Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monkula
5. dec 2008

janula, hej, Paldia je primár, lekár s veľkým L.... 😉
Ja chodím k jeho žene už siedmy rok... 😉

janula10
5. dec 2008

dik monkula boze ja neviem uz koho si mam zazmluvnit ja mam uz mis mas z toho....ale asi tu niznansku si dam predsa je to po znamosti aj....

monkula
5. dec 2008

a prečo chceš zazmluvňovať?
ja som mala oba pôrody bez zmluvy a teda ,nevie msi lekárov ´vynachváliať, najmä Janáča... 😉

janula10
5. dec 2008

monkula neviem bola som tam v stredu som sa zlakla stvrdlo mi brusko a ako keby padlo nizsie tak radsej som isla a skusenost velmi zla lebo sekundarny lekar ok ale bol tam absolvent a ten ma tak vysetril ze som myslela ze umrem od bolesti...tak asi si zaplatim nech mam isteho znameho bojim sa inak som nechcela ani ja ale toto asi malo tak byt aby som si zazmluvnila....

monkula
5. dec 2008

janula, neboj sa, myslím si ,že študent Tvoj pôrod visšť nebude, ymslím si ,žea to ani nesmú.... 😉

janula10
5. dec 2008

no vies taka skusenost....
ja som najskor mala vybavenych doktoroch dvoch som sa rozhodovala medzi niznou a drobnym ale potom ze nebudem platit ale ta skusenost ma dala na rozhodnutei ze hej ze si zazmluvnim....
predsa je to budu 2roky ked ja budem robit od tvojho asi sa meni vela....

pepka
5. dec 2008

monkula, mas pravdu, lekar s velkym L, fakt uzasny clovek, a aj ja chodim k jeho zene 🙂

pepka
5. dec 2008

ja som si zazmluvnovala, nelutujem jedinej koruny, chcela som mat istotu, ze ma bude rodit odbornik, chudaka som ho budila mobilom o stvrtej rano a hned prisiel z domu, kludny, mily, ochotny, trpezlivy.... nemozem si ho vynachvalit, v tej chvili bol pre mna jak anjel v lekarskom plasti....

martina2008
6. dec 2008

janulka, pre tatka zoberte hlavne vodu, ten moj skoro umrel od smadu, plast mu daju, ake bude mat topanky mu bude jedno, len nech su pohodlne, vecicky pre babo platia len cez vikend
sanitka Vas vzdy zoberie do najlblizsej porodnice, ale ked ta ma plno, tak ide druha v poradi a pod., niekedy je fakt lepsi taxik,
katka ja uz som doma, drzim palceky nech vsetko dobre dopadne

janula10
6. dec 2008

mati dakujem juj ale ti zavidim ze uz si doma a mas po vsetkom, potom daj albumik nech pozreme prcka 😉 😵

bevab
7. dec 2008

Ahojte, chcem sa spytat ak pridete do porodnice v noci, je aj vtedy niekto na -1 poschodi v pokladni ?
dakujem pekne 🙂

prsky
7. dec 2008

beva..pokladna funguje 24 hodin denne 😉

janula10
7. dec 2008

bevab presne ako pise prsky 😉 🙂

bevab
8. dec 2008

dakujem za info. Pekny den 🙂

bevab
8. dec 2008

Ahojte, chysta sa niekto tento tyzden rodit na Antolsku ?

sinuhe
8. dec 2008

Ahoj bevab,
ja by som sa pomalicky chystat mala....najprv som sa nevedela dockat, ale ked som v piatok chytilia hnusny virus, tak dufam, ze mi malicka da este par dni na doladenie formy 😉

dorotka
8. dec 2008

Ja som tiez malu rodila cez vikend dokonca cez velmi natrieskanu nedelu porodilo nas sedem len v nedelu ale oblecenie deti dostali lepsie vtedy ako po kupani.
Akurat v nedelu nemali rybaciu mast ale ja som mala svoju so sebou tak ma to netrapilo.
Mali sme smolu ze nas ubytovali na 0 ktora normalne nie je obsadena a museli sme chodit na zachod a do sprchy do najblizsej izby na druhej strane to bola vyhoda lebo sme boli tri co sme behom dvoch hodin porodili a tak nam vsetko vysvetlovali naraz naraz sme dostali mlieko a mali sme rovnake problemy.
No ak tam bude taky natresk teraz tak pri mojom stasti tam zas skoncim.
Bevab netusim kedy sa chystam rodit ale mozno aj tento tyzden 😀 😀 😀

ivana7
8. dec 2008

Paldia už nie je primar, teraz primar Petrenko 😉

bevab
8. dec 2008

No Sinuhe ja nastupujem do nemocky pravdepodobne vo stvrtok tak som zvedava kolko nas tam bude. Rychlo sa vyzdrav.
Dorotka ty mas este cas. Ja som v 40-41 tyzden takze so Sinuhe uz mame cas 😅

dorotka
9. dec 2008

bevab tolko toho casu nemam doktor mi uz minuly tyzden vo stvrtok ze keby mi vtedy prepichol plodovu vodu tak porodim do troch hodin 😉
a neni su ti primari nahodu dvaja ze prva a tretia gynekologicka klinka? aspon tak to byvalo pri mojej prvej teda neviem ci sa na tom nieco zmenilo

certica
9. dec 2008

dorot, kliniky su uz asi 2 roky spojene

dorotka
9. dec 2008

no tak to sa spojili asi tesne po mojom porode aspon stat nemina tolko penazi 😀 ja som v tom fakt zmysel nevidela

bevab
9. dec 2008

Dorotka, tak sa ospravedlnujem. Ja som 40tt a termin mam vo stvrtok, ale nic absolutne nic necitim takze sa tesim na vyvolavacku 😢

dorotka
9. dec 2008

neboj nie je to take strasne ani s vyvolavckou ja som s nou rodila a moja spolubyvajuca ju ani nepotrebovala prepichol jej doktor plodovu vodu a do hodiny a pol porodila ani nebola predtym vela otvorena takze to mozno zvladnes aj bez nej
a mozno sa tam este stretneme 😀 😀

bevab
9. dec 2008

mozno 🙂 Ako sa prepichuje ta voda ? A boli to ?

jaja5
9. dec 2008

takze aj ja sa pridavam do clubu 🙂 Mozno uz tento tyzden

ivana7
9. dec 2008

Paldia už konkurz na primára nevyhral, ale je tuším niečo ako vedúci oddelenia, alebo také niečo a zastupuje ho Nižňanská 😉

veracruz
9. dec 2008

caute... tot pred par dnami som sa vratila z Antolskej a musim povedat, ze som bola naozaj spokojna... super lekari, trpezlive sestricky (to, ze nie 24hod. denne sa usmievali, to im nemozeme mat za zle), dokonca aj jedlo mi chutilo 😅

marrrka
9. dec 2008

veracruz gratulujem k bambulke 🙂

monkula
9. dec 2008

a kattom sa dnes pred desiatou narodila malá Hanka 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre