Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

silsil
5. máj 2013

@jajka81 ano chodim, si sme sa videli, ze?: P

jajka81
5. máj 2013

@silsil asi ano, len si ta teraz neviem priradiť.... Ja som prisla neskoro a sedela som pri dverách.

silsil
5. máj 2013

@jajka81 jaaj ja uz viem ktora si 🙂 si tam jedina čo čaka druhe babo, my ostate sme prvorodičky : )) ja som bola v rohu, od dveri na ľavo 🙂

jajka81
5. máj 2013

@silsil matne si spomínam 🙂 Tak sa teda vidíme v utorok?

silsil
5. máj 2013

@jajka81 hej jasné vidíme : ))

jajka81
5. máj 2013

@silsil Ak by som ta nespoznala, prosim ta skús na mňa mrknut 🙂

silsil
5. máj 2013

@jajka81 oukej 🙂)

ruahine
6. máj 2013

@silsil
@jajka81 ďakujem krásne za info babule 🙂, posledná otázočka - je ten kurz platený? a ak áno tak koľko stojí?

silsil
6. máj 2013

@ruahine ano plati sa za to, za jednu hodinu je to 7,50eur.. a my si mame zaplatit teraz celych tych 5 hodin..na centralnej pokladni.. ale tie otvorene hodiny - sa asi po jednom platia - nie som si ista..

jajka81
6. máj 2013

@ruahine
@silsil presne ako si napísala. Tento poobedny kurz treba zaplatiť celý vopred, ale tie doobedne, kde sa mozes pridať kedykoľvek ked sa uvoľní miesto, si mozes platiť každú zvlášť.

ruahine
6. máj 2013

@silsil
@jajka81 ďakujem 🙂

mirka5
6. máj 2013

Baby ako to funguje na Antolskej ked asi budem mat planovanu sekciu? Mam si zaplatit nejakeho porodnika alebo ma odrodi kto bude mat vtedy sluzbu? Kto to vobec planuje?

dzoan
6. máj 2013

ahojte holky

chcela bys om sa opytat kdo ma skusenosti z antolskou nemocnicou??? a ako to tam chodi vopred zaplatis si doktora, pozries izby, teda kedy by som asi mala ist?? somv 5 mesiaci.

dakuejm vopred xx

cicimon
6. máj 2013

@dzoan dr. zaplatit nie je podmienka a izby sa nepozeraju... a casu mas dost aj na pripadnu navstevu porodnice

slavka_a_maros
7. máj 2013

Prosim na ktorej strane su tie ordinacne hodiny ambulancii? Dakujem

marilliana
7. máj 2013

@ruahine ja to uz mam za sebou a bola som spokojna. chodila som na ten plateny popoludnajsi kurz a nemenila by som. dalo mi to vela, ak len desatina pri porode a naslednom obdobi mi pomoze, stalo to za to. kopec cennych rad, co sa tyka najma nas buducich mamiciek. odporucam.

mimik9911
7. máj 2013

@slavka_a_maros na str. 860

slavka_a_maros
7. máj 2013

@mimik9911 dakujem 🙂 este som nasla aj taketo http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza... ale samozrejme to nesedi s tym, co je tu odfoteny... Tak teraz neviem 😒

mimik9911
7. máj 2013

@slavka_a_maros aktualne su tie zo strany 860, bola som minuly tyzden, takze overene 🙂 mozes sa riadit podla nich 🙂

slavka_a_maros
7. máj 2013

@mimik9911 super 🙂 dakujem

sasie
8. máj 2013

Zienky prosim vas, o dva tyzdne mam ist na prvu poradnu na antoslku a od radosti neviem kam 😀 ... netusim ani ako to funguje... predpokladam ze sa nikde nenahlasujem, iba pridem na poradnu podla rozpisu. Ja by som isla v pondelok k Maľovej alebo Filkaszovej (od 13- 14,30) to je ta prenatálna poradna. Alebo to takto nefunguje a ja si nemozem vybrat? Kedy chodite vy alebo kedy by ste isli? Som z toho trocha magor 🙂 dakujem.

monika2712
8. máj 2013

@sasie prides, sadnes pred dvere lekara ktoremu chces ist a cakas.. odporucam ist aspon o pol hodku skorej, niekedy lepsie aj skor, byva tam vela tehuliek. Moze sa stat ze bude meskat lekar lebo bude rodit.

sasie
8. máj 2013

@monika2712 a preco je tam taky cudny cas ze iba 1,5 hodiny na poradnu... nie je to malo? Stiahju vsetky vybavit? Nevies ci sa tam beru nejake ciselka ako poradovnik alebo ako? Dakujem 🙂

monika2712
8. máj 2013

@sasie ked som tam bola ja tak poradovnik nebol, ak pojdes rano na 8mu, tak je vacsia sanca ze ta vezme, bezne maju lekari poradne od 8-12 cca. vtedy stihnu zobrat, musia.. Malova ma tusim iny den dlhsi, ten pondelok sa ti moze stat ze ta nevezme alebo ti sestricka povie ze mas ist inde.

sasie
8. máj 2013

@monika2712 aha, mas pravdu v stredu ma od osmej do 12,30. Tak tam pojdem na siedmu radsej 😀 dakujem 🙂

monika2712
8. máj 2013

@sasie niet zac.. dobry vyber 🙂

ruahine
9. máj 2013

@marilliana dakujem za info 🙂

slavinkas
9. máj 2013

Ahojte. Mate niektora skusenost s laserovou operaciou oci a naslednym spontannym porodom?

cicimon
9. máj 2013

@slavinkas jo, vsetko bolo ok

jajka81
9. máj 2013

@slavinkas ano a myslím, ze tam nebol vplyv....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre