Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

standa82
18. aug 2010

@raffaella 100 bodov 🙂

mimanka
18. aug 2010

bambulka0406 ja som tiež bola rozhodnutá už dávno,že pojdem rodiť do BS ,lebo švagrinka si to tam nevie vynachváliť,bola velmi spokjná,ale mna tiež trápi tá epidurálka a ešte aj samostatná cesta do BS lebo ja mám termín v decembry a tie cesty nie sú bohvie aké...

standa82
18. aug 2010

Ja som prežila prvý bez EPI i bez mm, pretože on na to nemá žalúdok a bol to neopýsateľný pocit. A to isté chcem prežiť aj druhý raz. 😉

mimanka
18. aug 2010

standa82- si statočná

mimanka
18. aug 2010

bambulka0406- ja som tiež bola rozhodnutá už dávno,že pojdem rodiť do BS ,lebo švagrinka si to tam nevie vynachváliť,bola velmi spokjná,ale mna tiež trápi tá epidurálka a ešte aj samostatná cesta do BS lebo ja mám termín v decembry a tie cesty nie sú bohvie aké...

standa82
18. aug 2010

@mimanka ...ďakujem. No záleží to aj od prostredia, prístupu sestričky, destkej sestričky a samozrejme lekára. Ja som pred 3.rokmi rodila u nás v nemocnici a mala som šťastie, natrafila som na lekára, ktorý sa správal ku mne ako k dcére, bol skvelý. Nech mu je zem ľahká ☹

mimanka
18. aug 2010

@bambulka0406 ja som tiež bola rozhodnutá už dávno,že pojdem rodiť do BS ,lebo švagrinka si to tam nevie vynachváliť,bola velmi spokjná,ale mna tiež trápi tá epidurálka a ešte aj samostatná cesta do BS lebo ja mám termín v decembry a tie cesty nie sú bohvie aké...

raffaella
18. aug 2010

@mimanka v nemocnici BS je hotel, ktory sluzi prave pre zeny mimo BS, da sa tam predtym ubytovat a vyhnes sa zlym cestam 😉 ja som z BA a rodila som tam 😎

raffaella
18. aug 2010

@standa82 😉

mimanka
18. aug 2010

@raffaella ja to nemám až tak ďaleko len cesta je tam zlá a neviem kedy to na mna príde čo ak budem prenášať?ja čakám,že ked to na mna príde tak pojdem až v tedy a nepojdem tam o týžden skorej ni?

standa82
18. aug 2010

@raffaella ...
@mimanka ... ja by som tiež najradšej išla, len keď to príde. Pri Jakubkovi som bola dva týždne (týždeň skôr - vyvolávanie a týždeň s ním).

mimanka
18. aug 2010

@standa82 no ved toto a ja ešte na vianoce....

standa82
18. aug 2010

@mimanka ...asi sa necháme prekvapiť, no na druhej strane to musíme vedieť skôr kvôli predpôrodným poradniam. Ja začínam uvažovať aj na Zvolenom. Sama neviem. Juj 😠

raffaella
18. aug 2010

@standa82 zalezi iste aj na vzdialenosti. My sme sli 2 tyzdne pred TP, mala prisla skor o tyzden, tak sme ten tyzden predtym brali ako dovolenku. Ale predsa len je to z BA 2,5 hodiny cesty a v BA som rozhodne rodit nechcela, preto sme sli takto skor. Vy ked to mate blizsie, tak asi staci ist ked to pride. I ked mne praskla plodova voda a napriek tomu este niekolko hodin po tom sa zo mna doslova valila nova a nova voda, takze som musela menit vlozky kazdych 20 minut a to rovno po 2. Neviem si predstavit v tom stave cestovat, ale u kazdej to moze prebiehat inak.

standa82
18. aug 2010

@raffaella ...ani jedna z nás nevie, čo ju v tej chvíli čaká 😕 Ja mám do ZV bližšie, pretože mám rovnú cestu, no do BS je to skoro to isté, ale stráááášne kľukatá cesta. Jaj, ja neviem. Ale asi zostanem pri BŠ.

mimanka
18. aug 2010

@standa82 od krupiny je ZV bližšie? no ved tá cesta tie zákruty ale zase možno v Novembry ešte sneh nebude🙂

standa82
18. aug 2010

@mimanka ...za 20 min. som autom vo Zvolene, no a do BŠ 45 min - 1 hodinu. A to ktovie aké budú cesty. 😖

raffaella
18. aug 2010

@standa82 tak to by si mohla stihnut uplne v pohode, ja by som tu hodku riskla 🙂 kazdopadne, drzim palce obom, nech to vsetko prebieha ako ma! 😉

standa82
18. aug 2010

@raffaella ...ďakujem

mimanka
18. aug 2010

@raffaella dakujeme

aknats
18. aug 2010

@mimanka moja kamoška tiež rodila v BŠ asi takto: mali sme vianočný večierok na ktorom do rána tancovala, ešte šli pozrieť na druhý den niečo do obchodákov ked dostala kontrakcie (to už bola na MD, len chcela prist na večierok) tak dokupili a stihli z BA pekne do BŠ na pôrod.

aknats
18. aug 2010

@standa82 ak si z KA tak si v BŠ za 20minut ked ideš cez Žibritov, no neviem ako tá cesta vyzera v zime.

standa82
18. aug 2010

@aknats ...cez źibritov je neprejazdná v zime:(

katrin31
23. aug 2010

@danabel nemas nahodou info ci v stiavnici budu do porodu robit aj vysetrenie zo spodu?

raffaella
24. aug 2010

@katrin31 vysetrenia zospodu robia pri kazdej poradni od 36. tt.

snehulka24
24. aug 2010

Ahojte, ja mam termin 22.11. zatial a tiez chcem ist do BS skor pred TP. Asi tak tyzden. Next week ideme k primarovi na konzultaciu, tak sa ho aj na toto popytame. Sme totizto z BA.

katrin31
24. aug 2010

@raffaella bola som minuly tyzden a nevysetrovali ma..tak preto som sa pytala..

raffaella
24. aug 2010

@katrin31 hm, tak je to asi indi-vindi 😉

katrin31
24. aug 2010

@raffaella a co som sa pytala tych zien co tam boli s nami v ten den, tak ani ich nevysetrili..ale idem zajtra tak uvidime..chcela by som vediet ako sme na tom..

danabel
25. aug 2010

ahojte, tak my sme sa práve dnes vrátili z pôrodnice - doslova rovno z pôrodnej sály... malá si to na poslednú chvíľu rozmyslela 😠
Pobudli sme tam od pondelka 3:00 ráno do dneska a nič sa už potom s nami nedialo. Tak som sa pýtala domov.
...ak máte nejaké otázky na aktuálnu situáciu, tak vám možno budem vedieť odpovedať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre