Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

trinity525
26. dec 2010

@dankadina fuuu, no ja strasne rada, ale obavam sa, ze zabudnem po porode, tak mi napis cez IP koncom januara a ja rada dam referencie 😉

jabadaba
26. dec 2010

@nika222
@certica
@minix
kocky moc vam dakujem. Aj taketo info su cenne. Mne ju odporucila moja odchadzajuca gynekologicka. Takze to velmi dobre zvazim, ak vobec.

evixa
26. dec 2010

ahojte, chcela by som sa spytat na skusenosti s Dr. Sysakom. Dakujem 🙂

evixa
26. dec 2010

dakujem certica 🙂 no neviem, ten posledny prispevok ma zneistil a tie starsie som uz citala. Druhu v uzsom vybere som mala Greksovu, ale vraj je na MD. Este mam zo 2 poradne u mojho gyn. tak idem dalej studovat referencie :o)

minix
26. dec 2010

@evixa myslím, že ako odborník je ok, ale mna odradilo to, že ked nám bol izbovym lekárom na rizikovom, tak celkom slušne vždy odflakol vizity....medzi dverami, že všetko ok maminky a kým sme stačili odpovedať, uz ho nebolo😉

inusik
27. dec 2010

baby, som v ôsmom týždni tehotenstva, ale na pôrod a výbery s tým spojené by som sa chcela pripraviť čo najskôr. predbežne som sa rozhodla pre antolskú v BA. viete mi niektorá poradiť, ako to funguje? t.j. akým spôsobom mám osloviť lekára, ktorého som si prípadne vybrala, resp. kedy to mám urobiť. viem, že v tomto čase je pre mňa ešte priskoro, ale chcem mať všetko pod kontrolou a niektoré veci si už naplánovať. takisto by som potrbovala poradiť ohľadom pôrodníka. aké máte skúsenosti s antolskou?stojí za to si niektorého lekára zaplatiť?ďakujem za každú odpoveď, moc mi tým pomôžete.

jasminet
27. dec 2010

@inusik naozaj mas este kopec casu s vyberom porodnice aj porodnika. 😉 do terminu tvojho porodu sa moze este vela veci zmenit. vybrany porodnik tam nebude rodit, ty sa rozhodnes pre inu nemocnicu a podobne.

do poradne v porodnici chodis az od cca 36 tyzdna tehotentva, az vtedy sa oplati oslovit vybraneho porodnika ze si ho chces zazmluvnit, skor urcite nie. dovtedy odporucam si priebezne citat nove prispevky v teme, obhliadnut si to tam ked pojdes na utz (ak ti nebude robit tvoj gynekolog) a uzivat si tehotenstvo 😀

minix
27. dec 2010

Ak si prebehnes pár strán dozadu, tam mas kvantum informácii😉 do poradne zacinas chodiť cca v 35.-36.týždni, do nemocnice, myslím😉

inusik
27. dec 2010

ďakujem moc baby! takže ak som to pochopila, tak do toho 35. týždňa by som mala chodiť na prehliadky môjmu gynekologovi a až potom do nemocnice, resp. pôrodnice, kde by som chcela rodiť a až potom rozmýšľať nad pôrodníkom. a ako to potom funguje - výber nemocnice je na mňa, ale treba nejaké doporučenie od môjho gynekologa alebo tam stačí prísť a dohodnúť si stretnutie?ďakujem 🙂.

modra
27. dec 2010

Prepacte ze sem tam vpadam ale potrebujem poradit...
Moj obvodak ma poslal do rizikovej poradne na antolsku (pretoze tam budem rodit). Nemam tam vybrateho zatial ziadneho doktora a ani len netusim ze koho. Ale potrebujem sa tam objednat do tej rizikovej poradne mozete mi napisat ze kde to presne je a ako to funguje? Lebo potom sa tam mam objednat aj na morfologicky ultrazvuk a to tiez nemam ani sajnu ze kam.. Takze som teraz jak alenka v risi divu 🙂 🙂
Dakujem 🙂 🙂

evixa
27. dec 2010

Modra skus pozriet tento rozpis http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza... . Osobnu skusenost s rizikovou poradnou nemam.

modra
28. dec 2010

@evixa dakujem asi sa uz len rozhodnut ze ktoreho lekara 🙂

mirkita
28. dec 2010

@inusik ako kocky napisali.....pocitaj si strany dozadu, najdes tam vsetko...je toho dost
a je dost skoro teraz toto riesit, lebo aj porodnici sa mozu zmenit = niekto odide alebo bude mimo SR prave v termine kedy budes mat rodit....
ja som vedela tiez ze chcem Antolsku, do 36tt som chodila k svojmu dr. v Ruzinove a potom som az zacala chodit do ambulancie na Antolskej - to bol nahodny vyber
kedze som nezazmluvnovala, tak som neriesila porodnika, ale keby som chcela, je na to kopa casu od toho cca 34-35tt...

lulusha
28. dec 2010

@modra cauko! ja som chodila na rizikovu poradnu k Mudr. Bertoldovej a mozem iba odporucit, je to skvela odbornicka, nakoniec bola ona aj pri porode mojho synceka - robila sekciu a bola skvela! ma poradnu na Antolskej na poliklinike, prve poschodie cislo dveri 108 kazdy pondelok medzi 8.00 a 10.00, ako aj v piatky od 10.00 do 12.30, je lepsie predtym zavolat, ci nebude akurat po sluzbe, vtedy ma volno a neordinuje. Ale su aj ini pre rizikovky, ja mam vsak super osobnu skusenost s nou. Drzim palce!

jabadaba
28. dec 2010

@lulusha ahojky, citam, ze mas dobre skusenosti s touto lekarkou. Je teda dobra co sa sekcii tyka? Ja mam rodit planovanou sekciou a neviem kam a ku komu ist, aby to dobre dopadlo. Potrebujem dobreho a skuseneho operatera.

lulusha
28. dec 2010

@jabadaba ahoj, urcite ju odporucam, uz som tu aj predtym pisala, ze je skusena, vraj robi "najkrajsie jazvy" 😝 , rodila u nej aj Polnisova...ja som bola velmi spokojna, po porode dokonca pocas dovolenky prisla za mnou na izbu a vselico mi este dovysvetlovala, dokonca som ju ani zazmluvnenu nemala!

jabadaba
28. dec 2010

@lulusha super lulush, si ma potesila. Zajdem za nou a popytam sa ci ma nevezme ked to zacne byt aktualne. Postupne si robim prieskum kam sa podiet. Este raz dikes.

majloo
28. dec 2010

@jabadaba jeej, my sa mozno na tej Antolskej stretneme, tiez tam chcem rodit a mame zatial rovnaky termin 🙂 😉

jabadaba
28. dec 2010

@majloo 🙂 nie je to vylucene. Len ja asi porodim o cosi skor, kedze idem na planovanu sekciu. Netusim ako vopred sa planuje, ci tyzden, dva alebo par dni pred terminom. No, kadopadne ta tam volakde pockam. 🙂

majloo
28. dec 2010

@jabadaba no moj maly je cca o 3 tyzdne vacsi, mozno aj on pojde skor, uvidime, co mi povie dr zajtra na poradni, chcem, aby mi upresnil termin porodu. Ja som na Antolskej kedysi aj praxovala v ramci sestrickovania na sestonedeli, tak aj preto tam chcem ist, ze mi je to take zname tam, aj pri par porodoch som bola. No uvidime.. 🙂

jabadaba
28. dec 2010

@majloo jej, takze pojdes do znameho prostredia. To je fajn. No je dost mozne teda, ze sa skutocne stretneme. Tak az narazis na mamicku po cisarskom s chlapcekom babatkom, to som ja. 🙂

modra
28. dec 2010

@lulusha dakujem za radu 🙂 🙂

nerinka
29. dec 2010

Ahojte neviete mi poradit o kolkej a kde sa robi skolenie na epiduralku na antolskej? neviem to nikde najst 😒 vopred dakujem

PS: ako dlho trva to skolenie?

awe
29. dec 2010

@nerinka byva v stredu o 14:00 hod na oddeleni anesteziologie v kniznici a trva max 20-30 minut.Ale skus si zavolat na informacie, ci je aj dnes, ked je medzi sviatkami...

sharlotta
29. dec 2010

Ahojte, chcem sa opytat, ci je treba si zobrat aj latkove plienky a deku. Diky

cicimon
29. dec 2010

@sharlotta nie, ani jedno ani druhe netreba

certica
29. dec 2010

@sharlotta netreba

nerinka
29. dec 2010

Este jednu otazku , mate skusenosti s dr. Havaldom?

sharlotta
29. dec 2010

@cicimon
@certica dakujem...maju to v tom vseobecnom zozname, tak ma to trosku prekvapilo. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre