Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monkula
5. feb 2008

Ani sa Ti nečudujem... 😀 😀

certica
5. feb 2008

lietadla milujem, hlavne ked v pristavaju 😉
pipi tiez na antolskej

verulka
5. feb 2008

vy ste fakt strelene 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
5. feb 2008

ja sa tu dusím kašľom pri PC od smiechu,až prišiel manžel, že čo sa tu tak rehocem 😀 😀

monkula
5. feb 2008

Vesi, tak to som nechcela...

Ahoj verulka...

verulka
5. feb 2008

caf...certi mi hodila avizo, kde je dnes vecer veselo 😀

vesi
5. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nie je dobre, že sa na svojich pôrodoch bavíme? robíme reklamu antolskej 😀 😀

certica
5. feb 2008

vesi, ja sa zatial nedusim, mne sa len zvysuje telesna teplota 😀 . dnes som mimochodom kupila drahy usny teplomer, tak rovno vyskusam

vesi
5. feb 2008

certi aby to vydržal 😀 😀 ten teplomer ... 😀

certica
5. feb 2008

no sak neviem, ci nie je len pre deti 😀 😀

monkula
5. feb 2008

certi a za tie prachy Ti aj zbije horúčku? 😀 😀 😀

A ako si manželovi vysvetlila, na čom sa smejeme? 😀 😀 😀

vesi
5. feb 2008

povedala som, že porovnávame svoje pôrody 😀 😀

certica
5. feb 2008

moni, ja zasadne nevysvetlujem. navyse, on je zvyknuty a momentalne aj tak s krpcom zahrabany v kupelke

monkula
5. feb 2008

tak to musí byť teda riadne prekvapení, iné nariekajú ešte 20 rokovpo pôrode a my sa bavíme...

vesi
5. feb 2008

aj môj je zvyknutý 😀 😀 😀

verulka
5. feb 2008

certi, ani ja nic nevysvetlujem 😀 moj drahy sa ma pyta, ci zase plkam a da pokoj 😉
monkula, tie ine sa musia este vela ucit 😎

monkula
5. feb 2008

ja mu zase chcem povedať, na čom sa rehoceme a nie som schopná povedať ani slovo, najmä. keď čítam perličky našich detí, alebo záhadný muž...

vesi
5. feb 2008

ja mu nič nečítam, je zvyknutý, že sa pri PC rehocem 😀

certica
5. feb 2008

ja som sa tu tak raz davnejsie dobre bavila na teme trapasy u gynekologa alebo nieco podobne

monkula
5. feb 2008

veru...
Idem, lebo deti mi už zničili ovládačku na televízor, rozsypali niečo na koberec, rozhádzali vankúše, Chiarka mi už "vybalila" tašku a Jarkostresuje susedku pišťaním 😀 😀 😀

vesi
5. feb 2008

to si pamätám, tak som sa smiala až mi slzy tiekli 😀

vesi
5. feb 2008

aj ja idem pozerať CSI 😀

certica
5. feb 2008

mne sa lubilo, jak prisla baba prvy krat do gyn. ambulancie, lekar ze nech vylezie na vysetrovaci stol, ona prebehla celou miestnostou okolo kozy a vystverala sa na prac. stol vedla pisacieho stroja rovno na styri 😀

ivetah
5. feb 2008

tak som sa pobavila, vy ste tu pekna partricka 😀
v kazdom pripade dakujem za info 🙂 🙂

pipi1211
5. feb 2008

no ja tiez na antolskej a stalo sa mi akurat to ze ked uz som chcela "vypustit" klistir tak v osetrovni kde bolo jedno wc boli lekari a na druhom bola dalsia maminka tak som tam behala s cvrknutou ritkou po celej porodnici a nakoniec som to vypustila v dakej izbe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. feb 2008

pipi 😀 😀 😀 😀

certica
5. feb 2008

pipi, nechces ale hadam povedat, ze ti lekari v osetrovni boli na zachode? 😀

monkula
5. feb 2008

4erti, ono by to asi bolo dosť nepríjemné, keby lekári počuli"vypúšťať" klystír 😅 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')
javascript:addEmoticon('😅','vBody')

certica
5. feb 2008

moni nie, len som sa pri tej predstave zlakla 😀

vesi
5. feb 2008

pipi 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre