Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

chasencha
24. jún 2008

🙂 jasnacka.naladova??mmm pri mne ani nie...aspon som si nevsimla...ale tak kto nie je ked ma vysetrit niekolko desiatok tehotnych denne ktore sa stale pytaju a pytaju a pytaju🙂chapem ju.spokojna som...mne ju navrhla kolegyna,ze je velmi mila.a nemylila sa.a ty ju chces za porodnika?

monka88
24. jún 2008

dostala som ju od znamej ako typ na porodnicku,kedze chcem rodit na antolskej,mam ju pod oknami 🙂 a nikoho tam nepoznam....Ona ju pozna lebo kedysi robila na antolskej.Ale to uz bolo davno,preto mi je kazda informacia o nej dobra.
Ty si niekde z Petrzky,ked tam chodis?

chasencha
24. jún 2008

ale kdee 🙂 byvam v karlovke ale tak tu nablizku nic seriozne nie je si myslim...a doteraz si kam chodila???zajtra idem podpisovat tu porodnu zmluvu ved uvidim co mi povie...uz som sa jej pytala ze kedy jej mam volat...vies ked to pride...tak ze az potom ako ma vysetri porodnik co bude na prijme...a az potom jej mam volat...ona je tam potom za 15 minut

certica
24. jún 2008

tu mate konkretne temu ohladom dr. marekovej, aj ked moc tam z toho nedozviete... zatial
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 34k -

certica
24. jún 2008

ja osobne som na nu vela pozitivneho nepocula, ale osob. skusenosti nemam, tak sa nemozem vyjadrit

chasencha
24. jún 2008

dakujem velmi pekne ale to co som citala sa zdalo byt uuuplne v pohode🙂

verulka
24. jún 2008

babulky, bohuzial aj na Antolskej dokrmuju mliekom umelym 🤐 jedine ak fakt kazdemu razne poviete, ze UM v ziadnom pripade...aj pocas navstev som videla, ako placuce babo dokrmuju 🙄 ja som tam vsetkym oznamila, ze pre zdravie mojho dietata, nech UM ani neovonia a aj som vysvetlila, ale radsej som porusila navstevy ak, tak len chvilkove, aby mi nereval..nahodou...i ked niektore sestricky dosli zavolat maminu, ze babo place...

chasencha
25. jún 2008

a to akoze umele mlieko je zle alebo?

zzuuzzaa
25. jún 2008

caute kocky, neviete nahodou, kto ma v albume ordinacne hodiny na antolsku?
som si to minule pozerala a zabudla stiahnut ..
teraz tam potrebujem ist, tak by sa to hodilo ..
diky ..

zzuuzzaa
25. jún 2008

tak uz som to nasla 🙂

jana87
25. jún 2008

zzuuzzaa, podla tych hodin sa neorientuj, vobec tak neordinuju a tieto vyvesky tam uz na dverach teraz nemaju. Pretoze vraj su dovolenky a lekari sa zastupuju a ani oni sami poriadne nevedia, ako budu robit. Tak len tolko som chcela...

chasencha
25. jún 2008

zzuuzzaa presne tak....ordinacne hodiny mojej doktorky maju byt akoze jeden den v tyzdni a nikdy som tam ten den ani nebola...vzdy som iny tak voobec neviem ako to tam funguje..nemaju tam tolko ordinacii kolko maju doktorov

monkula
25. jún 2008

zzzuzzza, tá Tvoja fotka v pase vyzerá neskutočne strašidelne 😲 😲 😲

certica
25. jún 2008

no ja uz som tu spominala mozno pred tyzdnom, ze cez leto ratajte s provizornym fungovanim, co sa nejakeho rozpisu ambulancii tyka, to je fakt bezpredmetne

majula009
25. jún 2008

jana87, ako???? 🙂
Sestricka tam este bola tá..no des...

jana87
26. jún 2008

Ahoj Majula, takze sa mozem tesit hovoris? Inak mne sa teda zdala riadne vystresovana, no co uz... 😒 . Hlavne, aby lekari boli ok. Ja tam idem zajtra, som zvedava, ci ma vlastne niekto aj zoberie, kedze ani nevedia, kto kedy pracuje. Toto je strasny system, dufam, ze sa neprezeniem zbytocne 😖 .

chasencha
26. jún 2008

mam otazku...prosim vas kvoli epiduralke musim ist na nejake sedenie...nooo a to je len v stredu???alebo este je aj iny termin??a kde sa to vsetko odohrava???prosim prosim podajte mi info,bo zabudla som sa to opytat mojej doktorky a dost to suri a na nete to neviem najst

doriaa
26. jún 2008

Ahoj chasencha, prednaska k epi byva kazdu stredu o 14.00. Musis mat so vysledky z krvi (zrazanlivost), po prednaske ti opeciatkuju taky papier co tam dostanes a ked nemas vysledok z krvi tak ti to napise do materskej knizky, ktore si pred prednaskou dr.vyzbiera. Prednasky byvaju ako je ten obchod s detsk.vecami tak oproti, myslim ze je to ARO. Bude tam sediet vela tehotnych tak to spoznas 🙂

chasencha
26. jún 2008

aaano? 🙂 super dakujem a inak ako dlho to trva?ten obchod to je na tej dlhej chodbe ze z malej budovy do hlavnej....aspon vcera som tam nieco take videla

doriaa
26. jún 2008

Trva to asi hodinu. Ano ten obchod je ked sa pride cez hlavny vchod, su tam aj nejake automaty na kavu a sladkosti.

chasencha
26. jún 2008

hodinu???preboha preco tak dlho??dakujem ti veeelmi pekne 🙂 musim to stihnut na buduci tyzden bo s doktorkou som dohodnuta ze sa jej ozvem medzi druhou a trtou tak to musim nejako vtesnat

doriaa
26. jún 2008

Dr.tam rozprava nielen o epi ale aj take vselico okolo porodu. A potom si po jednej vola k stolu, dava knizky a potvrdzuje ten papier a potom sa jej mozu pytat co chcu este vediet.

chasencha
26. jún 2008

ahaaa takze vsetko co mam ja priniest je moje vysledky krvi,tehotensky preukaz a to je vsetko hej?

doriaa
26. jún 2008

Ano vsetko 🙂

verulka
27. jún 2008

chasenka, nie je UM "zle", ale napr v nasom pripade islo o to, ze obaja chalani mali silnu alergiu na kravske mlieko a tym padom sa da ocakavat ze aj krpec ma nato nabeh.. 😉

emjee
28. jún 2008

to ste ma teda nepotesili s tymi "ordinacnymi hodinami" - uz tyzden sa snazim dovolat na antolsku do jednej ordinacie
najprv som mala zle cislo (tiez na antolsku ale ina ordinacia) a bud mi nebrali telefon, alebo zdvihli a vzapati polozili
potom som si zistila spravne cislo - a cuduj sa svete opat to iste - zdvihnu a polozia a mna ide slak trafit
keby to nebolo uplne na konci sveta, tak tam zajdem osobne, ale aby som sa tam trepala hodinu a pol cez cele mesto a este si nebyt ista, ze ked tam pridem tak aj budu ordinovat - no do videnia 😅

certica
28. jún 2008

emjee, ordinacie akekolvek by fungovat podla mna mali, ide len o to, v akom "zlozeni". mali by sa dokazat nejak zastupit...hadam 😅

emjee
28. jún 2008

ale ako sa tam mam objednat, ked neberu telefon? a mailovy kontakt nemaju nikde uvedeny

certica
28. jún 2008

emjee, treba ratat s nejakou nahradnou alternativou - ak nevybavis lekara, okupes sa aspon na drazdiaku 😀

emjee
28. jún 2008

no myslim, ze si skor vyberiem tu alternativu - ina ordinacia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre