Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

pimpulienka
5. sep 2011

erickaa šitie si uvedomovať absolutne nebudeš 😉 Ja som mala vtedy pri sebe moju malinku a žiadnu bolesť som necitila. A mala som taktiež zazmluvneneho Scholtza 🙂

maria30
5. sep 2011

@adetka ahoj.. doc. Korbeľ je tam v stredu od deviatej myslím že do 12:30, ale strieda si ambulanciu s dr.Féderovou, takže budeš musieť povedať, že chceš docenta Korbeľa... ale inak aj dr. Féderová je skvelá.. 😉

lulusha
5. sep 2011

@zahradka ahoj! ja som mala mat zazmluvnenu Mudr. Bertoldovu, ale na moj termin mala mat akurat dovolenku ☹ ale osud to zariadil tak, ze ma vzala na rizikove tyzden vopred a napokon mi aj spravila sekciu, asistovala jej Mudr. Lamprechtova 🙂 Mudr. Bertoldova je jedna velka profesionalka, maximalne ludska a privetiva, nic nezanedba a nenechava na nahodu, je uzasna, doteraz mam na nu prijemne spomienky (a ako bonus, pri sekciach robi najkrajsie rezy 🙂)), Mudr. Hammerovu som mala ako izbovu lekarku a je to nesmierne mila a prijemna lekarka, akykolvek problem som po porode mala, venovala mu patricnu pozornost a dokonca aj v sestonedeli som sa na nu parkrat obratila a vzdy si na mna nasla cas...ale ak sa nemylim, ona sa zazmluvnit este neda...

zahradka
5. sep 2011

@janikak
@swiss
@janka273
@lulusha
Dakujem Vam 🙂

erickaa
5. sep 2011

@renatkas To je presne z 27 ambulancie. Inak všetkým babám hovoria, že majú prísť na 10-tu a potom je tam vtedy veľa báb. 😝 Zajtra mám ultrazvuk o 13-tej..ale už sme tam boli 4 na ten čas. Takže tým časom sa moc neriaď, aj tak je to + hodinka hore dole. Ja som dnes čakala hodinu a pol...

erickaa
5. sep 2011

@pitik Tak dojem taký normál. Doktor v pohodičke, aj sestrička...a na prostredie a vybavenie ambulancií si človek proste musí zvyknúť a nemôže čakať hogo-fogo 😀

swiss
5. sep 2011

@zahradka nie je za čo. Určite si vyberieš správne a budeš spokojná. Držím palce. 🙂

x_shushu_x
6. sep 2011

@renatkas ano ja viem, ze ku hocikomu....len nevies kde sa ordinuje momentalne, ked tie papiere neplatia :o)

wera.g
6. sep 2011

@renatkas ja som bola včera od 7:45 a do ambulancie som sa dostala až niečo po 10:00 - a to som bola 3. v poradí - po tej pol 9tej tam začalo chodiť už viac žien, bolo tam strašne plno, teda aj keď ti povedali, že na 10tu, tak ja by som tak či tak šla skôr, nech je pred tebou menej báb a dostaneš sa skôr na radu 🙂

@erickaa takže máš zazmluvneného Schotza? 🙂 aj ja, tak verím, že obe budeme spokojné 😉 A kedy ideš na poradňu?

erickaa
6. sep 2011

@wera.g áno, mám ho zazmluvneného už a na poradne budem chodiť v pondelky. Dneska som bola ešte na ultrazvuku, ale to bola taká rýchlovka iba. 😉 Verím aj ja, že budeme spokojné...teda dúúúúfam 😅

wera.g
6. sep 2011

@erickaa hej hej, ten ultrazvuk je taký bleskový, aj ja som dnes bola 😀 minuli sme sa aj dnes? 😀 mne povedali, aby som prišla budúci pondelok na cca 9:45, ale pôjdem určite skôr, aj tak berú aj tak podľa poradia, nie podľa mena... 😅

erickaa
6. sep 2011

@wera.g no ja som ten systém vôbec nepochopila. Ja som mala pocit, že všetkým babám povedia, prídite na 10-tu. 😀 A potom tam aj tak sedíš 2 hodiny v čakárni 😝 Ja som chcela, že zasa prídem tak na 11-tu 😀 Aj s tým ultrazvukom to tak bolo..mala som prísť na 13:30 a dnu som išla aj tak skoro za hodinu. Tu aspoň volali podľa mena (neviem na základe akého poradovníka) Normálne na poradni nevolali podľa mena, ja som sa spýtala, kto je posledný...hmmm 😲

wera.g
6. sep 2011

@erickaa presne aj ja som nepochopila systém, načo povedia že prídi na ten a ten čas a aj tak idú podľa poradia... 😕 aj ty si mala ísť na ultrazvuk na 13:30? 😀 aj ja 😀 a predbehla som ťa? 😅

zahradka
6. sep 2011

Ahojte, podeli sa este niekto so skusenostami na doktorky: Malova, Marekova, Dubcakova, Bertoldova, Hammerova, Lamprechtova. Zaujima ma hlavne, ake su pri porodoch... Dakujem.

heln
6. sep 2011

@zahradka ahoj, ja som nemala zazmluvneného doktora, a pôrod mi viedla mladá doktorka, myslím, že to bola Lamprechtova podľa správy o rodičke, do pôrodnice som prišla v noci s kontrakciami, dali ma na izbu, z celej noci som spala asi hodinu, ráno ma dali na pôrodnicu a táto mladá tam bola, chodila sa na mňa pozerať, pýtala sa ma či rodím, alebo spím, lebo som zaspávala medzi kontrakciami, potom sa ma pýtala, prečo tie "slabé" kontrakcie musím tak predýchavať, a keď sa ma spýtala, že ako často mám kontrakcie, tak som povedala, že neviem, že často, ale mala som povedať, že predsa neviem, lebo nemám hodinky a z hlavy neviem určiť koľko minútové intervaly to boli!!... a potom po obede zavolala vedúceho lekára na konzultáciu, lebo mi už šla zakalená voda a ona tvrdila že som otvorená na šesť, ale ten doktor povedal, že na päť a že na čo čakala, keď pôrod nepostupoval.... a ukončili to sekciou.... takže ja som na ňu malá ťažké srdce, možno keby som mala bezproblémový pôrod, tak by bola v pohode, ale v mojom prípade nemôžem povedať, že by som bola spokojná... ak by to bolo na nej, tak ma tam nechá trápiť oveľa dlhšie....

zahradka
6. sep 2011

@heln no tohto sa bojim najviac, ze nechaju trapit ked to nepostupuje :( dakujem ze si sa podelila so skusenostou.

kaia
6. sep 2011

@zahradka, podla mna je prave to vyhoda zazmluvnit si lekara, ze sa o vas poriadne stara a nenecha tam svoju pacientku x hodin len tak 😉

wera.g
6. sep 2011

@kaia presne preto som sa rozhodla o zazmluvnenie 🙂

zahradka
6. sep 2011

@kaia
@wera.g
ved ja si chcem zazmluvnit - preto zbieram referencie 🙂

bublinqa
6. sep 2011

@zahradka kedze zbieras info o doktorkach...doktori sa ti nepozdavaju? 🙂

wera.g
6. sep 2011

@zahradka jasné, je dobré mať nejaké odporúčania 🙂 aj ja som si zisťovala, hoci mi bol doktor aj odporučený, ale ešte, pre istotu 🙂

zahradka
6. sep 2011

@bublinqa
mas pravdu :P ja mam ovela lepsie skusenosti s gynekologickami ako s gynekologmi... takze ma nezacnite lamat na chlapa, aj tak uz mam to rozhodovanie dost tazke :D

katka.ott
6. sep 2011

@zahradka ja ta zacnem lamat na chlapa. ti su pri vysetreni citlivejsi. pri zenach som trpela ☹

zahradka
6. sep 2011

@katka.ott
tak ja to mam presne opacne.

bublinqa
6. sep 2011

@zahradka nie, lamat ta nebudem 😀, ale drzim palce pri vybere. S referenciami na tieto lekarky velmi nepomozem, nepoznam ich, ja som skor na gynekologov 😀 😀

rough
7. sep 2011

zdravim vospolok🙂 ako tak citam referencie a skusenosti mamiciek, takmer na kazdeho gynekologa/ porodnika z antolskej som nasla vela pozitiv a odporucani. normalne sa mi zda, ze tam su vsetci dobri a profesionalni. kedze som z nich zatial nikoho nevidela a do prvej poradne sa len chystam, mohli by ste mi poradit, komu sa mam urcite vyhnut? rozhodla som sa zazmluvnit doktora len ak mi bude fakt sympaticky a budem mat z neho dobry pocit, lebo kym ich osobne nepoznam, pride mi to ako cista loteria. vdaka za kazdy typ komu sa vyhnut🙂

renatkas
7. sep 2011

@wera.g a cely ten cas co si tam cakala ordinoval Scholtz? Lebo Rozemberg ordinuje len 1,5 hodiny a ja nechcem ineho kedze si ho chcem zazmluvnit, pre istotu... Takze sa mam na co tesit s tym cakanim, este ze som si vybavila maminu na strazenie maleho...
@x_shushu_x na dverach by ale mali mat aktualny rozpis, ked tam prides tak si to pozries.. ja vlastne este ani neviem ako to bude idem tam prvy krat zajtra a to viem ze mam ist na 27-cku to mi povedala sestricka.
@rough ono sa asi tazko hovori komu sa vyhnut... ja som si precitala kopec referencii na internete a mam aj par referencii osobne a bola som viac menej rozhodnuta rodit bez zazmluvnenia, ale nakoniec som sa rozhodla zaplatit si lekara pretoze ma k tebe iny pristup. Napr. sesternica rodila s Malovou a bola max. spokojna - mala ju zazmluvnenu, kamaratka s nou rodila bez zazmluvnenia mala extremne dlhy a tazky porod maly mal 4,7kg, cisto tlacenie jej trvalo 3 hodiny a nakoniec pouzila vakuovu pumpu namiesto toho aby jej hned spravila sekciu a nenechala ju trpiet.. a ze jej este povedala ze sa s nou uz pri porode stretnut nikdy nechce, takze je to individualne...

baby ta prednaska o EPI je dnes o 14-tej,vsak?

livuskad
7. sep 2011

@renatkas ano aj ja sa chystam je dnes o 14..🙂

renatkas
7. sep 2011

@livuskad ok tak sa tam vidime 🙂

renatkas
7. sep 2011

baby a na ten pohovor s anesteziologom potrebujem zobrat aj nejaky papier od gynekologa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre