Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

janzurka
5. jan 2010

Jaroe, myslis porodny box? Tam tam je kazde lozko samostatne a bude tam urcite moct byt aj Tvoj manzel 😉

nevesta
5. jan 2010

Babulky, co viete: potrebujem vediet, co stoji epi, co nadstandard porodny box a co nadstandard izba na den.

Dakujem 🙂

zuzuxx
6. jan 2010

ahojte. ja stale 2v1. na rizikovom od pondelka. zatial vyckavaju ze sa to rozbehne... robilí mi ozt ale nerozbehlo sa to... drzte mi palce

adija13
6. jan 2010

nevesta

tak epi je 106 EUR
nadstandard izba je 34 EUR
a ten box, tak to neviem, ale ked si pozries na stranku nemocnice a pozries platene sluzby, tak to najdes, pockaj, skusim to mrknut
takze nadstandardny porodny box je 83 EUR

http://www.nspr.sk/Sluzby/platene-sluzby/sluzby...

maminnka
6. jan 2010

zienky,
neviete, ci na nadstandardnej izbe tiez potrebujete vsetky tie vlozky, podlozky a pod. NIekto mi spominal, ze nie, ze tam davaju vsetko, ale teraz neviem, ci to bolo na Antolskej alebo inde....

rybka13
6. jan 2010

zuzux, drz sa... !!!

mata1977
6. jan 2010

rybka a ty ako sa maš a malinka ako?...................kojiš?ja teda nie a dokonca mal maly hnačky po mesiaci a pol a pravdepodobne z nutrilonu,tak sme prechadzali na bebu,zrovna to bolo medzi sviatkami.. 😒 ,varili sme mrkvove a ryžove odvary,ale už sme fit 😉 😉 ,dufam,že to tak zostane
inak rastieme a priberame
a ty už si v pohode?............pozerala som tvoje fotky,su pekne

tyta
6. jan 2010

Ahojte, mate tu niektora skusenosti s prijmom na poliklinike, dvere 26? Je tam rano aj nejaky lekar, alebo len sestra, ktora vypisuje papiere? Lebo lekar na poradni mi vypisal nastup zajtra na antolsku na rizikovu graviditu napriek tomu, ze termin mam za vyse 2 tyzdne a vsetky vysledky v norme. Vraj pre istotu, lebo sa mu nezdalo, ze mam vraj male brusko a odhad vahy krpca 2700 v polovici 37tt je podla neho malo. Videl ma 2x, ale ani raz nevysetroval, vraj pre istotu. Ale vsetky hodnoty mame v norme, aj prietoky, aj monitor, aj uzv (aj ked teda slonica to pri porode asi nebude 🙂).
Ja spravim hocico pre zdrave babatko, ale byt zbytocne mozno 3 tyzdne v nemocnici sa mi vidi byt zbytocne.
Preto sa chcem spytat, ci niektora nemate nahodou skusenosti s tym prijmom, zeby som tam narazila na niekoho "normalneho", kto sa pozrie na vysledky a zisti, ze je blbost byt v nemocnici uz odteraz.
Btw. byvam od nemocnice asi na 15 min, takze viem aj kazdy den prist na nejaky monitor alebo uzv ak by bolo treba.
Dakujem za nazory.

mata1977
6. jan 2010

tyta,ja ked som isla na prijem tak na 26 bola len sestra,lebo tam sa musis hlasit do 8.00a lekari chodia tak na 8.30...........tak nam to povedala sestra z vedlajsich dveri,ked sme tam hundrali s ostatnymi,ze este neordinuju
sestra pozrela papiere a vypisala listok a poslala na prijem na minus jednotku
neboj budeš pod dozorom,alebo možno ta urobia skorej,pripadne par dni a este ta pustia...............ja som to tak zazila pri malej a teraz ma o par dni robili skorej..............viacere nas tak robili,vtedy robili same cisarske

nevesta
6. jan 2010

adija13 dakujem 🙂

ciefulik
6. jan 2010

tyta, mne sa malá narodila v 38+0tt a mala 2750g a47cm a úplne v pohode, teraz po mesiaci máme skoro 4kg a 51cm 😉
ktorý dr ťa chce vypísať? ich tam niektorých poznám, lebo som ležala 7 týždňov na antolskej na rizikovom

tyta
6. jan 2010

ciefulik - na poradni bol dr.Jancok, ten mi dal papier. A fakt iba kvazi od dveri, pozrel na mna a skonstatoval, ze mam male brucho a jemu sa to nezda... nemam atestaciu z gynekologie, ale zda sa mi to uplne zbytocne. Prave preto sa chcem este s niekym porozpravat. Ja som tiez uz lezala na oddeleni na pozorovanie, iba do mna liali magnezium a po 4 dnoch ma pustili domov, vtedy to bolo kvoli tvrdnutiu brucha. Robili mi kazdy den monitor a 1x uzv a nikto sa nevyjadril, ze by nalez nebol v norme. Vsetky hodnoty su ok. A to bolo cca pred mesiacom a odvtedy mala pribrala, prietoky su ok, takze podla mna prosperuje.

nevesta
6. jan 2010

Hellou tyta, my sme spolu sedeli v utorok v cakarni 😉

k.a.t.k.a.
6. jan 2010

tyta ja ked som cakala na poradnu, sedela som zhodou okolnosti pred 26tkou tak tam bol aj Dr.Zajac plus teda sestricka a pytala si ci je niekto na prijem aj okolo 10,00 .. z coho teda dedukujem ze netreba tam byt na osmu, chod neskor a zastihnes aj lekara 😉

ja mam zajtra poradnu, tak snad nenatrafim na Jancoka a tiez mi neurci diagnozu uz od dveri 🙄

zuzkat1
7. jan 2010

ahojte...ja som bola v utorok tiez u dr.Jancoka a nemozem povedat ze by som s nim bola nespokojna..prave naopak...nehovorim sice o maximalnej spokojnosti🙂 ale to ja asi nebudem so ziadnym dr 😀 vysetril ma uplne v poho a dokonca bol prvy a doteraz jediny kto reagoval aj na to ze mam opuchnute nohy...
inak baby neviete ci na antolskej ordinuje nejaky dr.Halac?alebo tak dako?bola som u neho na pohotovosti este v septembri a ten mi pripadal celkom fajn,len som jeho menu nevenovala moc pozornosti☹ je taky mladsi cca do 35 a taky mohutny 😀

jasminet
7. jan 2010

na prijem naozaj netreba chodit presne na osmu, ale ked prides potom hore na rizikove odd neskor ako o deviatej, tak uz nedostanes v ten den obed 😀

ale podla mna je lepsie ist do tej nemocnice si lahnut, ved radsej nech par dni pozoruju a mozno potom aj pustia domov, ako potom lutovat.

inak,tym vysledkom z utz ze na kolky tyzden (+vaha) babo vyzera podla utz by som az tak neverila - mne stale vraveli, ze je o tyzden mensie ako by malo byt, potom zrazu o 2-3 a nakoniec na rizikovom v 40tt mi doktrorka vravi, ze mala vyzera na 34tt. tak som sa vydesila a ona, ze to nic, to ten pocitac si sam pocita a vieme o tom, ze zle...nahodia do neho udaje a on nieco vypluje 😅

zuzkat - mohutny, tmave vlasy je rozemberg.

zuzkat1
7. jan 2010

dakujem jasminet, ale to rozemberg isto nebol... bolo to kratke meno ako halac🙂 len neviem presne ci si ho dobre pamatam..aj ked rozemberga som este nevidela a mozno len pouzil inu peciatku🙂 len skoda ze ten papier s vysledkom som odovzdala mojmu dr. a teraz uz to meno neviem pozriet

matenka
7. jan 2010

ahojte, chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti aj s dr. paldiom

k.a.t.k.a.
7. jan 2010

tak ja som malal dnes 3x poradnu na Antolskej opät iny lekar 😖 tentokrat Jancok, jasne ze ma nekukol zospodu 🙄 , som si myslela ze tam bude Janac lebo min.stvrtok bol, v ich ordinacnych hodinach sa nevyzna ani diva svina a to Rozemeberg ma furt dovolenku 😝
Dalsiu poradnu mam mat zase vo stvrtok, myslite ze budu frflat ak pridem uz v utorok? Mam pocit ze s Janacom sa dalo najlepsie dohodnut a rada by som k nemu isla

zuzkat1
7. jan 2010

podla mna mozes ist...ved keby hundrali tak povedz ze vo stvrtok ides niekam mimo🙂) ja som bola len rada ze ma nepozrel zospodu, min.tyzden som bola u scholtza a to som potom este 3 dni krvacala.. co sa mi u mojho dr. nikdy nestalo...

zuzkat1
7. jan 2010

baby este otazocka... ako to je na tej antolskej pocas porodu? kedze je to fakultna nemocnica su tam aj medici? ak hej da sa to odmietnut?

janzurka
7. jan 2010

Zuzkat1, urcite sa daju medici odmietnut, skratka si ich nezelas. Ja som pocas porodu mala dve praktikantky, ktore sa ma opytali, ci mozu zostat 😒

zuzkat1
7. jan 2010

tak to som rada, lebo som sa bala ze mi ich tam daju 10 a ja s tym nic nezmozem, a skutocne by som sa necitila dobre pred tolkymi ludmi

tyta
7. jan 2010

Ahojte, dik za nazory, nakoniec som doma... pockala som si rano na prijme na doktorku a ked si pozrela moje vysledky, skonstatovala aj ona, ze nevidi dovod na hospitalizaciu, vraj podla nej ani brucho nemam male, aj vsetky hodnoty su ok, tak sme sa dohodli, ze pre istotu budem chodit kazdy druhy den na monitor a bolo vybavene.
k.a.t.k.a. - mne dnes doktorka poradila chodit na poradnu v pondelok, aj ked doteraz som chodila v utorky, takze si myslim, ze mozes prist hocikedy, ked je to cca raz za tyzden, tak to urcite vadit nebude. Ale ani v utorok sa nespoliehaj na Janaca, ja som bola v utorok a tiez tam nebol. Mozno by bolo najlepsie si rano zavolat, kto tam je a a podla toho uvidis, ak budes chciet, hodim Ti do IP telefony do jednotlivych dveri a snad Ti sestricka povie, ze kto ordinuje.

k.a.t.k.a.
7. jan 2010

tyta no mam skusenost aj s inymi dverami 😖 reci typu ze ked si uz raz bola v "jednych" dverach mas tam chodit stale, takto si ma pohadzovali ako horuci zemiak tesne pred silvestrom 🙄 lebo ked som videla kolko zien sedi na 27čke tak som si sadla pred ine dvere, kedze nemam zatial a asi sa na to aj vybodnem zazmluvneneho lekara 😔

gabca30
7. jan 2010

Ahojte, rada by som sa spytala. Buduci tyzden idem prvy krat na Antolsku, kedze budem v 37. tyzdni, je potrebne sa objednat k nejakemu lekarovi, ci mozem prist bez objednania? Resp. ako to funguje. Dakujem velmi pekne

mata1977
7. jan 2010

katka ,oni sa v tych ambulanciach striedaju hocijako
ja ked som chodila na poradnu tak dr.Janac ordinoval aj na 26,to je ta ambulancia,kde sa maš hlasiť na prijem......................a vôbec tam nebol vypisany,viem že on je vo dverachč.27,lebo pri prvom dietati som chodila k nemu.ja som chodila na 25 a teda vždy tam bol dr.oravec,ale aj vždy ma pozeral od spodu,bola som s nim spokojna
je to asi aj na šťasti,neviem............nemala som nikoho zazmluvneneho a som bola velmi spokojna

tyta
7. jan 2010

gabca30 - funguje tam niekolko poradni, tusim dvere 22 az 27 (c.26 je prijmova kancelaria, neviem, ci je tam aj poradna), v principe ked prides, pozri si, v ktorych dverach je prenatalna poradna a cakaj, objednavat sa netreba. Ja som si sice zavolala, ale to bolo medzi sviatkami a vtedy nefungovali vsetky poradne. Ak nemas zazmluvneneho lekara, mali by Ta niekde zobrat. Ale nespoliehaj sa na lekara, ktory je tam napisany, nezvykne to platit. Viem naisto, ze v utorky a stvrtky funguju dvere 27 a objednavat sa netreba. V inych som este nebola, uvidim bud. tyzden, mam ist na poradnu v pondelok, uvidim, v ktorych dverach niekoho najdem 😀

gabca30
7. jan 2010

tyta - dakujem velmi pekne.

k.a.t.k.a.
7. jan 2010

chcem sa opytat, kto rozhoduje o planovanej sekcii ? Uz ked je rozhodnute ze bude tak mam na mysli presny termin, lebo chcela som zazmluvnovat ale rozemberg ma uz 2.tyzden dovolenku 😖 tak som doteraz vzdy mala poradnu s niekym inym 🙄 preto by som bola zvedava ci o mne rozhodne posledny sluzbukonajuci lekar co budem mat na poradni ci ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre