Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

pozemka
13. júl 2008

jana87 ahoj. to mi aj lekar vravel aby som bola trepezliva pri telefone ale ked clovek vola od 7.30 do 9.30 vjednom kuse a je tam bud satale len obsadne alebo ked sa sovolam tak mi to nikto nezdvyha a ten telefon zvoni dost dlho asi mas pravdu sa tam pojdem objednat osobne. nevies mi poradit mozem kludne zaklopat na dvere a povedat ze sa chcem objednat? neviem preco lekar sam neobjedna ked vie ako to tam ide a robia nam stresy. ale dakujem za radu.

monka88
13. júl 2008

no s tym ultrazvukom je to tam fakt hrozne.Ale myslim si,ze osobne by sa tam dalo objednat.Alebo pozemka,ked uz sa tam zatrepes,tak mozno by Ta aj zobrali,len by si tam musela dlho cakat,kym by si dosla na radu.

elly...diky moc za info ohladne poradne v tyzdni 21-25,ze su tam len utorok a stvrtok,vies,ze ja som sa tam chystala prave v stredu? asi by ma porazilo,keby som sa tam dotrepala zbytocne 😖
Takze asi tam pojdem ako Ty utorok 22.7 na 8:00 uz som si to napisala aj do kalendara:takze mozno sa tam stretnemee 🙂

saudi....a tych terminiv na cvicenie byva viacej? nevies nema jezikova niekedy teraz dovolenku? sa mi zda,ze som cosi take niekde citala.To by bola skoda,lebo by som to chcela este do terminu postihat. Zajtra jej chcem zavolat,duuufam,ze sa dovolam...Ty chodis ktory den?

pozemka, elly ... vy ste v takom pribliznom termine ako ja,vy nechcete chodit na tu "predporodnu pripravu"?Alebo uz chodite?

pozemka
13. júl 2008

monka88 : Vsak sa pojdem zajtra osobne objednat.Nie je nechodim na predporodnu pripravu,preto lebo som pocula ze to tam je strasne natrepane. 🙂

jana87
13. júl 2008

pozemka, kludne tam zaklop a tak, ako ti radi monka88, skus sa spytat, ci by ta aj nezobrali, ked uz tam budes. Neviem, ci sa vtedy ten lekar tak ponahlal, ale islo to nenormalne rychlo. Tak drzim palce...

saudi
14. júl 2008

monka88 - ma viac terminov, ja chodim vo stvrtok o 8:00, ale ma to aj v poatok, tusim o 13:00, mozno este aj dalsi termin, to uz neviem. dovolenku zatial nespominala, tak neviem.

pozemka - ked sa jej dovolas, tak ta zaradi na termin a potom to tam nie je natrepane, vzdy nas je na cviceni max. 8, tak aby sme mohli pohodlne cvicit

evixa
14. júl 2008

Jezikova cvici aj v stredu 8:00. Ked som s nou osobne stretla, hovorila, ze bude mať dovolenku ale este nevie kedy. Vtedy mi ale aj povedala, ze idealne je zacat cvicit od 30tt. Ked som sa jej dovolala teraz (32tt., az teraz som dostala "vymenny" listok od gynekologa), tak vravela, ze staci v 36 tt.

pozemka
14. júl 2008

ahojte ! dakujem za rady. bola som sa objednat osobne a dala mi termin na 25.7.. a dneska nemali uz nic volne ale ja som rada ze som uz objenana.naozaj je lepsie sa tam ist osobne opytat ako volat.! dakujem

elly111
14. júl 2008

ahojte
monka ano pojdem toho 22.7 na 8.00 skusit kt tam bude rano okolo 7 asi zavolam sestricke ze koho zohnala. Na uzv sa mi nepodarilo este objednat, tak uvidim, na predporod. pripravu nechodim, mam uz len polihovat lebo sa zacinam otvarat 😖 , bola som len na povinnej prednaske o epidurale aby som mala potvrdenie. Mas dohodnuteho doktora k porodu?

letnicka
14. júl 2008

ahojte
neviete mi poradiť tel.číslo na mudr.Nižňanskú, na ktoré ju môžek kontaktovať, keď si ju chcem zazmluvniť? prípadne poslať do mailu. myslíte, že mi ho povedia, keď si zavolám do pôrodnice?

verulka
14. júl 2008

letnicka, najlepsie je ist sa s nou dohodnut na mytnu- v utorok tam ordinuje tusim od 4...

bashenka
14. júl 2008

niekto sa tu pytal na cvicenie...🙂 baby to cvicenie mozte mat aj nemusite ale neni to len o cviceni instruktorka vam rozprava o dost dolezitych veciach ktore by ste mali vediet napr ako mate kojit kedy presne viete za babatko je hladne a mnoho dalsich veci a samozrejme este vas naucia aj ako spravne dychat pri porode !!! 🙂 zvladat kontrakcie a tak ...je to raz alebo 2 krat do tyzdna a ked tam chcete chodit musite to povedat normalne na antolskej svojej lekarke a ona vam da papierik atd atd ...to si uz zistite, lenze musite o to poziadat co najskor aby ste sa setko stihly naucit, lenze poviem vam takto ...vela zien co tam chodili pravidelne a potom prisiel ten osudny den a zacali rodit tak boli v takom soku ze proste na setko to cvicenie a dychanie zabudli a dychali si po svojom :D tak ako ja napriklad ... predychali si vsetko po svojom a bolo dobre 🙂

rovni
15. júl 2008

bashenka-ja by som tam tak rada chodila na cvicenie (pripravu)-uz davno,papierik od lekara mam od 28tt,hned som tam aj volala,ale co uz ked podla jezikovej je zacat v 30tt skoro 😖 ...
s velkou nevolou ma objednala ked budem v 36tt a aj to nevie ci tam bude a nebude mat dovolenku 😖

skrecok
15. júl 2008

Ahojte baby, chcela by som sa vas spytat co treba priniest do porodnice? Dali vam nejaky zoznam? A dostali ste nejaky balicek alebo kufrik (prenatal a po porode)? Niektore porodnice davaju. 😝

saudi
15. júl 2008

ziadny zoznam som nedostala, a ked som sa pytala lekarky, tak povedala len plienky, vlhcene obrusky a podlozky na postel. ja som sa inak zbalila podla zoznamov co su na nete.

cuchre
16. júl 2008

ahojte,
po porode sme kufrik dostali 🙂 potom aj v Dm aj v krpcovej poistovni, vsade bolo to iste 🙂

babu stacia plienky a obrusky,podlozky hlavne mamine. no a to, co normalne:uterak, toaletak a tak. ja som mala nocne kosele erarne, boli super 🙂 a odporucam pohar, lebo ten maly je nanic, pila som potom z flase 🙂

certica
16. júl 2008

este slapky do sprchy nezabudnut a zvysok podla toho, kto ake ma/nema potreby 🙂)

cuchre, mne sa pri tebe vzdy vybavi, ze: cachre machre 😀

pozemka
16. júl 2008

skrecok: do nemocnice potrebujes!!!
DOKLADY- kartu poistenca, tehotensky preukaz, obciansky preukaz, sobasny list.

PRE RODICKU- hygienicke potreby, 2x uterak, toaletny papier, vlozky, nohavicky, hygienicke jednorazove poldlozky do postele, papuce (na nosenie a do sprchy), zupan, 2x nocna kosela (aby boli hore na gombik koli kojeniu) ponozky, vlozky do podprsenky, plienky bavlnene (koli kojeniu)

PRE DIETA- plenky, vlhcene hygienicke obrusky

certica
16. júl 2008

pozemka, ten sobasny mi bol na dve veci 😀 , staci az na matrike 😉

saudi
16. júl 2008

povedali ze kopia sobasneho listu staci, kvoli rodnemu listu dietata. radsej si ho vezmem, aj ked by ho nechceli

evixa
17. júl 2008

ahojte, niekde som citala, ze niekde si maminy oznacuju plienky. Aby vraj sestricky vedeli ktoremu babu ich dat. Ako to je na Antolskej?

certica
17. júl 2008

evixa, kazde babo ma svoj vozicek a v nom nechavas aj plienky a utierky vlhcene, takze nemaju to sestricky ako pomiesat

petruci6
17. júl 2008

baby nepoznate nejaku dobru pediatricku na antolskej?pred porodom musime aj pediatra najst a ja som tam v zivote nebola,tak ani neviem ako vyberat,keby ste mali nejake dobre referencie mozete aj do IP,dakujem 😵

arabeska
17. júl 2008

petruci,ty si mozes pediatricku vybrat akukolvek v stredisku aj pri tvojom dome nemusi to byt z antolskej to neni povine 🙂

petruci6
18. júl 2008

ja viem arabeska 🙂 ,ale prave antolsku mam pri dome 😀

sivula
18. júl 2008

Ahojte tehulky,

rada by som poznala vas nazor na doc. Korbela. Chodite niektora z vas k nemu? Aky je odbornik a aky clovek? Nechcem nic riskovat, lebo dobreho dokyho som zatial stretla len jedneho, ale ten mal blbu sestricku, tak som odisla. ☹ Necitala som prispevky vzadu, tak ak sa opakujem, sorry.

petruci6
18. júl 2008

nepoznam sivula ☹

certica
18. júl 2008

sivula, napr. adetka tu z MK u neho rodila a viem, ze si pochvalovala...

nia
18. júl 2008

Ahojte,

-sivula, ja som rodila u doc. Miroslava Korbeľu (v roku 2005) a môžem ti ho len odporúčať. Mala som velmi dobrú starostlivosť, chodila som k nemu aj počas tehotenstva. Je velmi dobrý a skúsený odborník a aj pri pôrode bol milý. Mala som velmi rizikové tehotenstvo a stálo to za tú námahu dochádzať od nás (250km) do Petržalky. A rovnako medzi dobrých odborníkov čo sú tam a poznám ich, lebo som tam ležala dlhšie...tak je aj Dr. Nizňanska, Dr. Havalda.

sivula
21. júl 2008

Tak to ste ma potesili dievciny. Hned som kludnejsia. Tento tyzden idem k nemu prvykrat a uvidime, ako si sadneme. Diky moc.

nia
21. júl 2008

-sivula, držím palce a potom napíš ako si dopadla a aký prvý dojem si mala ty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre