Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bevab
9. dec 2008

Veracruz, gratulujeeem . Aka bola situacia s izbami, myslim nadstandard ? dakujem 🙂

majusa
9. dec 2008

ahojte, prosím vás, má niekto skúsenosť s MUDr. Greksovou? Neviete náhodou, kedy má ordinačné hodiny? Dnes som bola poslednýkrát u svojej gynekologičky a posiela ma za ňou ešte pred vianocami. Len som sa tam nedovolala, tak či náhodou niekto neviete 😉

veracruz
9. dec 2008

dakujem 😵

bevab, bolo total plno aj na beznych izbach aj na nadstandarde... ja som sa na nadstandard pytala niekolko dni a nic mi to nepomohlo... ale s malou sme mali aj tak dost nabity program (papat, cikat, kakat, plakat, usmievat sa), takze mi to ani nedoslo 😀

majusa
9. dec 2008

veracruz, gratulujem 😵 . Je to super pocit, držať v náruči svoje dieťatko, že? Užívaj si to 😵 😉

saudi
9. dec 2008

majusa - je to dobra lekarka, odporucam, ale neviem kedy ordinuje

anettad
9. dec 2008

Majusa mne robila sekciu spolu s dr. Gazom a s dr.Kostolnym.Ona je mlada, ale sikovna. Skus sa spytat v niektorej ambulancii alebo hore na odd. Ked som lezala na rizikovom tak bola nasa izbova lekarka.

janula10
9. dec 2008

veracruz aj ja gratulujem 😵 😵

majusa
10. dec 2008

včera som sa tam pokúšala dovolať a zistiť to, ale nejako už poobede asi nepracovali 😀 . Vyskúšam dnes. Som na ňu zvedavá, lebo tá moja lekárka mi povedala, že keby išla rodiť ona, tak si vyberie ju. Uvidíme 😵 . Nejako to snáď doklepeme

veracruz
10. dec 2008

majusa, je to uzasny pocit... plakala som od stastia hned na sale, ked sa mala rozplakala, potom ked mi ju prvykrat prilozili, potom ked druhykrat 😀 a este stale sa neviem na nu vynadivat 😵
nech uz aj vy mate svoje dietky doma...

janula10
10. dec 2008

juj vera to ti uz zavidim veru a tie pocity ako sa povedia a ten prvy pohlad na babatko ostane na cely zivot 😵 😵 tak vam prajem nech ste zdravucke obidve 😉

monika330
17. dec 2008

ahojte. ma niekto skusenosti s doktorom Scholtzom.?chcem si ho zazmluvnit a neviem aky je to doktor..dakujem za radu.

emjee
18. dec 2008

nerozumiem - chces si zazmluvnit niekoho, na koho este nemas ziadne referencie? 😅 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tu su referencie spred 2 rokov

marrrka
18. dec 2008

no co tu uz nikto nerodi? 🙂 kde ste? 🙂

majandra
18. dec 2008

Ahojte,
ja som rodila pred dvoma tyzdnami na Antolskej a musim povedat, ze uplne skvele. Nemala som nikoho zazmluvneneho ani epiduralku a porodne asistentky su uplne super, mozem len chvalit. Samozrejme manzel bol pri porode, ale ja si nemozem stazovat. Ine je to uz na sestonedeli, to radsej nebudem komentovat.

monika330
18. dec 2008

ja chodim do poradne doktorovi Maresovi a chcela som ho mat aj pri porode ale on uz ma zrusenu zmluvu takze sa to neda. a odporucil mi doktora scholtza. zevraj je super doktor.

emjee
18. dec 2008

majandra len sa pekne rozpis
monika aha 😅
marrka tak co ako to vidis, bude plno ked dojdeme na rad, alebo sa stretneme na nadstandarde? 😀 kedy ides prvykrat do poradne na antolsku? ci uz si bola? ja mam ist v 36tt este svojmu gynekologovi

janula10
18. dec 2008

marrka ahoj ako sa mas, ja idem medzi sviatkami za niznanskou sa dohodnut kedy k nej mozem zacat chodit lebo normalne ta poslu doktori az po 36tt co sa mi zda neskor chcem ist skor k nej..beriem aj kamaratku aj ona ju chce....

majandra to si mala stastie teda na nezazmluvneneho ja som na pohotovosti narazila na novacika lekara no keby som mala vtedy rodit asi sa dam previest do inej porodky....neviem ako sa volal na h nejako.....odvtedy som tozhodnuta na 100% nad lekarom....ze zazmluvnim lebo clovek uz tam nic neurobi ked tam bude mat sluzbu na prd lekar....
a od nas tam lezala teraz jedna a povedala na druheho janaca ze otrasne.....
inak to som pocula od viacerych ze asistentky super a tak vsak ked som bola tam par ich tam bolo co som sa rozpravala a boli fajn.....aspon niekto 😉

a ako pise emjee len sa rozpis pocity a tak aby sme vedeli co nas caka 😀

michaelka
18. dec 2008

Monika o dr. Scholzovi som citala nepekne referencie na rodinke.

monika330
18. dec 2008

michaelka a ty ktoremu doktorovi chodis??

vereska
19. dec 2008

pripajam sa k tejto teme prvykrat = ja si urcite zazmluvnim lekara, dostala som dobre referencie na Mudr. Oravca. A tiez som pocula ze na Antolskej su vsetky porodne asistentky velmi dobre a maju ludsky pristup.

emjee
19. dec 2008

aku ulohu zohravaju tie porodne asistentky?

veracruz
19. dec 2008

monika, ja som chodila k dr. scholtzovi... bola som s nim relativne spokojna, kym ma raz "nesetrne" vysetril... myslim, ze mi chcel dopomoct, aj ked som ho o to neziadala... vtedy som nanho zanevrela...

janula10
19. dec 2008

emjee tie asistentky s tebou su celu tu dobu skoro....usmernuju ta a maju na starosti vsetko pred porodom samotnym aj po....zevraj tam su super tie asistentky..... 😉

dadka212
19. dec 2008

až na jednu asistentku 🤐 teda aspoň tú čo som zažila ja...

michaelka
20. dec 2008

Monika ja chodim k Rozembergovi.

marrrka
20. dec 2008

baby co sa zbytocne jedna druhu stresujete, no neeeee? 😎 nejako uz len porodime aj bez zazmluvnovania alebo s odutymi xichtami lekarov, mne je to fakt jedno ja uz chcem moju Lauru domaaaaaaaaaa 🙂)

emjee no ja sa na antolsku nemponahlam, kedy mi povie moja doktorka vtedy bude, a s tym nadstandardom, kamoska lezi teraz na antolskej na rizikovom a vravela ze vsetci su tam mili a ze ten nadstandard nie je nic moc, ze sa da v pohode aj bez neho, co samozrejme neznamena, ze ho nebudem chciet 🙂)) idem k mojej dokine v pondelok tak som zvedava co mi povie, ale asi nic zavazne kedze som len v 31tt, este mame casu ;)

janula idem v pondelok aj na tu prednasku 🙂 ty si uz riadne nedockava, co?xixi neboj februar je tu ein zwei ;)

janula10
21. dec 2008

marrrka nehovor mi ze ty si neni nedockava 😀 drzim palcek u dokiho 😉

inak fakt ten nadstandard si rozmyslite lebo kamaratka tam bola rozdiel je jediny ten ze je tam insia postel pre maminu a mozete tam prijmat navstevy inak ste tam tiez 2 na izbe..... 😉

kattom
22. dec 2008

ahojte, ja som doma z Antolskej uz tyzden, takze ak sa chcete nieco popytat, kludne napiste.
s lekarmi aj sestrami som bola nadmieru spokojna. na doktora janaca nedam dopustit a to som ho nemala zazmluvneneho. a tiez sa mi velmi pacil pristup doktora rozenberga (on ma operoval) a doktoriek dubcakovej a malovej.
dokonca sa mi podarilo byt jeden den na izbe, kde sa lezi po cisarskom, uplne samej a potom, ked ma prestahovali na izbu (dvojku), tak znova som bola jeden a pol dna sama. a kedze moja izba susedila a mala kupelnu spolocnu s tou, kde sa lezi po cisarskom, tak kupelnu aj vecko sme mali k dispozicii iba dve - skoro nadstandard a zadarmo 😉.
pre babatko odporucam vziat si okrem plienok a utierok na zadocek aj capicku a rukavicky - lebo okna velmi na izbe netesnia a je citit prievan.
no a ak si nechate veci v satni dole (ja som si tam nechala bundu a tenisky), tak pocitajte s tym, ze cez vikend je satna zatvorena a veci vam nikto neda (toto som nevedala, dole na satni to maju napisane, ale ked idete na prijem, tak toto si nevsimnete a hore na oddeleni to nikde nie je napisane)

emjee
22. dec 2008

kattom a ked si nenechas veci tam tak kde?
inak toto ma tiez dost zaujima - prides na prijem, ze rodis, najprv ta asi kuknu, ci uz naozaj rodis, nie? potom sa ides prezliekat? kde? kde si nechas vsetky veci? na sale? ... rozpiste sa 😉

inka04
22. dec 2008

Baby, nejake referencie na dr. Oravca? Mate niekto s nim skusenost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre