Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

kakatka1
30. jan 2009

Ahojte! Nik sem nepise? Som prekvapena 😕 Krasulka ja som rodila v BN a bola som maximalne spokojna. Samozrejme ze sa vzdy nejaka ta chybicka najde, ale ked to tak celkovo zhrniem tak OK. 🙂 A tebe prajem krasny a lahky porod,to babo stoji za vsetko......uvidis 😉

21
5. jún 2010

Dievcata, aktualizujem temu a chcem sa opytat na porodnicu v Banovciach, kedze som z okr. Prievidza a Handlovu zrusili...

anefi
18. jún 2010

Ahojte, aj ja by som sa rada dozvedela nieco o Banovskej pôrodnici. Prosim, napiste ake mate skusenosti, pripadne ci odporucate nejakeho konkretneho porodnika. Vdaka.

agathe8
19. sep 2010

@anefi Ahoj. ja som si to tam odležala na gynde v BN lebo som z toho mesta a ako som spokojna. Mňa tam zavreli 5.9 a vyliezla som odtial 13. 10. Lekari su tam veľmi dobrí, ako odporučam Pani doktorku Štrbavu a pani doktorku Baškovu ja ich mala pri porode a rodila som dvojičky normalnou cestou. Odporučam 🙂

kesulkarenka
23. jan 2011

ahojte dievčatá, je tu niekto z BN? snažilky, tehuľky, alebo maminky????

kkatrina
14. apr 2011

ahojky, nie je tu nik kto teraz rodil v Bánovciach? 😕

ja som tiež z okresu Pd a rozhodujem sa medzi Bánovcami a Žiarom. nejaké info by sa hodili 🙂

rosaria
28. júl 2011

@kkatrina ja tu teraz ležím a pohoda, už som tu druhý týždeň a je tu v rámci možností príjemne, milé sestričky, a dobré doktorky, štrbavá, bašková, matušková (pred tým robila v ha)

kkatrina
29. júl 2011

@rosaria dík, no manžel ma nakoniec ukecal na Bojnice 😅

a držím palce aby ti to dobre dopadlo 😉

rosaria
4. okt 2011

Ahojte pôrod už mám za sebou, veľmi odporúčam túto pôrodnicu. Doktorka Matúšková , ktorá ma rodila je perfektná. Na pôrod mám iba dobré spomienky.

akinorev30
7. okt 2011

Ahojte, len chcem prispieť do tejto témy. V BN som rodila v júli a môžem povedať len samé chvály. Myslím, že sú tam super sestričky, ale aj lekári. Bánovskú pôrodnicu môžem všetkým len odporučiť. Na pôrod mám krásne spomienky.

slizicek
25. okt 2011

ahojte, a vedeli by ste popisat skusenosti s novorodeneckym? su vsetky izby rooming in? baby napiste dobre i zle skusenosti bo zvazujem ktoru porodnicu (trencin, banovce), sice mam porod za sebou ale som byvala na inom konci statu,, dik za kazde info

janci27
1. nov 2011

Ahojte, tiez budem rodit v BN, ale az buduci rok. Neviete, ako je to potom s uradmi, ked mam trvale bydlisko v inom meste, ci sa vybavuju papierovacky v mieste bydliska alebo tam, kde zena rodi. Mam v tom totiz zmatok. Mimochodom gynekologa mam v BN, kedze po prestahovani som si ho hned nezmenila, ale pediatricku budem mat samozrejme v meste, kde byvame.

martula18
1. nov 2011

@kesulkarenka Ahoj.Chcem sa ťa spýtať, či sa Viktória Ela narodila na začiatku októbra 2002 v Bn.Lebo keď som rodila ja, tak sa tam narodilo dievčatko s takýmto menom a jeho mamina ju mala ako tretie dieťa. Ak áno, rodili sme spolu. Ja mám syna Patrika 🙂

kesulkarenka
1. nov 2011

@martula18 tak to asi tak bude, narodila sa v BN 8.10., ja si ťa ale takto podľa mena chlapčeka nepamätám, možno keby si tu mala nejaké foto.....teší ma, že si pamätáš na mňa, dúfam, že v dobrom..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nuna55
1. nov 2011

ja tiež zvažujem rodiť v Bánovciach

kesulkarenka
1. nov 2011

@janci27 ja som to tak tiež mala, všetky papiere ti dajú už v nemocnici, akurát RL si pôjdeš prevziať na matriku v BN v deň prepustenia z nemocky....

martula18
2. nov 2011

@kesulkarenka určite si ťa pamätám v dobrom. Ja na pôrodnicu nemám zlé spomienky. Ja mám iba jedno dieťa a preto si pamätám každý detail. Takže 8.október je pre nás nezabudnuteľný deň. 😉

kesulkarenka
2. nov 2011

@martula18 aj vy ste 8.10? to by sme mohli dať niekedy stretko na kávičke ked budem u našich....inak moje dvojča robí v sekáči oproti tescu, možno ju poznáš.....

duratlicka
4. nov 2011

@nuna55 Mozem len odporucat, lezala som tam 2 tydne, lekari aj sestricky velmi mile, vsetci velmi starostlivi. Vsak sme aj 7. najlepsia porodnica🙂

duratlicka
4. nov 2011

@nuna55 Ak chces vediet viac info, najlepsie je prist aj s partnerom na tehotensku pripravu, je prvy stvrtok v mesiaci o 12:00 vedla gynekologickeho oddelenia. Tam Ti vsetko povedia.

tehulka14
11. nov 2011

Bola som maximalne spokojna 🙂 🙂

belissima85
14. nov 2011

ahojte babenky nepatrim do tejto temy ale chcem sa spytat bola niektora z vas na 4D sone v bn ? ak ano boli ste spokojne?

nuna55
14. nov 2011

@belissima85 ano bola som včera a som spokojná aj fotečky sa vydarili uplne suprové

belissima85
14. nov 2011

@nuna55 dakujem🙂

katun
14. nov 2011

ja som bola na 4D a som spokojna, jednak som dostala termin, kedy som chcela, teda hned este v ten tyzden, ked som aj volala - co je v BA kde zijem nemozne!! (na termin sa caka aj mesiac,..) rozmyslam, ze pridem do BN aj porodit, kedze tu v Ba pre strajk lekarov zostava ako istota iba sukromne sanatorium, kde bude stat porod 1500 euro, a tak premyslam, ze sa na cas vratim do rodnych banoviec a pockam si na porod tam 🙂 Ako je to s izbami po porode? moze tam byt babatko s vami? lekar/ka sa da na porod zazmluvnit, ci nezazmluvnuju? Snad sa tam da odrodit, aj ked tam nebudem chodit na poradne... a este baby, ked nemozem mat epidural, co podavaju ako alternativu na zmiernenie bolesti? ak mate skusenosti, napiste, dik.

janci27
17. nov 2011

@katun aj ja budem rodit v BN a zijem v BA momentalne. Chodim do BN aj na poradne, lebo som si nestihla zmenit lekara od kedy sme sa s manzelom prestahovali. Napokon som aj rada, lebo vela zien je v BN s porodnicou spokojna a je pravda, ze v BA je to s tymi nemocnicami neiste, teraz pri tych problemoch s lekarmi.
Kolko vlastne stoji 4D v BN a v ktorom tyzdni sa chodieva?

katun
17. nov 2011

@janci27 ja som bola u dr. Raposovej, robi teraz ultrazvuk tam, kde ma ambulanciu aj dr. Basko, cena bola tusim okolo 40 eur, ale ak si ich pacientka, tak to bolo o cosi menej. A robi sa tusim max. do 29tt, ja som bola v 28tt, pretoze som to tu v BA nestihla.. tiez som pocula chvaly na BN porodnicu, ale chodit tam na poradne by som asi nestihala, uvidim.. vlastne, ak nastupim na matersku, tak by som aj mohla, musim to zvazit... ak tam pojdes na poradnu, nespytas sa prosim, co podavaju proti bolesti, ak nechces/nemozes mat epiduralku? ja totiz nemozem mat epidural.. dik a kedy mas termin? ja v polke januara

duratlicka
23. nov 2011

@katun Myslim, ze netrvaju na tom, aby si tam chodila do poradne posledny mesiac, ale rozhodne je lepsie, ked vedia o celom Tvojom tehotenstve, nie az ked tam prides s kontrakciami. Aj na CTG sa chodi na oddelenie. Bezne maju maminky babatka pri sebe, otazka je vsak, co bude, ked sa tam dovalia rodit maminy z Trencina, ci tento bezny standard bude zachovany. Da sa zazmluvnit lekar, stoji to 230 eur porodnik, 160 eur operater, ale vsetci doktori su tam vyborni, takze je to podla mna zbytocne. Ohladom epiduralky neviem, ja si ju nedavam.

matusvocik
25. nov 2011

ahojte, ja som z levic a rodila v banovciach v maji....okrem toho že bolo strašne teplo mi nevadilo nič a rodila by som tam každy den 🙂 alebo teda vlastne každe 3 dni, kedže som rodila 3 dni a nakoniec mi museli spraviť cisarsky 🙂 všetky doktorky aj s primarom su najlepši a najmilši doktory akych poznam. epiduralku vrelo odporučam....vôbec som necitila ked mi ju zavadzali a pri kontrakciach som si schrupla 🙂 sestričky sem tam boli neochotne...ale nebolo to nič čo by som bez nich nezvladla. a ešte niečo....je uplne jedno kto z tych doktorov vas rodi...všetci su dobry.

bibuska1112
7. jan 2012

Ja sa chystam tiež rodiť v Banovciach neviete či sa tam aj niečo plati? Viem že take veci ako ked chcete epiduralku a podobne si musite zaplatiť ale myslim celkovo zato že tam rodite či musite niečo platiť dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre