Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dadka212
27. máj 2009

Terezka blahoželám k synčekovi 😵 a to je super, že sa ti páčilo 😉 ...ozik nebol tam moc nátresk???

mneme
27. máj 2009

terezka, mne moj gyndos hovoril, ze termin porodu treba brat s rezervou, vsetko od troch tyzdnov pred terminom a dva tyzdne po termine je normalka 🙂 takze ja ti uz len v dobrom zavidim, lebo ja budem asi ten druhy pripad 😀 drzim vam obom palce

dadka212
27. máj 2009

Jéj Terezka už máš aj fotečky 😵 maličký je nádhernýýýýýý 😵

terezka044
27. máj 2009

dadka natresk bol a riadny, v tu noc prijali na porod 12 zien 😲
dakujeme 🙂 🙂

dadka212
27. máj 2009

Terezka no zbohom 😲 dúfam, že ma zoberú keď to na mňa príde 😝
a nemáš začo fakt je krásny 😵

ozik v tému jún 2009 postrádame Katku - neviem aké číslo 😅 ani tu dlho nebola, tak možno sa už rozdvojila 😵 už to tu tuším niekto spomínal

kukenzi
27. máj 2009

dadka, ja som sa na nu pytala, ak mas teda na mysli katku1981, este je stale kinderko, dnes mi pisala 😉

dadka212
27. máj 2009

Kukenzi presne tú mám na mysli 😉 tak nič...

kukenzi
27. máj 2009

ze 12 zien 😖 , ja ked som rodila, tak o 8h rano mali uz 8 prijmov

dadka212
27. máj 2009

no ja ked som rodila, tak tam nebol nikto 😅 som bola skoro stále sama na izbe či na rizikovom, či na čakačke alebo aj na šestonedelí....teraz sú také "dovolenkové" deti 😀 kebyže to viem, tak si urobíme dieťa v zime nie v lete 😎

kukenzi
27. máj 2009

dadka, uz je neskoro 😀 veru, dovolenkovych deti je veeeeeeeela

katka1981
27. máj 2009

Ahojte babulky, zijem 2v1, dnes mi je uz trosku lepsie, dufam, ze v noci uz nebudem mat zachvaty kaslu. Dnes sa dost cpem oproti dnom predtym, takze verim ze to schudnute kilo, bude rychlo spat. Zapal spojiviek bude za chvilu fuc, uz teraz mam oci ok, v sobotu vecer beriem posledne ATB, dufam, ze v utorok pojdem do poradne absolutne zdrava a pripravena na porod. Zatial sa dopujem horcikom, aby malinka vydrzala, lebo normalny porod by som nezvladla, som strasne slaba a znicena z toho kaslu a cisar s kaslom nehrozi tiez. Zatial mam ale stale zanesene priedusky a plny nos, ale verim, ze zajtra to bude o kusocek lepsie.

dadka212
27. máj 2009

kukenzi veru 😀 ale veď nejako odrodím 🙂

KAti už sme si začínali myslieť, že si sa rozdvojila 🙂 držím palce nech sa rýchlo uzdravíš 🙂

katka1981
27. máj 2009

dadka212, dakujem, vsetko dobre dopadne a potom nabehnem do PK do parku 😀

dadka212
27. máj 2009

jasné Kati potom sa stretneme 😵

inneska
27. máj 2009

babulky, normálne ma strašíte tým, že je taký nátresk na antolskej 😅 aby sa nám tam fleky ušli 😀 už som pripravená na antolskú, nerada by som sa šla inde...

terezka044
27. máj 2009

inneska neboj maju dost miest 🙂

mneme
27. máj 2009

katka, skore uzdravenie, to je fakt otrava, ze ta chytil bacil prave teraz 😒

inak si myslim, ze pokial mate zazmluvneneho porodnika, tak neexistuje, aby vas poslali do inej nemocnice kvoli tomu, ze maju plny stav

ja som sa dnes bola ukazat dokimu, stale som totalne zavreta, poslal ma na monitor, babo sa ma chvalabohu dobre, ale v sobotu mam prist zase a ze pre istotu aj s taskou 😖 mam z toho nemocnicneho prostredia celkom hrozu, stale som verila, ze ked tam pridem v porodnych bolestiach, tak to nebudem vnimat, ale slovo hospitalizacia mi dnes nahnalo az strach 😖

kukenzi
27. máj 2009

jeee mneme, ty mas dnes termin... stale si konzerva zakonzervovana hmmm, no som zvedava na sobotu, ozvi sa potom. neboj nemocnicne prostredie prezijes 😉 ved si ides po dcerku

majkas
27. máj 2009

ahojte,

to hadam ani nemoze byt pravda ze by ma poslali rodit inde, ked uz tam pridem v bolestiach...

terazka srdecne gratulujem k malemu, je nadherny 😉

mneme urcite to zvladnes,a mozno dos obty si to mala rozmysli, povie si ze uz mi je tu pritesno a poberie sa von 😀

tehula
27. máj 2009

ahojte, terezka: gratulujeeeeeeeem. Ja som ani nevedela, ze si takto hopom na to skocila, len ta tu zrazu nebolo
Aj ja som dnes bola na prednaske o EPI, bolo to dost zaujimave aj usmevne, najma, co sa pikosiek tyka, ze KAtrin?

Ale odkedy som po prednaske, nejak ma zas z toho brucho rozbolelo, dufam, ze sa tam dnes nebudem trepat znova.
Ja neviem, vy nemate menstruacne bolesti? Ja si uz pripadam jak pako, ze ma furt brucho a krize bolia.... 🙄 ziadna nic take neopisujete

kukenzi
27. máj 2009

majkas, podla mna nemozu poslat uz takmer rodiacu zenu, ale ked si predstavim plny stav zpred 2 rokov a najprv nic nic a zrazu vsetky 4 boxy naplnene a vsetky sme zacali rodit naraz... no v najhorsom je tam este nadstandard a potom si neviem predstavit, kde by rodila 6,7 a dalsia rodicka... asi na chodbe, takze komu vyhovuje ina poloha na rodenie ako na boxe, napr. v polohe na styroch, nech prepusti miesto 😀 ... no to len na odlahcenie situacie 😉

kukenzi
27. máj 2009

tethula, ja nemam menstruacne pocity, brusko mam tusim mensie ako pri malom, ale zda sa mi, ze uz viac nevydrzim, stale sa mi napina, mam pocit, ze mi aj tvrdne, ak je to teda tvrdnutie, krize ma obcas tiez bolia... ale nie tak ako pri porode, to su uplne ine bolesti, teda u mna

hav
27. máj 2009

terezka, pripajam sa ku gratulaciam a zelam vela krasnych chvil s babatkom 🙂

majkas
27. máj 2009

no tak dufam ze toto sa mi nestane, ja si nikoho npelanujem zazmluvnovat
ak by to aj mala byt poistka, tak kebyze aj mam zazmluvneneho lekara a fakt je tam prave plno aj na nadstandarde, tak co? odrodi ma vo vysetrovni alebo na chodbe? 😀

tehula
27. máj 2009

kukenzi, ja mam brucho uz permanentne tvrde, uz pomaly neviem, kde ma mala ritku vypucenu....mam ho ako kamen. Priznavam, magnezko som uz od zaciatku MD nebrala, ze aby som neprenasala, ale tie bolesti....no da sa to prezit, ale presne ako cez menstru som mavala, ze ledva kracam....

dadka212
27. máj 2009

Tehula no mne teda dnes už nie je všetko jedno....mám ako keby menštruačné bolesti, tvrdnutie brucha, bolesti vystrelujúce do krížov a ako keby mi niekto štrikoval v konečníku no des...takto to začínalo s Matúškom...ja som úplne z toho paf, bojím sa a neviem či budem vedieť kedy sa dotrepať do pôrodnice 😝

miluska.h
27. máj 2009

gratulujem terezke ku krasnemu syncekovi 🙂 ak budes mat cas, tak napis nieco o porode, som zvedava 🙂

tehula
27. máj 2009

dadka: ja sa len obavam, ze nakoniec s i este budem musiet pockat do porodu a ze prenasat budem, ale tak aspon, nech sa citim fajn, ne toto... a peklo len sa deje, ked si sadnem a mam sa potom odlepit z miesta. To ma v bobrosovi picha jak o zivot a prdel detto, jak keby ma do nej kopali 😖 No som zvedava, co v piatok na poradni bude, ale cakam, ze CS stale nula a pokojny hlas dokiho, ze MAAAAAAAAAAME CAAAAAAAAAS 😀

kukenzi
27. máj 2009

dadka, boze, hlas vsetky zmeny, ty si na tom podobne ako ja, druhorodicka s podobnym odstupom, tiez neviem kedy ist do porodky a hlavne mam v zalohe epi a ta sa dava teraz pri 2-3cm 😖 ... ja si uz aj prajem mat po porode a aj si stale vravim, ze dnes este nieeeee, dnes sa mi nechce, dnes sa chcem este vyspat

mneme
27. máj 2009

kukenzi, ja som si to inak idealne predstavovala na styroch alebo v stoji zavesena o cosi 😀, samozrejme, ze som si to dokimu netrufla naformulovat inak ako ze chcem rodit v smere gravitacie 😅 ale to boli moje predstavy o "prirodzenom" porode, ktore sa akosi vzdaluju...

baby, zatial mate - jasne, ze len tie, ktore su uz blizko k terminu - volne to "moje" miesto na porodke 😀 tak sa nestresujte tym, ze by na antolskej nemali miesto

ozik, este som sa chcela spytat, ci niektora z vas nevie, kde je na antolskej bankomat a ak tak akej banky - dnes som sa vybrala do pokladne, ktora je docasne prestahovana a neda sa tam platit kartou 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre