Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

happy8051
23. nov 2010

@raffaella pri kom si rodila???

albao
23. nov 2010

Hltam informacie 😅 Zatial mam zda sa vsetko, mam zbalenu svoju tasku, este musim pribalit vecicky pre miminko.

@raffaella Presne tak, ked som si citala ten ich porodny plan, presne taky isty si chcem napisat - az na mozno 1-2 vecicky. Ale v BA by som musela bojovat o zivot aby mi splnili aspon 1-2 veci. Tak sa tesim, ze u nich je to "normalne" 😅

raffaella
23. nov 2010

@happy8051 pri MUDr. Podobenovej a bola som spokojna 😉 Tusim tam su vsetci doktory velmi dobri, aspon podla mojich skusenosti a aj sestricky su zlate 😉

@albao presne tak, to by tu v BA clovek snad ani nevybojoval. Ktovie, ci sa to raz niekedy zmeni, ale mam silny pocit ze nie. 😒

mimanka
23. nov 2010

@happy8051ďakujem velmi pekne.áno Natálku krásne meno že? a keď zašívajú tak to bolí velmi či oproti porodu to nič neni?

mimanka
23. nov 2010

@raffaella ďakujem za odpoveď

katrin31
23. nov 2010

@mimanka ak sa mozem zapojit, ja som sitie vobec necitila, primar mi to umrtvil necitila som dokonca ani to umrtvenie a stale sa pytal ci to neboli a hovoril mi ze co este ide robit a tak...sitia sa vobec nemusis bat

raffaella
23. nov 2010

@katrin31 tak to ja opacny pripad, nastrih som citila, ale bolelo sitie ako hrom, i ked mi to az 2x umrtvovali 🙂 ale kazda sme ina 😉

katrin31
23. nov 2010

@raffaella vazne? a ja ze to umrtvenim nikto neciti..mne to uz sice potom bolo jedno, ale fakt ma to ani kusok nebolelo a to som na bolest dost citliva

raffaella
23. nov 2010

@katrin31 tak to je len dobre 😉 mna nastrih priamo nebolel, stipal a citila som ho akurat, akurat sitie bolelo dost teda 😖 no ale to som uz mala malicku na rukach a muz ma silno drzal za ruku, tak som to prezila 🙂

katrin31
23. nov 2010

@raffaella aj ja som nastrih zacitila ako take stipnutie a vedela som na ktorom mieste ho spravil.ale nebolel

albao
25. nov 2010

Chcela by som sa spytat, co vsetko sa vybavuje v mieste porodnice? Som mimo BS, a tak aby sme na nieco nezabudli. Myslim, ze rodny list musime vybavit na matrike este v BS, ale neviem, ci to je vsetko. 😅 A snad to nejak vybavime cez sviatky 😀 Nasa bambulka si vedela vybrat termin 😀

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
raffaella
25. nov 2010

@albao po porode ti daju take nejake hlasenie o dietati, ci ako sa to vola. S tym pojde manzel na tu matriku a tam daju RL na pockanie. Su tam velmi prijemne tetusky 😉 inak netreba nic ine riesit. Doma akurat prihlasis na prislusnom miestnom urade dieta na trvaly pobyt. Ale to ti vsetko tam lpovedia.

albao
25. nov 2010

@raffaella ahaa, super! Takze len pri odchode z BS sa zastavime na matrike 😉 Dakujem!!!

katecameron
25. nov 2010

@mimanka co sa tyka sitia po porode hotova pohroma 1000krat horsie ako porod sam o sebe ale takto aby si to pochopila ak sa jedna o sitie po nastrihu tak toto sitie boli minimalne ale ak sa dotrhas z vnutra tak to je fakt hunus iniekcie proti bolesti vtedy nezaberaju bolí to strasne pri prvom som si to odzila pri dalsom sitie len zvonku uz nebolelo uz nepamatm ako som to vnimala aasiá len take skubanie

avila
25. nov 2010

@katecameron uplny suhlas, vdaka mojim "zraneniam" som na zadku nesedela 2 tyzdne. Ale aj tak by som iny porod a inu porodku nechcela.

raffaella
25. nov 2010

@albao nemusite az pri odchode, ale v podstate hned ako vam to daju, co byva tak hned na druhy den po porode a manzel tam moze ist hned a budete to mat vybavene este pred tym ako odidite 🙂

raffaella
25. nov 2010

@avila ja som sice sedela uz tyzden po porode, ale tiez by som iny porod ani porodku nechcela 😀

katecameron
25. nov 2010

@avila ja tiez 2tyzdne som iba na bohu mohla vylyhovat sediet nehrozilo a chodila som nasiroko ale brala som to so srandou vravela som ze mam pocit ako keby som mala medzi nohami gule 😀 😀 😀 😀 vsetko prebolí pri pohlade na ten malicky uzlicek stastia

albao
25. nov 2010

@raffaella jaj, tak to je sikovne 😅 Nech sa stara, tatino 😀

raffaella
25. nov 2010

@katecameron 😀 😀 😀

albao
26. nov 2010

Jej tak som volala s primarom Spilom, strasne zlaty clovek 😵 A sice uz mam chodit od dalsieho tyzdna na poradne do Stiavnice, ale kludne mozem mat este kazdu druhu poradnu tu v Bratislave 😅 Zlaty cloviecik, takto to bude jednoduchsie pre mna. Takze kto je mimo BS, da sa dodnut, netreba sa bat 😉

kirstty
27. nov 2010

Ahojte, ja som sa dnes vrátila z môjho "pobytu" v pôrodnici. Bola som tam 5 dní a čo sa týka pôrodu, súhlasila som s podaním oxitocínu pretože mi odtiekla všetka plodová voda, kontrakcie nikde a donekonečna sa tiež nedá čakať.... pri pôrode som mala primára Špilu a musím povedať, že bol skvelý!!!!! Potrebu nástrihu so mnou konzultoval keď to bolo aktuálne, nijako ma nenútil, nenahováral...povedal to čo tam videl: že on by malý nástrih spravil ale rozhodnutie je na mne, ale riziko roztrhnutia je vysoké. Tak som súhlasila, on mi to dokonca umŕtvil jedným pichom!!! a pri kontrakcii mi spravil nástrih. Síce som vedela, že ho spravil ale necítila som ho. A po pôrode ma napichal s tým, že mi hovoril čo a ako ide robiť a upozorňoval ma, že toto možno budem cítiť ako tlak a toto ako ťahanie a ak ma niečo zabolelo tak mi to ešte doumŕtvil....a šitie vnútri som tiež síce cítila ako tlaky ale nebolelo, aj to mi umŕtvil... Vďaka prístupu sestry a primára nemôžem povedať že pôrod je nejaká hrôza, jasné že tie bolesti predtým sú, ale prístu ľudí ktorí tam boli so mnou bol fakt nádherný... Ak rodiť, tak len v Banskej Štiavnici !!!!

raffaella
27. nov 2010

@kirstty parada, ze mas takisto taketo dobre skusenosti a zazitok, tesim sa velmi s tebou a prajem vsetko dobre! 😉

mimanka
27. nov 2010

@kirstty super to som rada.prajeme vela zdravia

albao
28. nov 2010

@kirstty gratulujem k malemu Jakubkovi 😵 Dufam, ze aj my budeme mat taky prijemny porod 😉

ivka82
6. dec 2010

kočky čo ste rodili v BS poradte, či si mám vybrat lekára pri porod aj s PA alebo ako to fuguje ak si ich clovek "nezaplati" či ako to mam nazvať🙂 aj som zvažovala primara a tu dobru PA myslim že gabika sa volá..premýšlam raz áno potom zasa nie..poradte🙂)

angika
7. dec 2010

ja som nikomu nic neplatila, rodil ma primar a PA neviem ako sa volala, ale bola skvela... pri odchode z porodnice sme im dali jeden darcekovy kos... takze ja som bez platenia bola velmi spokojna

mimanka
7. dec 2010

baby chcem sa spýtať čo ste dali primárovi a sestričkám pri odchode z porodnice?v BS?

katecameron
8. dec 2010

@kirstty krasne gratulujem takyto zazitok mam aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre