Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lillika
22. aug 2011

@aaddeell suhlasim,asi najlepsi doktor,aky moze byt 🙂

samayka
22. aug 2011

ja idem na tú prednášku v stredu o 14:00 (teda dúfam, že tam nebudem musieť sedieť, že len vezmem papiere) a na odbery idem v stredu ráno. tak asi by to nestihli..

pitik
22. aug 2011

@samayka oni sa na zaciatku spytau, kto uz rodil s EPI a tym hned rozdaju papiere, poucia, ako sa maju vyplnit a poslu prec, aby sa im to trochu preriedilo.

samayka
23. aug 2011

@pitik jooooooooooj tak to sa ja veľmi teším, lebo sa mi nechce v tom horku stráviť v BA celý deň.
a vieš mi prosím povedať kde presne to má byť?

tehula
23. aug 2011

@erika101 krvne testy ale nemozu byt starsie ako 3tyzdne. A niektore baby idu na prednasku aj v 36tt a skor, cize testy ti urobia na poradni tak, aby boli relat. cerstve vysledky. Ak nahodou by sa nestihlo, urobia ti ich na porodnici.
Na prednasku nic netreba nosit ani tehu knizku, tlaciva ti daju

pitik
23. aug 2011

@tehula mne tak lekar v poradni povedal, ze testy nebude robit, ked bude treba, urobia ich v porodnici. ale ja som este nebola celkom rozhodnuta pre EPI, tak som len pre papiere na prednasku isla, ani som ju nevyplacala.

pitik
23. aug 2011

@samayka je to v suterene nemocnice rovno oproti vytahom, ktorymi sa ide aj do porodnice, ci na oddelenie sestonedelia ak sa nemylim, ale ak tam pojdes chvilku pred tou druhou, tak tam kde bude najviac tehuliek, tam to je 🙂

erika101
23. aug 2011

ahojte, dakujem vam za info. chcem ist tento tyzden na tu prednasku, tak som sa tam nechcela zbytocne prehnat, kedze si musim vybavit opatrovanie pre maleho...

livuskad
23. aug 2011

ahojte kocky neviete mi prosim povedat co si mam zobrat do porodnicne na antoslku pre malu a co mi daju dakujem...

x_shushu_x
23. aug 2011

@livuskad je tu konkretne taka tema, kukni tam

erickaa
24. aug 2011

Ahojte, dnes sa chystám na prednášku o EPI o 14-tej. Iba sa chcem opýtať, kam treba ísť? Tuším na prízemie niekde k výťahom? A asi ako dlho trvá táto prednáška?

maria30
24. aug 2011

@livuskad ahoj.. pre seba - vložky a osobné veci, ktoré potrebuješ.. a pre bábo len vlhčené utierky a plienky.. 🙂

maria30
24. aug 2011

@livuskad osobné veci som myslela ako pyžamo, hygienické potreby, uterák a tak.. 😉

denka23
24. aug 2011

@erickaa ahojky, ano je to na prízemí....hlavným vchodom do nemocnice stále rovno k výťahom a tam je už oddelenie anesteziologie, a aj tam budú už čakať aj iné mamičky.... a trvalo to cca 40 min viac nie....ale niekedy to aj urýchlia.... 🙂

skybaby
24. aug 2011

@erickaa aj ja sa chystam na tu prednasku dnes 😉

erickaa
25. aug 2011

@skybaby ajoj, a bola si? Ja som nakoniec nešla..bolo mi strááášne teplo a nemala som chuť tam ísť. Pôjdem budúci týždeň, keď nebude taký hic.. 😀

skybaby
25. aug 2011

@erickaa ano ja som bola, lebo som dcera bola u nasich, tak som to musela vyuzit 😉 a v pohode, nejaku pol hodinku to trvalo

kviann
25. aug 2011

@shawn7 dakujem uz som po, potom mi ho predpisal na Antolskej mudr Havalda, ten vedel ze co to je, nie ako ten moj gyn, ze o takom dacom ani nepocul.

kaciatko81
25. aug 2011

ahojte, baby ta prednaska k epi je ina prednaska ako ta, co tu bola spominana, ze je na tretom poschodi (ze tam je porodnik, neonatolog a niekto k pupocnikovej krvi)?

veve39
25. aug 2011

@kaciatko81 ano, to su 2 rozne prednasky, ta na 3.poschodi je nepovinna, ta o EPI ak ju budes chciet je povinna
ale ta na 3.je zase dost uzitocna, take prakticke info o tom, ako to je na porodnici, novorodeneckom...

kaciatko81
25. aug 2011

@veve39 dakujem 🙂

kviann
25. aug 2011

aj my uz mame malu bambulu, Margaretka, 3300g, 51 cm, 19.8.2011. Porodnica Antolska, teraz si uz len poviem ze sa to dalo zvladnut,

bumbuska
25. aug 2011

na Antolskej som porodila obe svoje deti a mozem len a len doporucit........

t1nulka
25. aug 2011

urobili tu pre nas vsetko vsetucko co len mohli a co sme potrebovali 😉 velmi dobre bolo o nas postarane, patri im velka vdaka 😵

pitik
25. aug 2011

@t1nulka suhlasim, tiez som bola spokojna. my tiez budeme mat zajtra 4 tyzdne 🙂

kviann
25. aug 2011

My sme tiez boli spokojni na Antolskej, az na nejake malickosti ale tak treba to brat s rezervov, ze je to len na par dni. Tiez odporucam. y isme mali Mudr Kosibovu a Mudr Hammerovu pri porode, ani sitie vobec nebolelo, no som az prekvapena ze sme to zvladli tak dobre na prvorodicku, samozrejme s oteckom ktori prezival snami vsetky kontrakcie. !!!

t1nulka
25. aug 2011

@pitik my sme boli naraz v nemocke? 😕 🙂

denka23
25. aug 2011

@kviann moc ti gratulujeeem 🙂 dcérka má naozaj krásne meno 🙂 pekne ste vybrali :P

pitik
26. aug 2011

@t1nulka my sme museli naraz teda v jeden den rodit 🙂 . ja som ale mala spontanny porod. inak ja si malickeho pamatam z tej izby pre babatka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre