdem, a dnes som nakoniec bola u nej a zdala sa mi byt taka pohodova.. ale tiez som pocula,ze skoro vsetci lekari su tam fajn.. tak este raz dakujem,ze si sa ozvala 🙂

zdenin
9. okt 2012

@asocial to tak pojdem teda vo štvrtok som zvedava či tam bude a kolko si tam posedím 😀

tehoska
9. okt 2012

@sabrinka26 prosim ta,vies mi povedat kedy ordinuje tato doktorka?tiez som citala,ze maju kocky s nou dobre skusenosti,tak by som k nej rada chodila do poradne.Budes aj zazmluvnovat?

veraba
9. okt 2012

@tehoska ja som k nej chodila v stredu od 9hod ordinovala ak nemala porod

tehoska
9. okt 2012

@veraba dakujem 🙂

sabrinka26
10. okt 2012

@tehoska ahojky, ta doktorka ma poradne iba poobede od 13.00 -14.30 v pondelok a utorok.. pozri si str.790, tam mi jedna babena odfotila ordinacne hodiny co maju vylepene na dverach. A potom si ta objedna aj na iny den k sebe. Ja idem na dalsiu poradnu vo stvrtok.. Chcem si ju aj zazmluvnit k porodu. 🙂

moonlightka
10. okt 2012

@sabrinka26 ahoj robi len poobede?

sisa_h
10. okt 2012

@moncuska dakujem za odpoved, drzim palce nech Ti to dopadne co najlepsie!

sabrinka26
10. okt 2012

@moonlightka ano, len poobede..

moonlightka
10. okt 2012

baby a neviete v akych casoch ordinuje dr. Maľová? Mne to vyhovuje skor doobeda.

sabrinka26
10. okt 2012

@moonlightka pozri str.790,tam su odfotene ordinacne hodiny vsetkych lekarov 🙂

moonlightka
10. okt 2012

@sabrinka26 dakujem 😉

wilinkaa
10. okt 2012

tak som definitívne rozhodnutá pre Antolskú, už len rozhodnúť sa medzi 2 lekármi 😀 (a hlavne aby ma jeden z nich zobral) 😀

alenkam.
10. okt 2012

@wilinkaa a koho by si rada? 🙂

sabrinka26
10. okt 2012

@moonlightka za malicko 🙂

moonlightka
10. okt 2012

@monika2712 ahoj monika pozeram akurat ze uz si porodila. Velmi gratulujem a prajem vela zdravicka malinkemu aj tebe. Dakujem za ordinacne hodiny...o tri tyzdne idem chodit a cakat 😉 Ked budes mat cas napis aky bol porod, u koho si rodila, kde si lezala a tak...budem velmi rada 🙂 Mozes aj do IP. Dakujem a prajem krasne dni s babatkom.

moonlightka
10. okt 2012

@wilinkaa aj ja sa rozhodujem ale medzi 3 ma : Fikaszova, Maľova, Dlhopolcek...BABY PORADTE 😉

sykorka162
10. okt 2012

@babo_dadush to fakt? ja tam planujem rodit az na konci roka, to uz aby som teraz teda sla? A kde sa da objednat? diki za info

sykorka162
10. okt 2012

@alikaa ahoj, to ktory doktor robi nastrih takto rutinne? dik

alikaa
10. okt 2012

@sykorka162 bohuzial si uz mena nepamatam, bol to nejaky mladucky dr., iny starsi ho potom poucoval ako ma zasivat.

wilinkaa
10. okt 2012

@alenkam.
@moonlightka ja medzi Havalda a Bertoldová, na oboch počúvam iba samé chvály, tak asi skúsim zistiť, ktorý tam teoreticky bude cez sviatky a pôjdem k tomu

zuzkag2
10. okt 2012

@moonlightka ahoj, ja som strasne chcela Dlhopolceka, ale neda sa zazmluvnit, nema este atestaciu. a na poradni som ho zatial zastihla len raz, a uz som tam bola 3krat. Ja chodim k Oravcovi, aj si ho zazmluvnujem. ale mam este infosky o Malovej, velmi velmi si ju chvalia, takze ak mozem poradit, tak Malova 🙂

macoja
10. okt 2012

@andulqa ahoj dr orosova sa asi este neda zazmluvnit skor iba ak by sa s nou nejak dohodla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre