Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

vesi
25. aug 2009

sisipetka, ja som chodila do rizikovej poradne k Dr. Janáčovi už pri prvej dcére - to bola náhoda, pri druhej som si ho vybrala sama, je to výborný odborník, zaujíma ho ako sa cítiš, ked som sa ho na niečo pýtala, vždy mi všetko vysvetlil. Má svojský humor, ale mne osobne to nevadí 😉

sisipetka
25. aug 2009

Vesi dakujem, zvazujem aj tuto moznost....ale je to dost tazke, kedze mi prve mimi zomrelo v 40 tt....tak strach je neskutocne velky a neviem kam,ako a co mam robit.... 😖 No nejako sa hadam rozhodnem a dopadne to dobre....

drobec17
25. aug 2009

moncuska: predplatila som si 6 cviceni a platila som necelych 12eur. Tiez idem na matersku 21.9. ale mam dovolenku a plus su tam 2 dni sviatky, takze preto mi to vychadza od 9.9.2009. Mozno sa stretneme na cviceni, a bola by som aj rada keby sme sa dohodli a stretli sa na Antolskej napr. ze si pojdeme spolu pozriet izby, ak si uz nebola. Co ty nato? Chces normal alebo nadstandard? Este neviem dobre ako to tu funguje ale mozes mi napisat na IP kontakt na teba a ja ti odpisem. Ja to totiz este neviem poslat. Zatial sa mi podarilo uspesne odpovedat.

petulik29
25. aug 2009

Caute baby viete mi niektora povedat aka ja situacia v nemocke s poctom porodov? Je ich strasne vela alebo sa da. Dakujem 😉

veronikap
26. aug 2009

ahojte, sisipetka ono ti asi každá odporučí iného lekára (toho svojho 🙂 ).. ja som chodila do rizikovej poradne k doc. Korbeľovi a budem u neho aj rodiť... super prístup, zaujíma sa ako ti je a pod.
ale čo takto čítam, tak podľa mňa nie je na antolskej lekár, ktorého by ti niekto vyslovene neodporúčal.. každému vyhovuje niečo iné

moncuska
26. aug 2009

ahojte,
Babuc vdaka za info, zda sa, ze tehotenstvo mi trosku vypatlava mozog, potom som si sama uvedomila, ze ved prenatalna poradna je vlastne tehotenska 😀 Dnes som bola na uzv. na Antolskej, cakala som iba tristvrte hodinu navyse, dalo sa to zvladnut. Stretla som sa prvy krat s MUDr. Malovou, velmi prijemna zena 😉 Omrkla som si, kde je ta ambulancia dr. Bertoldovej, aj to rehabilitacne oddelenie a kancelariu p. Jezikovej. Nech viem, kde mam potom nabehnut.
Drobec poslem ti IP 😉

vesi
26. aug 2009

sisipetka,veronikap má pravdu, aj Korbeľ je dobrý 🙂
a chápem Tvoj strach, ja som úplne prvé potratila hned na začiatku, pri druhom som mala zdravotné problémy, poležala som si v nemocke cca 4 týždne, pri druhom som mala zase zdrav. problémy - ale iné ako pri prvom a ešte aj bolesti v jazve po prvom cisárskom a to prešlo už 3,5 roka. Dr. Janáč v poradni chcel všetko vedieť a ked začali tie bolesti v jazve, nič nenechal na náhodu, poriadne ma vyšetril, odporučil cisársky 😝 a pre istotu ma poslal do nemocky o niečo skôr - a dobre urobil, v piatok som tam nastúpila a malá sa v sobotu narodila 😀 Mimochodom Janáč sa nemýlil, jazva bola stenšená a prirodzený pôrod by bol riskantný ☹ Výborný je aj DR. Rozemberg, Drobný a je ich tam viac, no môj výber by bol Janáč 😀 ale nevnucujem Ti ho 😀 môžeš ho "skúsiť" v poradni a ked sa ti nebude pozdávať, tak si vyberieš iného, na to máš právo 😉

gabulka26
27. aug 2009

ahojte.chcela by som sa opytat,ze ked to ma mna dojde a ja pridem s manzelom na antolsku,kam presne mame ist?-na ktore poschodie a do ktorej casti??dakujem za radu!!

bibinaba
27. aug 2009

Ahojte vsetky mamulky a coskoromamulky, na buduci tyzden idem prvykrat na poradnu na Antolsku. Chcela by som to vybavit este v pondelok, kym sa nezacne skolsky rok. Poradte mi ale, ci vobec ma zmysel tam ist v pondelok rano. Predpokladam, ze sa este cerpaju dovolenky a neviem, ci sa treba objednat.

gabulka26
27. aug 2009

bibi aj ja idem v pondelok do poradne a myslim si,ze urcite tam niekto bude.aj teraz v pondelok som tam bola a sice som tam cakala asi hodinku,nakoniec sa lekar nasiel a robil normalne poradnu..objednavat sa netreba,teda aspon pokial nemas niekoho zazmluvneneho.

moncuska
27. aug 2009

gabulka dobra otazka, to zaujima aj mna, hoci ja mam este cas. Viem len, ze ak je to mimo ordinacnych hodin, ide sa cez centralny prijem - pohotovost dole v suterene 😅

Bibinaba pokial viem, objednavat sa netreba. Je tam ale pomerne vela doktorov, ktori robia poradnu a kazdy ordinuje v iny den a iny cas, takze ak tam prides v pondelok rano, musis si najst ambulanciu s tym lekarom, ktory prave ordinuje 😉 Co som si vsimla, tak dost lekarov ma este prvy septembrovy tyzden dovolenku.

tehula
27. aug 2009

gabulka, ked to na teba dojde do 15.30, prides do casti poliklinika dole ako su ordinacie gyndosov, cislo 26 sluzi na prijem. Ked to bude neskor, pojdes suterenom na centralny prijem. Odtial na poschodie 3, v nemocke, tam je porodnica.

S pondelkom poradit neviem, lebo teraz dovolenkuju. Ale niekto tam isto bude aj zastupovat.

gabulka26
27. aug 2009

tehula si zlata,dakujem za radu!!hned som kludnejsia.

tehula
27. aug 2009

neboj gabi, na mna to doslo rychlo, do nemocky sme dorazili po piatej vecer. Nechcela som ist cez CP, ze aby nezdrzovali, lebo uz fakt som skoro nevydrzala, no hl. vchod bol zamknuty, tak sme predsa museli cez suteren CP, ale ked ma videli, uz len dvere rozrazali 😖 😖 Cize som sa stopla az hore na porodnici

bibinaba
27. aug 2009

Dakujem Vam za info, tak si to tam v pondelok odsedim 😉

gabulka26
27. aug 2009

tehula tak to si teda mala rychly porod!!no ja to mam do nemocnice cca 45 minut,tak dufam,ze to nebude take rychle..

tehula
27. aug 2009

ano gabi od prvej kontrakcie po narodenie malej asi 3 a pol hodiny

mikii13
28. aug 2009

Ahojte dievcata,
pred tromi mesiacmi som rodila na antolskej a mozem len pochvalit. Nemala som ziadneho lekara zaplateneho, myslim, ze kazdy jeden je tam vyborny. Cize rodila som u toho, ktory mal akurat sluzbu. (Žačok). Porod a vsetko okolo toho naozaj na jednicku. Sestricky velmi mile a ochotne. O vsetkom ma vzdy infomovali ak isli nieco urobit. Po porode na sestonedeli, tak isto .. starostlivost naozaj vyborna :o) len tie 4 dni co tam musite stravit, je dlho aspon mne bolo. ;o
Tak buduce maminy, ziaden strach :o))

vela stastia a teste sa na babetka :o)

lenca30
31. aug 2009

baby prosim vas ake mate skusenosti s dr. Janacom? nestiham to vsetko citat, a aj napriek tomu ze som si vas uz skor precitala cele, nepamatam sa presne.
guapa prosim ta ako si bola spokojna s pristupom dr. janaca?
dakujem za info

monr
1. sep 2009

lenci, Janáča si viaceré veľmi chvália, ja som ho zažila ako dokiho na vizitách, ale je pravda, že má taký svojský humor, ale čo som počula, tak je to dobrý odborník.

lenca30
1. sep 2009

monr dakujem, pocula som ze ma ten humor svojsky tak som zvedava ako zaposobi na mna

rybka13
2. sep 2009

dievcata ja som este v 3 mesiaci bola na pohotovosti, a zrovna som ho chytila a vtedy som si povedala, boze dufam ze tento doktor ma nebude rodit 😀 , bola som dost mimo z jeho humoru, ja napr. nemam rada ludi co su neprimerane otvoreni a maju aj taky humor... ale vtedy som bola aj dost vystresovana, lebo som mala problemy, ale ak ho poznate niekto viac a zvlast ako dobreho odbornika a nevadi Vam jeho humor, tak preco nie? 😎

nelinkapk
3. sep 2009

ahojte,chcem sa opýtať ako to je s tým zazmluvnením lekára...ja mám svoju gynekologičku mimo antolskej a chcela by som si zazmluvniť pôrodnika na antolskej.zazmluvnenie znamená, že k tomu lekárovi pôjdem len na pár posledných poradní +pôrod alebo k nemu budem chodiť na poradne+odbery a všetko čo k tomu patrí počas celého tehotenstva???a aký je poplatok?ďakujem za radu

moncuska
3. sep 2009

nelinkapk teraz budeš normálne chodiť k tvojej gynekologičke a až myslím od 36tt začneš chodiť do poradne tam, kde chceš rodiť. Čiže ak chceš ísť na Antolskú, tam si potom vyberieš lekára, ku ktorému budeš chodiť do poradne a môžeš sa s ním hneď aj dohodnúť, že si ho zazmluvníš. Poplatok za zazmluvnenie je cca 232 eur 😉

drobec17
3. sep 2009

Moncuska, zazmluvnenie znamena,ze urcite ti bude pri porode? Obavam sa,ze bez ohladu nato ci si ho zazmluvnis alebo nie,tak ak to na teba pride a on nema sluzbu, tak tam nebude alebo sa mylim? Mate stym niektora skusenosti? Ci ked zazmluvneny porodnik nemal sluzbu, ci ho zavolali a prisiel alebo ako to vlastne je? Ked ma dovolenku, je to jasne,ze nic z toho, ale pokial nema dovolenku a len proste v ten den nema sluzbu.

mirela
3. sep 2009

ked nema sluzbu a nie je v nemocnici, tak ak na pôrodnici skonstatuju, ze rodis, tak mu zavolas na mobil ... on ti da na seba kontakt a zavolas mu 😉

tehula
3. sep 2009

pokial ma lekar planovanu dovolenku vo vasom termine, tak s vami zmluvu nepodpise. V inom pripade, ked zacnete rodit, pridete do porodnice, kde vas vysetria a oni zavolaju toho porodnika, ktoreho mate zazmluvneneho. Zatial Vam urobia pripravu (klistyr, monitor atd...co sa stiha), na porod dojde ten vas

sylviah
4. sep 2009

sisipetka a lenca30, ja odporucam dr. Janaca, chodim k nemu od 7. tt, a musim ho len pochvalit, je fakt dobry odbornik. i ked ma ten svojsky humor, ako tu bol spominany 😀 . ale mne vobec nevadi, mne vzdy povie, ked pridem na kontrolu, ze "aha nas smejo prisiel" 😉 Idem si ho aj zazmluvnit k porodu, a dokonca ked mal mat dovolenku, povedal, ze keby nieco (to bolo v auguste), ze mu mam zavolat a pride aj z dovolenky a to pritom som ho nemala a nemam stale este zazmluvneneho. Takze odporucam!!!

monka22
7. sep 2009

Ahojte...chcem sa opytat..teraz som v 37 tt a do teraz som chodila ku gynekologovi na pol. sustekova,ale od teraz mam chodit na kontroly do nemocnice a vobec netusim na ktore poschodie a cislo dveri mam ist.zazmluvnit lekara si nechcem....kazdy ma odhovara,ze je to zbytocne.
Tak prosim poradte mi,ze ko to tam teda chodi 😉

monka22
7. sep 2009

Chcem ist na antolsku...a neviete nahodou aj ordinacne hodiny?mam ist v piatok na kontrolu 😒 Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre