Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katy1979
29. nov 2010

@tothova5a ja tam idem zasa volat dnes po 14,00. volala som tiez ako debil kazdy pondelok a vzdy ma odbili niecim inym. tak minuly pondelok som vyvolavala uz pred druhou takze samozrejme volate pred druhou a to nie je prepojene. potom to bolo stale obsadene ci nezdvihali a nakoniec mi povedali ze docentka je mimo a mam zavolat o tyzden. tak som jej povedala ze uz to skusame 6 tyzdnov, ze bohuzial musim zavolat o tyzden a ked tak mam skusit u niekoho z obvodu. mam kontakt na kramare ale tam sa neda nikde zaparkovat a pre mna je to dost nerealne trepat sa tam zo senca autobusom a hore na kramare. ak zozeniete kludne aj niekde na sukromnej klinike hodte mi kontakt kludne zaplatim. je mi to jedno len nech uz to sono mame za sebou.

lulusha
29. nov 2010

@katy1979 tak to iste aj mne hovoria...ja len lutujem tu sestricku, co dviha telefony...presne aj mna odpisuju uz vyse mesiaca...tak snad tento tyzden uspejeme, lebo volam primara, ma to nezaujima uz...

katy1979
29. nov 2010

@lulusha tak o druhej volame a potom daj vediet ci si nieco vybavila

lulusha
29. nov 2010

@katy1979 sedi vec! snad uz daco vybavime 😅

katy1979
29. nov 2010

@lulusha vyvolavas? ja tiez zatial obsadene

tothova5a
29. nov 2010

@lulusha - dnes o 13,58 som sa dovolala a mam termin na zajtra 🙂

katy1979
29. nov 2010

@katy1979 mame termííííín 😀 zajtra o 12,30

katy1979
29. nov 2010

@tothova5a a nevies kde je ta ambulancia?

lulusha
29. nov 2010

@katy1979
@tothova5a dovolala som sa, ja mam tiez zajtra 12.30...tak som zvedava, ked to takto dali, aky natresk tam bude... 😅 ked ma kazda o 12.30...

lulusha
29. nov 2010

@katy1979 je to tam, kde robia aj klbiky...na prizemi hned

katy1979
29. nov 2010

no snad najdeme. naposledy sme tam boli pred tromi rokmi. teraz sme isli radsej na klbiky inam. uvidime kolko tam bude ludi. potom baby z modreho kona kricte

tothova5a
29. nov 2010

@katy1979 @lulusha - ja mam tiez termin o 12,30, tak naco sa tam objednava, ked maju vsetci rovnaky termin? Ja som sa pytalapri objednavani, ze kam mam ist a sestricka bola maximalne neochotna mi to vysvetlit, malo by to byt na prizemi v poliklinike a mam na dverach hladat napis sono(USG). V prepustacej sprave mam napisane c.dv. 8.
Tak zajtra sa tam stretneme.

katy1979
29. nov 2010

takze naozaj vsetci naraz. no to bude veselo. uz sa tesim na tu radu. v jednej ulicke boli poradne a toto by malo byt v tej druhej ulicke. poznavacie znamenie dlha rada a kopa deti

danka79
30. nov 2010

Ak mate problem s USG klbikov,tak mna napr.posiela pediatricka ku dr.Kusinovi-Teslova33,sukromne,plati sa 14eur.on inak ordinuje na Kramaroch,ale tam sa neda parkovat atd...pytala som sa ci to nerobia na Antolskej a sestricka mi povedala,ze robia ale potom este musim ist aj na ortop.vysetrenie.ze to nerobia naraz. a to samozrejme robi na nasej poliklinike,takze vobec nie pod jednou strechou.Vam nic take nepovedali? Lebo mne sa nechcelo to vybavovat na 2x na inych miestach.

lulusha
30. nov 2010

@danka79 my sme klbiky absolvovali na Antolskej a ziadne ine vysetrenie nebolo treba...len sme rano prisli, velmi rychlo to islo a o chvilku sme uz aj ficali domov....kontrola koncom januara..ten na Teslovej je vraj dobry, ale on robi iba v utorky tusim a ja som sa musela riadit mojim manzelom, ked ma volno....tak sme sli na Antolsku

misha8
30. nov 2010

@lulusha ahoj aj si rodila na antolskej bola si spokojná???

lulusha
30. nov 2010

@misha8 ahoj, ano rodila som tam v auguste a bola som maximalne spokojna...par dni pred som lezala na rizikovom, aj tam som bola spokojna, aj ked mohli maleho vybrat este skor radsej...ale vsetko dobre dopadlo 😉
lekari aj sestricky boli na jednicku, strava tiez ok - ak mas konkretne otazky, rada ti odpoveim 🙂

misha8
30. nov 2010

@taykaku ahoj prosím ťa ja som sa teraz rozhodla pre antolskú chcela som rodiť v ružinove ... ešte som tam nebola kam mam isť do poradne ?? mala si zazmluvneneho dr??? a kedy sa platí ak chcem priateľa pri pôrode??

barchee
30. nov 2010

@misha8 musíš si vybrať doktora, ku ktorému chceš chodiť do poradne, je ich tam hodne 😀 a väčšina z nich sú veľmi dobrí a chválení kade tade všade 😉 a odôvodnene 🙂 za manžela pri pôrode platíš v ten deň ako ideš rodiť, pred tým musí muž ísť a všetko čo treba poplatiť - teda zazmluvnenie, epidurál a osobu pri pôrode, nadštandard rodiaci box či nadštandard izbu...ak sa niečo nevyužije, peniaze ti vrátia. Ja si asi nebudem zmluvniť pôrodníka... ešte nie som úplne rozhdonutá, lebo neviem ako budem rodiť - kvôli tehu cukrovke - ak pôjdem prirodzene alebo vyvolávane, je mi jedno kto ma odrodí a ak by som išla na sekciu, tak by som si zazmluvnila Korbeľa - k tomu chodím do poradne už od 14 tt a som veľmi spokojná s ním 😉

misha8
30. nov 2010

@barchee takže ja si vyberiem lekára a tomu budem chodiť do poradne ?? a kde to v tej veľkej nemocke je tie ambulancie ??? ja ešte chodím svojej gynekologičke ale už sa to blíži.... ja tiež nebudem zazmluvňovať o epi ešte uvažujem ....

misha8
30. nov 2010

@lulusha čo si treba zobrať??davajú erarne košele??ako je to s vložkami podložkami a plienkami??? koľko toho treba ??lebo mám pocit že taška bude dosť naprataná 😉 dakujem mala si niekoho pri pôrode??

barchee
30. nov 2010

@misha8 no pôjdeš k tomu, ktorého si vyberieš a spýtaš sa ho, či ťa vezme 🙂 ambulancie sú v poliklinike hneď na začiatku. Pozri si na nete rozpis, tam je kedy kto ordinuje...ak nemáš žiadny problém musíš si pozerať kedy dr ordinujú ako "Prenatálna poradňa" 🙂 http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza... tu si to pozri 😉

mici111
30. nov 2010

@danka79 my sme boli na klbikoch tiez u dr. Kusina..myslim, ze je to uplne super, zaplatis sice 15 evri, ale si objednana na presnu hodinu, necakas a si vybavena supsup 😀

mici111
30. nov 2010

@misha8 erarne kosele davaju, ja som mala aj dvoje svoje..vlozky treba brat, plienky treba brat..neber toho nejako extra vela, prva navsteva ti donesie co budes potrebovat..strava tiez myslim v pohode, mne chutilo, lekari aj sestricky super..

cicimon
30. nov 2010

@mici111 suhlas... a my sme boli u kusina dnes, za 14e 🙂

minix
30. nov 2010

Mudr.Kusina môžem len odporucat, neboli to vyhodene prachy, berie na minutku presne😉

mici111
30. nov 2010

no presne a tych 14 evri ci kolko nas nevytrhne z biedy 😀 😀 😀

cicimon
30. nov 2010

@mici111 vzdy lepsie ako na antolskej xxx min cakat..

beaska
1. dec 2010

zdravim dievcatka co teraz rodili ,ako to tam vyzera kolko vas bolo na izbe je to moc preplnene?

trinity525
1. dec 2010

@beaska toto by aj mňa zaujímalo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre