Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
7. jún 2009

monr, tak drzim prstiky 😉

katrin79
7. jún 2009

ani ja som dnes nevarila, dosla svokruska a doniesla nam navarene jedlo na dva dni, tak ma veeelmi potesila 🙂 cez den bolesti neboli ale teraz zacinaju znova, v podstate mna vzdy boli to podbrusko od vecera do rana, to je zahada, no uvidime aka bude dnesna noc

kuki na poradnu idem az okolo obeda, lebo mam pocit, ze cim skor idem, tym dlhsie cakam tak uvidime kolko tam bude bab v utorok, ty ides hned rano?

olianko
7. jún 2009

Ahojky 🙂
Tehulky neviete mi povedat o com bude ta prednaska co ma byt zajtra o 12.30? dakujem 🙂

monr
7. jún 2009

majkas, dík
ak sa mi podarí, tak si odbehnem vás na poradňu kuknúť, neviem, či sa dá len tak behať po nemocke, veď uvidím. 😀

kukenzi
7. jún 2009

katrin, idem hned rano, lebo to mam z odvozom, len raz som sla poobede a hned mal doki 2 sekcie tak som cakala a cakala a cakala.

majkas
7. jún 2009

mon sak to za tyzden zistis 🙂

ja budem na antolskej tento tyzden az trikrat - zajtra idem na tu prednasku (oli tak sa tam stretneme? potom do mna drgni kebyze ta nespoznam 🙂 ), v utorok cvicenie u Jezikovej a v piatok poradna 😉

kukenzi
7. jún 2009

katrin, ja stale nad tebou rozmyslam, ze ako je to mozne, ze si bola v utorok otvorena na 3cm a este stale si kinderko. hmmmm, hmmm 😕

kukenzi
7. jún 2009

na aku prednasku idete zajtra?

majkas
7. jún 2009

kuki tu standardnu co sa robi akzde 3 tydne s gznekologom a pediatrom. neviem sice presne co tam budu hovorit ale pocula som ze aj take organizacne veci, ze ktorym vchodom kam ist kebyze to na teba pride cez den alebo o pol noci 🙂

kukenzi
7. jún 2009

majkas aha, dakujem za info, to snad zvladnem aj bez prednasky 🙂

majkas
7. jún 2009

ale urcite 😉

inneska
8. jún 2009

bré ránko 🙂

majka...tak ja idem na antolskú v stredu(na krv a na epi prednášku) a v piatok, tak to by sme do seba mohli drgnúť 😀 v piatok tam budem asi od takej 9h 😉

tehula
8. jún 2009

ahojte.
Katrin> ja som na tom podobne, len ja sa s tou bolestou aj budim rano a uplne tvrdym bruchom. Vcera zas nebolo bohvie ako, musela som si panadol opat dat, aby som to rozdychala. No neviem, pomaly zacinam premyslat, co ak bude nakoniec treba vyvolavacku ☹

Kukenzi> ty si stale cela? A nic?

Innes> ja som myslela, ze v stredu ti aj poradnu urobi nejaky doki, aby si len raz cez tyzden do BA musela. Ale aj tak super.

Inak kalkulujem, kedy ist v piatok na poradnu, nech tam ozaj dlho nemusim sediet, mi to nerobi zrejme moc dobre na tie bolesti, ale pri dnesnom pocte porodov a sekcii....clovek nikdy nevie, kedy tam bude dlho cakat.

Baby, cakam info od vas z poradni 😉

tehula
8. jún 2009

wooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dievcata, prave mi prisla sms od Katrin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

laura je uz na svete, narodila sa v noci 1:15 s modelkovskimi mierami 51cm a 3150g. Je to krasny anjelik 🙂

Kde je smileik so slzickou na krajicku, som za Katrin taka happy 😵
Juj, tak predsa ma predbehla

certica
8. jún 2009

jeej, tak to srdecne gratulujeme katrin, laura je pekne meno 🙂 . a dnes ma narodky aj moj svokor 😀

certica
8. jún 2009

kuki, sa ti chystam odpisat uz 3 dni na ip a furt nieco do toho...

tehula
8. jún 2009

este dodavam> vraj to bol uplne rychly porod, ze jej nestihli ani EPI pichnut a ze sa citi ako keby ani nerodila 😵
juj, dufam, ze aj nas caka taky skvely porod.

inneska
8. jún 2009

tehulka..na ja som myslela, že potom prídem na poradňu až o týždeň a doky na uzemnil, že hned potom v piatok mám prísť...tak budem musieť prísť, ale neva... 🙂

inneska
8. jún 2009

a gratulujeeeem katrin a lauruške 😵 😵 😵 😵 nech sa im darí 🙂 🙂

a jasné že všetky budeme mať super pôrod 🙂 iný ani mať nemôžeme 😀

dendulka999
8. jún 2009

Gratulujem Katrin, tak predsa ma predbehla..

majkas
8. jún 2009

ahojte,

inn ja som sa chystala ze az neskor pojdem, ale asi to necham na to ze kedy sa zobudim
ja tiez nerada dlho sedim v cakarni v 30 st horucavach

katrin tak gratulujem k laurinke, nech ste obe zdravuckea nech avs rychlo pustia domkov 🙂

olianko
8. jún 2009

Ahojky 🙂
Tak ja dnes tu prednasku nestihnem bo mi vybuchlo strazenie 😒 ale nevadi hadam to zvladneme aj bez prednasky.
Na epi pojdem asi az buduci tyzden.
Inn a v piatok budem na Antolskej aj ja bo idem cvicit k Jezikovej ale az na 13tu tak neviem ci tam do seba narazime niekde 🙂

kukenzi
8. jún 2009

jeeeee, gratulujem katrin, kvoli nej som zapla pc, lebo mi neslo do hlavy, ze este nerodi a otvorena od utorka na 3cm a uz je to tu... myslela som, ze to bude mat rychle.... srdecna gratulacia.

ja este nic 😕

kukenzi
8. jún 2009

certi, chapenzi 😉 , ze niekedy nie je cas ani precitat, nie este odpisat.

maly je von so svokrou, lebo fesi vstal o 9.30h 🙄

tehula
8. jún 2009

Kuki> ja detto, normalne to vzdavam, ved raz zo mna musia tu moju vzdorovitu dceru dostat 😀 Tak ale aspon, keby bolesti som nemala, tak v pohode

kukenzi
8. jún 2009

tehula, ved to... ale ja som myslela, ze ako druhorodicka urcite nedojdem do 40tt. no ale do soboty porodim musim, aj keby neviem co 😖 tehulka, my sa tam asi stretneme, co? idem ti poslat mobil do IP, ok?

kukenzi
8. jún 2009

ja uz zacinam byt aj nervozna, pri prvom boli posledne dva tyzdne nenormalne dlhe, teraz som si to uvedomila, az ked mam 5dni do terminu, ze uz by sa mohlo aspon nieco diat, fuuuha, ved bud. sobotu ide doki na dovolenku 😢

kukenzi
8. jún 2009

a katrin s katkou1981 sa akurat dnes v porodke minaju. ak je vsetko ok, co verim, ze je, tak dnes by ju mali pustit domov a tesim sa na opis porodu, snad si najde chvilku casu.

a teda co s tou wifinou? je tam, nie je tam? asi nie, ked malokto odtial pise, ze?

inneska
8. jún 2009

majka...teraz posledne u oravca bolo tak, že musel ísť na operačku a hodinu ho nebolo...tak potom musel robiť hádam aj do 14, aby všetky baby vybavil...tak tam bolo tiež čakania...

oli...škoda, že nepôjdeš na epi teraz, bo ja idem, by sme sa stretli...ak by si náhodou šla, pošlem ti číselko do IP a prezvoň, ja idem určito 😉 a piatok to asi nenarazíme na seba...ak sa vybavím, tak pôjdeme domov...aj tak ordinuje oravec len do 12,30h

kuki...a prvé si kedy porodila?? ja som prvé tehu prenášala, tak som zvedavá čo toto 🙂

olianko
8. jún 2009

inn a ta epi je o 13tej na prizemi na Are?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre