Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

seba1
3. feb 2011

@cicimon ďakujem, budem rada, keď budem z pôrodnice preč, asi ako každá

sony123
3. feb 2011

seba1 a po sekcii sa byva o jeden den dlhsie.

flipzi
3. feb 2011

@minix dakujem za info... stale ma to utvrdzuje ze som si dobre vybrala. 🙂

klickklack
4. feb 2011

Jeeej kocky, konecne sa mi podarilo po 2 týzdnoch dovolat jezikovej a pojdeme so zabkou cvicit !! Jupi
Neviete nahodou niekto kde to tam je?
dakujem

luciarichard
4. feb 2011

@seba1 Ja som rodila v piatok vecer a pustili ma v utorok na obed, ale vtedy bolo v porodnici dost plno, ani som necakla ze ma tak skoro pustia ale bola som taka stastna ked mi sestricka povedala ze mozem zavolat muzovi ze ideme domov 🙂

zipsy
4. feb 2011

ahojte, neviete nahodou, ci po sekcii na Antolskej pustaju navstevu na izbu, alebo tiez treba ist von na chodbu?

andullinka
4. feb 2011

@zipsy Ahoj nie, pokial nemas nadstandard izbu, tak navstevu na izbu nepustia. Prvych 24 hod po porode musis lezat a potom mozes ist za navstevou na chodbu, ak sa nato budes citit... 😉

zipsy
4. feb 2011

@andullinka OK, vdaka 🙂 a nahodou nevies, ak hrozi planovana sekcia, kvoli polohe KP, tak musis si niekoho zazmluvnit, alebo ten doktor ku ktoremu budem chodti na poradnu ma naplanuje na sekciu vtedy, ked bude mat sluzbu, alebo aj na iny den?

andullinka
4. feb 2011

@janamala Ja som rodila na nadstandardnom boxe, mne to vyhovovalo ze sme tam boli s manzelom sami dvaja... aj ked porod sa nakoniec skoncil cisarskym rezom, to uz robili na operacnej sale. Ja nelutujem, ze som si ten nadstandard box zaplatila.

andullinka
4. feb 2011

@zipsy No to ti neviem povedat, ale myslim skor ze si ho treba zazmluvnit ked chces u neho rodit... Inak by ta mal odrodit doktor ktory bude mat v ten den sluzbu... Ja som tiez rodila cisarskym, ale neplanovanym 🙂 Ku komu chodis do poradne?

janamala
4. feb 2011

andullinka,
dakujem,ale asi si skôr zaplatím nadštandartnú izbu.
zipsy-keď chceš mať istotu,že ťa bude rodiť tak si ho musíš zazmluvniť,neviem ako je to v ich službách.

slavkav
4. feb 2011

@zipsy ja sice mam zazmluvnenu dr, ale termin sekcie mi urcil primar. ale viem, ze niektore nechodia na to predstavenie pripadu primarovi.

zipsy
4. feb 2011

@janamala no, mne ani tak nejde o to, kto mi tu sekciu bude robit, ale hlavne nech je ista, nie ze ma potom na poslednu chvilu budu chciet nechat rodit prirodzene... chapes...
@andullinka zatial k nikomu, chystam sa v stredu k dr. Scholtzovi

andullinka
4. feb 2011

@zipsy Dobry vyber 😀 Tiez som u neho rodila a mozem len odporucat 😉

janamala
4. feb 2011

@zipsy
myslím, že v ked je babo otočené a ty nechceš rodiť prirodzene, tak ti spravia sekciu,
ušetriš peniažky 😀

katchitchi
4. feb 2011

ahojte, prosim Vas, ked to uz na mna pride, kam mam v nemocnici ist? viem ze cez vikend a v noci cez centralny prijem..blba otazka ale dakujem za odpoved 🙂))
k doktorke Hammerovej-tiez k nej chodim na poradnu a je fakt skvelaaa 🙂

sony123
4. feb 2011

zipsy, ak pojdes k Scholtzovi a on rozhodne o sekcii, co v pripade KP on rozhodne o sekcii, tak uz to nemusi schvalovat iny lekar, primar alebo prednosta, ved on bol primar. Mne Scholtz robil dve sekcie a prvu z dovodu KP. Ak budes chodit k nemu do poradne, urci termin on.

williamjozef
5. feb 2011

@zipsy ahoj ja som rodila u Scholtza v januari,termin sekcie mi dal 10 dni pred terminom porodu a le odporucam,ja som bola na Antolske spokojna 😉

luuca1
5. feb 2011

baby máte niektoré skúsenosti s Dr. Ďurinovou?? mňa totiž rodila aj šila a mám nejaké bolesti tak neviem neviem či sa tam nemohlo niečo stať,,,,,

evixa
5. feb 2011

@luuca1 aj mna rodila pre takmer 2,5 rokom a bola som maximalne spokojna. Nemala som ju zazmluvnenu a videli sme sa 1x pri porode. Bola mila a ked som bola po 600nedeli na kontrole u mojho gynekologa pochvalil pekne sitie aj ze sa vsetko dobre hoji. Rodila som podvecer a prvu noc som nadmerne krvacala, tak ma museli parkrat znova "davat na kozu", ale vsetko bolo v poriadku, len moje telo tak reagovalo. MuDr. Durinova bola pri tom ked ma v noci kontrolovali, ci "nic nenechali dnuka" aj sitie a bola fakt zlata. Mrzelo ju, ze ma porode musia este trapit.

evixa
5. feb 2011

@luuca1 mas bolesti stale alebo len napr. pri kojeni?

luuca1
5. feb 2011

@evixa nie no ja som mala ťažší pôrod a ona tam dosť stresovala a teraz sa mi jeden teh rozišiel síce iba na povrchu ale mám stále bolesti do konečníka a tahá mi to až do nohy ´do stehna.... tak neviem... na veľku ani nemyslím to je des....

jabadaba
5. feb 2011

Baby, hovori vam nieco Dr. Petrenko?Teraz je primarom, mate niekto skusenosti? Alebo Dr. Lamprechtova? Poznate, rodili ste u nej?

kaska
5. feb 2011

@jabadaba mna rodil Dr Petrenko, je uplne uzasny ja ho odporucam vsetkymi desiatimi.

zuul
6. feb 2011

@williamjozef mozem sa ta opytat, tiez idem k dr. scholtzovi, zazmluvnila som si ho a bude to CS.
chcem sa ta opytat, dala si mu aj nieco dakovne? teda okrem penazi co mal zo zmluvy? a pustili ta na 4den a stichy ti vyberal kedy?
mna pri prvom pustili na 4den a o 2dni som isla do ambulancie za dr. (vtedy ma rodila dr. dubcakova - uzasna) a ona mi vybrala stichy. dakujem ti.

lulusha
6. feb 2011

@jabadaba ahoj, Mudr. Lamprechtova asistovala pri mojej sekcii, prijemna je
@luuca1 jeej, ty si uz porodila? blahozelam! ako bolo?

bambola
6. feb 2011

@jabadaba ja som rodila u lamprechtovej 🙂 velmi mila a zlata, aj ked je pravda, ze nasa znama ale spravala sa tak ku kazdemu 😉 este robi na antolskej?

jabadaba
6. feb 2011

@bambola dikes moc za info. No vraj zase tam robi, vravela mi to moja gynekologicka, ze je to jej kolegyna a spolu boli v Brne, aj s Petrenkom. Preto by som sa rada obratila prave na nich, nebudem az taka anonymna pre nich ked ma posle aj s dokumentaciou ich kolegyna, ktoru dobre poznaju. Navyse Petrenko je teraz primarom namiesto Scholtza.

@lulusha si ma potesila, ze si bola spokojna, Tak potom som kludnejsia. Diky moc.
@kaska jej, to znie dobre, takze vravis bez obav sa mozem na neho obratit, Super. Ma to tak tesi, lebo gynekologicka mi ho spominala. Dakujem zainfosku.

Baby, dikes moc. 🙂

bambola
6. feb 2011

@jabadaba no zase tam robila 😉 lebo bola v Brne s muzom mojim a potom sla na Antolsku ale spominala, ze odchadza do Slovinska. daj vediet ci je este na antolskej ak zistis, rada by som to vedela. inac lekari, ktori maju zahranicnu prax a skusenost su fakt ovela lepsi 😉

williamjozef
6. feb 2011

@zuul ahoj nedala som mu nic ine 😒 ani som na to nemyslela nakolko som mala dost co robit zo sebou,bola som tam 6 dni,maly sa narodil piatok naobed a stredu o 15.00 som sla domov.
stichy mi vynerali stredu tesne pred odchodom.vyberala mi ju doktorka co mala vtedy sluzbu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre