Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

zuzzzzzka
14. dec 2012

@vejaa no ved to aj tak planujem, v stredu idem do poradne a nech mi da aj papierik, lebo ani ten mi nedala..a si tam rovno pockam, nech ma niekde objednaju...ako aj chapem ved uz budu sviatky tak sa ani necudujem, ze je toho vela.Ale stale rozmyslam,ze nic sa take nestane, ked ho nebudem mat...vela zien porodilo este skor nez sa dostali na ultrazvuk...a ja som sestricke povedala ze mam termin v januari...aj tak povedala, ze nema co s tym spravit..takze mi pomoze jedine doktorka, ked mi da papier, ze ma treba vysetrit...

dakujem vam za rady ;)

sasena12
14. dec 2012

@zuzzzzzka ona uz vtedy toho mala strasne moc, asi to uz nezvladala a zacala ludi posielat k inym gynekologom pokial si ju asi clovek nezazmluvnil alebo nechodil ku nej cele tehotenstvo. Fakt velmi vytazena doktorka.

sasena12
14. dec 2012

@zuzzzzzka jeeeeej inak ako pozeram ty byvas v Dubravke - ja tiez 🙂

zuzzzzzka
14. dec 2012

@sasena12 ano na saratovskej ;)) ty si rodila na antolskej u malovej?

naky
14. dec 2012

Ahojte, neche sa mi tu citat 828 stran🙂 takze sa ospravedlnujem, ak sa opakujem, ale viete mi poradit? Kde je prijmova ambulancia na antolskej? Viem, ze ak pride na mna porod mimo ordinacnych hodin, tak mam ist cez centralny prijem na -1 poschodi. No netusim, ako to je pocas pracovnej doby, vraj funguje daka prijmova ambulancia, viete niekto ktora to je? Cislo dveri, poschodie.. na ich stranke to neviem najst. Dakujem.

marcelatje
14. dec 2012

@naky musíš ísť na tretie, tam zazvoníš a je to

naky
14. dec 2012

@marcelatje super, dakujem

susy
14. dec 2012

Ahojte. Mam otazocku. Ak pojdem rodit sekciou, musim mat aj tak tie hrube, poporodne vlozky, ci stacia tie klasicke s kridelkami?
Viem ze sa pytam ako dili, ked som uz 2x mala sekciu na Antolskej, ale vzdy som mala tie hrube po porode a dost som bola z nich nervozna, nespavala som, nevedela som sa s nimi stotoznit 🙂

sasena12
16. dec 2012

@zuzzzzzka my byvame pri kulturaku 😉 ano ja som rodila u dr malovej a velka spokojnost 😉

sasena12
16. dec 2012

@susy tak ja som nedavno rodila sekciou a trebalo mi tie velke poporodne vlozky

marcelatje
16. dec 2012

@susy ja som tiež potrebovala klasické popôrodné vložky. Mamička čo bola so mnou na izbe si priniesla Alwaysky ale nedovolili jej ich používať. A teda ešte taká maličkosť, mne by pri tom silnom krvácaní tie obyčajné veľmi nepomohli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sammy
17. dec 2012

Neviete ako je to tento tyzden s poradnami? Funguje to tam az do piatku normalne? Ak by ste vedeli nieco nove, dajte vediet, lebo ja sa chystam az koncom tyzdna.

wilinkaa
17. dec 2012

@sammy čo ja viem, tak veľa doktorov má vraj dovolenku, takže si asi over, či tam ten tvoj bude a kedy, ideálne zavolať mu ešte dnes 😉

susy
17. dec 2012

@sasena12
@marcelatje
dakujem za odpovede. tak pojdem kupiť tie seeeexi pohodlne vlošajdy 🙄

rienok
17. dec 2012

@wilinkaa fuha to si ma nepotesila 😒 ja mam ist do rizikovej ... ale dnes nemozem lebo idem k Cunderlikovi na prietoky este a tak mozem az v piatok. Myslela som ze nahoda da dostanem sa k Oroszovej, lebo to ma aj rizikovu poradnu vtedy....no nic asi pojdem na slepo.
Snad si na mna daju pozor aj bez zazmluvnenia

wilinkaa
17. dec 2012

@rienok ale tak niekto tam bude určite, uvidíš na koho budeš mať šťastie 😉 držím palce, potom daj vedieť, ako to dopadlo 🙂

sammy
17. dec 2012

@wilinkaa Dik, to viem ze ich bude mat vela dovolenku. Mne je jedno kto tam bude, nejdem zazmluvnovat, ide len o to aby to tam nebolo vsetko zavrete, ze uz maju Vianoce 😀 Ale tak snad budu ordinovat v nejakom obmedzenom rezime aj tento aj tie dalsie tyzdne, vsak na poradne nas tam teraz asi chodi vela.

susy
17. dec 2012

už mám doma poporodné vlošajdy. Tie ked nemaju pol metra, tak asi nič. 😀 skoro som sa popučila od smiechu, ked som jednu vytiahla s mega balííííka 😀

kadan
17. dec 2012

@susy
tiež som zostala s údivom pozerať 😉

petra1402
17. dec 2012

baby robievaju vam na poradni aj CTG? ja idem treti krat do poradne vo stvrtok no o CTG ani slychu :D

marcelatje
17. dec 2012

@susy budú sa ti dobre držať medzi stehnami 😀 😀 😀 😀 😀 u mňa mali totiž pripomienky aj k popôrodným gaťkám a kázali len vložku a silný stisk 😀 😀 😀 😀 ešteže mám dobré stehná inak neviem neviem 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weke
17. dec 2012

@petra1402 ja som bola na CTG na Antolskej az den pred terminom. Teraz uz 3 dni prenasam, zajtra idem znova na CTG.

petra1402
17. dec 2012

@weke ďakujem za odpoved čiže celu dobu ti nerobili hej ? A nanukzrazvuku si bola
Koľko krát ?

weke
17. dec 2012

@petra1402 na Antolskej nie, predtym mi robila 2x moja doktorka este u seba na ambulancii. Ale aj to len preto, ze mi tvrdlo brucho od 25tt. Na ultrazvuku som bola iba raz. Tam sa objednava a davaju strasne terminy. Ja som sa objednavala v 36tt a termin mi dali az v 39tt. Este ti nekazali, aby si sa objednala? Mne hned v prvej poradni povedali, aby som sa objednala na ultrazvuk.

edulkobaby
17. dec 2012

@weke A ako dlho ta idu nechat cakat, nevies?

weke
17. dec 2012

@edulkobaby neviem, zajtra sa to chcem opytat na poradni. Dufam, ze ma najneskor do 20.12. prijmu a daju vyvolavacku, aby ma pustili 24.12. domov 🙂

marcelatje
17. dec 2012

@weke keď ťa 20.12. príjmu vyvolajú až 21.12. a do 24.12. to domov nestihneš ☹ mne dokonca nevyvolali ani na druhý deň a rodila som nakoniec v noci z druhého na tretí deň akútnou sekciou.

weke
17. dec 2012

@marcelatje tiez si uz myslim, ze tam asi stravim vianoce, ale este stale dufam... mozno sa to nakoniec este rozbehne aj same 😉 a mozno ked bude vsetko ok tak budu pustat na vianoce aj skor (ale to si asi iba nahovaram) 😀 😝

cicimon
17. dec 2012

@weke ja som tam pred 2 rokmi stravila velku noc, mali sme 2x rezne 🙂)

weke
18. dec 2012

Dnes je to na Antolskej strasne. Poradne 25, 26 bez lekarov. Vsetci hore operuju ☹ uz ma bolia krize z tychto stoliciek ☹ Uz som tu 2 hodiny a nikto tu neordinuje ☹ Sestricka spravila kazdemu len zakladne vysetrenia. Mne povedala, ze sa mam ist hore pozriet na porodnicu, mozno sa nakazim a zacnem rodit 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre