Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
14. jan 2014

@hallie no hlavne si davaj na tie plienky pozor, lebo napr ak vezmu kupat babo tak vymenia komplet oblecko a mozu ti skoncit v pradle a mozno ich uz nikdy nenajdes, tak podla mna ti ani netreba, oni plienky maju

ja som natrafila na super sestry, treba nejako dojst na to ktora je dobra a ak treba vyhladavat tu, lebo tiez som videla ze nie vsetky mali na kojenie rovnaky nazor

letuska007
14. jan 2014

@hallie ale plienky jednorazove a jeden balik vlhcenych utierok.

vertyeux
14. jan 2014

@hallie no ja som mala na antolskej dorby porod- sice som mala d.r zaplatenu, ale boli tam hlavne mile sestricky a personal, mne aj maleho nechali 2hodky pri mne, i ked mi najskro vraveli, ze to tasi nebude mozne, ale nechali mi ho a potom hned n a izbu mi ho priniesli. aj mi ho vecer brali, lebo stale grckal plodovku, tak bol na pozorovani, ale som im zakazala ho dokrmit a doniesli mi ho rano s tym, ze mu ozaj nic nedavali. 🙂 kramare porod neviem...

letuska007
14. jan 2014

@hallie a pre babo nic. Iba ked pojdes dom tak ti manzel donesie.to si uz nachystaj doma.

hallie
14. jan 2014

@cicimon bavlnene plienky budem mat pri sebe, len na odgrgavanie a podobne. Myslela som, ze presne na to sa tam nosia...

hallie
14. jan 2014

@letuska007 akoze tych 10 plienok ma byt tych jednkrazovych? Nie je to malo?

hallie
14. jan 2014

@vertyeux to rada citam, som coraz viac presvedcena, ze som si vybrala dobre 🙂

letuska007
14. jan 2014

@hallie sak ked ti budu chybat tak povies rodine aby ti doniesli. Povedala nam na kurze ze doniest co najmenej veci. Bavlnene plienky nechaj doma 🙂

cicimon
14. jan 2014

@hallie jasne, tak... oni ich tam davaju aj pod hlavu do zavinovacky

hallie
14. jan 2014

@letuska007 ano, poviem, cudujem sa preto, ze na webe antolskej sa pise inak a kamosky maju tiez skusenost, ze bolo treba balik - na kramaroch 🙂 Vezmem jedno balenie, nevidim zmysel v tom, aby som to rozbalovala a vydelovala si 10 plienok 😀. Balenie je malicke, 24 ks.

hallie
14. jan 2014

@cicimon super, dik za info, vezmem dve plienky iba... Pre istotu.

cicimon
14. jan 2014

@hallie 10ks jednorazoviek ti urcite nebude stacit, zober si jedno balenie a to este uvidis ci ti bude dost..

hallie
14. jan 2014

@cicimon ved sa mi to zdalo malo. Ze desat kusov iba. Vezmem jedno balenie a druhe necham muzovi v aute.

biba
15. jan 2014

Jej baby ja som taka rada,ze som nasla toto forum. Aj ja sa chystam na porod na antolsku,dovod? Farebne steny,cisto posobiaca nemocnica ... 😀. Sestricka mojho gynekologa nas zobrala na obhliadku priestorov aj porodnice,aj sestonedelia a boli sme spokojni. Ja si lekara nejdem zazmluvnovat, zda sa mi to zbytocne,ved je to ich povinnost,ale ak budeme spokojni,urcite sa odmenime,ja si skor zakladam na tom,aby som mala podchyteny obsluzny personal,to su pre mna dolezitejsi ludia.pacila sa mi aj nadstandartna izba,tak ak to bude mozne, chcela by som ju,nie samostatnu,ale tu dvojku. Pisete tu o predporodnej priprave,ja som nieco absolvovala s mojim drahym u mojej sestricky, tak neviem ci to bude stacit. Zatial to u nas vyzera na sekciu, lebo mame KP a k tomu je maly velmi dlhy a ja velmi nizka,tak to budeme hrat radsej na istotu. Vzhladom k tomu neviem ci mam vobec chodit na tie cvicenia, lebo ja osobne stale chodim cvicit do fitka,a plavanie akosi moc nemusim.Inak tu predpripravu moze absolvovat aj partner,alebo to nieje zvykom?Sestricka mi vravela,ze niektorym mamickam to vadi,ze sa o chulostivych veciach ma hovorit pred chlapmi a este ktomu pred cudzimi tak nam to spravila individualne v ambulancii. A baby neviete ako to chodi ked sa na antolskej robi sekcia? Co mam mat so sebou v takom pripade? Lebo asi veci vodu a podobne potrebovat nebudem, az potom na izbu . . . Dakujem za rady a reakcie. Prajem nas stastne a co najmenej komplikovane porody a velikansku radost z tych nasich darcekov 😉

zasha
15. jan 2014

@biba aj tebe vela zdaru, tiez idem na antolsku ale rodim obycajne, zatial sme bez komplikacii. 🙂 ja som este ndbola obzerat nic, ale som rada ze niekomu sa tam pacilo takze som spokojna . Zazmluvnovat tiez nejdem .
@hallie ja beriem cely ten maly balicek pampersiek, tusim 33 ich tam je

hallie
15. jan 2014

@biba a ako si chces podchytit personal? Ja na pripravu nechodim, pytala som sa, ci to treba a ze nie.

@zasha co pozeram, tak nas tam ide viacero rodit s marcovym terminom, uz len aby sme sa vsetky nestretlinnaraz a nebili sa o nadstandard 😀

biba
15. jan 2014

@hallie podchytit personal mam na mysli tak,ze moja znama tam pozna sestricky,mam jej zavolat ked pojdem do nemocnice a ona im povie aby boli slusni 😉 a aj moja sestricka povedala a aj sestricka na oddeleni povedala aby som sa na nu odvolala,ked tam pojdem,predsa len toto su ludia ktori sa budu o mna starat,lekar len pride odrodi a ide prec a potrebujem aby boli na mna dobri, lebo ja sa bojim ako cert kriza, nikdy som nebola v nemocnici a nepotrebujem aby tam po mne niekto vrieskal,popr bol oplzly

biba
15. jan 2014

@zasha a kedy mas termin? Ja 20.2. Ale kedze asi bude sekcia tak by som si velmi priala 14.2. Ked nam uz nevysla ta dcera 🙂

hallie
15. jan 2014

@biba to mas super! Moja znama tam tiez pozna nejaku sestru, ale je to fakt len znama, tak stale riesim, ci ju otravovat alebo nie. Ale tak dlhuje mi malu laskavost, tak mozno zavolam... Suhlasim s tym, ze na sestrach dost zalezi. Ja teda dufam, ze si ma aj doktor pride obcas pozriet, ale sestricky su top. Juj, no dufam, ze na Antolskej nie su uvrieskane typy...

biba
15. jan 2014

@hallie tak to dufam aj ja,ale ked sme tam boli na obhliadke som z nich mala velmi dobry pocit,boli mile,zhovorcive a nadstandart izba sa mi velmi pacila,obycajnu som nevidela,ale dufam,ze sa tam nedostanem a ak ano tak sa nic nedeje, aspon usetrime korunky 😀

hallie
15. jan 2014

@biba ja tiez dufam, ze sa mi ujde nadsrandard, aj porodny box chcem taky 🙂

86zuzana86
15. jan 2014

@nijka ok dakujem pekne za info, ja idem 28.1. prvy krat na antolsku do poradne tak snad vybavim aj tu epiduralku teda.

86zuzana86
15. jan 2014

@letuska007 ok super, daj mi prosim vediet ked sa ti podari ohladom toho 20.1. nieco zistit, ja len viem ze by to malo byt o 12:30 niekde na III. poschodi, dakujem pekne zatial a tesim sa na pripadne stretko🙂

86zuzana86
15. jan 2014

@zasha ahoj ako pise @letuska007 ja idem na nejaky kurz co je 20.1., nechodim zatial na tie k pani Jezikovej. Tak sa tesim na teba v priade ze pojdes aj ty na ten co je 20.1. o 12:30.

delina
15. jan 2014

@bubka35 tu su ord. hodiny na 23... ale neviem nakolko platia, lebo napr. v utorok poobede tam byva MUDr. Kristufkova...

bubka35
15. jan 2014

@delina velmi pekne dakujem za info.

biba
15. jan 2014

@hallie ten porodny box neviem, ale kedze bude sekcia tak mi je na nic 🙂

86zuzana86
15. jan 2014

ahojte baby, neviete poradit kde v BA kupim dobre a cenovo dostupne dojcenske nocne kosele?🙂

hallie
15. jan 2014

@86zuzana86 ja som kúpila v slovenke, na obchodnej. jedna stála tuším okolo 15 eur, druhá okolo 17. ešte dnes idem pozrieť do teska. kamoška mala z marks and spencer za super cenu, ale to že vychytala akciu, neviem, koľko tam stoja bežne.

letuska007
15. jan 2014

@86zuzana86 ja mam tiez zo slovenky a na porod si kupim na jedlikovej.aspon mi nebude luto ked ju znicim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre