Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monika155
25. okt 2012

@eva1983 Tak to mas dost tesne🙂 Dufam ze to stihnes..Ja to mam 12dni pred terminom,a to som tam volala dnes.

bubka35
25. okt 2012

@anicka245 suhlasim ze treba pisat aj to negativne. ja som tiez rodila prve babo a predtym som citala hlavne tie dobre ohlasy a po porode, ktory som tu uz popisala a ktory takmer ohrozil nasu dceru na zivote a mna doslova pripravil o zdravie, som nevedela co mam robit ako si pomoct so vsetkymi porodnymi zraneniami a dalsimi vecami s tym spojenymi. naivne som verila zazmluvnenemu porodnikovi prim RP. mala som asi viac citat aj to negativne, bola by som pripravena.

tehoska
25. okt 2012

@kristinka24 urcite mozes,toto sa mi zda, ze nejako neriesia, tiez chodim do poradne v case, ked ma dr. vypisanu rizikovu poradnu a nie som rizikovka

kristinka24
26. okt 2012

@tehoska tak to som rada 🙂 a ku komu chodis ? Pozeram, ze mame podobny termin 🙂

alien2603
26. okt 2012

@anicka245 Ahoj..., smiem sa spytat na tvoje negatine skusenosi? Mala si aj niekoho zazmluvneneho? Dik za info 🙂

eva1983
26. okt 2012

@monika155
A to som volala hned ako som dorazila domou, maju plno, bude to tesneeee

sisa_h
26. okt 2012

je tu niekto kto ma termin aj buduci tyzden?

moonlightka
26. okt 2012

Je tu niekto kto chodi k Dr. Maľovej?

andulqa
26. okt 2012

@moonlightka ja k nej chodim 🙂

moonlightka
26. okt 2012

@andulqa jej a ty to uz mas za par pozeram. Si spokojna s pani doktorkou? Nevies nahodou ci ma tento pondelok poradnu? Mas ju aj zazmluvnenu?

tehoska
26. okt 2012

@kristinka24 ja chodim k Dr. Bertoldovej,teda zatial som bola len raz, ano termin podobny a tusim aj tych starsich spuntikov 🙂

kristinka24
26. okt 2012

@tehoska k Dr. Bertoldovej som chodila prve tehotenstvo 🙂 Teraz chcem ist k Dr. Oravcovi. A hej, aj starsich mame rovnako starych 🙂

monika155
26. okt 2012

@eva1983 Ahoj,ty si volala vcera a dali ti termin21.11 😖 ??Mne dali 23.11..

andulqa
26. okt 2012

@moonlightka no veru, cakam netrpezlivo ked y sa to rozbehne 😵 Dr. Malova je super, velmi sympaticka, mila, prijemna 🙂 na to ze som na nu mala xy poziadaviek (chcem naozaj prirodzeny porod bez liekov a vsetkeho ak pojde vsetko ok) tak uplne super zareagovala 🙂 akurat vcera som si ju zazmluvnila, ukazala mi aj porodnicu, takze zatial mozem naozaj odporucit 🙂 akurat ma mrzi ze vraj ti lekari z tych penazi nic nevidia, ktore my za to zazmluvnenie zaplatime 😒

viem ze mava urcite v stredu poradnu, potom ine dni tam byva tak hodinku, ale neviem ci vzdy...pred par stranami sem niekto dal ofotene ordinacne hodiny, tak mozes skusit...len ten pondelok tam mozno miesto Malovej bude Filkaszova ked su tam obe napisane, fakt neviem 😅

wilinkaa
26. okt 2012

@kristinka24
@tehoska tiež som začala chodiť k Dr. Bertoldovej 🙂

zuzuxx
26. okt 2012

@sisa_h ahoj, ja mam 😉 kedy chodievas na poradne?

tehoska
26. okt 2012

@kristinka24 tak drzim palce,ja zasa naopak,bola som pri prvom par krat u Oravca a nepacil sa mi pristup, mozno preto ze som si ho nezazmluvnovala.A ty si preco vymenila Bertoldovu? Nebola si spokojna?

sisa_h
27. okt 2012

@zuzuxx ahoj ja som bola v piatok na poslednej poradni, v pondelok nastupujem do nemocnice a v utorok mam indikovanu sekciu tak sa mozno stretneme 🙂

zuzuxx
27. okt 2012

@sisa_h tak drzim palce 😉 no to by sa musela moja poponahlat, dr sa tvari, ze uz to bude, ale to hovori uz 2 tyzdne 😀

eva1983
28. okt 2012

@monika155 najprv mi dali 23.11. ale povedala som jej ze mam termin24.11. aj ten novy termin 21.11 sa mi zda byt dost tesny no neviem neviem

monika155
28. okt 2012

Tak ti drzim palce,nech ti to vide🙂) A daj vediet ake to bolo s epiduralkou ok??

monika155
28. okt 2012

@eva1983 Tak ti drzim palce,nech ti to vide) A daj vediet ake to bolo s epiduralkou ok??

eva1983
28. okt 2012

@monika155 ja by som bola najradsej keby som ju nepotrebovala vlastne ju ani moc nechcem ale ze vraj ta prednaska to su take zadne dvierka ked ju chcem aj na poslednu chvilu staci ju zaplatit aj o pol noci keby som nesla na prednasku a chcela by som epi na poslednu chvilu tak mi ju nedaju lebo som nebola na prednaske, budem sa snazit to nejak vydrzat lebo viem co su injekcie v oblasti krizov absolvovala som ich dvakrat rocne co ma seklo a ked porodim a budem moct musim ist ortopedovi aspon na kontrolu

monika155
28. okt 2012

@eva1983 Ja to citim presne tak isto,neviem ci si ju chcem dat.Bojim sa aj injekcie ale aj bolesti,takze na prednasku idem,injekciu zaplatim a pri porode sa rozhodnem🙂 Ak by som si ju nedala tak peniazky vratia..

monika155
28. okt 2012

@eva1983 A krvne testy potrebujes na tu prednasku,vies otom??

alien2603
28. okt 2012

@sisa_h Ahoj, rada by som sa spytala, ake vysetrenia predchadzaju sekcii? Moja mala je otocena KP, takze by som aj ja chcela ist cisarskym...ak sa teda neotoci este🙂 Ty mas indikovanu sekciu kvoli polohe babatka alebo kvoli inym zdravotnym problemom? Aj si si zazmluvnovala nejakeho lekara?

eva1983
28. okt 2012

@monika155 nie neviem nikto mi nic nepovedal ale zoberem si ich lebo mi ich dal moj gynekolokg, tam na tej prednaske musis zaplatit, nieje to pri porode?

monika155
28. okt 2012

@eva1983 Myslim ze tie vysledky krvy by mali byt od lekara z poradne a mali by byt cerstve.Vlastne ako predoperacne..A ta epiduralka sa plati kedy chces,hlavne ked pojdes rodit musis mat blocik od zaplatenia🙂)MAs niekoho zazmluvneneho???

katarinnak
28. okt 2012

@andulqa Ahoj 🙂. To naozaj lekar nema nic z tych penazi co platime? To ti lekarka povedala? Ani len nejake odmeny? Som z toho hotova.

eva1983
28. okt 2012

nie a ani nebudem nikoho zazmluvnovat, myslim ze tych 300e vyuzijem uplne inak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre