Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

vesi
25. jan 2008

juj, tak toho nemusím 😝

otrivinkajanka
25. jan 2008

no to ti verim este teraz sa mi otvara nozik vo vrecku je to ten najhnusnejsi lekar aj baby co tam rodili nanho velmi nadavali teraz byvam pri dunajskej strede a ze je tu velmi dobra porodnica tak keby sme mali druhe pojdem tam

vesi
25. jan 2008

ja by som zas nikdy nešla do DS 😝 som zaujetá voči nej už na pohľad je hnusná, aj ked pôrodnicu majú vynovenú, ja mám však zlé skúsenosti s lekármi v DS. ja keby som mala ešte raz rodiť, tak jedine na antolskej 😅 okrem toho som mala rizikové tehu a poležala som si tam, preto "poznám" kutláka z oddelenia...bol mi stašne nesympatický, volala som ho neprebudený, tak na mňa pôsobil 😝

otrivinkajanka
25. jan 2008

no vidis kazda mame iny nazor kutlák je sviniar a taky lekar ani nema co hladat na porodnici vidis ja mam zasa dobreho zenskeho aj detskeho lekara nestazujem si som tu v ds spokojna s lekarmi aj ked to tu trva dlhsie,ale pristup maju super

vesi
25. jan 2008

máš IP 🙂

otrivinkajanka
25. jan 2008

co je ip?

vesi
25. jan 2008

hore, kde máš užívateľske meno, je interná pošta 🙂

otrivinkajanka
25. jan 2008

uz som ti odpisala 😀

monkula
25. jan 2008

Aok vyzerá Kutlák? 😅 😅
Janka, ke pri DS bývaš? Ja som z okresu DS 😀 😀

siskatan
25. jan 2008

niekto sa tu pytal na Dr. Oravca... u Oravca som rodila aj ja... uz druhy krat (april 2006 a januar 2008)... a mozem si len pochvalovat... mala som ho aj zazmluvneneho... a chodil ma pozerat aj po porode... moja bambula malo snuru okolo krku a som velmi vdacna, ze som rodila normalne a vsetko dobre dopadlo... aj vdaka profesionalnemu pristupu doktora aj sestriciek... no a kricala som pri porode hlavne ja 😉 a na Antolsku nedam dopustit 😉 no ale kolko ludi tolko chuti 🙂

otrivinkajanka
25. jan 2008

ahoj monkula som z vydran a kutlak sa neda ani opisat to ´je ksicht sam o sebe

monkula
25. jan 2008

janka, si ma teda rozosmiala... 😀 😀 😀
Vydrany nepoznám, len z počutia, ja pochádzam z opačného smeru, na BA...

otrivinkajanka
25. jan 2008

no ja som bratislavcanka a vydrany su hned vedla dunajskej ako je velke blahovo

monkula
25. jan 2008

ja poznám len Blahovú, čo je vedľa Bellovej Vsi... 😀 😀

verulka
25. jan 2008

saskaa, no ku mne sa tak spravali aj pri tretom 😉 vsak ja sa ozvem...
Baby, ja sa uz tesim na ten porod... i ked na 2.stranu sa mi paci aj brusko 😀 Ale si precitam monkulu vo fitness, tak radsej nech mam este brusko a tieto temy len citam 😀

otrivinkajanka
25. jan 2008

no a ja som 2 km od dunajskej stredy

monkula
25. jan 2008

jani a ja 36, momentálne vyše 70..
Verul čítaj, čítaj, kto vyberal malému meno, Myslím Ronaldovi... 😀 😀

otrivinkajanka
25. jan 2008

a byvas kde?

verulka
25. jan 2008

no deti 😉 ja som rezignovala...a muz povolil, tak som happy, ze mame meno..vies u nas fici harry potter- ten nepresiel, tak najlepsi kamarat sa vola Ronald 😀

monkula
25. jan 2008

Ahaaa, no, ešte že nečakáš dievčatko, mala by si Hermionu, ginny, alebo Hedvigu 😀 😀
janka, teraz v Malackách 😒 😒

otrivinkajanka
25. jan 2008

no to je pekne daleko odo mna najprv sme tam chceli ist byvat ale potom sme nasli tento dom a sme tu

monkula
25. jan 2008

jani, už si druhá, ktorá mi to vraví... uvás je ale veľa domov na predaj...

verulka
25. jan 2008

monkula, babe by som vedela vymysliet meno v pohode...len na zasoby chalanskych mi dosli...

otrivinkajanka
25. jan 2008

verulka to ja keby som mala chlapca vyhrava meno martin alebo lukas ale dnes sa davaju strasne moderne mena kolko krat mi az rozum stoji monkulka tomu never tu u nas v dedine su na predaj len barabizne tie dobre su uz predane ale v dunajskej je toho dost na predaj a je to aj lacnejsie ako pri blave

monkula
25. jan 2008

jani, ale muž robí v Lozorne...
verul a čo si mala pripravené za mená pre baby,
Jani, aj moja malá má hypermoderné meno... 😀 😀

otrivinkajanka
25. jan 2008

no moja je simonka rozmyslala som nad nataliou a viktoriou a potom vyhrala simca no ja by som moderne meno dietatu nedala ako kordula qido a podobne podla telenoviel ale je to osobna vec kazdeho rodica ide len o to,aby sa rodicia zamysleli nad tym,ci sa potom dietatu nebudu decka posmievat za meno

monkula
25. jan 2008

no, moja je Chiara Christine...
Ale máš pravdu, mená ako kordula...
Ozaj, počuli ste, aké mená má vybraté Dara Rolinc? Že Matilda pre dievčatko, a pre chlapca Jonatán alebo Hugo 😲 😲 😲 😲 😲 , snáď si robí srandu... 😒 😒

otrivinkajanka
25. jan 2008

no to som citala a zastavil sa mi rozum ved od nej sa to dalo cakat,ze vymysli take meno,,,,,

arabeska
25. jan 2008

otrivinkajanka,tak kutlak uz tam nerobi odisiel tuusim do koxa 😀 je to ten najhorsi lekar aky tam kedy robil,ja som to tu uz spominala v kamoske nexal tampon ktory jej po 6 tyzdnox museli vyberat a este ju aj zle zasil,xuda take mala potom este hoodne dlho problem 😠 😠 😠 🙄

otrivinkajanka
25. jan 2008

ahoj arabeska no zbohom!!!do kocha tam som chodla ked som byvala v blave to je sukromne sanatorium na urovni a sa cudujem,ze takeho debila tam zobrali moj stary mu chcel rozbit hubu keby som ja nemala take bolesti a nebolo mi tak zle tak ho tam na tom prjime tak nakopem,ze by si nevrzol do konca zivota taky bezcitny clovek nema pravo byt porodnik to je masiar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre