Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jankastela
8. nov 2011

Ahojte,ja mam este cas na tu predporodnu pripravu a to vsetko.chcem sa len opytat,ze v ktorom tyzdni je najlepsie zacat a ako sa tam mam vlastne objednat,ci sa za to plati a tak.dakujem za informacie 😉

bellada
8. nov 2011

baby a oplati sa ist na tu prednasku o porode? co sa tam vlastne prebera? ja by som aj sla, ale ked to bude blbost, tak sa tam v pondelok zbytocne vytrepem....na tu o epi som uz bola a urcite sa robia iba v kazdu stredu o 14.00 v zasadaceke na ARE

bellada
8. nov 2011

@jankastela prednasky o porode co robi nemocka len v urcite datumy je zdarma a staci ti absolvovat len jednu, lebo to je vyslovene len nejake info ako prebieha porod, aj mna by zaujimalo co presne , ci sa oplati na to ist...predporodna priprava je kurz a za ten sa plati, su rozne a robia ho rozne institucie, ceny tiez rozne, info visi v nemocke v cakarnach pred ambulanciami, tam si treba pozriet alebo si najst na nete 😉

martina172
8. nov 2011

@bellada to by aj mňa zaujímalo, čo je na tej prednáške o pôrode, či sa tam oplatí ísť..

jankastela
8. nov 2011

@bellada dakujem 🙂 tu predporodnu pripravu som myslela konkretne na antolskej ako to prebieha a co to tam stoji.a na tu prednasku o EPI mozem dojst hociktoru stredu teda,nemusim sa tam dopredu nahlasit?

dzudka
8. nov 2011

@x_shushu_x no my sme nemali v postielke vobec monitor dychu....a pritom ine deticky mali....

dastyk
8. nov 2011

Ahojte dievcatá mohli by ste mi poradiť? potrebovala by som odporúčanie na dobrého porodnika na antolskej. Havalda a Rozemberg maju v moj termín akurát dovolenku ☹ . pozna niektorá Malovu alebo Bertoldovú? a kde maju ambulancie respektive máte na nich kontakt? Ďakujem 😉

lauricka
8. nov 2011

@dastyk v tejto diskusii sa rozoberaju jednotlivi lekari, ja som tam zatial bola len v poradni a stretla Dubcakovu, prisla mi velmi prijemna, ak hladas zenu lekarku a na tie dve, co sa pytas, som tiez citala pozitivne reakcie

bellada
8. nov 2011

@jankastela na prednaasku o epi sa nenahlasujes dopredu, len rovno prides v stredu pred 14.00 na ARO, na ten predporodny kurz sa priamo informuj v nemocnici, mozno aj na tom skoleni ti budu vediet povedat, len sa mi zda ze kurz uz bezi a dalsi neviem ci az nie v novom roku je.....ceny na plagatoch uvedene nemaju, takze nevviem povedat....

celkom fajn info o Antolskej je tu
http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

@dastyk tu je rozpis ambulancii a sluzieb lekarov , kontakt http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

martina172
8. nov 2011

@lauricka takže kočky mali pravdu, sestrička mi omylom dala zlé info.. poučenie o epi býva v stredu o 14tej... to čom som písala, ten pondelok 14.11. o 12,30 je prednáška o pôrode. A pýtala som sa čo sa tam prednáša a povedali mi, že o tej pupočníkovej krvi a tak a že je to dosť vedené formou diskusie. Vraj tam je dobré ísť, ak mamičky neabsolvovali žiadny predpôrodný kurz, ale ak máš niečo také za sebou, tak to máš vraj stratu času.

bellada
8. nov 2011

@martina172 no prednaska o pupocnikovej krvi ma nezaujima vobec, ak sa tam polka casu bude venovat tomu, tak je to zase len agitacia a robenie biznisu.....

martina172
8. nov 2011

@bellada hej hej.. to som povedala aj ja... takže tam nepôjdem určite. Jednak aj preto, že chodím na tie predpôrodné kurzy, takže mi to vraj ani netreba.

bellada
8. nov 2011

@martina172 ja na kurz nechodim, tak neviem....ale asi to bude fakt len nejake zakladne info, co si mozem precitat aj hocikde na nete a vsetko co ma zaujima naviac sa mozem opytat aj mojho Mudr na poradni.....teraz ma momentalne aj tak najviac zaujima ako to bude s tymi lekarmi v decembri 🙂

lauricka
8. nov 2011

@bellada problem je, ze ten rozpis neaktualizuju, takze sa nan neda spolahnut

kaciatko81
8. nov 2011

@dastyk dr.malovu mozem odporucat 🙂
@martina172 ta prednaska, najprv rozprava gynekolog o tom kedy prist a co sa vlastne deje, ked prides do nemocnice, ako prebieha porod, potom rozprava detsky lekar, ktory povie o tom, co sa deje s babatkom po porode a pocas vasho pobytu v nemocnici a je tam aj cast o pupocnikovej krvi (tam som uz nebola)

martina172
8. nov 2011

@bellada no to by aj mňa zaujímalo, ako to bude... dnes som nemala možnosť sledovať správy, ale pozriem v archíve na nete, či niečo nehovorili.... ja som síce až jauárovka, ale termín mám hneď 1.1., takže možno pôjdeme ešte v decembri na to. 🙂

@kaciatko81 ďakujem... o tom vlastne hovorí tá kočka čo vedie kurz na ktorý chodím, tak to mi ozaj netreba... ty si sa dozvedela aj niečo, čo si nevedela a pomohlo ti to niečo objasniť? Reas. takto sa spýtam, bolo ti to osožné?

bellada
9. nov 2011

@lauricka ale cisla aktulne su, takze staci zavolat a opytat sa kedy kto robi 😉 a ambulacie v ktorych som ja bola sedeli podla toho rozpisu...

27zuzka
9. nov 2011

ahoj kočky, čítala som tu, že Vás zaujíma ako to je s lekármi v tejto nemocnici. Ja idem v decembri na amniocentézu, tak som si to včera zisťovala u mojej susedky, ktorá robí na gynekológii a že u nich lekári výpovede vôbec nepodali a fungujú úplne normálne. Držím Vám všetkým palce 🙂

lauricka
9. nov 2011

@bellada ja viem, tiez som si tam vopred zavolala, ale v podstate aj moj lekar mi povedal, kedy ten na Antolskej robi. Cislo dv. 25 ma v rozpise trochu zmeny, ked to porovnam.

lume
9. nov 2011

@27zuzka No to som rada, lebo som si robila kvoli tomu uz starosti. Ja mam termin v januari, tak som sa obavala nejakej krizy...

maria30
9. nov 2011

@dastyk Ahoj.. z tých dvoch by som určite radšej volila Malovú.. Bertoldovú určite nie... 😉

zahradka
9. nov 2011

@dastyk aj ja mam s mudr. malovou len tie najlepsie skusenosti.

quappa77
9. nov 2011

Ahojte holky, tiez zvazujem porod na Antolskej a dneska ma moja znama, ktora pozna sestricky z Antolskej ubezpecila, ze lekari tam vypovede nedali, tak by to malo byt OK 🙂
Ja by som sa len chcela spytat, ci neviete kolko zien je na jednej izne, kedze pri tom pocte nadstnadardnych izieb je asi minimalna snaca, ze by som sa na nu dostala.
Vdaka

hoota
9. nov 2011

@quappa77 izby su po dvoch, lenze napr ja ked som rodila, tak bolo malo miesta a napchali nas tri do izby pre dvoch. na nadstandard sa beznadejne nedalo dostat.ale inak v pohode, nespominam na to vobec nejak v zlom 😉

effkaa
9. nov 2011

ahojte, rada by som sa k vam pridala, pokusim sa svoju gynekologicku Kramaristku presvedcit, ze idem na Antolsku 😉 Nejake info o tejto nemocnici uz mam od kolegynky, ktora bola velmi spokojna. termin mam uprostred januara, tak verim, ze tam este niekto bude, staci mi uz pomaly aj porodna asistentka 😉

effkaa
9. nov 2011

@martina172 ahoj, tak mame rovnaky mesiac aj nemocnicu 🙂

lauricka
9. nov 2011

gynekologovia vypovede na Antolskej nedali, ale niektori anesteziologovia ano, no aj tak vraj bude vsetko zabezpecene....

lua
9. nov 2011

trošku sa sem votriem:
@lauricka odkiaľ máš takú info? Ja viem cca. o 7-mich, ktorí výpoveď dali ☹

quappa77
9. nov 2011

@hoota Dakujem za info, to mi docela odlahlo, lebo som myslela, ze nas tam moze byt aj viac 🙂 A inak si bola spokojna?

lauricka
9. nov 2011

@lua dnes som bola na Epi prednaske, kde nam to povedala MUDr. Jancarova, priamo sa jej na to baby pytali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre