Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

c.e.r.t.i.k.
25. okt 2007

Ahojte babule,
my sme sa vratili z porodnice v utorok, tak Vam chcem napisat k nadstandardom ale vprvom rade chcem este raz aj touto cestou podakovat celemu timu pod vedenim MuDr.Rozemberga a vsetkym zo sestonedelia a novorodeneckeho.
Na novorodeneckom bola jedna oprskla sestricka (taka mlada, tmava v okuliaroch), ktora stale vrtela hlavou, ze som druhorodicka a mala by som to vediet ale ked som ju s usmevom zotrela, ze ona by tiez nevedela robit moju robotu tak ako ja a nie vsetci vieme vsetko, tak uz bola v pohode a dokonca aj milucka. Baby, nedajte sa odbit, ony vam naozaj mozu vo vela veciach pomoct, len sa treba stale pytat.

Ked som rodila na antolskej pred 3-mi rokmi, tak som si zaplatila aj nadstandardny box aj izbu, bola som spokojna, hlavne koli sprche. Teraz som na izbu nemala stastie, lebo bola obsadena ale bola som na 2-ke izbe 2 dni sama a na vedlajsej izbe, s ktorou som zdielala kupelnu bola tiez zo zaciatku iba jedna baba. Rodila som v piatok a az v nedelu sa izby zaplnili a so sprchou ani s WC problem ani raz nebol. Jaj a pokial som bola na izbe sama, tak mi pustili navstevu na izbu. Takze babenky ak mozem porovnat, tak nadstandard je podla mna zbytocny, pokial si nezaplatite celu izbu, no 2000,- sk/noc sa mi ale zda vela. Je to aj o stasti, ze ako je plno a kto je stebou na izbe, no ja som stastie mala a moj zazitok z porodu je velmi pozitivny. Uz sme doma, zdrave a stastne.
Vsetkym maminam aj buducim maminam drzim palce.

verulka
25. okt 2007

certik, gratulujem k dcerke 😵

c.e.r.t.i.k.
25. okt 2007

Verunka dakujem
a zabudla som napisat, ze Saska sa narodila 19.10.2007 o 21,27, vazila 3800g a merala 50cm.

dancas
25. okt 2007

certik, gratulujem!!! Pekna vaha... 😉

vesi
25. okt 2007

certik, gratulujem, tvoja malá sa narodila na moje narodeniny 🙂 🙂 🙂

certica
25. okt 2007

vesi, tak aj tebe dodatocna gratulation 😎
c.e.r.ti.k. (som si dala namahu s tymi bodkami), tebe samozrejme tiez 🙂
nejak vela certov tomu rozimu lieta pod rukami 😕 😀

certica
25. okt 2007

takze znova: c.e.r.t.i.k.

luculka
25. okt 2007

ahojte kam presne mam ist,,,do ktorých dveri,,,,ked pojdem na Ant, prvýkrát....ze tam chcem ist rodit...
certik gratulujem 🙂

c.e.r.t.i.k.
25. okt 2007

Baby dik,
certica aj za bodky.

vesi
25. okt 2007

certica, dakujem 😵

zuzka78
26. okt 2007

baby, prosim, poradte...chcem ist rodit na Antolsku, chodim tam aj do poradne, len stale neviem, kde sa mam hlasit, ked uz budem rodit. Myslim, ked to na mna pride - isli ste rovno do porodnice na 3.poschodie alebo cez centralny prijem alebo do ambulancii? dakujem za odpoved

luculka
26. okt 2007

zuzka ja sa tam chistam prvý krat,,,,kam mam ist do poradne?

zuzka78
26. okt 2007

luculka do poradne treba ist do dveri c. 27 (v poliklinike), ale neviem presne kedy su tam prenatalne poradne. Najlepsie omrknut ordinacne hodiny. V pondelok su tam tusim od 13:OO ale inak neviem, lebo ja chodim do rizikovej poradne - to je inde.

certica
26. okt 2007

zuzi, ja myslim, ze treba ist vzdy cez centralny prijem a mali by ta vziat prednostne (keby tam nahodou boli kvanta ludi 😲 )
inac over si to este radsej na poradni

vesi
26. okt 2007

baby, ak sa dobre pamätám, tak ked to na vás príde cez ordinačné hodiny, tak by ste mali ísť cez gyn. ambulanciu cez tú, kde sa máte hlásiť aj ked vás pošle nejaký lekár a ked mimo ord. hod, tak cez pohotovosť, ale je to už dávno, čo som čakala na pôrod a od vtedy sa ambulancie aj presťahovali, tak neviem ako to funguje teraz...

tonicka
26. okt 2007

zuzka, cez centralny prijem, dole v suterene a tam ta pojdu odviest do porodnice, ak je to mimo ordin.hodin 😀 viem to, mam to odskusane 😀 , vlastne je to tak ako pise vesi 😉

certica
26. okt 2007

ved na tom centrale ta v najhorsom uz naviguju, kam (alebo ako pise tonicka, rovno odvezu 😀 )

ajuskamimi
26. okt 2007

treba ist cez centralny prijem, ja som sice bola prijata, kedze som prenasala a cakal ma cisar, ale na prednaske nam vraveli, ze kazdopadne cez centralny prijem 😉

lusil2005
27. okt 2007

juj baby keby som tak mala cas si to cele precitat 😀
ale myslim na vas a drzim vsetkym palce!!!!! drzte sa.

ps: fakt sa to tu nejako certovie :P

certica - pekna fotka 😀

kuko7
28. okt 2007

Baby neviem ci to tu bolo spominane,ale chcem sa spytat davaju hned po porode na Antolskej miminko k prsniku? Dakujeeeeeeem za info 😀

eji
28. okt 2007

mne nedal, ale inac maju davat 😠

certica
28. okt 2007

treba to povedat (pre istotu)

eji
28. okt 2007

moje skusenosti s antolskou....
Nikdy viac...
odrodila ma nejaka lekarkaktora mi vynadala, nech nekricim, ez nie som jedina, ktora kedy rodila, maleho mi nedala k prsniku, pri siti mi poevdala, ze co ochkam a proste hroza
o 2dni na utz povedali, ez vse v poho a potomna moju urgenciu a moju u zda sa povedat bezchhodzu, mi spravili dalsi utz a zistili, ez nemam dobre vycistenu maternicu a mam zle sitie a hnisa mi to vsetko, teplota naznacovala uz zapal v krvi
takze som si tam uzila svoje ci porod 4300g chlapca, ci nesikovych lekarov ci kiretaz-co viac si mozem priat v mojich vtedy 19rokoch

c.e.r.t.i.k.
28. okt 2007

kuko7, hned ako malu pozrel pediater a zabalili ju do perinky, tak mi ju priniesli a prilozili k prsniku. A tak to bolo aj pri synovi pred 3-mi rokmi.

kuko7
29. okt 2007

eji: a u koho si rodila?to si isla len tak na blint? Nemala si nikoho zazmluvneneho? 😒 babulky aj ja si budem pytat babatko a bude tam aj manzel 😅

zuzka78
29. okt 2007

baby, dakujem za info, takze mimo ordinacnych hodin to isti centralny prijem a pocas ordinacnych hodin to bude ambulancia...ja si tiez budem hned pytat babatko 😀

veva55
29. okt 2007

kuko, nie kazdy pozna na Antolskej lekarov. Ja tam budem tiez rodit, ale ziadneho gynekologa/porodnika tam nepoznam, takze nebudem si nikoho zazmluvnovat. Je ine, ked tam chodis aj normalne gynekologovi, ktoreho poznas a teda aj si ho zazmluvnis. Ja kebyze mam na Antolskej tiez svojho gynekologa, neni o com, ale nikoho tam nepoznam, podla vasich prispevkov tu v tejto teme su na kazdeho doktora aj pozitivne aj negativne referencie, takze urcite sa nebudem trapit vyberom, ku komu pojdem posledny mesiac do poradne a kto ma odrodi. Pretoze zrovna doktor, ktoreho tu 10 bab ospevuje, moze byt v mojom pripade neprijemny a naopak, mozno si budem pochvalovat doktora, na ktoreho tu niekto nadaval.

dancas
29. okt 2007

A vratim sa k tomu porodu - ked to na mna pride v case ordinacnych hodin, pojdem cez ambulanciu: cez ktoru, tam je ich x a treba povedat sestricke pri dverach alebo ako to je? Dik

c.e.r.t.i.k.
29. okt 2007

dancas, ja by som isla cez centralny prijem ak by to uz bolo akutne. cez ambulanciu by som isla iba ak by som bola dohodnuta s dokim na planovany prijem ale to on by ti uz povedal, ze kam. Ja som mala planovany prijem, mimo ordinacnych hodin. Poceste som zavolala dokimu, ze uz idem, a isla som rovno na porodnicu, kde ma uz cakali. To je jedna z vyhod, ked mas zazmluvneneho lekara 🙂 .A tiez som mesiac pred porodom na Antolskej nikoho nepoznala. Vyberala som si podla referencii a vybrala som si vyborne. Ale doktori su uzasny aj ked si ich nezazmluvnis. Ale to som tu uz niekde pisala.

kuko7
29. okt 2007

Babulky ja mam pani doktorku Marekovu, poznete ju niektora? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre