Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

smejko5ka
20. jan 2009

baby, kvoli comu si kupujete ten sprej, na co je to dobre?
marrrka - pred tehotenstvom som pouzivala najmensie cislo podprsenky a pocas tehotenstva mi nejako prsia nenarastli, led obdov pod prsiami. ked som bola v ma-ma (cca v 33. tyzdni.), tam mi dost pani radila. v podstate mi normalne sedeli, neboli velke. jedna je 75b a druha 75c. ale ma sa ti tam zmestit past (ruky). ak si nie si ista, staci ti zatial jedna, potom dokupis, pripadne posles manzela. ja som pre istotu kupovala len lacne. ved ktovie, ci bude mlieko, alebo nie. tie drahe boli zvlastne spicate. vraj je lepsie bez kostice, hlavne na spanie.
sesterka rodila v 09/08 a mala pyzamo. rano pred vizitou si dala nohavice dole. a kamoska, kt. sice po 10r. caka druhe, tiez planuje zobrat pyzamo.
podlozky sa daju kupit v lekarnach v roznych velkostiach i cenach, ale celkovo asi do 20sk/ks.maju ich v lekarni na antolskej, dnes som sa pytala. takze staci na zaciatok par, potom muzicek zbehne dokupit. inak, nejaka tu radila detstke podlozky fixies (60x60), ze teraz zvysne pouziva pri prebalovani. maju ich v v akcii v nachema group (cca 140sk/10ks).

emjee
20. jan 2009

smejko5tka na zvhlcenie sliznice pri porode a tusim sa to moze pouzivat aj neskor pre babo (nie som si ista)
dojcenska podprdka by nemala mat kostice, pretoze to spomaluje / zastavuje tvorbu mliecka

palculienkkka
20. jan 2009

načo sa trápite aké číslo teh. podprsenky kúpiť... odporučím kúpiť bezšvovú
/ je elastická- takže môžu mi narásť i balóny/ hi..

palculienkkka
20. jan 2009

Tehotenská bešvová podprsenka veľmi príjemná na nosenie cez deň aj v noci. Vysoko elastický materiál sa až do konca tehotenstva prispôsobuje narastajúcej veľkosti. Použité riasenie so systémom "powercontrol" sa podieľa na prirodzenom tvare poprsia. Široký tkaný lem vám zaručí pohodu nosenia.

emjee
20. jan 2009

palculienka kde to dostat? no a nie som si ista, ci mi mozu narast uplne balony, sak mi to "pretecie" vrchom 😀

palculienkkka
20. jan 2009

v MA červený obchodný dom :oD 1.poschodie

emjee
20. jan 2009

inak ja som zvyknuta na kosticove podprdy, ja budem mat dost problem s tymi dojcenskymi 😝 mam pocit, ze mi to neudrzi tam kde treba 😝 marrrka poslem ti nieco do tych tvojich B kosikov 😉

palculienkkka
20. jan 2009

tak ty rozdávaš ... aj mne hoď niečo ☹ 🙂

emjee
20. jan 2009

posielam 😀

marrrka
21. jan 2009

jezkove oci emjee posli jedno cisielko 😀DDDD

Frage-kupovali ste rektalnu tycinku? a dietatu do nosa nejake kvapky alebo co?

kukenzi
21. jan 2009

marrrka, na co ti je dopredu rektalna tycinka? my sme ju v zivote nepotrebovali, ked budes potrebovat kupis. 😉

emjee
21. jan 2009

ja som kupila - vyzera to ako spajla z lizatka a stoji to skoro 50sk 😝

janula10
21. jan 2009

mne to akurat spominala kamoska tu rektalnu tycinku na kakanie...ze je to super vec ale nemam to zatial ani ja..... 😉

marrrka
21. jan 2009

baby ved nemusim kupovat, budem najradsej ked nebudeme potrebovat 😀 s kamoskou sa zaciname tusim pretekat ktora kupi vacsiu haluz, ja som balzam na pery pre deti, ona repelent pre deti ( v zime 😀 ) a rektalnu tycinku a sal pre novorodencov

janula10
21. jan 2009

marrrka 😀 😀 😀
ja si to asi kupim tu rektalnu tycinku ona hovorila ze super keby nahodou nemohol maly kakat....ze to je super vec....no vsak za par supiek....
pockajte ako budeme pisat co vsetko sme nepotrebovali teda ja aspon urcite 😀 😀 😀

marrrka
21. jan 2009

janula myslim ze budeme viacere 😀 ale marketing funguje a seci nam tlacia do hlav ake to je potrebne 😀 inak tusim ze namiesto tej rektalnej sa da pouzit obyc.teplomer a tym posparat v zadocku xixi

janula10
21. jan 2009

ona mi hovorila ze nejaky olejcek dala na spicku no neviem ...... 😀
vsak uvidime...
kedy ides na antolsku najblizise?

emjee
21. jan 2009

ja idem zajtra na uzv a do poradne

palculienkkka
21. jan 2009

emjee .. chodíš tam každý týždeň ? ja sa tam chystám na druhý týždeň prvýkrát 😀

monkula
21. jan 2009

ja som si meterskú podprdu kupovala v MA, oproti základnej škoel J. Dérera... 😉

palculienkkka
21. jan 2009

monkula ..a kde si rodila ? 🙂

monkula
21. jan 2009

no predsa na Antolskej 😉 😉

palculienkkka
21. jan 2009

tak nám povedz nejaké pozitívum na Antolskú 🙂 🙂 🙂

monkula
21. jan 2009

palculienka ,ja jedine pozitívne.... 😉
Ležala som a jna ritikovom, mala som tri týždne, keďže ma prijali v 36 tt, ale nekoniec som tam boal dva dni aj s cestou 😀
Prijali ma v piatok a v nedeľu už boal malá na svete.. sa poponáhľala, narodial sa v 36+4tt 😉
S lekárom pri pôrode so mboal veľmi spokojná, aj so sestričkami na novorodeneckom aj na šestonedelí. A n arizikovom boal le njedna taká oná, neverial mi, ež mám kontrakcie a stáel ma len napichávala magnéziom, už som si myslela ,že je jtú injekciu zapichnem do čela 😠 😠 😠 😠
ael so msa nedala ,našťastie ,inak by mi malá zomrela v brušku.. narodial sa totiž s omotaným pupočníkom a pravým uzlom, takže ešte pár hodín naviac v bruchu mohlo byť katastrofou 😔 😔 😔 😔
ale bola som spokojná 😉

palculienkkka
21. jan 2009

ja počujem len samé pozitívum 🙂 ešteže ti to dobre dopadlo ..a tešíte sa z cyklónu a tajfúnu 😀

marrrka
21. jan 2009

ja idem o tyzden na antolsku, dufam ze to neni moc neskoro, budem 36+4tt

monkula 🙂 koniec dobry vsetko dobre

monkula
21. jan 2009

marrka ,ja som porodila, keĎ som bola 36+4...
Chiarka mala 2800 g a 48 cm 😉 😉 a dnes? 10 kg a 83 cvm, stáel je taký drobec 😀

marrrka
21. jan 2009

monkula ja este necem rodit, tak v 38tt mi staci xi. joooj 😀 kolko mas rokov ze mas uz 2 deticky?

janula10
21. jan 2009

no ja idem v pondelok na 9h nejdete ziadna???

marrrka neni neskoro vsak ja som 37tt a idem prvy krat svojej....od 37tt sa ma chodit...ako ktory lekar a komu vide poradna a kazdy tyzden chodim uz 3tyzdne
som zvedava prvy krat na tie prietoky mne to hned urobi cez velke uzv si zistim aj miery no na konci 36tt mal maximko 3kg som rada...chcem aby mal tak medzi 3,5 - 3,8kg ked sa narodi 😀 😀 nech neni stuplik ale normalnu vahu nech ma

tak emjee drzim palcek zajtra a podaj info 😉

monkula
21. jan 2009

hádaj 😀 😀 😀
marrka, aj ja so mChiarku prehováraal ,nech s neponáhľa, ale vidíš, tvrdohlavec to je... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre