Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
23. apr 2009

certica, tak mam to brat, ze to teraz Aktiferin sarapati? Bozinku, ale tie krce v bruchu, to je des.....nastastie som doma, tak stiham behat.

Katka1981: super, dakujeme za info......uz si sa zzila s tou nemockou trochu? Lebo ja by som si asi chcela ist okuknut tie izby, ak by sa dalo pre pokoj duse......

kobolova
23. apr 2009

janka 30 - skus sa pozriet na link ordinacnych hodin, bolo to tu asi 2-3 strany dozadu. Vacsinou ordinuju doobedu, ak nemas vybraneho porodnika, a je ti jedno, u koho budes rodit, posad sa pred hociktore dvere na tej chodbe. Vstup ku gynekologickym oddeleniam je zvonka vzadu pri lekarni. 😀

zuzkad
23. apr 2009

ahojte kocky,

bola som v poradni, zatial nic nove...dnes mi doktorka ani nepozerala krcok, povedala, ze ak sa aj otvara..porod sa ohlasi...cize mi skontrolovala srdiecko, moc, tlak a krv...to je v poriadku tak som sa tesila 🙂 🙂 ...povedala, ze to mam uz za par tak sa tesim...naozaj uz to moze prist kedykolvek...urychlovat nebudem nic...a tak som sa bala, ze budem rodit predcasne, ked to bolo so mnou od zaciatku take nahnute..a nakoniec takto pekne to ide 😉 😉

tehula: citam, ze zelezo beries presne ako ja tbl...take hnede...ja mam tiez po nom sem tam rusno na zachode, ale nie az tak velmi ako ty...ak by ti to malo sposobovat taketo tazkosti povec to svoje doktorke a najde ti ine zelezo 😉 😉

janka30
23. apr 2009

kobolova-dakujem

skovka
23. apr 2009

Kobolova a nebola si tam nahodou aj s manzelom? Sa mi zda, ze podla tvojho opisu si sedela napravo od dveri. V tom case, co si pisala, som tam bola aj ja.
ZuziD takze rodit budes tusim aj v termine, co? 🙂
Ja este stale nemam zbalenu tasku, tak sa cez vikend musim do toho pustit, ved co ak nahodou..

kobolova
23. apr 2009

skovka - nie, nie, bola som sama... 🙂

kukenzi
23. apr 2009

maltofer je riadne prehanadlo 😀

zuzkad
23. apr 2009

skovka veru veru...najskor poplach, ze porodim skoro a teraz asi budem rodit "neskoro" 😀 😀 hlavne, aby bol maly v poriadku ...ja uz si pockam...ked uz tooolko mesiacov cakam 😉 😉 😉 ..naozaj ta nakoniec stihnem v nemocnici 😉 😉
nooo a tasku veru veru ...pobal uz...ja som zbalena uz dooost dlho ..tak len chodim a oprasujem ju 😀 😀

rybca
23. apr 2009

zuzkad - ak si dobre pamatam, ty mas psika, vsak? ako ho pripravujes na babatko?..🙂

zuzkad
23. apr 2009

ano rybca mam havinka ciernobielu shitzu ...fenku 😅 😅 ona je moje babatko...je zlatucka...stale sa taha ku mne, kam sa pohnem je pri mne...asi citi, ze som tehotna a ze mam v brusku miminko...tak ma strazi stale 😅 😅 ..je zvedava chodi a vonia postielku, kocik...a ja jej hvorim, ze budeme mat babatko 😉 😉 ked sa maly narodi, urcite ked pridem domov ju necham aby si maleho povniala troska...ona ma rada deticky, cize toto nase dietatko bude strazit urcite 😉 😉

rybca
23. apr 2009

ja mam ciernu kokricu, minule som jej ukazovala na brusko a hovorila, ze je tam mali Matko a ze dufam, ze na neho nebude ziarlit a tak a ona len nechapavo kukala raz na brusko, raz na mna, bohvie co si myslela..🙂 odkekdy som tehu, tak sa mierne upokojila, ale zase zacala vytahovat vsetky svoje hracky a nosit mi ich ku gaucu..🙂

katka1981
23. apr 2009

tehula, bola som za svagrinou ked bola na rizikovom, mne sa tie izby pacia, nie je tam nikde nemocnicny smrad a sestricky boli velmi mile. Uz z tej nemoznice hrozu nemam.

zuzkad
23. apr 2009

rybca to je zlatucke 😅 😅 moja babulka ma rada ked lezi pri mne a minule mi olizala brusko...a lahla si chrbtom opreta on...maly kopol tak sa tak zhacene pozrela, ze co to bolo...je to rozkosne sledovat spravanie hafkacov 😉 😉

rybca
23. apr 2009

moja tiez najradsej lezi opreta o mna, aj ja to mam rada, aspon sa necitim taka sama v prazdnom byte, dnes si polozila packu na brusko, maly tam akurat zatlacil, ale ona si to nevsimla....🙂 ja tiez necham ovonat maleho, ale len tak opratrne, asi len od noziciek, bo ta nasa onucha vonku uplne vsetko, tak aby nahodou maly nieco nechytil

valmra
23. apr 2009

mile mamicky, chcem sa spytat:

- ci musim do porodnice zobrat meno a tel. cislo pediatricky alebo nam vysledky daju v porodnici a my si ich odnesieme komu chceme

- co si ma zo sebou zobrat partner, ked chce byt pri porode

zacinam mat trosku z toho bliziaceho datumu stres 🙂 🙂 🙂

zuzkad
23. apr 2009

valmra : dufam, ze ti odpovedam spravne, ale ja som tiez postupovala podla rady ktoru som tu dostala 😉 😉 meno a telefonne cislo na pediatra treba mat...to si budu pytat tusim pri odchode z nemocnice...ja to mam uz pripravene, pediatricku mam vybranu.
Ja priatela nebudem mat pri porode, ale kamosku a podla informacii netreba nic aby si otecko bral..len sa zaplati 500,-sk neviem teda po novom kolko je to € ale ostatne netreba 😉 😉
stres mam sem tam aj ja...ale viac menej sa tesim uz kedze okolo mna uz kazda tehulka porodila a maju krasne deticky uz tuzim aj ja mat po tom a byt maminkou 😅 😅 ...nebooj zvladneme to raz dva 😉 😉 😉

valmra
23. apr 2009

dakujem ti pekne.
priatel nechce ist k porodu, ale chcem a aj on chce byt pri 1. dobe porodnej....a mozno sa odhodla ist aj k porodu, ale tam ho netlacim...budem rada, ked bude pri mne aspon vtedy 🙂

slnecnica11
23. apr 2009

Valmra,pre tvoju polovicku myslim len prezuvky,ak by isiel k porodu,tak ho prezlecu do nemocnicneho 🙂

valmra
23. apr 2009

pre istotu ich pribalime tiez...keby sa nahodou odhodlal ist do toho so mnou

zuzkad
23. apr 2009

valmra ja som sa uz zmierila s tym, ze nebude so mnou priatel, ale niekoho potrebujem pri sebe, tak som si splasila kamosku..ta bola pri porode aj u svojej sestry a sama ma dve deticky, cize vie co ju caka a co ma robit aby mi pomohla 😉 😉
Tiez som toho nazoru, ze nechcem nutit priatela, ak sa na to neciti nechcem ho nutit ...bude mi oporou doma ked pridem 😉 😉

slnecnica11
23. apr 2009

keby moj manzel nestihol prist(pracuje v zahranici)tak si beriem k porodu maminu 🙂 tej sa o tom uz aj snivalo 🙂

zuzkad
23. apr 2009

slnecnica11 ja si maminu moju nemozem vziat, lebo ona by plakala keby ma videla trpiet...stacilo mi ked ma rezali kv. zubu...cakala na mna vonku a ked som vysla po tej sekcii sedela a plakala...lebo sa bala o mna ako trpim...zlaticko moje 😅 😅

slnecnica11
23. apr 2009

citala som na majovkach,ze mas nieco so zubom..
bolo to vazne?

valmra
23. apr 2009

ja si tam neviem nikoho ineho predstavit - iba neho....aj som rozmyslala nejaku kamosku, ale tie este nerodili, tak sa bojim aby ich to neodradilo od babatka
beriem to tak, ze zvladli to aj ine same, tak to musim zvladnut aj ja...ved nic ine mi ani nebude ostavat 🙂

zuzkad
23. apr 2009

slnecnica11 : ja som mala problem so zubom uz davnejsie, ale prvy zubar ma poslal s bolestou domov, lebo zevraj to je na chirurgiu a pocas tehu mi to nik nebude rezat ☹ ☹ ...tak som si nakupila vodicky hojive a nejak mi to bolest potlacilo na chvilu...na mesiac ale teraz pred vcerom akoby uderom minuty ma ten zub zacall zase strasne boliet ...nespala som doslova ani minutu, len som plakala celu noc..rano ma tak nasla svokra a hned volala svojej zubarke...ta sa zhrozila ked zbadala ten zapal..poslala ma jednemu chirurgovi a ten bol v soku ako som takto mohla fungovat a ako ma mohol ten prvy zubar poslat domov, ved ten zapal by mohol ohrozit miminko 😠 ...na stastie sa dal na to a zub mi dal von...aj ked som to doost citila, lebo ten zapal uz bol silny ...no ale uz to prechadza a som rada, ze mam po tom...lebo bolest je to strasnaa 😢 😢

valmra neboj jasne, ze to zvladnes...aj keby si bola sama ...bude tam stale niekto s tebou ...zevraj sestricky su uplne velka podpora a dychaju stale s tebou ak potrebujes pomoc 😉 😉

rybca
23. apr 2009

no ja som na tom podobne ako slnecnica, az na to, ze ak to priatel nestihne z NL, tak budem sama, nemam inu nahradu a myslim, ze ani nikto iny by to tak nezvladol, tu podporu pre mna, ako moj drahy

valmra
23. apr 2009

dakujem za psychicku podporu 🙂 🙂 uz sa tesim na to, kedy budem mat po tom a budeme uz vsetci spolu doma

zuzkad
23. apr 2009

...nic sa nebojte ...mozno sa stretneme a budeme vedla seba v porod. boxoch a mozeme si navzajom kricat a podporovat sa 😉 😉 popripade vam poziciam kamosku, ked to vase polovicky nestihnu 😉 😉 😉 nebojte sa zvladneme to 100% 😉 😉 😉 😉

rybca
23. apr 2009

zuzka - chuda tvoja kamoska, bude po podpore troch rodiciek viac unavena nez my..🙂

zuzkad
23. apr 2009

rybca 😀 😀 o nu sa nebojim ta zena ma energiu za nas vsetky...jej ked zavolam aj v noci a zobudim ju..ona je stale v strehu a plna energie...a ukecana az az...sa jej smejem, kde sa chodi nabijat...ze aj ja chcem a to ma dve zive deti 😉 😉 ...neboj zvladla by nas ak bude treba 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre