Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
25. máj 2009

katrin, papat bude zo zaciatku glukozu zo striekacky, ja som nechapala, aky maju tie deti saci reflex, oni to normalne sami vytiahnu, ani stlacat im netreba... a po kazdom papani sa male pokaka 😀

kukenzi
25. máj 2009

ja som myslela, ze prvu noc automaticky nechaju babo na novorodeneckom, len ked si ho vypytas, ze ho chces hned, tak ti ho prinesu

majkas
25. máj 2009

asi hej, aj ked navstevy su povolene na izbach, ci nie? aspon ja teda zijem v tom ze hej ved to by malo byt ako na inych oddeleniach.

kukenzi
25. máj 2009

katrin, jasne, vzdy ked niekam pojdes, doslova musis babo zaniest na odd. novorodeniatok... neexistuje dieta nechat same na izbe.... aj ked pojdes niekde na vysetrenia 😉 pripadne aj do sprchy a nebude tam spolubyvajuca (toto je uz mozno prehnane, ale ja by som dieta ani pri sprchovani same v nemocnici nenechala, bala by som sa, ze mi ho niekto vezme 😖 )

majkas
25. máj 2009

kukenzi podla slov jezikovej ti babo donesu hned ako ta prevezu na sestonedelie cize cca po tych 2 hodkach co si este na sale a uz ho mas vlastne stale pri sebe pokial nie su ziadne komplikacie

kukenzi
25. máj 2009

a velakrat som hucala do upratovaciek, lebo oni boli ako sliepocky, dosli s krikom na izbu a nechali otvorene dvere a robili prievan, tak to teda pre maleho cloviecika nie je dobre

kukenzi
25. máj 2009

majkas, tak to je potom nieco nove, pretoze napr. po epi musis lezat este 4-6h na posteli... mne sa to nezda 😕

kukenzi
25. máj 2009

ja som nemala ziadne komplikacie, za malym som chodila celu noc, obzerat ho a nikto mi ani nenavrhol, ze mi ho da na izbu a ja som si ho nepytala 😅

slnecnica11
25. máj 2009

Ahojte,my sme uz od stvrtka na svete!
Volam sa Daniel,narodil som sa 21.5 2009 o 19.28
moje miery 4150gr.a 52cm
dnes sme prisli z nemocnice a sme velmi stastní 🙂 🙂

katrin79
25. máj 2009

aha, takze uz v tom mam jasno, no bude to zabava 😉

kukenzi
25. máj 2009

slnecnica gratulujem 😵

slnecnica11
25. máj 2009

dakujem,mali sme sa vyborne,porod ukazkový,
antolska skvela,prezili sme krasne styri dni 🙂
ozvem sa,papa

kukenzi
25. máj 2009

slnecnica, supeeeeer, tesim sa s tebou, ak budes moct, ozvi sa 😵

katrin79
25. máj 2009

slnecnica super, gratulujem k zdravemu babatku a konecne po dlhsom case pochvala nemocnice, to my cakatelky potrebujeme 🙂

dadka212
25. máj 2009

Slnečnica blahoželááám krásne miery 🙂

hav
25. máj 2009

slnecnica, aj ja blahozelam a nech sa vam s babatkom dari 🙂

majkas
25. máj 2009

slnecnica aj ja sa pridavam ku gratulaciam, Danielko je riadny valibuk 😉 prajem obom hlavne vela zdravicka

iba
25. máj 2009

majkas: co vsetko si treba nosit k jezikovej na pripravu? nieco na cvicenie, nieco na pisanie asi... dik.

majkas
25. máj 2009

iba, nieco pohodlne na cvicenie, odporucam dlhe gate lebo teraz v tom teple sa to uz dost lepi na tych zinenkach a ponozky, tenisky nie - cvici sa naboso a samozrejme nejaku vodu
na pisanie si nenosim nic, ale nie je to zakazane 😉

majkas
25. máj 2009

iba a kedy ides?

miluska.h
25. máj 2009

jeeej slnecnica gratulujem 🙂 🙂 🙂

kukenzi
25. máj 2009

neviete co je s katkou1981? od piatku tu nebola

martinex
25. máj 2009

ahojte... chcem sa len spytat, odkedy sa da chodit na pripravu k jezikovej? resp. oplati sa tam vobec chodit?
treba na to vymenny listok od gynekologa?

majkas
25. máj 2009

martinex, podla mna sa oplati, mne dobre padne si pocvicit a aj sa dozviem ze co a ako to bude prebiehat. a jeyikova berie od toho 30 tt a pytala si listok od gynekologa

martinex
25. máj 2009

majka a to cvicenie je narocne? lebo ja mam problemy s lonovou kostou a bedrovymi klbami..a neviem ci by to spravilo dobre...

mneme
25. máj 2009

slnecnica, gratulujem k riadnemu valibukovi - akurat som sa na teba a rybcu dnes pytala 🙂 ked budes mat cas, napis viacej a dovtedy sa drzkajte 😉

majkas
25. máj 2009

nie nie je to vobec narocne, dokonca nam sama teta prizvukuje ze ked vam ten ci onen cvik nie je prijemny tak ho nemame robit, takze kazda ide podla svojich pocitov

mneme ty uz to mas tiez zapar, drzim palce na oboch rukach aj nohach 😉

martinex
25. máj 2009

majka vdaka za info, este si to preberiem s mojou doktorkou 🙂

tehula
25. máj 2009

slnecnica gratulujem. Ja kukam, ze hadam ja budem mat najdrobnejsieho pindasa. Vy mate jake pekne porodne vahy 😲

Katka1981 je urcite este 2v1, dnes som ju videla pisat v inej teme. Ale ked ma niekto info, nech da vediet

mneme
25. máj 2009

majkas, dakujem 🙂 ci to je "za par" sa dozviem az v stredu v poradni, ale uprimne - hadam by uz by aj stacilo 😝 radsej by som buduci vikend mala drobca v naruci ako v brusku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre