Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

kvietok86
13. jan 2016

Ďakujem

sasena12
28. jan 2016

Ahojte, nenasla som ziadnu inu skupinu, kde by som sa opytala, je prosim nejaky detsky kutik v Banovciach? Je to dost nutne potrebujem to vediet dozajtra, ak prosim niekto viete dajte mi vediet. Dakujem

matapeprna
16. feb 2016

@kvietok86
Ahoj, budeš rodiť v Bánovciach? Ja mám termín približne 14.3. cisársky

kvietok86
16. feb 2016

@matapeprna Ahojcek, chcela by som to tam z PN stihnut 🙂 zatial to je na normalny porod

matapeprna
17. feb 2016

@kvietok86 Kedy máš termín? Za zazmluvenie doktora sa tam platí? Nevieš prosím? Si z Pn? Ja pochádzam z HS, teraz bývame v Ladcoch tiež to mám daleko,ale je to vraj fajn pôrodnica, tak tam chcem ísť.

enulix
17. feb 2016

@matapeprna ahoj ja som z Dulova a pred dvoma rokmi som tam rodila,kamaratka z Horoviec tam rodila pred pol rokom.To len aby si vedela ze aj z tvoho okolia (cez Vah 🙂), tam chodia.

matapeprna
17. feb 2016

@enulix Ďakujem a bolo tam dobre? Koľko sa platí za pôrod?

zuzana0612
17. feb 2016

@matapeprna ja to mam 1,5 hodiny a isli sme tam pred dvoma tyzdnami rodit. A oplatilo sa. Boli sme velmi spokojni.

matapeprna
17. feb 2016

@zuzana0612 Ano? Tak bolo dobre a kto ťa rodil, ja budem mať Dr. Jankovského, je super, nevieš koľko sa tam platí za zazmluvneného doktora? Na izbách je to ako? Napíš mi viac prosím, ma to dosť zaujíma, inak sa tam už teším.

matapeprna
17. feb 2016

@zuzana0612 Sestričky a doktorky sú fajn? Bábätká sa kúpu na izbe, či ako to je? Ako sa dlho leží po cisárskom?

nanka88
18. feb 2016

Ahojte. Kopu otázok ☺ na niektoré viem odpovedať keďže som tam pred rokom rodila s jankovskym. Izbu som mala nadstandartku sú tam 2... je tam vc, TV, chladnička, prebaľovanie pult, postieľka a rozťahovacie kreslo pre prípadné prespatie manžela. Mne tam bolo zima tak mi v pohode doniesli ohrievač. ... babatka sa kúpu na novorodeneckom 1-2 x sestrička potom už sama za prítomnosti sestričky keby bolo treba pomôcť. Malý dostal žltačku a nemusel ísť ani na novoronecke... doniesli mi lampu na izbu to bola výhoda obrovská lebo v tn zoberú dieťa a da.sa ho ísť kuk iba tam

nanka88
18. feb 2016

☺ zabudla som ešte na cisársky pokiaľ máš 1 vy tak si ta nechajú na izbe pri sesterni aby ta mali pod kontrolou ale tak je tiež myslím vc aj umývadlo

nanka88
18. feb 2016

Pokiaľ máš jankovského da ta pravdepodobne na stredu poobede keď bude slúžiť ☺ inak ja som z beluse takže kúsok od vás ☺ a sestričky super

1fifinka1
18. feb 2016

Rodila som mesiac dozadu, velmi spokojna sombola. Pytajte sa, co potrebujete. Odpoviem.

zuzana0612
18. feb 2016

@matapeprna aj mna rodil Dr. Jankovsky. nemocnici sme za neho neplatili nič. personál je tam v pohode. všetci.
a ako píše @nanka88 po sekcii si na izbe pri sestričkách. ja som tam bola od stredy do piatka rána. potom ma premiestnili na izbu. mala som nadštandard.

matapeprna
18. feb 2016

@1fifinka1 Tak super, tiež si bola v Bánovciach? Sú tam teda dobré sestričky aj na novorodeneckom?

matapeprna
18. feb 2016

@nanka88 No super, už sa teším. Aj na novorodeneckom sú fajn?

matapeprna
18. feb 2016

@zuzana0612 Bábo si mala pri sebe, či sestričky ho mali? Kúpali ho sestričky?

zuzana0612
18. feb 2016

@matapeprna malú som mala pri sebe od piatka, ako ma dali na izbu. dovtedy ju mali na novorodeneckom a nosili mi ju. kúpu tam detičky každý druhý deň. kúpali ju v piatok ráno a potom sa mala kúpať v nedeľu. ale keďže sme išli v nedeľu domov, tak som si ju už kúpala doma.

enulix
18. feb 2016

@nanka88 super ze uz dali do nadstandartky uz chladnicku Ja som tam rodila pred dvomi rokmi a akurat vtedy na izbe nebola chladnicka.Bola jedna spolocna na chodbe,ale priatel mi tam doniesol malu prenosnu. Sestricky sa ma pytali co to je a potom zovalali vrchnu a ta zase primara,aby sa pozrel, že by mala tu izbu vybavit takou chladnickou.Tak som rada ze to co slubil pan primar,to aj spravil.Inac super nemocnica a super personal 🙂

matapeprna
18. feb 2016

@enulix Sestričky boli fajn aj na novorodeneckov? Na izbách je aspoň telka?

1fifinka1
18. feb 2016

@matapeprna sestricky boli fajn, akurat sa nedaj oblbnut umelym mliekom a koj pokial to bude mozne. Budu ta masirovat s dokrmovanim, kym ti nabehne mpiecko, ale nedaj sa.

matapeprna
18. feb 2016

A čo bude zatiaľ papať,keď nebudem mať? Je tam aspoň telka na izbách🙂?

matapeprna
18. feb 2016

@1fifinka1 Návštevy sú tam, ako prosím?

1fifinka1
18. feb 2016

Ja som bola na nadstandarde a tam bola. Ale kym som sa tam dostala lebo bola obsadena tak sombola na izbe, kde je jedna postel a tam nebola. Tam kde je viac mamiciek to neviem, na pooperacke je. Aj ked som lezala na udrzani, tam bola. Papat bude tvoje kolostrum, a pripadne glukozu. Ked si budes priklada tak sa ti pusti mliecko. Ale inak su fajn, chodili sa stale pytat, ci nieco nepotrebujem, starali sa super. S tym umelym mlieckom to myslia dobre, ale ja som to urobila pri prvej dcere, nechala som sa spracovat, teraz som si uz dala pozor.

1fifinka1
18. feb 2016

@matapeprna navstevy so standardne od 14 do 16, ale nikto nikoho nevyhodil ani mimo tychtohodin pokial boli v miestnosti pre navstevy. Nadstandard ma do 21, 00 kedykolvek. lekari su super aj sestry, staraju savsetci. Naozaj som bola max spokojna.

matapeprna
18. feb 2016

No super, tak sa už teším za 4 týždne idem, treba si tam aj anesteziologa zajednať, či to Jankovský urobí?

1fifinka1
18. feb 2016

@matapeprna neviem ja som mala epi anikoho som nezajednavala o vsetko sa postsrali. Pri sekcii si myslim, ze to bude podobne. Postaraju sa o to.

1fifinka1
18. feb 2016

@matapeprna mne dokoncavyvolavalio 2 tyzdne skor, vsetko pekne naplanovali, nicnenechali na nahodu. To sa mi pacilo.

matapeprna
18. feb 2016

Nemúsím sa teda ničoho obávať, sú tam odborníci a hlavne,že tam bude Jankovský, tiež si ho mala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre