Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

talinka
6. máj 2009

majka, ani u mna to nevyzeralo na porod ani 7 dni po termine az som nastupila do nemocky a museli mi akutne robit cisarsky rez, skoro bolo neskoro ... 😝 takze nikdy nevies... 😉

talinka
6. máj 2009

certica, oukeeeeej 😀

mneme
6. máj 2009

Zuzke srdecne gratulujem a zelam jej i syncekovi vela zdravia 🙂

tehula
6. máj 2009

jeeeeeeeeeeeej, az mi slza vybehla. pozdravujeme zuzku, nech sa rychlo zotavi, a malinkemu veeela mliecka.
gratulujem, tesim sa s nou

terezka044
6. máj 2009

jeeej tak zuzke gratulujem, musi to byt super, prezivat prve chvile s malym drobcekom, normalne sa toho zacinam bat 😅 🙂 🙂

mne sa klasicky nic nechce ako vzdy 😔 musim sa premoct.. no a ta hadicka to znie desivo, ale oka 😕

wiola
6. máj 2009

Ahojte 🙂

Ahoj majka 🙂 ,,,no ja furt nic a navyse mam nejake nezrovnalosti s terminom,,...takze ofic. mam az dvadsiateho a podla ultr. dvanasteho ,...sa necham prekvapit 😝

mam desne problemy s pravym bedrovym klbom a mala by som v pondelok nastupit do nemocky,,,dokino povedal, ze by mi spravil hamiltona,...lebo by bol rad keby som co najsor prave koli tomu klbu porodila,..Lenze ked nebu drobec viac zostupeny,..tak si tam polezim.Strasne nechcem,,mam paniku z nemocnic a navyse este teraz, ked ani doma sa nevyspim,,si to nedokazem predstavit tam.Takze sa chystam ho poprosit (ak nebude babo viac dolu ,- otvorena som uz tak na prst) nech ma necha este domov ist,..

wiola
6. máj 2009

mneme vdaka za infosky z porodnice 😵 (som si akurat spatne docitala)

skovka
6. máj 2009

ZuziD no super, gratulujem, tak som sa potesila, ked som si precitala, ze ste uz traja 😵 😵 Tak to slo tusim celkom rychlo.. prajem veeeeela sil a samozrejme mliecka 😉
Dnes nam p. Jezikova vravela, ze na izbach - vzdycharni moze byt s nami aj manzel, ze len v istych pripadoch ho tam nepustia, ale ze si to mame vydobit nejako 😝 To len k tomu, ze raz sme to tu rozoberali, ze nemoze byt muz s nami.

wiola
6. máj 2009

tak super,, vdaka skovka 🙂

wiola
6. máj 2009

skovka my sa mozno v nemocke stretneme (ako tak pozeram na terminik tvoj) 🙂 😉

ako sa inak citis skovka? mala si uz poslickov,,alebo nieco take? ja to teraz zacinam riesit teplymi kupelmi a vsemoznym dalsim ,,lebo by som tomu (ked uz musim) chcela co najprirodzenejsie pomoc a nech nemusim v tej nemocke zbytocne lezat a vyvolavacku by som uz vobec teda nechcela 😖

valmra
6. máj 2009

zuzkad gratulujem k nicolaskovi 🙂 🙂

skovka
6. máj 2009

Wiola no u mna zatial nic moc, par krat mi ztvrdlo brusko, ale to je vsetko, obcas mam take pocity ako pri menstruacii, ale nic bolestive. Doky na sone povedala, ze by som mala ist cim skor rodit, ale moj doktor na kontrole zas, ze este nie je cas, ze to nechame na prirodu, kedze krcok asi tuuho drzi. Ale mozno sa cez vikend s manzelom trochu posnazime, aby to slo rychlejsie. V piatok tu doktor nie je, tak to nechcem moc riskovat, ked uz som sa s nim dohodla, ale potom uz sup sup na to 🙂
Tak som zvedava, vy tiez urychlujete? Mozno aj ta fitlopta nie je zla, zuzke tusim pomohla.

wiola
6. máj 2009

Skovka ,,veru urychlujeme 😀 Cize ako tak citam,ste s malinkou na tom podobne ako ja s drobcom 😅 ,cim skor, tym lepsie 😅

som sa prave dokupala,,ale presne ako pises,,okrem obcasneho tvrdnutia a slabych mens.pocitov,,,veeeru nix 😔

musime volaco vymysliet 😠 ,,Ja uz par dni uzivam aj homeopatika,,ale to ma mat vplyn len na ulahcenie nie urychlenie porodu 😒 ,,Potom som citala o fajn ucinkoch skorice,,tak dnes idem nieco skoricove popamlsit 🙂

ja neviem,....je to inak velmi vsetko diskutabilne a samozrejme nie kazdemu to zabere a babo je konieckoncov sef,,aaale predsa by nam to asi fakt obom zdravotne bodlo poriest trochu skor 🙄 😉

tu na konikovi som tiez citala, ze chinin (tonic) posilnuje stahy maternice (vyvolava),..je toho spusta,...Ale take co ozaj zabrali,..= sexik a tie teple kupele a ako si pisala aj ta fit lopta by mohla mat svoj ucinok 😕

wiola
6. máj 2009

ja idem inak na sono zajtra,,tak som zvedava 😅 ,,

skovka ty mas potom najblizsiu kontrolu v utorok?

wiola
6. máj 2009

posledny mesiac som dooost narazovo pribrala a myslim, ze tie klbove problemy mozu byt aj z toho ☹ ,,pazravec nezodpovedny som 🙄 a bojim sa aj babeno ze bude vela vazit,...

majka86
6. máj 2009

wiola, skovka..tak ja som na tom rovnako.. obcas tvrdnutie, slabe bolesti a koniec.. 😒
wiola, tak to sa ti riadne posunul termin
😀

mne teple kupele nezaberaju ☹

majka86
6. máj 2009

neviete mi niektora poradit,chcela by som kupit deku do autosedacky, ale uz som bola v par predajniach a nikde to nemali, nemate nejaky dobry tip,kde to zozeniem?

wiola
6. máj 2009

majka : aj som deku do autosedacky kupovala cez internet (red castle tusim)

veru som skoro na zadok padla,ked mi to dokino oznamil,,,..inak ani mne veru nejak nezaberaju tie kupele zatial 😔

skovka
6. máj 2009

No ja mam poradnu zas v utorok, tam sa uvidi, ci krcok povoluje alebo nie, ak nie, tak pockame do toho 15teho, hadam to dovtedy uz pride.
Majka v tom ti moc neporadim, aj ked zvazovala som aj ja, ci taku deku do autosedacky kupit, lebo neviem zatial ako tam malu priputam. Dostala som taku spanielsku deku, myslim, ze sa to tak vola, tak skusim na nej len vzadu vyparat take dva pruzky, aby som tadial vedela prestrcit popruhy, a hadam sa nejak odvezieme domov.

majka86
6. máj 2009

a o kolko dni ti prisla?
to ti povedal doki na poslednej poradni? mne uz moj doktor, co som ho mala predtym tvrdil, ze to bude o 5 dni neskor, ale uz mi to odvtedy nikto viac nespomenul, tak som myslela, ze sa zmylil.
uvidim v piatok, mam prist do nemocky, ze mi spravia uvz.. tak uvidime..

skovka
6. máj 2009

Wiola, Majka ake mate teraz miery? Myslim babatka 🙂 Lebo my sme pribrali za posledny mesiac kilo, mame teraz 3500 gramov, sa mi to zda uz aj dost. Aj ked jasne, ze uzv moze mat odchylku aj pol kila...

majka86
6. máj 2009

skovka,aj ja som to tak chcela urobit, ze spravim dierky :o) ale netrufam si ..
no ja som bola na uvz 22.4 a uz vtedy vraj mala 3900 g, ti poviem,ze som kukala ako vyorana, ze aka je velka..doktorka povedala, ze je pekne vyrastena, moj doki, ze az na tolko to nevyzera, ale ze asi na 3600 :o)) sestra si tipuje,ze bude mat 3800...no mne to moc smiesne neprislo, lebo sa bojim,ze je moc velka..lenze ja som pribrala uz skoro 20 kg, tak asi ma byt z coho

bibi1711
6. máj 2009

Tn ultrazvuk je fakt len orientacny. My sme minuly tyzden mali 2460g, doki nas poslala aj tento tyzden a dnes ju namerali na 3150g. Co je nezmysel. Tak bude prekvapko.

leahl
6. máj 2009

zuzkad: pripájam sa ku gratulácii - ešte ráno som čítala tvoj príspevok z noci a ty si bola niekde na sále. Tešíme sa spolu s teboiu.. Boli ste dnes niekto na poradni na Antolskej? Dnes to tam bolo dosť o ,,hubu,, neviem čím to je, ale vždy mám pocit, že odrodím rovno v čakárni..

mata1978
6. máj 2009

leahl:aj ja som dnes bola na antolskej a presne ako pises bolo to o ...hubu... ked ze som za Havaldom isla na piate poschodie aby som vedela na com som.
zuzkad aj ja srdecne gratulujem a tesim sa, ze si to tak super zvladla a urcite na trapenie zabudnes ked ze uz mas Nicolaska na svete

katka1981
6. máj 2009

skovka, to naozaj moze byt muz pri mne vo vzdycharni? Ja ti za tuto infosku posielam velku pusu, si ma strasne potesila!!!!! je to naozaj pravda?

zuzkad, srdecne gratulujem.

wiola
6. máj 2009

majka ta deka mi prisla tak za 5 dni ,..

no ja sa tiez dost bojim zajtrajsieho ultrazvuku,,,hned vam dam potom vediet aj nase miery 😉

mimi21
7. máj 2009

dore ranko mile tehulky a maminky
chcem sa vas opytat ci ma niektora z vas skusenosti s dr. Sysakom
on totiz chodieva sluzit aj do zvolena, tak by som chcela vediet co je zac
diky za infosky

terezka044
7. máj 2009

katka, zevraj vo vzdycharni moze byt len vtedy, ak tam nie su ine zeny, co cakaju na porod - ak by im to bolo neprijemne, tak ho mozu poslat dokelu 😀

majka86
7. máj 2009

v tom pripade baby vas prosim, ak budete nahodou so mnou rodit,ze vam to nebude neprijemne, ak tam bude moj muz. 😅 . 😀

stalo sa vam niekedy,ze ste necitili pohyby babatka cely den? ..mne sa to prave stalo,od vcera sa tusim mala ani nehla, neviem, ci mam teraz utekat do nemocky,alebo co ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre