Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kaara1980
28. máj 2011

@jancia ja idem v pondelok k MUDR.Scholtzovi,ale najskôr musím ísť na ekg

mirka1004
28. máj 2011

@jancia
mne to sedelo podla toho co mali aj na nete tak možno Ti to pomože 😉
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

jancia
28. máj 2011

@kaara1980 @mirka1004 vdaka, no vyskusam volakoho, i ked okrem Oravca maju tusim vsade len rizikove poradne...

tehula
29. máj 2011

@jancia to absolutne nekukaj ani, ze rizikova poradna.....mozu tam prist aj nerizikove. Vyber si koho chces, za pokus nic nedas 😉

jancia
30. máj 2011

@tehula hej, vdaka, uz som dnes bola u Dr. Bertoldovej a uplne zlata bola 🙂

luseta2000
31. máj 2011

Ahojte babulky, chcem sa opytat aj ked mam este cas ci mi neviete poradit, ked chjcem ab bol moj manzel so mnou pri porode na Antolskej ci musi absolvocvat nejaky kurz alebo nieco?a ci na antolskej take nieco robia,
diky moc

eunomia
31. máj 2011

@luseta2000 rodila som v tejto nemocnici pred 4 mesiacmi a vtedy nebol potrebny ziadny kurz, tak myslim, ze by to mohlo byt detto

tehula
31. máj 2011

@luseta2000 netreba ziaden

singlee
1. jún 2011

@luseta2000 netreba absolvovat vobec nic

luseta2000
1. jún 2011

@eunomia jeje super dakujme vam za radu

jajka81
2. jún 2011

@luseta2000 Antolska robi prednasku - kvazi pripravu pre oteckov, ale nie je to povinne. Byva to kazdy druhy pondelok o 12:30 v zasadacke na 3.poschodi. Rozprava tam porodnik o porode, neonatolog o dnoch po porode a starostlivosti o mimino a niekto o odbere pupocnikovej krvi. Bolo to celkom zaujimave.

monka88
2. jún 2011

ahojte,chcela by som sa opytat,kedy a o kolkej byva ta prednaska s anesteziologom koli epiduralke? Akosik mi to vyfucalo 🙂 Zda sa mi ze v stredu o 14:00.Ale kazdu stredu?

droby
2. jún 2011

ahojte, mam netradicnu otazku, snad mi niekto bude vediet poradit 😅 Rodila som na antolskej ale neviem meno doktorky a snazim sa ho zistit, sa mi sice predstavovala ale pri predychavani kontrakcii som si to vazne nezapamatala, mam akurat jej fotku, mlada, dlhe tmave vlasy a okuliare s vyraznym ramom... nevedeli by ste nahodou meno? budem vdacna

heln
2. jún 2011

ahojte, bola som pár dní mimo...... neviete či na antolskej zavádzajú nejaké poplatky v súvislosti s tým, čo bolo v telke?

shawn7
2. jún 2011

@monka88 Kazdu stredu o 14:00

kaara1980
2. jún 2011

ahojte,dá sa prosím vás platiť v pokladnici aj kartou,či len hotovosťou?Dik

riska
2. jún 2011

@kaara1980 aj kartou, len mne sa raz stalo, že terminal nefungoval, tak radšej nenechavať na poslednu chvilu 😉

monka88
2. jún 2011

@shawn7 diky moc za info.Ty si uz na tom bola?Ci nechces epiduralku 🙂

miracle
3. jún 2011

Ahojte, neviete ako je to v Antolskej s planovanymi sekciami, treba zazmluvnit? D.

domika007
3. jún 2011

@kaara1980 ja som zhruba pred 3 tyzdna platila kartou a uplne v pohode vsetko 😉

shawn7
3. jún 2011

@monka88 Este som tam nebola. Chcela som ist tento tyzden, no nestihla som, tak sa chystam buducu stredu. S velkou pravdepodobnostou si EPI dam pichnut. No a na to potrebujem razitko z tohto poucenia. EPI je mozne zaplatit aj tesne pred porodom.

luseta2000
3. jún 2011

@jajka81 super dakujem a nevies ako dlho to trva?

shawn7
3. jún 2011

Caute, chcem sa opytat......kedy ma Jezikova tie cvicenia? Neviem sa jej dovolat a uz ma nebavi rano o 7:00 vysiet na telefone..... radsej by som ju odchytila niekedy pred alebo po cviceni...... dnes rano ma chytila panika, lebo mam pocit ze neviem spravne dychat .....aj ked som chodila na jeden kurz, potrebujem si to patricne ozivit. Dik

jajka81
3. jún 2011

@luseta2000 Ahoj, treba pocitat take 2 hodinky.

tyta
6. jún 2011

@droby pozri si spravu o porode alebo nejaky iny zaznam z nemocnice (prepustaciu spravu), niekde tam urcite je meno Dr. u ktorej si rodila

t1nulka
6. jún 2011

ahojte, niekto skusentost s Dr. Scholtzom? 😕 poradili mi ho, a chcela by som vediet nejake referencie 🙂 dakujem 😉

risovka
7. jún 2011

@luseta2000 manzel nemusi nic absolvovat, aspon moj nikde nebol, len cestou na porodnicu zaplatil poplatok, ukazal to hore na porodnici a bol pri mne.

skybaby
7. jún 2011

@miracle u mna to tiež vyzera na plánovanú sekciu a ja si určite idem môjho dr. Zazmluvnit, ale podľa mna je to ako pri normalnom pôrode, zazmluvnit si môžes a nemusíš. Ked si nezazmluvnis tak ti oni podľa mna naplanuju dr. ktorý bude mat službu

heln
8. jún 2011

ahojte, takže od pondelka idem chodiť na antolskú, rozmýšľala som aj nad kochom, ale tam vraj výde pôrod na 1000E, a vychádza mi to tak na tesno s termínom.....

lucina20
8. jún 2011

@jajka81 Ahoj prosim ta si pisala o tej prednaske pre oteckov, treba sa tam aj nejako prihlasit, ci staci len prist???dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre