Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

inka04
13. dec 2014

Pridávam aktuálne ordinačné hodiny 3 ambulancií, ostatné vyfotené nemám. Možno niekomu pomôžu🙂

lauricka
15. dec 2014

Ahojte,
neviete,ci niekto robi prenatalnu poradnu v piatok doobeda? Podla tych rozpisov troch ambulancii, co vlozila inka 04 nie je, ale mozno v inej ordinacii je. Dakujem za info!

lauricka
16. dec 2014

@inka04 prosim Ta, to posledne foto je ake cislo dveri? dakujem!

inka04
17. dec 2014

@lauricka Je mi luto, neviem, ale oni su vsetky vedla seba...

rainee
17. dec 2014

@tamarka9 ak mas s nim dobru skusenost aj referencie, radsej si ho zazmluvni, podla mna lekar + manzel pri porode je najdolezitejsi. Box moze byt obsadeny a epi ti nemusia stihnut pichnut resp.nemusi ti zabrat, takze skor tam by som usetrila 😉

tamarka9
17. dec 2014

@rainee praveze tych skusenosti je malo a to ze si ho pamatam ja, neznamena ze si ma pamata aj on a to je velmi dolezite, aby vedel, aha to je ta...a taky vztah si asi nevybudujeme za 3-4 poradne. Box iba zvazujem, to mozno tiez pustim 😅 a epi je hop alebo trop, to nikto nevie, ale urcite ju chcem. Ved uvidime 🙂

lubinkas
17. dec 2014

@lauricka posledna foto je cislo dveri 26 🙂

lauricka
17. dec 2014

@lubinkas vdaka

barbishkamiracle
17. dec 2014

20.12.2014 o 9:00-10:20 sa bude konat prednaska POROD s Mudr.Andrejom Havaldom z Antolskej.
Prijemny empaticky gynekolok/porodnik vam porozprava vsetko dolezite a podstatne o najkrajsom momente - prichode babatka na svet. Priestor bude aj na volnu diskusiu.
http://miracle-maternitycare.webnode.sk/product...

sartira
18. dec 2014

Baby poradte ako sa vola fotografka co foti na oddeleni deticky, neviem si spomenut. Dakujem

eriiika
19. dec 2014

Ahojte, viete mi poradit, kedy mam ist v pondelok na poradnu? Lekar mi kazal prist v pondelok, lebo vraj utorok tam uz takmer ziadny lekar nebude, ale ako tak pozeram, prenatalna poradna je v pondelok iba od 13:00-14:00. To nas stihnu vsetky vybavit alebo prist radsej rano a pockat, ci ma vezmu aj v ramci rizikovej poradne?Mate niektora skusenost s pondelkovymi poradnami?Dakujem.

vejaa
19. dec 2014

@eriiika cerstve info - dnes som bola v poradni. Ano, buduci tyzden sa ordinuje len v pondelok a utorok, ale utorok je neisty, aspon podla sestry - dnes to vravela. Aj dnes sa ordinovalo iba v jednej zo vsetkych ambulancii. Takze postup cez "medzi-sviatkove" obdobie je takyto: prist rano cca okolo 8 (aj ked je jasne, ze sa asi nacakate dost...), osobne by som vsak prisla najneskor okolo 10:00, sadnut si pred tu jednu (max. dve) ordinaciu, kde sa bude ordinovat, a cakat. Na rozpisy momentalne mozete zabudnut, takmer vsetci lekari a sestry cerpaju dovolenky a iba 1, max 2 lekari maju sluzbu v poradnovych ordinaciach. Rovnaka situacia je aj v dalsom tyzdni, ordinovat sa bude zrejme iba v pondelok a utorok 29. a 30. decembra.

eriiika
19. dec 2014

@vejaa Dakujem velmi pekne za info, pomohla si mi

lauricka
4. jan 2015

Prosim Vas, zajtra sa dostanem do poradne (nie som rizikova) aj rano, robia niekde poradnu aj rano alebo az od 13:00 vsade? Dakujem vopred za pomoc!

eriiika
4. jan 2015

@lauricka Ahoj, podla info, ktore mam od sestricky spred Vianoc, na poradnu treba prist zajtra rano zhruba na pol deviatu pred niektoru z ordinujúcich ambulancii a cakat.

lauricka
4. jan 2015

@eriiika dakujem, si zlato!

tamarka9
4. jan 2015

@lauricka ja som bola minuly tyzden v utorok, isli dve ambulancie (baby vraveli ze den predtym, teda v pondelok isla iba jedna) a ze to tak bude aj tento tyzden a tie dve amblulancie brali vsetko...trochu chaos a dlhsie cakanie, ale dalo sa. Aj ja idem zajtra opat, tak snad pojdu aspon dve ambulancie 🙂

luciferus1984
7. jan 2015

ahojte 🙂 aky mate nazor na zazmluvneneho doktora? nemala som v plane si zazmluvnit,len vcera som sa pohadala s priatelom koli tomu,tak mam chrobaka v hlave 😀 chcem rodit na antolskej,pocula som same chvali,tak preto som neriesila zazmluvnenie 🙂 dakujem!

marcelatje
7. jan 2015

@luciferus1984 pri prvom som nemala a bola som spoko, teraz by som chcela, ale len preto že k tej lekárke chodím aj teraz a rada by som ju mala pri pôrode

luciferus1984
7. jan 2015

dakujem Marcela 🙂 od rana citam fora a pytam sa na nazory tehuliek a mamiciek,stale u mna prevlada nezazmluvnovat si.....pride mi to zbytocne,hlavne v dobrej nemocnici...

matulka2314
8. jan 2015

@luciferus1984 ahoj ja som rodila na antolskej pred dvoma mesiacmi a nemala som zazmluvneneho a bola som spokojna, kamoska rodila pred tyzdnom a tiez nemala zazmluvneneho a bola tiez spokojna 🙂

luciferus1984
9. jan 2015

@matulka2314 ahoj a dakujem 🙂

alyn
18. jan 2015

a co si treba do nemocnice zobrat zo sebou, resp. asi bude lahsie ak vymenujete co tam je k dispozicii, napr. poporodne vlozky? oblecko pre male? niekde som citala ze pre babatko staci oblecko na posledny den..

Som prvorodicka, vôbec sa nevyznam, takze dakujem za kazdu radu.

plus ak mozem poprosit info na standarde su ako WCka - na kolko izieb?

a este jedna - ZAKLADNA OTAZKA- ako mam vediet kam prist, kam sa ozvat ak chcem zacat pred pôrodom chodit na Antolsku?

Dakujem!

alyn
18. jan 2015

A este mam otazku ak nemam vôbec vybrateho doktora, tak ku komu treba ist? ci niekoho si pre zaciatok pre to obdobie pred pôrodom vybrat musim kam budem chodit, alebo si ma zadelia oni?

Dakujem!

dapo
18. jan 2015

@alyn pre dieta potrebujes jednorazove plienky a vlhcene obrusky, vsetko ostatne je k dispozicii (oblecenie, balvnene plienky, mast na zadok...), takze oblecko staci az potom na odchod domov
pre seba potrebujes vsetko vratane WC papiera, k dipozicii je akurat pribor a hrncek, vlozky davali na porodnici ale na sestonedeli som uz musela mat vlastne
WC a sprcha je spolocne pre dve izby, na izbach zvyknu byt zeny po dvoch
ja som mala dohodnuteho doktora, ale ak nemas dohodnuteho tak to myslim funguje tak, ze proste prides, vyberies si do ktorej ambulancie budes chodit, a tam sa posadis a budes cakat kedy na teba pride rad
rodila som v septembri 2013 tak sa snad odvtedy vela nezmenilo

alyn
18. jan 2015

@dapo Ďakujem Ti veľmi pekne!

ivkadracova
19. jan 2015

Ahoj, rodil uz niekto na Antolskej prirodzene, bez ihiel monitorov a este si aj vybral polohu? Hoci aj na tom porodnom stole. Dik za info.

nemi
23. jan 2015

Ahojte maminky, prosím Vás neviete náhodou, v akých termínoch sa teraz niekedy konajú poučenia k epidurálke - ešte pred pôrodom?

dandelion18
23. jan 2015

@nemi malo by to byt denne od 13 hod.

tamarka9
23. jan 2015

@nemi su tam kazdy den, je napisane ze robia poobede od jednej tehulky, ale ja som skusila hned po poradni ist pozriet, ze vyskusam a normalne ma zobrali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre