Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

1fifinka1
18. feb 2016

@matapeprna nie, jasom mala mladu lekarku Kralovu, ale oni vsetko konzultuju medzi sebou a aj s primarom.

enulix
18. feb 2016

@matapeprna ja mam so sestrickami tie najlepsie skusenosti,dokonca ako prvorodicke pekne vysvetlili ako ju mam kupat a aj s kojenim perfektne pomohli.Nadstandartky maju televizory,tak isto izba pre pacientky po sekci,ale neviem ako je to na klasickych.

enulix
18. feb 2016

@matapeprna Jankovsky je velmi dobry lekar,pri porode som ho nemala,ale bola som u neho dva krat na 4D sono.Kamaratka a moja sestra su jeho pacientky a chvalia si ho.Co sa tyka nastev,kedykolkvek,nikoho nevuhodili.Za kamaratkou tam chodil manzel kedykoľvek aj ked nebola nadstandartke,pokial su v miesnosti pre hosti a nerobia hluk,nevadi im to.

matapeprna
19. feb 2016

@1fifinka1 Koľko sa platí za nadštandard a treba to nejak dopredu zajednať?

1fifinka1
19. feb 2016

15e za den. a zajednanie ti nepomoze, ak je volna daju ti ju. ak nie nedaju, ale pisu si to na nastenku a mozno kebz v jeden den boli napr. 3 zaujemkyne tak idu podla poradia zajednania, ale ak neni volna mas smolu, resp. nezarucia ti ju.

matapeprna
19. feb 2016

No šak hádam aj na norálnej sa bude dať prežiť, postele sú aké?

1fifinka1
19. feb 2016

na nadstandarde je elektricka polohovatelna na dialkove, na izbach su normalne, myslim. ja som chcela nadstandard kvoli manyelovi, aby tam mohol byt so mnou, o "luxus" mi neslo vobec, prezila by som aj na normal izbe keby tam mohol za mnou.

kvikina087
8. mar 2016

@1fifinka1 Ahojky, čítam, že si rodila v Bánovciach a mala si EPI a nezjednávala si? Ja práve momentálne riešim túto otázku, či tam musím ísť nejako dopredu nahlásiť sa či na vyšetrenie... alebo proste stačí prísť až keď rodím a vyžiadať si EPI??? ďakujem

1fifinka1
8. mar 2016

@kvikina087 ahoj, ja som sa pytala predtym, ci treba nieco dopredu dohodnut. Povedali mi, ze netreba, akurat krv, myslim, ze krvny obraz a zrazanlivost. Ja som si ale pichala cele tehu fraxiparine, mala som to komplikovanejsie, ale ani ja som dopredu nic nedohadovala. Akurat som mala porod vyvolany, kvoli moznym komplikaciam. Ale, rano som prisla do nemocky a pri prijme mi vzali krv, vysledky su rychlo, potom zavolali anesteziologa, primar mi zavadzal kanilu, a potom uz chodila dokina a dopichavala mi davku. Vyplnala som dotaznik predtym, o chorobach a tak. Ale nic specialne neni treba. Len prist vcas 🙂

kvikina087
8. mar 2016

@1fifinka1 :D Ďakujem za info

matapeprna
8. mar 2016

@1fifinka1 Tak super, ja budem mať tiež epidurál, idem sekciou.

matapeprna
14. mar 2016

@1fifinka1 to si bola v Bn?

1fifinka1
14. mar 2016

ano v banovciach

matapeprna
14. mar 2016

@1fifinka1 to si mala sekciou?Kedy ti to robili, robia to len ráno?

matapeprna
14. mar 2016

@1fifinka1 v nemocke bolo inak dobre,že?

1fifinka1
14. mar 2016

nie, rodila som normalne. sekcie robia iba rano sa mi zda. co sa nemocnice tyka, bolo super. nemozem sa stazovat. kludne by som tam sla rodit znova.

matapeprna
14. mar 2016

@1fifinka1 po sekcii tam koľko nechávajú?

1fifinka1
14. mar 2016

sa mi zda, ze na 5ty den ides domov, ak su nenu komplikacie, pricom den porodu je nula.

enulix
14. mar 2016

@1fifinka1 na 4-5den uz pustaju,zalezi ci budes ty a babo vporiadku.

matapeprna
14. mar 2016

@1fifinka1 ďakujem

enulix
14. mar 2016

@1fifinka1 prepac az teraz som si vsimla,ze som si teba pomilila s mataperna 🙂

matapeprna
17. mar 2016

Idete niekto rodiť do Bánoviec??

zuzana0612
17. mar 2016

@matapeprna ja som mala sekciu a na 4 deň som išla domov. v stredu poobede sekcia a v nedeľu ráno sme odchádzali.

matapeprna
17. mar 2016

@zuzana0612 no super to aj nedeľu pustia? To si ma faaakt potešila moja a kde si rodila?

zuzana0612
17. mar 2016

@matapeprna ja som rodila v bánovciach

matapeprna
17. mar 2016

@zuzana0612 a bolo dobre? Koľko po sekcii nechajú v nemocke prosím?

zuzana0612
18. mar 2016

@matapeprna ano, bolo tam dobre. nemám žiadne výhrady. po sekcii som išla na štvrtý deň domov

matapeprna
18. mar 2016

@zuzana0612 tak super už sa tešík, kto ti robil sekciu?

isabella22
18. mar 2016

@matapeprna ja idem za take 2 az 3 thzdne ak vydrzim 😀

matapeprna
18. mar 2016

@isabella22 do Bn?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre